Ieguldījumi Tezos (XTZ) – viss, kas jums jāzina

Kas ir Tezos (XTZ)?

Tezos (XTZ) ir ceturtās paaudzes bloku ķēdes tīkls, kas iekļauj uzlabotus protokolus, lai iespējotu daudzas funkcijas. Galvenokārt platforma atbalsta decentralizētu lietojumprogrammu (DApps) izstrādi un viedo līgumu kodēšanu.

Tezos ir atvērtā koda decentralizēts tīkls aktīviem un lietojumprogrammām. Mūsdienās Tezos kopienu veido pētnieki, izstrādātāji, validatori un dažādas atbalsta grupas. Visām šīm pusēm ir kopīgs mērķis paplašināt Tezos ekosistēmu.

Tezos vēsture (XTZ)

Tezos vēsture sākas 2014. gadā, kad ir līdzdibinātāji, Artūrs Breitmans un Ketlīna Breitmane sāka izstrādāt savu nākamās paaudzes blokķēdi. Konkrēti, Breitman mēģināja vienkāršot Dapp attīstību un izveidot unikālu decentralizētu ekosistēmu, lai apmierinātu digitālās ekonomikas vajadzības.

Tezos oficiāli uzsāka Šveicē 2018. gada septembrī. Tāpat kā daudzi citi nozares projekti, arī Tezos izmantoja divējāda uzņēmuma pieeju. Konkrēti, Tezos dibinātājs ir Dynamic Ledger Solutions (DLS).

Artūrs Breitmans un Ketlīna Breitmane

Artūrs Breitmans un Ketlīna Breitmane

Turklāt līdzekļu vākšanas nolūkos grupa izmanto fondu. Šī bezpeļņas organizācija ir pazīstama kā Tezos fonds. Svarīgi ir tas, ka Tezos fonds ir uzņēmums, kas glabā visus darbības līdzekļus, ieskaitot ICO laikā savāktos līdzekļus.

Tezos parādījās tirgū. Firma 2018. gadā rīkoja rekordlielu nepietiekamu ICO. Pasākums bija liels panākums. Tas nodrošināja 232 miljoni USD Bitcoin un ēterā nedaudz mazāk kā divu nedēļu laikā. Pasākuma panākumi iekļuva starptautiskos virsrakstos. Tas arī palīdzēja virzīt Tezos tālāk uzmanības centrā.

Investori saņēma XTZ par saviem Bitcoin un Ethereum. XTZ, saukts arī par tez vai tezzie, ir Tezos ekosistēmas lietderības marķieris. Lietotāji var maksāt par pakalpojumiem un izpildīt viedos līgumus, izmantojot XTZ. Pašlaik apgrozībā ir 741 546 948 XTZ.

Tezos nekad nepaziņoja par kopējo XTZ daudzumu, ko platforma plāno izlaist. Izstrādātāji to atstāja atvērtu, cenšoties nodrošināt, lai viņu platforma nekad nesasniegtu savu jaudu tirgū. Tomēr daži kosmosa pārstāvji apgalvo, ka šis trūkums trūkums sāp monētas kopējā vērtība.

Pārvaldības jautājumi

Tezos ICO panākumi bija īslaicīgi. Nedēļu laikā Tezos fonda prezidents Johans Gevers, un Breitmans nonāca publiskā nesaskaņā ar piesaistītajiem līdzekļiem. Konkrēti, Gevers atteicās izmaksāt līdzekļus Breitmaniem.

Jautājums bija milzīgs sagraušana kas investoriem zaudēja ticību projektam. Tas noveda pie tā, ka XTZ vērtība uz laiku samazinājās. Galu galā Gevers pa kreisi projektu, un līdzekļi nonāca viņu galamērķī. Tomēr Gevers pārliecinājās, ka viņa nepatikšanām ir nodrošināts 400 000 ASV dolāru atlaišanas pakete.

Kā darbojas Tezos (XTZ)

Tezos ir unikāls tirgū dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas izmanto šķidruma pierādīšanas likmes konsensa mehānismu. Turklāt platforma ievieš agonistisku vietējo starpprogrammatūru, kas pazīstama kā tīkla čaula. Šī stratēģija ļauj izstrādātājiem izmantot moduļus lietojumprogrammu veidošanā.

