Crypto Market Daily (2,6) | Šīs nedēļas beigās nepieciešama konsolidācija, ja tirgus kritums, pievērsiet uzmanību pirmajam atbalsta līmenim

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs4H-bullish

Šī ir BTC 4H diagramma, bullish tendence neapstājas pēc konsolidācijas pēdējās visas nedēļas laikā. Patiesībā, ja mēs palielinām diagrammu, cena pēdējā laikā pārvietojas bullish kanālā, un pēc 9600 USD pretestības līmeņa pārkāpšanas parādās pagarinājuma viļņa signāls, jo pagājušās nakts sūkni var uzskatīt par 5. viļņa 3. vilni lielāks līmeņa vilnis. Cena izpildīta pretoties netālu no $ 9750, salīdzinot ar pēdējo lielo sūkni, bullish apjoms šoreiz acīmredzami ir lielāks, un šis nosacījums apstiprina bullish 5 viļņu teoriju.

Teorētiski BTC virzās īsā laikā, ja tendence saņem atbalstu tuvu 9520 USD, tas nozīmē, ka bullish prognoze ir spēcīgāka un tendence turpināsies. Tomēr MACD joprojām norāda uz atšķirībām uz noteiktu laiku, var notikt konsolidācija, jo tirgus vajadzības konsolidē sūkni. Investori varēja gaidīt, kamēr cena stabilizēsies par 9500 USD, pēc tam apsvērt iespēju iekļūt tirgū. Sadalīšanās līdz 9000 USD ir vēl viens signāls par šī bullish posma beigām.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas līmeņa diagramma, analizējot vakardienu, es vienmēr ticu, ka tendence samazināsies zemākā apjoma dēļ. Tomēr naktī ir bijis liels apjoms, kas lika cenai pārtraukt neseno trieciena zonu no 9200 līdz 9600 USD. Pēc dažām stundām tendence pierādīja, ka pārrāvums nav nepatiesa, jo cena joprojām ir stabila pie 9600 USD.

No nesenajām tirgus emocijām tendence pēc īstermiņa konsolidācijas var ātri salauzt augšējo pretestības līmeni. Personīgi es joprojām uzskatu, ka pašreizējais skaļuma līmenis nevar palīdzēt tieši noteikt cenu pretestību starp 9800–10000 USD. Iespējamā prognoze ir tāda, ka šajā nedēļas nogalē šī tendence var konsolidēties ap USD 9500 ~ USD 9600, pēc tam sākt nākamo sūkni nākamajās 1 vai 2 nedēļās.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9700 USD9800 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9550 USD9420 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, nesenā pretestības zona ir starp $ 212 un $ 224. Tendence virzās 3. bullish viļņa beigās, un tagad ir pienācis laiks iekļūt 4. konsolidācijas vilnī.

ETH MACD ir spēcīgāks par BTC, jo pēdējā laika enerģija ir lielāka nekā iepriekšējā, kā parādīts diagrammā. Tas ir bullish tendences paplašinājums, tas nozīmē, ka pullback apakšdaļa nebūs zemāka par $ 195, ja pārtraukums $ 195 nozīmē šī bullish posma beigas.

Apjoma dati arī norāda, ka pirkšanas līdzekļi šajās dienās pakāpeniski pieaug. Investori varēja vienkārši pievērst uzmanību atkāpšanās beigām un spriest par turpmāko virzību ar atbalsta līmeni.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 212 USD224 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 195 USD184 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H-bullish

OKEx XRP pastāvīgais līgums: 4 stundu diagrammas līmenis parāda, ka XRP neizdevās pārbaudīt 0,2840 ASV dolāru pretestības apgabalu dienas laikā, tas noteikti nenozīmē, ka ir pienācis laiks atkāpties. Pārskatiet XRP vēsturi, tas vienmēr palielināsies, kad lielākā daļa tehnisko indakatoru parādīs, ka tas pārtrauks sūknēšanu.

Tomēr šoreiz pirkšanas apjoms salīdzinājumā ar sūkni pagājušajā naktī kļūst mazāks. Pullback joprojām ir liels possibe notikums, jo ieguldītājiem būtu jāpievērš lielāka uzmanība atbalsta efektivitātei $ 0,2727, un tas pats nav ar citām monētām, XRP vienmēr samazinās vairāk, ja pirkšanas apjoms nevar pieaugt. Pārliecinieties, ka konsolidācija var stabilizēties nedaudz augstāka par 0,2727 USD, tad ir piemērots laiks ievadīšanai.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2840 Vidēja termiņa pretestība: $0,2895

Īstermiņa atbalsts: $Vidēja termiņa atbalsts 0,2727 :$0,2620

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me