Kriptovaliutų rinkos kategorija: socialinių tinklų monetos

Šiame vadove apžvelgiama skirtinga kriptovaliutų rinkos kategorija, daugiausia dėmesio skiriant 7-ajai kategorijai, kuri reiškia socialinių tinklų monetas. Tai septintoji serijos dalis, suskaidanti kriptografijos rinką į 12 pagrindinių kategorijų.

Šiame straipsnyje apžvelgiama septintoji „Top 100“ kriptovaliutų rinkos kategorija, kurioje yra kriptovaliutų, kurias palaiko socialinis tinklas ar platforma..

Septintoji rinkos kategorija: socialinių tinklų monetos

Socialiniai tinklai ir žiniasklaida yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, nes jaunoji karta kasdien vidutiniškai praleidžia 9 valandas socialinių tinklų svetainėse, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „Snapchat“. Tačiau pagrindinis tradicinės socialinės žiniasklaidos trūkumas yra tas, kad visus mūsų asmeninius duomenis saugo ir tvarko centralizuota duomenų bazė, kurią kontroliuoja korporacija. Tai leidžia jiems rinkti ir rinkti įžvalgas apie mūsų elgesį, pirmenybę, ryšius, įpročius ir neskelbtiną informaciją. Turėdami visą tą vertingą duomenų kaupą, mūsų saugumui ir privatumui kyla reali rizika, kad bus pažeista. Nedarykite klaidų, buvo daugybė atvejų, kai didelės socialinės žiniasklaidos korporacijos buvo pažeistos ar net neetiškai susitarė panaudoti vartotojų duomenis.

(Žr. Daugiau: Kriptovaliutos raida: pinigų problema šiandien)

Sprendimas: Decentralizuotas socialinis tinklas

Decentralizuoto socialinio tinklo tikslas yra sukurti patikimą ir teisingą galios pusiausvyrą tarp visų sistemos suinteresuotųjų šalių, kur visi vartotojai gali kontroliuoti savo duomenis. Decentralizuotoje sistemoje vartotojai turi ir tvarko savo asmens duomenis ar bet kokius su jų tapatybe susijusius duomenis. Esant aukštesniam saugumo ir privatumo lygiui, decentralizuoti socialiniai tinklai siekia sprogdinti mūsų tradicines sistemas.

Čia pateikiamos 4 socialinių tinklų monetos, esančios 100 populiariausių kriptovaliutų sąraše.

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

Reddcoin (RDD)

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

Socialinio pobūdžio kriptovaliuta „Reddcoin“ leidžia vartotojams nedelsiant siųsti ir gauti RDD be jokių mokesčių. „Reddcoin“ „peer-to-peer“ (P2P) mokėjimo sistema leidžia integruotis su įvairiausiais socialinės žiniasklaidos tinklais, tokiais kaip: Facebook, Reddit, „Twitter“ ir kt. Užuot teikę tik „patinka“ „Facebook“ ar „Twitter“, vartotojai dabar gali patarti turinio kūrėjams visose socialinės žiniasklaidos platformose, naudojant RDD monetas..

„Reddcoin“ yra atvirojo kodo kriptovaliuta, kuri yra „Litecoin“ (LTC) šakutė. „Reddcoin“ debiutavo 2014 m. Sausio mėn. Ir iš pradžių naudojo „Proof-of-Work“ sutarimo mechanizmą, tačiau perėjo prie naujo sutarimo mechanizmo, vadinamo „Greito greičio įrodymu“. „Reddcoin“ natūraliai sukūrė POSV, daugiausia dėmesio skirdamas monetų kaupimui ir aktyviam dalyvavimui tinkle (greitis). Šiuo metu „Reddcoin“ arbatpinigių sistema jau veikia „Reddit“ ir „Twitter“.