Daudzvalodu pieeja

Tezos ir divvalodība, kas nozīmē, ka tajā tiek izmantota imperatīvā un funkcionālā valoda. Obligātās valodas, piemēram, Solidity, ir ideāli piemērotas viedai līgumu programmēšanai elastības ziņā, savukārt funkcionālās valodas ir prasmīgākas matemātiskajā pamatojumā, padarot tās drošākas.

Tezos izmanto šo kombināciju, lai nodrošinātu, ka tās viedie līgumi ir stabili un droši. Jo īpaši paļaujas uz Tezos ekosistēmu Ocaml blokķēdes programmēšanai un Miķelsons viedo līgumu kodēšanai. Šī stratēģija arī uzlabo darījumu ātrumu visā tīklā.

Pašlaik XTZ spēj veikt aptuveni 1000 darījumus sekundē (tps). Ierobežojums ir balstīts uz maksimāli pieļaujamo gāzi vienā darījumā. Šis rādītājs nākotnē var arī palielināties, balsojot par protokola izmaiņām, piemēram, ārpus ķēdes mērogošanas risinājumiem.

Kāpēc Tezos (XTZ) ir svarīga

Tezos piedāvā lietotājiem dažas funkcijas, kas nav pieejamas iepriekšējiem blokķēdēm. Lai veiktu šo uzdevumu, Tezos apvieno darījumu un vienprātības protokolus. Šī stratēģija racionalizē tās procesus. Būtiski, ka kombinācija palīdz saziņā starp tīkla protokolu un blokķēdes protokolu.

Šķidrais pierādījums par likmēm – Tezos (XTZ)

The Šķidrais PoS vienprātības mehānisms ir Delegated Proof-of-Stake sistēmu jauninājums, kas atrodams trešās paaudzes blokķēdēs, piemēram, EOS un NEO. DPoS kopiena balso par to, kurš darbosies kā deleģētais mezgls.

Svarīgi ir tas, ka deleģētie mezgli apstiprina blokus un pievieno darījumus blokķēdei. Turklāt viņiem tīklā ir vēl dažas tiesības un pienākumi. Būtiski, ka atļauto delegatoru skaits ir atkarīgs no obligāciju lieluma minimālās prasības. Pašlaik šī robeža ļauj aptuveni 70 000 delegātu.

Pašlaik LPoS mehānisms ir ekskluzīvs Tezos. LPoS Tezos ir izrādījies ļoti veiksmīgs. Pašlaik tīkla procentu likme ir aptuveni 80%, sadalot pa 450 validētājiem un 13 000 delegatoriem. Tas padara Tezos par vienu no visvairāk decentralizētajām blokķēdēm nozarē.

Lielāka kontrole

Liquid PoS piedāvā lietotājiem lielāku kontroli, salīdzinot ar DPoS sistēmām. Par vienu katrs lietotājs saņem balsi. Šī stratēģija palīdz nodrošināt saliedētāku kopienu. Patiešām lietotāji var balsot tieši vai deleģēt savus balsošanas pienākumus citai pusei.

Pēc tam šie delegāti var deleģēt savas balsis citiem delegātiem, izmantojot procesu, kas pazīstams kā transitivitāte. Lietotāji var izvēlēties atgūt savas balsstiesības jebkurā laikā. Viņi pat var mainīt sava pārstāvja balsojumu, ja ir kāda tēma, kurā viņi nepiekrīt viņu lēmumam.

Šķidrā PoS priekšrocības

Liquid PoS konsensa mehānisms nodrošina līdzsvarotu un iekļaujošu pieeju decentralizētai tīkla drošībai. Katrai personai ir balss, kas tiek ņemta vērā tīkla izmaiņu galīgajā apstiprināšanā. Pats labākais – ikviens var kļūt par delegātu bez maksas. Jums vienkārši jāiegūst sabiedrības cieņa.

Lai piedalītos procesā, lietotājam vienkārši ir jāieliek savs XTZ tīkla makā. Tezos ekosistēmā šo procesu sauc par “cepšanu”. Jo vairāk jūs pagatavojat XTZ, jo lielākas iespējas pievienot nākamo bloku.

Pēc tam, kad bloks būs veiksmīgi izcepts, tīklā 32 izlases maiznieki atkārtos procesu. Kad šis process ir pabeigts, maiznieks saņem atlīdzību. Vislabākais ir tas, ka maiznieks iegūst iespēju iekasēt darījumu maksu par visiem darījumiem blokā.

