Trakas Ethereum maksas, Bitcoin ETP un aicina ieviest kripto aizliegumu Indijā: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Tā bija notikumiem bagāta nedēļa kriptogrāfijas pasaulē – viena vaļa iztērēja miljonus, lai nosūtītu Ethereum (ETH), ziņojumus par jaunu kripto aizlieguma priekšlikumu Indijā un jaunu Bitcoin biržā tirgotu produktu (ETP), kas cita starpā nonāks tirgū. tēmas.

Ethereum valis samaksāja darījumu nodevas 5,2 miljonu ASV dolāru apmērā

Šonedēļ notika divi neloģiski ētera darījumi, kuru darījumu maksa izmaksāja milzīgus 5,2 miljonus ASV dolāru, lai pārvietotos tikai par 350,55 ETH – šobrīd tā vērtība ir aptuveni 82 799,91 USD.

The pirmais darījums notika 10. jūnijā un pārvietoja tikai 0,55 ETH par maksu 10 666 ETH. Absurdi lielā maksa – normāla maksa būtu krietni zem 1,00 USD – tika piešķirta Ķīnas kalnrūpniecības baseinam Shark Pool.

Acīmredzamā kļūda atkal tika izdarīta nākamajā dienā, kad tika veikta tā pati Ethereum adrese papildus 350 ētera par darījuma maksu 10 668 ēteri. Ethermine ieguves fonds bija šīs otrās maksas saņēmējs.

Galvenie līdzņemamie

  • Iracionāli augstās maksas iemesls vēl nav zināms, bet daži to ir pieņēmuši arī kļūda vai naudas atmazgāšanas mēģinājums.
  • Tā kā Ethereum tīkls ir decentralizēts, sūtītājam vai jebkurai trešai pusei nav iespējas mainīt šos darījumus. Tāpēc daudzi kriptovalūtu kopienā uzsver, ka ir svarīgi svīst detaļas un būt “pašai par savu banku”.

traka ethereum maksa0,55 Ēteris veica darījumus par vairāk nekā 2,5 miljoniem ASV dolāru. Avots: etherscan.io

Microsoft uzsāk decentralizēta identitātes tīkla beta versiju Bitcoin

Identitātes pārklājuma tīkls (ION), decentralizēts Microsoft identitātes tīkls Bitcoin tīklā, ir uzsāka beta versiju tā atvērtā, otrā slāņa projekta, kura mērķis ir aizstāt lietotājvārdus ar decentralizētiem identifikatoriem (DID).

ION būtībā ļautu lietotāju kontrolētiem pieteikumvārdiem, kuriem nav nepieciešams, lai sistēmas nodrošinātāji (piemēram, sociālo mediju uzņēmumi) saglabātu īpašumtiesības uz personas akreditācijas datiem.

Pirmo reizi paziņotais pagājušajā gadā, ION ir paredzēts, lai iespējotu lietotāja kontrolētus pieteikumvārdus, kas piemēroti neatkarīgiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, nevis sistēmas nodrošinātājiem (piemēram, Facebook), kuriem pieder lietotāja pieteikšanās akreditācijas dati. ION var izmantot daudzos gadījumos, kas nav stingri saistīti ar veselības sertifikātiem vai kontaktu izsekošanu, lai gan koronavīrusa nepārtraukta izplatīšanās ir ietekmējusi tā iespējamo lietošanu.

Galvenie līdzņemamie

  • Strauju ION attīstību ir veicinājusi COVID-19 pandēmija. Tomēr ne visi ir pārliecināti par ION un citu līdzīgu projektu privātuma aizsardzības pasākumiem.
  • Microsoft nesen aktīvi darbojas savā bloku ķēdes tehnoloģijā, paziņojot par jaunu Azure Blockchain Service un Azure Blockchain izstrādes komplektu Ethereum blockchain.

Kriptogrāfijas valūtas maiņa QuadrigaCX darbojās kā Ponzi shēma

Bēdīgi slavena un tagad vairs nedarbojas kriptonauda birža QuadrigaCX, kas bankrotēja pēc tam, kad dibinātājs un izpilddirektors Gerland Cotten, kā ziņots, nomira ārzemēs, darbojās kā Ponzi shēma nesen publiskots ziņojums no Ontārio vērtspapīru komisijas (OSC).

Pārskatā jo īpaši apgalvots, ka Cotten tirgojās ar QuadrigaCX klientiem un viltus tirdzniecības kontus izmantoja citās kriptovalūtu biržās, kuras finansēja QuadrigaCX klientu noguldījumi. Kā ziņojumā paskaidrots:

“Cotten atklāja Quadriga kontus ar pseidonīmiem un kreditēja sevi ar fiktīvu valūtas un kriptogrāfisko aktīvu atlikumiem, kurus viņš tirgoja ar nenojaušošajiem Quadriga klientiem. Viņam bija reāli zaudējumi, kad mainījās kriptogrāfijas aktīvu cena, tādējādi radot aktīvu deficītu, lai apmierinātu klientu izņemšanu. ”

Galvenie līdzņemamie

  • QuadrigaCX sāga turpina kalpot par galveno pārkāpumu un finanšu noziegumu piemēru, kas joprojām pastāv bloku ķēdes un kriptonauda nozarē..
  • Lielākās apmaiņas ar pārbaudāmiem akreditācijas datiem un ilgu drošības vēsturi joprojām ir drošākās iespējas kriptovalūtu tirdzniecībai.

Bitcoin ETP sāka darboties Vācijas digitālajā biržā Xetra

Vācijas Xetra digitālā birža pirmo šifrēšanas ETP saņems vēlāk šajā mēnesī. ETP nāk no Londonā bāzētās ETC grupas, un tā būs pieejama klientiem Lielbritānijā, Itālijā un Austrijā.

Pēc ETF straume, BTCetc Bitcoin Exchange Traded Crypto (BTCE) tiks fiziski nodrošināts, izsekos Bitcoin cenu un kopējais izdevumu koeficients (TER) būs divi procenti.

Galvenie līdzņemamie

  • Mēs esam redzējuši stabilu institucionālo investīciju pieaugumu pirmajā un galvenajā kriptovalūtā, kā arī Bitcoin produktu pieaugumu minētajiem investoriem.
  • Kā vēl viens Bitcoin produkts, kas paredzēts institucionālajiem investoriem, jaunais ETP novērš ar BTC saistītās tehniskās problēmas – piemēram, maka adrešu un drošības pārvaldību.

Indijas Finanšu ministrija ierosina aizliegt kriptovalūtas

Trīs mēnešus pēc tam, kad Indijas Augstākā tiesa aizstāja Indijas Rezervju bankas (RBI) aizliegumu bankām apkalpot privātpersonas un vienības, kas nodarbojas ar kriptovalūtām, Indijas Finanšu ministrija ir ierosināja vispārēju kriptovalūtu aizliegumu.

Indijas parlaments priekšlikumu izskatīs pēc tam, kad tas būs nosūtīts Savienības Ministru padomei.

Galvenie līdzņemamie

  • Šī nav pirmā reize, kad Indijā tiek ierosināts vispārējs kriptogrāfijas aizliegums. Iepriekšējie priekšlikumi līdz šim nav bijuši veiksmīgi, lai aizliegtu jauno aktīvu klasi.
  • Kriptogrāfijas aizliegums otrajā apdzīvotākajā valstī būtu liels trieciens globālās kriptovalūtas ieviešanai.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas. Sekojiet OKEx ieskatiem Twitter un Telegramma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me