Kaip užsidirbti persiuntimo atlygių ir filialų komisinius „OKEx“

Vadovas, kaip uždirbti atlygius ir komisinius iš „OKEx Referral“ ir „OKEx Affiliate“ programų

Nepaisant populiarumo šiandien, kriptovaliutų rinkos yra gana naujos finansinėje erdvėje. Siekdama paremti jų augimą, „OKEx“ siūlo „OKEx Referral“ ir „OKEx Affiliate“ programas, kurios skatina vartotojus reklamuoti kriptografinę erdvę ir skleisti žinias mainais į atlygį ir komisinius. Nauji užsiregistravę žmonės taip pat laukiami „OKEx Rewards“ programos, leidžiančios pradedantiesiems reikalauti iki 80 USD, atlikdami įvairias užduotis ir užsiėmimus..

Šis vadovas bus naudingas vartotojams, norintiems užsidirbti atlygių ir komisinių už savo kontaktų kvietimą prisijungti prie „OKEx“ ir pradėti prekiauti kriptografija.

„OKEx“ persiuntimo programa

Naudodamiesi „OKEx Referral“ programa, galite užsidirbti atlygio kviesdami draugus susikurti paskyras „OKEx“ ir pradėti prekybą. Kai vienas iš jūsų referalų per 180 dienų nuo jų registracijos įvykdo šias tris užduotis, už kiekvieną uždirbsite 10 USD premiją:

  1. Pirkite kriptografiją: Jūs gausite 10 USD BTC, kai jūsų teisėjas pirmuoju užsakymu įsigis mažiausiai 100 USD vertės šifravimą..
  2. Indėlių kriptografija: Jūs gausite 10 USDT nuolaidų kortelę, kai teisėjas praeis 2 KYC patikrinimo lygį ir atliks pirmą mažiausiai 100 USD vertės indėlį kriptografijoje.
  3. Prekyba: Jūs gausite 10 USD BTC, kai jūsų teisėjas atliks prekybos etapus, kurie uždirbs jiems 50 USD BTC.

Atminkite, kad persiuntimo premijos į jūsų pagrindinę sąskaitą bus įskaitytos tik kitą dieną 18:00 (UTC +8)..

„OKEx“ filialų programa

„OKEx Affiliate“ programa suteikia jums galimybę uždirbti nemokamą „Bitcoin“ ir mažiausiai 30% komisinių, kai kuris nors iš jūsų nurodytų vartotojų prekiauja „OKEx“. Galite tapti „OKEx“ filialu, jei 10 jūsų pakviestų draugų atliks pirmąją užduotį „Rewards“ pagrindiniame puslapyje: uždirbkite 10 USD BTC.

Kaip „OKEx“ filialas, be prekybos komisinių, jūs turite teisę gauti daugybę privalumų. Pvz., Gausite palaikymą iš „OKEx“ dėl išsamaus turinio ir bendruomenės bendradarbiavimo, pvz., „Airdrops“ ir AMA sesijos..

Be to, tapsite nuolatiniu „OKEx“ partneriu įvairiose konferencijose ir kasmetiniuose renginiuose, kurie taip pat padės išplėsti savo tinklą. Galiausiai jūs taip pat gausite ypatingų dovanų OKEx švenčiamiems vietiniams ir tarptautiniams festivaliams.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tapę „OKEx“ filialu nebegalėsite gauti premijų per „OKEx“ persiuntimo programą.

Šie veiksmai padės jums pradėti naudotis „OKEx referral“ ir „OKEx Affiliate“ programomis.

1 žingsnis: Peržiūrėkite „OKEx“ teikiamą naudą

Eikite į pagrindinį „OKEx“ puslapį ir eikite į "Daugiau" viršutiniame meniu ir spustelėkite Apdovanojimai pagal "Kiti" skirtuką.

Pradedantieji „OKEx“ gali uždirbti iki 80 USD premijų atlikdami šias užduotis:

  1. Uždirbkite 10 USD BTC pirkau mažiausiai 100 USD vertės kriptografiją pirmuoju užsakymu.
  2. Gaukite 20 USDT nuolaidų kortelę deponavus bent 100 USD vertės kriptografiją pirmuoju užsakymu.
  3. Uždirbkite 50 USD BTC prekybai atlikus 2 lygio KYC patikrinimo lygį ir baigus prekybos užduotis.

Norėdami padėti pradedantiesiems susipažinti su prekybos aplinka, jiems spustelėjus, „Demo Trading“ sąskaitoje suteikiama 5 BTC Pradėkite prekybą „Rewards“ pagrindiniame puslapyje.

2 žingsnis: Eikite į skyrių „Persiuntimas“ ir pakvieskite draugų

Peržiūrėję galimus „OKEx“ apdovanojimus, spustelėkite Daugiau ir pasirinkti Persiuntimas pagal "Kiti" iš „OKEx“ pagrindinio puslapio.

Slinkite žemyn žemiau "Dienos misijos" skyrių ir spustelėkite Pakvieskite draugus dabar.

Tai atvers naują puslapį, kur galėsite įvesti draugų el. Pašto adresus, kad galėtumėte siųsti kvietimus. Arba taip pat galite nukopijuoti persiuntimo nuorodą ir pasidalinti ja tiesiogiai su draugais.

3 žingsnis: Tapkite „OKEx“ filialu ir uždirbkite komisinius

Kaip „OKEx“ filialas, galite gauti komisinius, kai naudodamiesi jūsų kvietimo nuoroda užsiregistravo 10 vartotojų. Trimis būdais galite uždirbti iki 40% komisinių iš kviečiamųjų prekybos veiklos:

  1. 30% prekybos komisinių iš naujų vartotojų.
  2. 30% prekybos komisinių iš pasikartojančių vartotojų.
  3. 10% prekybos komisinių iš dukterinių įmonių. Tai taikoma, kai pakviesti asmenys tampa „OKEx“ filialais.

Prekybos komisiniai už „OKEx Affiliate“ programą

Prekybos komisinių apimtis pagal „OKEx Affiliate“ programą apima neatidėliotiną, maržinę ir opcionų prekybą. Prekybos komisiniai, pažymėti USDT, bus įskaityti į jūsų finansavimo sąskaitą per T + 1 dieną. Atkreipkite dėmesį, kad subsąskaitos nėra tinkamos dalyvauti OKEx filialų programoje, o prekybos komisinių schema netaikoma VIP klientams.

Ne OKEx prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

347 f4f f44 a39 fbc d54 c52