Geriausia 2020 m. Šifravimo mokesčių programinė įranga: geriausi „Bitcoin“ apskaitos paslaugų teikėjai ir mokesčių programos

Geriausia 2020 m. Šifravimo mokesčių programinė įranga: „Bitcoin“ mokesčių programinė įranga, paslaugos, teikėjai ir Programos

IRS ir kitos nacionalinės mokesčių institucijos jau daugelį metų žino apie bitkoiną.

IRS paskelbė savo pirmąjį nutarimą dėl bitino iki 2013 m. Jei 2020 m. Nepranešate apie savo mokesčių kriptografiją, jūs esate atsakingi už didelę atsakomybę..

Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Kanados, Australijos, Vokietijos, Japonijos ir kitų šalių mokesčių institucijos sukūrė specialias kriptografinių mokesčių taisykles.

Laimei, pranešti apie savo kriptografiją mokesčių tikslais yra lengviau nei bet kada. Yra kripto mokesčių paslaugos ir kripto programos. Yra kriptografinės apskaitos programinė įranga. Yra CPA, kurie specializuojasi kurdami tikslias kriptografinių mokesčių deklaracijas.

Tiesą sakant, yra tiek daug kriptografinių mokesčių paslaugų, kad sunku žinoti, kuri iš jų tau tinka. Štai kodėl mes norime padėti. Mes įvertinome geriausią 2020 m. Kriptografinių mokesčių programinę įrangą, įskaitant kriptografinių mokesčių svetaines, programas, programas, paslaugas ir teikėjus.

Kas yra „Crypto Tax“ programinė įranga?

Kas yra „Crypto Tax“ programinė įranga?

Kripto mokesčių programinė įranga yra įrankis, naudojamas apskaičiuojant jūsų kriptovaliutos prieaugį ir nuostolius.

Paprastai jūsų tarpininkavimas – vieta, kur perkate akcijas, obligacijas, ETF ir kitas investicijas – pateiktų šį teiginį apie tradicinius investicinius produktus. Tačiau kriptografija nėra tradicinis investicinis produktas, o kriptografinės biržos nėra tradiciniai brokeriai.

„TD Ameritrade“ ir „JPMorgan“ paprastai išduoda 1099 formą, kurioje nurodomos visos jūsų metinės pajamos, sąnaudų pagrindas ir pelnas ar nuostoliai iš bet kokių investicinių sandorių, pavyzdžiui,.

Tačiau šifravimo biržos tokių formų neišduoda.

Kai kurios kriptovaliutų biržos, įskaitant „Coinbase“, išduos 1099-K formą, kurioje bus išvardytos visos jūsų bendrosios kriptografinės operacijos. Tačiau ši informacija nėra naudinga rengiant mokesčių deklaraciją. Turite pateikti daugiau duomenų.

Tai reiškia, kad jums tenka pareiga pranešti apie šifravimo pelną ir nuostolius. Čia tampa naudinga kriptografinių mokesčių programinė įranga.

Pagrindinė kriptografinių mokesčių programinė įranga paprasčiausiai sudarys visas jūsų kriptovaliutų operacijas iš įvairių šaltinių ir apskaičiuos pelną ir nuostolius JAV doleriais, vadovaudamasi IRS rekomendacijomis..

Kripto mokesčių programinė įranga paprastai neapskaičiuoja konkrečių mokesčių, kuriuos esate skolingi už savo kriptografinius fondus. Jūsų mokami mokesčiai skirsis priklausomai nuo jūsų apmokestinamų pajamų. Atsižvelgdami į informaciją, kurią įvedate mokesčių deklaracijoje, galite mokėti daugiau ar mažiau nei kitas failas su identiškomis šifravimo operacijomis.

Iš esmės, šifravimo mokesčių programinė įranga paima visus skaičius iš jūsų kripto sąskaitų ir kriptografinių piniginių, atkreipia dėmesį į visas operacijas, kurias atlikote per metus, tada išvardija visus tuos skaičius taip, kaip supranta IRS. Tada ataskaitą galite pridėti prie pateikto „TurboTax“ el. Failo. Arba galite atsispausdinti ataskaitą ir pridėti ją prie bet kurios kitos mokesčių deklaracijos.

Ar tikrai turiu pateikti mokesčius už savo kriptografiją?

kripto mokesčių pateikimo reikalavimai

Taip! IRS 1 tvarkaraštyje pridėjo kripto klausimą, o tai reiškia, kad kripto oficialiai tapo pagrindine.

Nepateikus pranešimo apie kriptografines investicijas, šifravimo pelną ar kriptografijos nuostolius, galima elgtis taip pat, kaip nedeklaravus kitų investicijų pajamų. Šiemet ar ateityje galite sulaukti didelių mokesčių baudų.

