Kaip prekiauti amžinais apsikeitimo sandoriais „OKEx“

Žingsnis po žingsnio, kaip prekiauti kriptovaliutų amžinais apsikeitimo sandoriais „OKEx“

Nuolatiniai apsikeitimo sandoriai, kaip ir ateities sandoriai bei pasirinkimo sandoriai, yra išvestinės finansinės priemonės, kurios seka pagrindinio turto kainą. Nors amžinieji apsikeitimo sandoriai veikia kaip ateities sandoriai, jie neturi jokių galiojimo terminų, o tai reiškia, kad pirkėjams ir pardavėjams hipotetiškai leidžiama išlaikyti savo pozicijas atviras "amžinai" tol, kol jų sąskaitoje yra pakankamai maržos jas padengti.

Kainų konvergencijos mechanizmas yra dar vienas pagrindinis skirtumas tarp amžinųjų apsikeitimo sandorių ir ateities sandorių. Nenumatant pirmosios atsiskaitymo datos, kainų konvergencijai užtikrinti reguliariais intervalais (kas aštuonias valandas) naudojamas finansavimo normos mechanizmas. Finansavimo norma yra mokestis, kuriuo keičiasi ilgosios ir trumposios sutarties šalys, atsižvelgiant į rinkos pokyčius, siekiant, kad sutarties kaina atitiktų pagrindinio turto neatidėliotiną kainą.

Nuolatinis „OKEx“ apsikeitimo sandoris yra virtualus išvestinių finansinių priemonių produktas, kurio kiekvienos apsikeitimo sutarties nominali vertė yra 100 USD ir atsiskaitoma skaitmeninėmis valiutomis, tokiomis kaip „Bitcoin“ ir USDT (atitinkamai apsikeitimo monetomis ir USDT maržomis). Jei norite prekiauti amžinais kriptovaliutų mainais „OKEx“, ši pamoka padės jums pradėti.

1 žingsnis: eikite į amžinojo apsikeitimo skyrių

Apsilankykite „OKEx“ pagrindiniame puslapyje ir eikite į Prekyba viršutiniame meniu, kad pamatytumėte galimas rinkas. Užveskite pelės žymeklį virš "Amžinas" ir spustelėkite Pagrindinis atidaryti pagrindinį amžinojo apsikeitimo prietaisų skydelį. Pagrindinė versija siūlo gerą atspirties tašką pradedantiesiems, tačiau jei esate patyręs prekybininkas, galite spustelėti Išplėstinė išsamesnei informacijos suvestinei.

2 žingsnis: perveskite lėšas į apsikeitimo sąskaitą

Jūsų amžinojo apsikeitimo sąskaita turi būti finansuojama, kad galėtumėte pradėti prekiauti. Jei jūsų amžinojo apsikeitimo sąskaitoje nėra jokio balanso, spustelėkite Perkėlimas (arba iš apsikeitimo sandorių informacijos suvestinės, arba iš išskleidžiamojo sąrašo „Turtas“ viršutiniame meniu), jei norite perkelti lėšas iš vienos sąskaitos į kitą.

Jei „OKEx“ paskyroje neturite jokio kriptografinio turto, galite nusipirkti kriptografiją arba sužinoti, kaip deponuoti kriptografiją „OKEx“, naudodamiesi mūsų pradiniu kriptografinės prekybos vadovu.

Kai jūsų paskyroje yra kriptografinių išteklių, galite naudoti "Perkėlimas" funkcija, kaip parodyta žemiau, norėdami perkelti monetas ar žetonus iš savo "Finansavimo sąskaita" tavo "Nuolatinio apsikeitimo sąskaita" norint pradėti prekiauti. Pasirinkę monetą ar žetoną ir įvedę norimą pervesti sumą, spustelėkite Patvirtinti.

3 žingsnis: Prekybai pasirinkite amžiną apsikeitimo sutartį

Atidarius arba "Pagrindinis" arba "Išplėstinė" amžinųjų apsikeitimo sandorių informacijos suvestinė, pirmiausia turite pasirinkti maržos tipą, esantį puslapio viršuje, t., Moneta paraštė Nuolatinė – apsikeitimo sandoriams, kurie atsiskaitomi pagrindine skaitmenine valiuta arba USDT Margined Perpetual už apsikeitimo sandorius, atsiskaitomus USDT.

