6 šifravimo tinklalaidės, kad sužinotumėte daugiau apie pramonę

Jei norite paprasčiau suprasti „blockchain“ ir „crypto“ investavimo pagrindus, geriausias būdas įsisavinti žinias yra reguliariai stebėti kriptovaliutų tinklalaidę.

Žemiau pateikiamas geriausių tinklalaidžių, kuriuos galite klausytis, sąrašas, kad lengvai suprastumėte kriptovaliutų pasaulio smulkmenas:

1. Blogas šifras

The Blogo šifravimo tinklalaidė vedėjai Travisas Wrightas ir Joelis Commas pradėjo 2017 m. pabaigoje. Nors jie abu turi žinių technikos klausimais, jie prisipažino, kad pradėję veiklą jie taip pat mokėsi apie kriptografijas.

„Blogo šifravimo tinklalaidė 2“ 1024x538

Šaltinis: https://nick.weisser.me

Tinklalaidėje paprastai pateikiami interviu su ekspertais ir praktiniai paaiškinimai, įterpti į daugybę humoristinių akimirkų. Per juos tūkstančiai klausytojų sužino visus naujausius dalykus apie Bitcoin, altcoins, ICO ir su blockchain susijusius renginius.

Jų informatyvus, tačiau absurdiškas formatas sukuria humoristinį efektą, todėl pradedantiesiems kriptografijos klausytojams lengviau suprasti terminus ir sąvokas.

Šeimininkai nori ne tik ugdyti savo klausytojus; jie taip pat nori, kad jie linksmintųsi taip pat, kaip ir diskutuodami nauja tema. Tačiau jie pripažįsta, kad nėra šios srities ekspertai ir vis dar mokosi su laiku.

Taigi patyrusiems šifravimo entuziastams tinklalaidė gali būti ne tokia informatyvi, tačiau tiems iš jūsų, kurie dar tik pradeda šifruoti, tai yra įdomus ir lengvas būdas suvokti kriptovaliutų pasaulio sąvokas..

2. Nesusijęs

The Neprijungtas tinklalaidė yra Laura Shin, buvusi „Forbes“ vyresnioji redaktorė, ir puiku, ar esate pradedančiųjų, ar pažengusių šifravimo lygiu. Ji pasinaudojo savo buvusia pozicija „Forbes“, kad pritrauktų svarbius pramonės atstovus, kurie galėtų kalbėti savo interviu metu.

480x270 95011

Šaltinis: https://www.stitcher.com

Šį savaitraštį siekiama „šviesti žmones, kaip„ blockchains “pakeis mūsų uždarbio, leidimo ir investavimo būdą“.

Kadangi Shin jau kurį laiką pristatė naujienas apie kriptografiją ir blokavimo grandines, ji žino, kokius klausimus užduoti ir kaip pateikti savo pašnekovų siūlomą informaciją.

3. Monetų meistriškumas

Monetų meistriškumas yra investuotojo ir rinkodaros specialisto Carterio Thomaso šou. Ši tinklalaidė yra būtina kiekvienam kripto entuziastui, neatsižvelgiant į jų įžvalgos lygį šiuo klausimu.

Joje pateikiami investuotojo požiūriu nagrinėjami dalykai ir „vieta visiems, norintiems pasipelnyti iš skaitmeninio kriptovaliutų pasaulio – Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero ir dar daugiau“.

Tomas tapo žinomas dėl savo budrumo racionalizavimo, glaustos analizės ir glaustų dienos pakartojimų. Dauguma jo diskusijų yra orientuotos į prekybą, todėl jo transliacija yra idealus informacijos ir įžvalgos apie investicijas į kriptografiją šaltinis.

„Monetų meistriškumo“ serijose daugiausia dėmesio skiriama dabartiniams kriptografinės rinkos įvykiams, todėl geriausia, jei seriją pradėsite žiūrėdami naujausius jos epizodus.