Atminkite: jei prekiaujate reguliuojamose kriptografinėse biržose, tikriausiai pateikėte asmeninę informaciją ir galbūt net savo SSN. IRS gali lengvai rasti jūsų šifravimo sąskaitas.

Priešingai nei kažkas jums gali pasakyti, IRS turi taisykles, reglamentuojančias bitino apmokestinimą: IRS ir dauguma kitų nacionalinių mokesčių institucijų elgiasi su Bitcoin kaip su turtu. Tai reiškia, kad turite pranešti apie visas operacijas, susijusias su kriptografija, įskaitant tai, kiek sumokėjote, kiek nusipirkote ir kiek pelno ar nuostolio atsirado iš tos operacijos.

IRS išanalizuos šią informaciją, tada pridės arba išskaičiuos iš jūsų apmokestinamųjų pajamų.

Kaip veikia kripto mokesčių programinė įranga?

Kripto mokesčių programinė įranga yra tarsi trečiosios šalies duomenų kaupiklis. Paprastai mokate nedidelį mokestį už programinę įrangą, o programinė įranga išskiria jūsų duomenis iš skirtingų kriptografinių mainų.

Kažkas, kuris fiskaliniais metais atliko mažiau nei 50 kriptografinių operacijų, galėjo sumokėti 10 USD už kriptografinių mokesčių programinės įrangos naudojimą, o įstaiga, kuri finansiniais metais atliko 10 000 operacijų, gali sumokėti 500 USD.

Dauguma šifravimo mokesčių programinės įrangos veikia panašiai:

Jūs užsiregistruojate šifravimo mokesčių programinei įrangai ir mokate mokestį; vartotojai, turintys daugiau pranešimų apie kriptografines operacijas, mokės didesnį mokestį

Kripto mokesčių programinei įrangai suteikiate tik skaitymo prieigą prie savo šifravimo prekybos sąskaitų, piniginių ir kitų šifravimo šaltinių; pavyzdžiui, jei turite paskyras „Coinbase“ ir „Kraken“, suteiksite API prieigą prie tų mainų sąskaitų prie savo šifravimo mokesčių programinės įrangos.

Arba visa šifravimo mokesčių programinė įranga leidžia įkelti CSV dokumentus

Kripto mokesčių programinė įranga tikrina jūsų kriptografines sąskaitas ir ištraukia jūsų operacijų istoriją

Kripto mokesčių programinė įranga apibendrina visą šią operacijų istoriją; programinė įranga patikrina kiekvienos operacijos datą ir laiką, praneša kainą, remdamasi istoriniais duomenimis, tada susumuoja jūsų pelną ir nuostolius

Tada kripto mokesčių programinė įranga suderina visas operacijas ir kainas parengia išsamią pelno ir nuostolių ataskaitą, suderinamą su IRS gairėmis; paprastai yra dvi kriptografinių mokesčių programinės įrangos parengtos ataskaitos 8949 forma, D sąrašas o kai kuriais atvejais, 1 grafikas

Koks skirtumas tarp geros ir blogos šifravimo mokesčių programinės įrangos?

Kaip veikia kripto mokesčių programinė įranga?

Iš pirmo žvilgsnio visa šifravimo mokesčių programinė įranga gali atrodyti labai panaši. Visa kriptografinių mokesčių programinė įranga žada panašų pažadą sumokėti mokesčius greitai ir tiksliai.

Taigi, koks skirtumas tarp geros ir blogos mokesčių programinės įrangos? Štai keletas būdų, kaip palyginti geriausias šiandienines programas ir paslaugas:

Integracijos: Kai kuri šifravimo mokesčių programinė įranga integruojama su šimtais didelių ir mažų šifravimo biržų. Nesvarbu, ar prekiaujate pagrindinėse biržose, tokiose kaip „Coinbase“, ar neaiškiomis vietinėmis biržomis, ši kriptografinių mokesčių programinė įranga galės stebėti sąskaitos duomenis ir sukurti pateikiamą informaciją IRS.

Pralaidumas: Ar per pastaruosius metus atlikote 1 000 kriptografinių operacijų, ar tik 10? Atsižvelgdami į operacijų skaičių, už kriptografinių mokesčių programinę įrangą galite mokėti pigiai arba brangiai. Hobis prekybininkas gali nemokamai rasti kriptografinių mokesčių programinę įrangą, nes per finansinius metus yra tik 15 sandorių, apie kuriuos reikia pranešti, o įstaiga už kriptografinių mokesčių programinę įrangą turi sumokėti 1 000 USD, nes yra tūkstančiai operacijų, apie kurias reikia pranešti.

