Coinbase paplašina savu ietekmi Indijā, izmantojot CoinDCX Investment

Indija digitālo aktīvu telpā ir bijusi slavena ar savu centrālās bankas ierobežoto skatu uz kriptovalūtām kopumā. Indijas Rezervju banka, ko apgrūtināja kriptovalūtu aizliegums, šķita, ka digitālo aktīvu aina valstī lēnām nomirst, un nozares uzņēmumiem ir jāslēdz vai jāsamazina darbības.

CoinCDX iegūst otro finansēšanas kārtu divu mēnešu laikā

Neskatoties uz to, aizliegums tika atcelts martā, tādējādi atbrīvojot vietu kriptovalūtu uzņēmumu atdzimšanai Indijā. Un nepagāja pārāk ilgs laiks, līdz investīcijas sāka plūst valstī.

CoinDCX, viena no vadošajām Indijas kriptogrāfijas biržām, pirmdien paziņoja par sekojošām investīcijām 2,5 miljonu ASV dolāru apmērā, tikai divus mēnešus pēc A sērijas 3 miljonu ASV dolāru finansēšanas kārtas.

Šajā atjaunotajā stratēģisko ieguldījumu kārtā piedalījās Polychain Capital un Coinbase Ventures, ASV kriptovalūtas platformas Coinbase investīciju daļa.

Papildu finansējums ir paredzēts CoinDCX centieniem stimulēt kriptovalūtu ieviešanu Indijā, ar lielāko #TryCrypto kampaņu, kuras mērķis ir piesaistīt 50 miljonus lietotāju valstī.

Jaunā finansēšanas kārta tika paziņota, ņemot vērā iespaidīgos izaugsmes rādītājus un biržas ikdienas tirdzniecības apjomu rekordaugstu līmeni. Šīs globālās ekonomiskās nenoteiktības laikā pieaugot interesei par kriptovalūtu, CoinDCXX redz iespēju paplašināt #TryCrypto kampaņu ar izglītības iniciatīvām, tikšanās pasākumiem, patērētāju un kopienas kampaņām.

Dažas no iniciatīvām ietvers akadēmijas, pilnvērtīgas blokķēdes un kriptovalūtas apmācības programmas iesācējiem kriptogrāfijas tirgotājiem uzsākšanu..

Investoru ļoti iekārotais reģions

Šķiet, ka iesaistītie investori ir pārliecināti par digitālo aktīvu potenciālu Indijā. Polychain Capital ir atkārtots investors pēc dalības arī A sērijas izsējas kārtā.

CoinDCX izpilddirektors un līdzdibinātājs Sumits Gupta dalījās ar savu pozitīvo skatījumu uz skatuves valstī, novērtējot ārējo investoru plašo interesi:

“Pēdējie mēneši ir parādījuši, ka kriptovalūtu industrija Indijā beidzot iegūst pelnīto atzinību no globālajām korporācijām un investoriem. Mūsu attiecības ar Polychain Capital pāriet no vienas puses uz otru, atspoguļojot mūsu lielisko sadarbību ar Polychain komandu. ”

Gupta arī uzsvēra uzticību, ko investori aizdod savam uzņēmumam, daloties redzējumā par pasauli, kurā digitālie aktīvi ir darījumu pamatā visā pasaulē:

“Mēs arī priecājamies par Coinbase Ventures pievienošanu kā investoru; Coinbase vīzija un veiksmīgie centieni globālās kriptovalūtas ieviešanā ir bijuši apbrīnas vērti un atspoguļo CoinDCX sapni par DeFi nākotni. “

A sērijas raunds piesaistīja augsta līmeņa investoru interesi par skatuves, piedaloties Bain Capital Ventures un BitMEX operatoram, HDR Group.

Kaut arī Coinbase Indijas klientus sāka apkalpot jau 2019. gadā, šis ieguldījums ir pirmais ASV platformas mēģinājums iekļūt Indijas kriptogrāfijas skatuvē. Coinbase Ventures vadītājs Šens Aggarvals arī pauda stingru pārliecību par uzņēmuma vadību, lai izveidotu stabilu platformu un kļūtu par vietējās kriptogrāfijas nozares līderi: 

“Tā kā Indija turpina mazināt plaisu starp kriptokonomiku un galveno tirgu, CoinDCX ir spēcīgā pozīcijā, lai kļūtu par vadošo platformu, ar kuras starpniecību patērētāji valstī mijiedarbojas ar kriptogrāfiju.”

Coinbase ieguldījums CoinDCX ir arī ilgtermiņa stratēģiska spēle, it īpaši, ja tas, iespējams, ir lielākais konkurents kosmosā – Binance – jau ir partnerattiecības ar citu vietējo kriptogrāfijas biržu WazirX.

Vērienīgi plāni vadīt kriptogrāfijas tirgu Indijā

Pēc aizlieguma atcelšanas CoinDCX, šķiet, piedzīvo strauju jaunu lietotāju un tirdzniecības apjoma pieaugumu. Birža ir arī pirmā Indijā, kurā integrēti bankas kontu pārskaitījumi, iegūstot lielu vilces spēku vietējā tirgū.

CoinDCX nodrošina arī tūlītēju kriptogrāfijas darījumu bez maksas, un platformas komanda cenšas nodrošināt saviem lietotājiem piekļuvi plaša spektra finanšu produktiem un pakalpojumiem, kurus atbalsta nozares vadošie drošības procesi un apdrošināšanas aizsardzība..

Uzņēmuma produktu ceļvedis ir daudz plašāks un vērienīgāks nekā vietējais vārti uz kriptovalūtām. CoinDCX jau piedāvā saviem klientiem decentralizētu kreditēšanas pakalpojumu DCXlend un DCXmargin ar līdz pat 6x sviras darījumiem vairāk nekā 250 tirgos un DCXfutures ar līdz pat 20x sviras darījumus vadošajos digitālo aktīvu nākotnes darījumos.

Coinbase ar jau izveidotu klātbūtni visā pasaulē ir spērusi izšķirošu soli, lai kļūtu par daļu no Indijas strauji augošā kriptogrāfijas tirgus. Pēc normatīvo šķēršļu novēršanas valstij ir potenciāls kļūt par vienu no lielākajiem digitālo aktīvu jaunajiem tirgiem, it īpaši, ja tās iedzīvotāji ātri pāriet uz pilnīgu mobilo un tiešsaistes pieredzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me