Kāpēc jāiegulda Bitcoin?

Ir tik daudz iemeslu, lai ieguldītu Bitcoin. Šis unikālais finanšu instruments uz visiem laikiem mainīja pasauli un ieviesa ekonomikas digitalizāciju. Bitcoin ir daudz kas vairāk nekā tikai protokols. Tas atspoguļo fundamentālas pārmaiņas globālajā monetārajā politikā. Pirmo reizi valdība un monetārā politika ir nodalītas.

Neviens precīzi nezina iemeslus, kāpēc Bitcoin anonīmais radītājs Satoshi Nakamoto izveidoja Bitcoin. Tomēr ir dažas norādes par viņa iemesliem. Piemēram, kriptiskais ziņojums ir iestrādāts Bitcoin’s Genesis blokā. Ziņojumā teikts: “The Times 03 / Jan / 2009 kanclers uz otrās banku glābšanas robežas” var atrast.

Kāpēc ieguldīt Bitcoin (BTC)?

Lielākā daļa analītiķu ir vienisprātis, ka atgūt kontroli pār savu finansiālo nākotni ir ziņa, kas vislabāk pārraida Bitcoin iedvesmu. Tās attīstība bija paredzēta, lai nodrošinātu drošu naudas veidu, kas nebūtu manipulējams ar ārējiem faktoriem. Atšķirībā no fiat valūtām valdībai nav iespējas drukāt vairāk Bitcoin. Piegāde ir ierobežota un iebūvēta tieši tīkla pamatprotokolā.

Bitcoin dati, izmantojot CoinMarketCap

Bitcoin dati, izmantojot CoinMarketCap

Labākais veids, kā sākt savu kriptovalūtu portfeli

Kriptogrāfijas sektors tagad ir lielāks nekā jebkad agrāk. Ir tūkstošiem dažādu platformu. Katrs no šiem blokķēdēm rada unikālu iezīmi tirgū. Lai gan daudzas no šīm platformām gūs panākumus, daudzas ne. Bitcoin ir pasaulē vecākā, lielākā un drošākā blokķēde. Līdz ar to tā viens projekts, kas noteikti pastāvēs tik ilgi, kamēr kriptonauda saglabā vērtību.

Ierobežots piedāvājums (21 000 000 Bitcoins)

Būs tikai 21 000 000 jebkad izveidotu Bitcoin. Šie Bitcoins tiek izsniegti kā ieguves atlīdzība, lai stimulētu tīkla mezglus. Jaunas Bitcoin atlīdzības tiek izplatītas aptuveni ik pēc desmit minūtēm. Tādā veidā Bitcoin nodrošina pasaulei pirmo uzticamo globālo prognozēšanas valūtu.

Pārmaiņu pazīmes ir acīmredzamas tirgū. Šajā mēnesī notika ieguldījumu metrikas firma MicroStrategy novirzīt viņu uzņēmuma rezerves no fiat uz Bitcoin. Lēmums par aktīvu maiņu tika pieņemts pēc tam, kad ASV valdība kā pandēmijas stimulu paketes daļu tirgū izlaida triljonus dolāru stimulu paketēs..

Apspriežot lēmumu, uzņēmuma amatpersonas paziņoja, ka sakarā ar palielinātu fiat valūtas piedāvājumu tirgū un vispārējo nenoteiktību, kas saistīta ar koronavīrusu, Bitcoin nodrošināja labāku iespēju. Viņi paskaidroja, ka Bitcoin rīcībā ir daudz pretinflācijas pasākumu, kas padara to par labāku ilgtermiņa ieguldījumu.

Šis trūkums turpina virzīt Bitcoin cenas jaunā augstumā. Kopš šīs kriptovalūtas ienākšanas tirgū ir pagājuši tikai 11 gadi, un šajā īsajā laika posmā Bitcoin cenas ir strauji pieaugušas. Konkrēti, Bitcoin ir pieaudzis no aptuveni USD 0,50 monētas līdz vairāk nekā USD 20 000 par monētu. Kopš šiem 2017. gada maksimumiem tirgus ir koriģēts, bet Bitcoin vērtība joprojām pārsniedz 10 000 USD. Tā ir iespaidīga IA, kas agrīnos investorus ir padarījusi par miljardieriem.

Bitcoin Trading - analīze, izmantojot CoinMarketCap

Bitcoin Trading – analīze, izmantojot CoinMarketCapBitcoin Trading – analīze, izmantojot CoinMarketCap

No 21 miljona Bitcoin pašlaik apgrozībā ir vairāk nekā 18 miljoni monētu. Turklāt Nakamoto ieguva 1 miljonu monētu, pirms viņš pazuda bez vēsts. Šie Bitcoin kopš šīm sākuma dienām nekad nav pārvietojušies. Arī cilvēku kļūdu dēļ ir zaudēts liels daudzums Bitcoin.