(Žiūrėti daugiau: Kriptovaliutų rinkos kategorija: Gryna kriptovaliuta)

Steem (STEEM)

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

„Steem“ yra decentralizuota leidybos platforma, leidžianti turinio kūrėjams gauti pajamų iš jų turinio. Kai tik „Steem“ platformos turinys bus įvertintas, turinio kūrėjui ir turinį kuruojantiems asmenims bus atlyginta gimtąja „Steem“ valiuta (STEEM). „Steem“ taip pat sukurtas ant savo paties „blockchain“. Projektą sukūrė Danas Larimeris, kuris taip pat yra „Bithshares“ ir EOS generalinis direktorius. „Steem“ platformoje yra 3 pagrindinės valiutos:

 1. Stiebas: Pagrindinė Steem valiuta su didėjančia pasiūla 100% per metus.
 2. Steem doleriai (SBD): SBD yra stabili valiuta, susieta su JAV doleriais, kiekvienam SBD atstovaujant 1 USD. SBD buvo sukurtas siekiant izoliuoti nuo rinkos jėgų visiškai priklausiusių STEEM monetų nepastovumą. 50% atlygio, kurį gauna turinio kūrėjai, mokama per SBD monetas, o kiti 50% atneša „Steem Power“.
 3. Didžiulė galia: Tai reputacija pagrįstas, neprekybinis ženklas, simbolizuojantis vartotojo įtaką ir galią tinkle. Kuo daugiau naudotojų turi teigiamų įvertinimų, tuo daugiau jų balsų bus skaičiuojama ir tuo didesnis bus jų išmokėjimas už kuravimą. Vartotojai gali konvertuoti savo „Steem Power“ žetonus į STEEM, o tai sumažins jų įtaką.

Priekinėje dalyje „Steem“ naudoja „Proof-of-Brain“ (POB) algoritmą, kuris reikalauja, kad vartotojai kurtų turinį, kad būtų galima išgauti monetas. Pagrindinė „Steem“ blokų grandinė veikia „Delegated-Proof-of-Stake“ (DPOS) sutarimo mechanizme, kuris yra labai keičiama „blockchain“ su dideliu pralaidumu. „Steem“ yra kriptovaliutos projekto, kuris yra visiškai veikiantis ir įgyja reikšmingą masės trauką, pavyzdys. Joje yra daugiau nei milijonas vartotojų, o „Alexa“ svetainės reitinge ji visame pasaulyje užima 1335 vietą.

(Taip pat žiūrėkite: Rinkos kapitalizacijos vadovas: viskas, ką reikia žinoti apie rinkos viršutinę ribą)

Mitrilas (MITH)

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

„Mithril“ yra decentralizuota socialinės žiniasklaidos platforma, kuri, kaip ir Steemas, atlygina turinio kūrėjams už jų indėlį. Tai, ką Steemas vadina „smegenų įrodymu“, Mithrilo tinkle vadinama „socialine kasyba“. Unikali „Mithril“ savybė yra prekybininkų tinklas, kuriame yra daugybė paslaugų, skirtų žetonų turėtojams praleisti MITH. Paslaugų asortimentas apima aukščiausios kokybės turinio kanalus, tiesioginį srautą, internetines programas ir mažmeninės prekybos prekes.

Panašiai kaip „Reddcoin“, „Mithril“ leidžia integruotis su esamomis socialinės žiniasklaidos platformomis. „Mithril“ buvo paleistas 2017 m. Antroje pusėje, todėl jis buvo daug jaunesnis nei „Reddcoin“.

„Mithril“ yra pastatytas ant „Ethereum“ blokų grandinės, o jo gimtoji valiuta vadinama MITH, naudojama kaip pagrindinė Mithril ekosistemos valiuta. Kalbant apie trauką, „Mithril“ išleido išmaniųjų telefonų programą „LIT“ (beta versija), socialinės žiniasklaidos programą, kuri atrodo kaip „Instagram“ ir „WhatsApp“ derinys. Jis sukaupė nemažai įrenginių, maždaug 20 000+.

(Skaitykite daugiau: Monetos, žetonai & „Altcoins“: koks skirtumas?)

