Honkongo kriptografinių mokesčių reitingas ir DCEP bandomoji sėkmė

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Per „Auksinės savaitės“ šventę Kinijos Liaudies banko valdytojo pavaduotojas paskelbė, kad Kinijos skaitmeninė valiuta, vadinama skaitmenine valiuta, elektroninis mokėjimas, bandymo metu apdorojo 1,1 mlrd. RMB vertės sandorius. Tuo tarpu skaitmeninio turto apmokestinimas Honkonge pradėjo bendruomenės diskusijas po „PwC Hong Kong“ naujausios metinės pasaulinės kriptografinių mokesčių ataskaitos. Kriptovaliutų mainų srityje „Cryptowisser“ statistika parodė, kad 2020 m. Buvo uždaryta 75 kriptovaliutų biržos, iš kurių 10 buvo Honkonge ar Kinijoje..

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime galite aptarti šias istorijas (ir dar daugiau)..

PBoC: DCEP bandomaisiais sandoriais apdorojo 1,1 mlrd. RMB

Fan Yifei, Kinijos Liaudies banko valdytojo pavaduotojas, pareiškė kad DCEP pagal vykdomą bandomąją programą apdorojo 1,1 mlrd. RMB (maždaug 162 mln. USD) vertės sandorius.

Pasak „Fan“, pagal bandomąją programą DCEP buvo išbandytas įvairiais naudojimo atvejais – pradedant sąskaitų apmokėjimu ir baigiant vyriausybės tarnybomis. Rugpjūčio pabaigoje buvo daugiau nei 6700 Kinijos skaitmeninės valiutos naudojimo atvejų.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Be naudojimo atvejų įvairiose pramonės šakose, DCEP taip pat naudojamas skirtingiems mokėjimo metodams, pvz., Veido atpažinimo mokėjimams ir „palieskite ir eikite“ sandoriams..
  • DCEP taip pat paspartino skaitmeninių piniginių plėtrą Kinijoje. Pasak „Fan“, per DCEP bandomąją programą buvo atidaryta daugiau nei 113 300 asmeninių skaitmeninių piniginių ir apie 8800 įmonių skaitmeninių piniginių.

Honkongas užėmė šeštą vietą pagal „PwC Crypto Tax Index“

Neseniai pagrindinė apskaitos įmonė „PwC Hong Kong“ paskelbta jo pirmasis metinis Visuotinė kriptografinių mokesčių ataskaita. Ataskaitoje pristatomas „Crypto Tax Index“ reitingas ir nagrinėjami naujausi įvairių reguliavimo institucijų mokesčių reguliavimo kripto pokyčiai.

Remiantis „PwC Hong Kong“ pranešimu, nuosavybė yra labiausiai įprastas mokesčių reguliuotojų elgesys su kriptografiniu turtu. Lichtenšteinas užėmė kripto mokesčių indekso viršūnę, o Honkongas užėmė šeštąją vietą.

„PwC Hong Kong“ pranešė, kaip kripto turtas apmokestinamas Honkonge. Šaltinis: „PwC Hong Kong“ metinė pasaulinė šifravimo mokesčių ataskaita

Pagrindiniai išsinešimai

  • PwC Honkongo kriptografinių mokesčių indeksas reitinguoja jurisdikcijas pagal jų kriptografinių mokesčių gairių išsamumą. Honkongas užima antrą vietą tarp Azijos jurisdikcijų po Singapūro.
  • Anot Henri Arslanian, „PwC Global Crypto“ lyderis, turėdamas konkrečias kriptografinių mokesčių gaires, yra esminis nuolatinio kriptografinės ekosistemos institucionalizavimo elementas.
  • Nors daugumoje jurisdikcijų buvo teikiamos mokesčių gairės apskaičiuojant asmenų ir įmonių kapitalo prieaugį ir nuostolius, trūksta rekomendacijų tokiomis temomis kaip kriptografinis skolinimasis ir skolinimas, decentralizuotas finansavimas, nedegūs žetonai, žetonų turtas ir didesnės pajamos.

2020 m. Honkonge ir Kinijoje buvo uždaryta 10 šifravimo biržų

„Cryptowisser“, kriptografinių mainų palyginimo svetainė, paskelbė „Crypto Exchange“ kapinių puslapyje ir nurodė, kad 2020 m. buvo uždaryti 75 kriptografiniai mainai. Dauguma sąraše esančių mainų yra centralizuoti mainai..

Puslapių sąraše buvo nurodyta, kad 10 iš 75 uždarytų kriptovaliutų biržų buvo įsikūrusios Honkonge ar Kinijoje. Visų pirma, „Hotbit“, „FEX“ ir „FinexBox“ buvo uždaryti, nes jie buvo identifikuoti kaip sukčiai.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Pasak „Cryptowisser“, rugsėjo mėnesį buvo uždaryta 15 kriptovaliutų biržų. Tai daugiausia lemia arši konkurencija iš decentralizuotų biržų, per tą laiką DEX rugsėjo mėn. Užfiksavo visų laikų didžiausią prekybos apimtį – 22,57 mlrd. USD..
  • „Cryptowisser“ nustatė keturias kriptovaliutos keitimo uždarymo priežastis – būtent savanorišką sustabdymą, sukčiavimą, vyriausybės nurodytą uždarymą ir dingimą..

Nepaisant JAV sustabdytų derybų dėl stimulų, Honkongo akcijos pakilo

Kinijos akcijų rinkos šią savaitę buvo uždarytos dėl Auksinės savaitės atostogų. „Shanghai SE Composite“, CSI 300 ir SZSE „Blockchain 50“ indekso vertė nepakito. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę pakilo 3,36% ir šiuo metu siekia 24 248.

Honkongo akcijų rinka pakilo po pranešimo apie D.Trumpo atsigavimą po COVID-19. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

„Hang Seng“ indeksas pratęsė savo mitingą, kurį iš dalies skatina pranešta apie JAV prezidento Donaldo Trumpo atsigavimą nuo COVID-19. Po D.Trumpo pranešimo antradienį „Hang Seng“ indeksas siekė 23 980.

Nepaisant to, kad prezidentas D.Trumpas sustabdė derybas dėl ekonomikos skatinimo JAV iki rinkimų lapkričio mėn laikomas savo ralio ir kraštų 0,5%.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors poveikis Honkongo akcijų rinkai buvo ribotas, D.Trumpo pranešimas sustabdyti derybas dėl paskatinimo paskatino JAV akcijų rinkos nuosmukį. „Dow Jones“ pramonės vidurkis paslydo 1,34%, o Š&P 500 indeksas nukrito 1,4%.
  • Federalinio rezervo pirmininkas Jerome’as Powellas paskambino daugiau fiskalinių paskatų likus kelioms valandoms iki D.Trumpo pranešimo. Jis paragino vyriausybę skirti daugiau lėšų stimului, nepaisant dar neregėto JAV federalinio biudžeto deficito, kurio tikimasi šiais metais.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me