BTC trīsstūra zemākās malas derīgums var nospiest cenu līdz 6K USD pretestības līmenim

18. marts: kriptonauda tirgos šodien piedzīvo salīdzinoši zemus zaudējumus pēdējo 24 stundu laikā, un lielākajai daļai labāko monētu ir samazinājies par 3-4 procentiem.

Bitcoin (BTC) cena turpina konsolidēties, preses laikā nedaudz samazinoties līdz aptuveni 5 200 USD, dienā samazinoties par 3 procentiem.

Ēteris (ETH) tur neseno peļņu, tirgojoties virs 110 USD, lai gan diennakts zaudējumi ir aptuveni 4 procenti.

Arī Ripple’s XRP ir samazinājies par gandrīz 4 procentiem, galvenokārt vakar vakarā tirgojoties uz sāniem, pirms šorīt redzēja nelielu kritumu līdz 0,1429 dolāriem.

BTC / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar, 17. martā, BTC nedaudz atpalika pēc bloķēšanas netālu no 5500 USD, un tagad tā virzās virs 5 200 USD. Tirdzniecības aktivitāte joprojām ir zema.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka stundas konverģences trīsstūris ir pakāpeniski samazinājies. Retos gadījumos pirms izrāviena tas pārvietosies pozīcijā, kas ir tuvu 90 procentiem no beigām.

Zināmā mērā izrāviena spēks šajā ārkārtējā situācijā ir vājš. Agrāks izrāviens nozīmē, ka buļļi un lāči jau ir atdalījuši uzvaru un sakāvi, pārliecība un nepārtrauktība pēc izrāviena arī būs spēcīga.

Pašlaik BTC joprojām ir jāapstiprina trijstūra apakšējās malas atbalsta stiprums, lai noteiktu, vai bullish trijstūris stundas līmenī ir derīgs. Ja cena šodien trešo reizi varēs iegūt atbalstu šajā pozīcijā, atsitiena varbūtība vēl vairāk palielināsies.

Un otrādi, ja tas sadalās, tas pierāda, ka trijstūra modelis nav derīgs, un cena var turpināt pārbaudīt iepriekšējo zemāko līmeni USD 4 400 vai pat 3800 USD.

Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka konsolidācija turpina veidoties un tirdzniecības aktivitāte turpina sarukt. Tirdzniecības apjoms tuvojas zemākajam līmenim kopš tirgus sabrukuma pagājušajā nedēļā.

Iespējams, ka, ņemot vērā vēsturiskās tendences, svārstības pirms šīs nedēļas nogales var nebūt krasas. Katru reizi, kad cena piedzīvojusi lielu kustību, nākamais atpūtas periods mēdz ilgt vismaz nedēļu vai pat ilgāk.

Ņemot vērā to, ka nesenais izgāztājs bija arī lielākais pēdējo gadu laikā, mēs varam sagaidīt ilgāku zemas svārstības periodu. Nav viegli sagatavoties nākamajam izlauzumam gan buļļiem, gan lāčiem tik īsā laika posmā pēc tirgu pārvietošanās.

Nav arī viegli spriest, vai skatuve veido dibenu vai tikai atpūtu lāčiem, jo ​​galīgais kustības virziens ir atkarīgs no jaunu līdzekļu ieplūdes. Savukārt jaunie fondi ir atkarīgi no pamatiem, mēs patiešām varējām paredzēt tikai lielu varbūtību.

Patlaban tirgus joprojām ir pesimistisks. Lāču noskaņojums joprojām ir spēcīgāks nekā bullish, un noskaņojumam vienmēr ir ilgums. Tāpēc turpmāku zaudējumu risks joprojām ir lielāks nekā atsitiens.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 5500 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 4400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 3800 USD

ETH / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH buļļi ir mēģinājuši vairākas reizes, taču nespēja pārspēt virs 120 USD. Vienas stundas diagramma parāda iespējamo signālu, ka, ja ir 120 USD liela pretestība, pastāv liela varbūtība, ka tendence virzīsies pieskarties apakšējai malai un pat nokrist zem tās.

Augšējo malu var pieskarties tikai tad, ja 120 USD kļūst par atbalsta līmeni. Pēc neilgas pārvietošanās pa MACD nulles līniju cena var atkal pāriet uz negatīvu, un tai var būt lejupvērsts signāls. Tas var būt mājiens, ka cena ir gatava kristies tālāk.

Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja īsā laikā 100 ASV dolāru atbalsts tiek pārtraukts, tiks pārbaudīts iepriekšējais zemākais ap 86 USD. Ja cena salauž augšējo malu un to var atbalstīt, tad mēs redzēsim atsitiena signālu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 120 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 100 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 86 USD

XRP / USD Perpetual Swap

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Salīdzinot ar ETH un BTC, XRP izlaide var notikt agrāk, jo cena tikko trešo reizi pieskārās apakšējai malai un atkal tika atbalstīta.

Tā kā diapazons turpina samazināties, izlaušanās var notikt jebkurā brīdī. Tomēr ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka šī gaidāmā izlaušanās varētu būt nepatiesa, ja tirdzniecības apjomi būtiski nepalielinās. Tādā gadījumā tendence var atkal atgriezties, lai atkal konsolidētos.

Neatkarīgi no tā, vai cena virzās uz augšu vai uz leju, iespējams, tā būs nepareiza kustība. Pārliecinieties, vai pirmo atvilkšanu var atbalstīt vai pretoties augšējā vai apakšējā mala, lai izlauzums būtu likumīgs.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1510 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1640 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1375 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1270 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me