Giminė (KIN)

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

„Kin“ yra žetonas, kurį išleido populiari pranešimų tarnyba „Kik“. Skirtingai nuo daugelio projektų, kuriuose nėra jokio veikiančio produkto, „Kik“ turi stiprią vartotojų bazę, kurioje yra daugiau nei 15 milijonų aktyvių vartotojų, o populiariausiose socialinės žiniasklaidos platformose šalia „Facebook“ ir „WhatsApp“ užima 7 vietą. Nenuostabu, kad „Kin“ už savo ICO surinko beveik 100 mln. USD.

„Kin“ siekia būti decentralizuota skaitmeninių paslaugų ekosistema, veikianti savo gimtąja valiuta tuo pačiu pavadinimu, vadinama KIN. KIN bus naudojamas siekiant palengvinti vertės perdavimą „Kin“ ekosistemoje, leidžiant tiesiogiai bendrauti su turinio kūrėjais ir vartotojais. Ryškus „Kin“ bruožas yra „Rewards Engine“ (KRE) – vietinis skatinimo mechanizmas, atlyginantis turinio kūrėjams, remiantis skaitmeninių paslaugų, naudojančių „Kin“, naudojimu. „Kin“ šiuo metu yra pastatyta ant „Ethereum“ platformos, tačiau pereis į savo gimtąją „blockchain“, kuri bus „Stellar blockchain“.

Pagrindinė to priežastis yra esamo „blockchain“ mastelio problemos. „Kin“ yra plačiai įvardijama kaip viena iš nedaugelio decentralizuotų programų, galinčių paskatinti vartotojus įsisavinti kriptovaliutas dėl didelės jų vartotojų bazės ir natūralios decentralizacijos integracijos į esamą verslo modelį. Tačiau tai, kad „Kin“ kelis kartus pakeitė savo kryptis dėl „blockchain“ migracijos planų, atrodo, kad trūksta vizijos ir numatymo.

(Jus taip pat gali sudominti: ar „Bitcoin“ kainos kritimas sukels jo nykimą?)

Naudingi ištekliai jums pradėti

Jei pradedate savo kelionę į sudėtingą kriptovaliutų pasaulį, pateikite naudingų išteklių ir vadovų, kurie padės jums kelyje, sąrašą:

Socialinis, socialinis tinklas, socialinių tinklų monetos, tinklo monetos, socialinės monetos

Prekyba & Mainai

 • Kripto vadovas 101: geriausios kriptovaliutos keitimo pasirinkimas
 • „Bittrex Exchange“ vadovas: kaip prekiauti „Bittrex“
 • „Binance Exchange“ vadovas: kaip atidaryti Binance sąskaitą ir ką turėtumėte žinoti
 • „Etherdelta“ biržos vadovas: kaip prekiauti „Etherdelta“
 • Prekybos kriptovaliutomis pagrindų vadovas: techninės kriptografinės analizės įvadas
 • Prekyba kriptovaliuta: kriptovaliutų prekybos porų supratimas & Kaip tai veikia
 • Prekybos kriptografinėmis priemonėmis vadovas: 4 įprasti spąstai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas

Piniginės

 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: kam jums reikalingos piniginės?
 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „Bitcoin“ piniginės atidarymas
 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „MyEtherWallet“ (MEW) atidarymas

Taip pat skaitykite: Kripto prekybos vadovas: 4 bendri trūkumai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas, ir prekybos kriptovaliutomis pagrindų vadovas: kripto techninės analizės įvadas.

Registruokitės į nemokamą kriptovaliutų internetinį seminarą dabar, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie investavimą į kriptografiją.

Gaukite mūsų išskirtinė el. knyga kuris padės jums žingsnis po žingsnio pradėti uždirbti pinigus per kriptovaliutos investicijas!

Taip pat galite prisijungti prie mūsų „Facebook“ grupės adresu Įvaldykite kriptografiją: pažangios žinios apie kriptovaliutas užduoti bet kokius klausimus apie kriptografijas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me