Stablecoin tirgus daļa eksplodē, BCH, BSV Halving pieeja: Market Watch Weekly

Kriptogrāfijas aktīvi šonedēļ ir strauji atjaunojušies, un Bitcoin (BTC) ir pieaudzis par 15 procentiem un šodien, 6. aprīlī, pārsniedzot USD 7000 atzīmi par katru OKEx BTC indeksa cenu. Kaut arī vadošā kriptonauda 2020. gada martā beidzās par 25,4 procentiem, cena ir pieaugusi par 80 procentiem no zemākā līmeņa – 3 890 USD 12.-13..

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pagājušajā nedēļā pārkāpt šo psiholoģisko cenu punktu Bitcoin cenas šobrīd tirgojas 7100 dolāru diapazonā.

OKEx BTC / USD indeksa nedēļas cena. Avots: TradingView

Pieprasījums pēc stablecoins pārsprieguma

Kaut arī BTC cena ir spēcīgi atlekusi, nozīmīgs tirdzniecības apjoma pieaugums nav noticis. Kritums ir novedis pie tā, ka OKEx ir kļuvusi par lielāko nākotnes platformu attiecībā uz Open Procent per Paslēpts pētījumsDatus. No otras puses, BTC spot tirgu kopējie dienas apjomi nav palielinājušies, liecina pētījumu firmas sniegtie dati Šķībs. Cenas pieaugums, ko neatbalsta tirdzniecības apjoma pieaugums, tehniskajā analīzē tiek uzskatīts par īslaicīgu atsitienu. Tas bieži noved pie lieliem labojumiem vēlāk.

Daļa no kopējiem atklātajiem procentiem 3 / 23-3 / 29. Avots: Paslēpts pētījums BTC Spot – apkopotie ikdienas apjomi. Avots: Šķībs

Bet tajā pašā laikā mēs atzīmējam, ka USD izteikti stablecoīni ir kļuvuši par nozīmīgu līdzekli kriptovalūtu investoriem, lai izvairītos no cenu svārstībām.

The pieprasījums pēc stablecoins kopš marta vidus tirgus sabrukuma ir bijis ārkārtīgi spēcīgs, tāpat kā tradicionālajās finansēs krīzes laikā pieprasījums pēc skaidras naudas dolāros ir pieaudzis. Turklāt Bitcoin, šķiet, vēl nav atdalīts no akciju tirgiem.

Jo īpaši strauji pieaug Tether (USDT) tirgus vērtība. Pirms 12. marta avārijas USDT bija 4,7 miljardi USD apgrozībā, ņemot 2,1 procents no kopējās kriptovalūtas tirgus kapitalizācijas. Līdz 4. aprīlim USDT kopējā tirāža bija pieaugusi līdz 6,1 miljards USD, vai 3,24 procenti no kriptovalūtas tirgus vērtības uz Longhash un Monētu pārbaude dati.

USDT apgrozība un Bitcoin cena. Avots: LongHash

Lai arī tirgū šobrīd ir liels skaits stablecoīnu, tas nav vienīgais kritērijs, lai sāktu vēršu tirgu. Liels skaits stabilu monētu emisiju var nodrošināt fonda bāzi tikai vēršu tirgum, bet mazais tirdzniecības apjoms un likviditātes samazināšanās var noturēt buļļu tirgu.

Bitcoin Cash & Bitcoin SV halvings nākamajā nedēļā

Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin SV (BSV) nākamnedēļ piedzīvos attiecīgos bloka atlīdzības samazinājumus.

Skaitīšana uz pusi. Avots: Galda krēsls

Vēsturiski BCH ieguves grūtības un tās cena uztur augstu konsekvenci. Tā kā visas trīs monētas, kas apliecina darbu, tiek iegūtas, izmantojot SHA256, kalnrači izvēlas, vai mainīt cenu, lai būtu izdevīgāk.

Tas arī nozīmē, ka pēc dažām dienām liels skaits kalnraču būs spiesti slēgt vai pāriet uz BTC, lai turpinātu kalnrūpniecību. Tas BCH kalnrūpniecības grūtībām saruktu, ja vien tā cena nevarētu pieaugt. Ņemot vērā vēsturisko korelāciju, BCH cenai ir labas izredzes samazināties līdz ar gaidāmo pusi.

Bitcoin Cash ieguves grūtības salīdzinājumā ar cenu USD vēsturiskajā diagrammā. Avots: bitinfocharts.com Vidējā ieguves grūtība dienā pret vidējo cenu dienā, USD, 7 dienu izmaiņu ātrums. Avots: bitinfocharts.com

Atšķirībā starp BCH uz pusi un BTC uz pusi samazinoties maijā, mēs redzēsim, ka daudzi kalnrači migrē uz BTC tīklu, lai ienesīgāk iegūtu raktuves, padarot tīkla hashrate pieaugumu un vidējās ieguves izmaksas dārgākas. Ja līdz tam Bitcoin cena nepalielināsies, neefektīvi kalnrači cīnīsies, lai gūtu peļņu, un, iespējams, viņi kapitulēs.

Līdz maija vidum, kad Bitcoin samazināsies uz pusi, ogļrači saskarsies ar vēl vienu kapitulācijas kārtu. Atlikušās ogļrači būs šīs spēcīgās rokas, un viņu pieaugošā vēlme HODL samazinās tirgus pārdošanas spiedienu.

Kalnrūpniecības operācijas Btc.top izpilddirektors Džuoers Dzjans apstiprināja intervija šonedēļ, ka slavenās Bitmain S9 kalnrūpniecības platformas ir izslēgtas pēc avārijas marta vidū. In intervija publicēts 5. aprīlī, Bin Luo, kalnrūpniecības platformu ražotāja Avalon ārvalstu pārdošanas direktors, teica, ka kalnračiem labas ziņas ir tādas, ka tuvojoties aprīļa līdz maijam plūdu sezonai, viņi var izvēlēties stabilas, lētas kalnrūpniecības vietas. Koronavīrusa ietekmē daudzas rūpnīcas faktiski nav pilnībā atvērtas, un elektroenerģijas pārpalikums faktiski ir laba iespēja vienoties par zemām elektroenerģijas cenām.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me