Pasirinkę maržos tipą, galite pasirinkti prekybos porą naudodami filtrus, esančius puslapio viršuje (t. Y., Viskas visoms galimoms prekybos poroms, Į viršų populiariausioms prekybos poroms, „DeFi“ prekybai poromis su „DeFi“ žetonais, Sandėliavimas – poroms su decentralizuotomis saugojimo monetomis, arba Altai prekybai poromis su altcoinais).

Šioje pamokoje mes pasirinksime su monetomis margintą amžinojo apsikeitimo sutartį, pažymėtą etikete "BTCUSD PERP" pavyzdžiui. Pagal šią amžiną apsikeitimo sandorį BTC yra atsiskaitymo valiuta, o USD – apsikeitimo sutarties kainos vienetas.

4 žingsnis: Pasirinkite apsikeitimo sandorio tipą

Finansavę apsikeitimo sąskaitą, galite pasirinkti maržos režimą (arba Fiksuotas arba Kirsti) ir pasirinkite norimą sverto daugiklį. Jei pasirinksite fiksuoto maržos režimą, marža išliks tokia pati, neatsižvelgiant į kainos svyravimus, tuo tarpu, jei pasirinksite kryžminės maržos režimą.

Fiksuota marža paskirsto nustatytą maržos sumą prekybai ir jūs niekada negalite prarasti daugiau, o kryžminės maržos režimas bandys naudoti bet kokią laisvą maržą jūsų sąskaitoje ir nuolat keisis..

Sužinokite daugiau perskaitę mūsų „OKEx“ maržos prekybos vadovą.

5 veiksmas: įveskite išsamią užsakymo informaciją ir vykdykite

Pasirinkę maržos tipą ir sverto daugiklį, galite įvesti norimą "Užsakymo tipas," "Kaina" ir "Suma" prekybai. Jei norite kuo greičiau įvykdyti užsakymą, galite spustelėti BBO (t. y. geriausias pasiūlymas).

Įvedę išsamią užsakymo informaciją galite spustelėti Atidarykite ilgai norėdami sudaryti ilgą sutartį (t. y. pirkti BTC) arba spustelėti Atidarykite trumpą jei norite inicijuoti trumpąją poziciją (t. y. parduoti BTC).

Pavyzdžiui, galite nustatyti 11 030 USD limitinį pavedimą ir atidaryti ilgąją poziciją "BTCUSD PERP" su norima BTC suma.

6 žingsnis: (Pasirenkama) Nustatykite užsakymą naudodami TP / SL

Prieš spustelėdami Atidarykite ilgai Norėdami inicijuoti savo ilgąją poziciją, taip pat galite pasirinkti "Užsakymo tipas" iš galimų variantų. Vienas iš sudėtingesnių užsakymų tipų yra stabdymo tvarka su sąlyginiais parametrais.

Kaip parodyta paveikslėlyje žemiau, naudodami šį užsakymo tipą, turite galimybę įvesti pelno paėmimo ir nuostolių sustabdymo sąlygas. Įvedę norimus parametrus spustelėkite Gerai Pereiti.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip sustabdyti užsakymus.

7 žingsnis: Peržiūrėkite savo atvirą poziciją

Atlikę sandorį, galite peržiūrėti savo pozicijos būseną spustelėdami Atidaryti pozicijas skirtukas prekybos pagrindinio puslapio apačioje. Šiame skyriuje pateikiama naudinga informacija, tokia kaip "Vid. Kaina," "Likvidavimo kaina," "Nerealizuotas P&L" ir taip toliau.

8 žingsnis: (Pasirenkama) Uždarykite savo poziciją

Jei norite atsverti arba uždaryti savo atvirą poziciją, galite tai padaryti spustelėdami Uždaryti viduje konors "Atidaryti pozicijas" skirtuką.

Atviri pavedimai yra neužpildyti pavedimai rinkoje, kurie laukia įvykdymo. Kita vertus, atviros pozicijos yra vykdomi sandoriai. Jei turite atvirą trumpą poziciją BTC, galite ją uždaryti, nusipirkdami BTC. Jei turite atvirą ilgą poziciją BTC, galite ją uždaryti, parduodant ilgąją poziciją.

Nuolatiniai mainų prekybos duomenys ir vadovai „OKEx“

„OKEx“ teikia įvairius išteklius vartotojams, kad suprastų amžinus apsikeitimo sandorius. Galite spustelėti Informacija viršutiniame dešiniajame pagrindinio nuolatinių apsikeitimo sandorių informacijos suvestinės kampe ir peržiūrėkite pozicijų pakopų vadovą, likvidavimo istoriją, finansavimo normas ir dar daugiau.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

606 ef9 3a4 eab c18 466 ae7