4. „Bitcoin Podcast“ tinklas

„Bitcoin Podcast“ tinklas reiškia kelis skirtingus tinklalaides, sujungtas į vieną. Iš pradžių ji buvo transliuojama kaip įprasta tinklalaidė ir laikui bėgant ji tapo tinklu, kurį sudarė aštuoni skirtingi ekspertai, kurie diskutuoja įvairiomis su kriptografija susijusiomis temomis ir dalijasi savo nuomone šiuo klausimu..

Jasonas Jenkinsas iš „Jenkins Risk Management“ yra vienas iš parodos dalyvių, o svečių įvairovė svyruoja nuo angelų investuotojų iki Los Andželo didžėjų, kurie visi kalba apie savo ryšį su kriptovaliuta. Laidos epizodai yra gana ilgi, jų trukmė viršija 90 minučių, taigi, jei norite greitai sužinoti, kas vyksta kriptoverse, geriau turėtumėte rasti kitą tinklalaidę.

5. Investuok kaip geriausias

Šeimininkas Investuok kaip ir geriausias, Patrickas O’Shaughnessy yra „O’Shaughnessy Asset Management“ portfelio valdytojas ir vedė trijų dalių seriją „Hash Power“, kuri suteikia suprantamą įvadą „blockchain“ pramonės žinių srityje..

„„ Hash Power “turi būti įžanga, bet iš tikrųjų tai yra kvietimas patiems patyrinėti šį besiformuojantį pasaulį.“

Šiame tinklalaidėje paprastai kalbama apie investavimą, tačiau O’Shaughnessy įdėjo papildomų pastangų, kad sukurtų trijų dalių garso dokumentinį filmą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas šifravimui, kad inicijuotų naujus šiame domene.

Laidos temos svyruoja nuo „blockchain“ iki investavimo į kriptovaliutas, iki spekuliacijų su bitkoinais ir bendrų kalbų apie altoinus ir ICO. Serialas labai aiškiai ir lengvai suprantamai išgyvena visas temas, reikalingą informaciją išgauna per interviu su svarbiais pramonės atstovais..

Be „Hash Power“, O’Shaughnessy taip pat sukūrė serijas, kurios sutelkė dėmesį į sudėtingesnes temas ir giliau jas tyrinėjo.

6. Pakalbėkime apie Bitcoin!

The Pakalbėkime apie Bitcoin! „podcast“ pirmą kartą atsirado 2013 m., todėl vienas iš seniausių tinklalaidžių buvo skirtas išskirtinai tik „Bitcoin“ ir kriptovaliutoms. Šiandien serijos epizodų skaičius praėjo 370. Laidoje aptariamos temos yra labai įvairios, o gerbėjų bendruomenė yra labai atsidavusi šiai transliacijai.

leidžia kalbėti apie bitkoiną

Šaltinis: https://softwareengineeringdaily.com

Iš pradžių podcast’ą sukūrė Andreasas Antonopolousas, tačiau dabar jis nėra vienintelis vedėjas, į laidą įtraukė daugiau žmonių ir platesnį turinį. Pakalbėkime, kad bitkoinas taip pat yra tinklo, susidedančio iš 10 laidų, kurios taip pat sutelktos į kriptografiją, pavadinimas.

Antonopoulos yra svarbi figūra visame pasaulyje, susijusiame su Bitcoin. Šia tema jis rašė knygas, tinklaraščius, buvo pakviestas aptarti daugybę laidų ir plačiai apie tai kalbėjo savo laidoje. Vienu metu jis gavo 2 milijonų dolerių vertės Bitcoin aukas iš atsidavusių bendruomenės narių kaip ženklą, kad dėkoja už indėlį.

Antonopoulosas taip pat yra Čikagos prekių biržos Bitcoin referencinės normos priežiūros komiteto narys, o 2014 m. Jis buvo dėstytojas Nikosijos universitete – pirmame universitete, kuris kada nors surengė skaitmeninės valiutos magistro laipsnį.

Cole yra laisvai samdomas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis kriptovaliutai ir naujoms technologijoms. Ankstesni straipsniai apie „Masternodes“ buvo rodomi pirmaujančiose šifravimo svetainėse ir cituojami „Whitepapers“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

1ea 07d afb 65a 010 c16 a68