Ja nosūtāt Bitcoin uz nepareizu seifa adresi, tas tiek zaudēts uz visiem laikiem. Pētījumi rāda, ka šo kļūdu dēļ uz visiem laikiem tiek zaudēti aptuveni 4 miljoni BTC. Visi šie faktori kopā nozīmē, ka no 18 miljoniem iegūto Bitcoins joprojām pastāv tikai 13 miljoni.

Bitcoin tīkla lieluma palielināšanās

Bitcoin tīkls ir lielāks nekā jebkad agrāk. Lietotājiem ir pieejams vairāk seifu, apmaiņas vietu un platformu. Turklāt vairāk pārdevēju pieņem Bitcoin. Ir pat Bitcoin debetkartes un kredītkartes, kas ļauj lietotājiem tērēt savu Bitcoin jebkurā vietā, kas pieņem Visa.

Šie jauninājumi kopā ar pieaugošo Dapp sektoru nozīmē, ka Bitcoin ir paredzams paplašināties tuvākajā nākotnē. Turklāt sabiedrībai ir pieejami dažādi nākamās paaudzes Bitcoin bāzes finanšu produkti, piemēram, ELP. Katrs no šiem produktiem palīdz ienest tradicionālo tirgu kriptogrāfijas nozarē.

Institucionālie investori ņem vērā

Ikreiz, kad tradicionālajā sektorā ienāk jauns produkts, kura pamatā ir Bitcoin, tas izvirza Bitcoin ieviešanu jaunā līmenī. Šie novatoriskie finanšu instrumenti ļauj lietotājiem piedalīties Bitcoin tirgū, nepiederot tieši Bitcoin. Šī stratēģija ļauj investoriem izvairīties no smagiem kriptovalūtu noteikumiem vai nodokļiem.

Nesen ir nācis gaismā, ka noteiktas valdības visā pasaulē ir sākušas krāt Bitcoin. Šīs valstis atzīst izcilo Bitcoin pārstāvēto vērtību krājumu un ir nolēmušas ierobežot savas likmes. Daudzi no šiem Bitcoins bija konfiskācijas, kas deva milzīgu atdevi valdības aģentūrām.

Piemēram, Bulgārijas amatpersonas organizētās noziedzības dūriena laikā konfiscēja vairāk nekā 200 000 Bitcoin. Arī Zviedrijā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Ziemeļkorejā ir dūšīgas Bitcoin daļas. Kopš šīm konfiskācijām dažas monētas ir izsolītas, lai iegūtu masveida atdevi. Vienā gadījumā ASV Maršala dienests izsolē vairāk nekā 144 000 BTC sabiedrībai par 48 miljoniem USD.

Bitcoin pievienojot jaunas funkcijas

Kā galvenais tirgus projekts Bitcoin turpina redzēt novatoriskus sasniegumus. Zibens tīkls ir viens jauninājums, kas nodrošina Bitcoin ar daudzām jaunām funkcijām. Zibens tīkls ir ārpusķēdes risinājums, kas izmanto privātus maksājumu kanālus, lai novērstu sastrēgumus ķēdē.

Šis revolucionārais otrā slāņa protokols arī ļauj Bitcoin izmantot jauno tehnoloģiju priekšrocības tirgū. Piemēram, zibens tīkls ievieš orākulu izmantošanu Bitcoin tīklā. Orākuli ir sensori, kas nav saistīti ar ķēdi, kas var izraisīt ķēdes darbības. Orākuls ir viena no aizraujošākajām tehnoloģijām tirgū. Tie paplašina kriptovalūtu lietojamību jaunās virsotnēs.

Ieguldījums Bitcoin ir ieguldījums sevī

Bez blockchain tehnoloģijām ir kaut kas cits, kas darbina Bitcoin tīklu. Pastāv šī pārliecība, ka pasaules iedzīvotāji ir pelnījuši labāku. Viss par Bitcoin iet pret graudiem. Tas patiesi izplata jaunu finansiālo iespēju līmeni un parāda, kā sabiedrība var attīstīties pāri pašreizējām finanšu bēdām.

Kas ir nākotne

Neviens nevar pateikt ar 100% pārliecību, ka Bitcoin sasniegs augstumu, ko prognozējuši tik daudzi finanšu sektorā. Tomēr visas norādes norāda uz vēl daudzu gadu ierakstu pieņemšanu. Bitcoin ir vairāk nekā kriptonauda. Tas ir balsojums par jūsu finanšu nākotnes kontroli.

Pirkt Bitcoin (BTC)

Mēs iesakām veikt šādas apmaiņas:

Kāpēc jāiegulda Bitcoin? Kāpēc jāiegulda Bitcoin? Kāpēc jāiegulda Bitcoin?
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me