Pašizmaiņas grāmata ar ķēdes pārvaldību

Izmantojot šo decentralizēto balsošanas mehānismu, Tezos sistēma mazina cieto dakšu iespējas. Izstrādātāji īpaši rūpējās par to, lai tīkls spētu decentralizēti pasīvi jaunināt, izmantojot pašlabojumus. Tādā veidā Tezos cenšas panākt, lai sabiedrība būtu vērsta uz tiem pašiem mērķiem.

Tezos (XTZ) balsošanas process

Balsošanas process sākas, kad izstrādātājs iesniedz jaunināšanas priekšlikumu. Priekšlikumā jāiekļauj jaunināšanas tehniskie aspekti. Tajā jāiekļauj arī kompensācija, kuru izstrādātājs prasa par viņu centieniem.

Tezos - CoinMarketCap

Tezos – CoinMarketCap

No šejienes protokols nonāks kopienas priekšā. Kopiena pārbaudīs protokolu un sniegs vērtīgas atsauksmes par tā nopelniem. Katram protokolam tiek veikti vairāki testēšanas periodi. Tādā veidā Tezos nodrošina, ka tikai augstākās kvalitātes kodēšana padara to par blokķēdi.

Pēc testēšanas perioda beigām Tezos žetonu turētāji var tieši balsot par jaunināšanu. Ja protokola jauninājums tiks apstiprināts, tas tiks integrēts tīklā, izmantojot protokolu, ko sauc par “karsto mijmaiņu”. Turklāt izstrādātājs saņems kompensāciju no Tezos fonda par viņu centieniem šajā laikā.

Tezos (XTZ) kontu veidi

Tezos ekosistēma nodrošina iespēju darboties divos dažādos kontu veidos. Šie konti tiek nosaukti pēc nosaukumiem Netiešie konti un sākotnējie konti. Kritiski šie konti Tezos infrastruktūrā kalpo dažādiem mērķiem. Vairumā gadījumu netiešais konts darbosies kā pamatfunkcijas.

Netiešie konti

Netiešie konti ir konta veids, kas pieder lielākajai daļai lietotāju. Šīs adreses darbojas līdzīgi kā tradicionāli kriptogrāfijas konti. Katrā netiešajā kontā ir gan publiskās, gan privātās atslēgas. Lietotāji var pārbaudīt atlikumu un pārskaitīt līdzekļus uz un no šīs adreses.

Izveidotie konti

Izveidotie konti ir izstrādātāji, kas izmanto viedos līgumus. No netiešajiem kontiem tie atšķiras vairākos galvenajos veidos. Pirmkārt, šie konti vienmēr sākas ar KT1 pret tz1. Visos izveidotajos kontos ir pārvaldnieka, daudzuma, deleģējamo un deleģēto lauku opcijas.

Kur nopirkt Tezos (XTZ)

Tezos šodien ir pieejams lielākajā daļā lielāko biržu. Binance, pasaulē lielākā birža piedāvā vairākus Tezos tirdzniecības pārus. Lai sāktu, jums vienkārši jāreģistrējas kontam. Kad konta verifikācijas periods ir beidzies, jūs varat finansēt savu kontu ar fiat valūtu.

Kad jūsu kontā ir līdzekļi, šo līdzekļu pārskaitīšana uz Bitcoin vai Ethereum aizņem tikai sekundi. No šejienes jūs vēlaties mainīt pret XTZ. Pēc konta verifikācijas pabeigšanas visu procesu var veikt mazāk nekā desmit minūtēs.

Ieguldījumi Tezos (XTZ) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Tezos (XTZ) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Tezos (XTZ) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Tezos (XTZ)

Tezos uzglabāšana ir vienkārša. Ja esat jauns kosmosa lietotājs, varat dažu sekunžu laikā lejupielādēt uzticamu mobilo maku. Šīs monētas augšējie mobilie maki ir Kukai Tezos maks un TezBox Maks. Abi ir bez maksas lejupielādējami un nodrošina viegli vadāmu saskarni.

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus XTZ vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi Tezos (XTZ).

Tezos – ārpus vētras

Tagad, kad Tezos ir pārvarējis ar uzņēmuma iekšējiem jautājumiem saistītus jautājumus, uzņēmums ir gatavs izmantot savu platformu. Šodien Tezos ir viens no lielākajiem sekotājiem tirgū. Līdz ar to jūs varat sagaidīt, ka nākamajos gados Tezos redzēsit divdesmit pirmajās kriptovalūtās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me