API ir CSV prieiga: Kripto mokesčių programinė įranga integruojasi į jūsų mainų sąskaitas dviem būdais – per Programų programavimo sąsają (API) arba Kableliais atskirtas vertes (CSV). API yra vientisa ir tiksli, nes jungiasi tiesiogiai prie mainų: tiesiog nukopijuokite API raktą iš savo mainų / piniginės ir įklijuokite jį į kriptografinių mokesčių programinę įrangą. Tuo tarpu CSV yra šiek tiek nepatogesnis. Jūs atsisiųskite savo operacijų istoriją iš savo mainų .csv formatu, o tada įkelkite šį.csv failą į šifravimo mokesčių programinę įrangą. Dauguma šifravimo mokesčių programinės įrangos palaiko API prieigą prie pagrindinių mainų, o neaiškesnėms mainams reikalingas rankinis CSV sinchronizavimas.

Reputacija: Kai kurie didžiausi kripto vardai siūlo šifravimo mokesčių programinę įrangą. „Coinbase“ turi, pavyzdžiui, kriptografinio mokesčio įrankį. Kitą kriptografinių mokesčių programinę įrangą siūlo pernai paleisti startuoliai. Kripto mokesčių erdvėje reputacija yra svarbi: jūs pasitikite savo finansine ateitimi šia programine įranga. Patikrinkite šifravimo mokesčių programinės įrangos komandos puslapį ir įsitikinkite, kad jie turi narių, turinčių patirties vykdant / laikantis taisyklių. Arba įsitikinkite, kad jie turi kitokio tipo patikrintą patirtį, kuri suteikia jums ramybę.

Tikslumo garantijos: Ar šifravimo mokesčių programinė įranga suteikia kokių nors garantijų? Ar teikėjas garantuoja tikslumą? Kai kurie paslaugų teikėjai iš tikrųjų sumokės mokesčių baudas (iki tam tikros ribos), suteikdami ramybę, kad viskas buvo pranešta tiksliai.

Kaina: Kripto mokesčių programinė įranga svyruoja nuo nemokamos iki brangios. Prekybininkai, turintys daug operacijų, už kriptografinių mokesčių programinę įrangą mokės daugiau nei prekybininkai, turintys mažą operacijų skaičių. Kai kuri šifravimo mokesčių programinė įranga neapmokestina kitokio tarifo pagal operacijų skaičių, tačiau taiko kitą tarifą, pagrįstą jūsų paskyros verte.

Šalies palaikymas: Kai kuri šifravimo mokesčių programinė įranga yra orientuota į JAV. Tačiau dauguma šifravimo mokesčių programinės įrangos leidžia lengvai kurti ataskaitas apie kitas pagrindines angliškai kalbančias šalis, įskaitant Jungtinę Karalystę, Kanadą ir Australiją. Kai kuri programinė įranga taip pat palaiko Vokietiją, Japoniją ir kitas šalis. Kai kuri programinė įranga palaiko visas šalis, siūlydama standartizuotas ataskaitas, tinkamas bet kuriai šaliai.

Privalumai ir premijos funkcijos: Kai kuri šifravimo mokesčių programinė įranga yra su tam tikromis privilegijomis ir premijų funkcijomis. Visa kriptografinių mokesčių programinė įranga siūlo tam tikro tipo pelno / nuostolio suderinimą, tačiau kai kurie geresni programinės įrangos produktai taip pat turi papildomų funkcijų, tokių kaip nemokamas portfelio stebėjimas, mokomieji internetiniai seminarai, mokesčių planavimo įrankiai ir kt..

Pagal šias ir dar daugiau funkcijų suskirstėme geriausią ir didžiausią pasaulyje kripto mokesčių programinę įrangą.

„TaxBit“

„TaxBit“

„TaxBit“ teigia siūlanti „supaprastintą kriptografinių mokesčių programinę įrangą“. Programinę įrangą sukūrė pagrindiniai blokų grandinės CPA ir kriptovaliutų mokesčių advokatai, todėl tai buvo vienas iš geresnių vardų erdvėje.

Šiandien „TaxBit“ palaiko daugiau nei 4200 kriptovaliutų, akcijų, žaliavų ir „fiat“ valiutų. Net jei turite reikalų su neaiškiomis kriptovaliutomis, neturėtumėte jokių problemų naudodamiesi „TaxBit“ pranešdami apie savo kriptografijos operacijas.

„TaxBit“ taip pat teigia siūlanti pilną audito seką, kad jums (arba IRS) būtų lengva pasinerti į bet kokią operaciją ir tiksliai pamatyti, kaip buvo skaičiuojami kriptovaliutų mokesčiai. 2020 finansiniais metais „TaxBit“ siūlo 10% nuolaidą visiems planams ir nemokamą bandomąją versiją.

Kainodara

Pagrindinis (50 USD per metus)

 • 250 sandorių
 • 10 mainų / piniginių
 • Einamųjų metų mokesčių forma
 • Pokalbių palaikymas

Plius (175 USD per metus)

 • 2500 operacijų
 • Neribota valiuta ir piniginės
 • Visos mokesčių formos (nuo 2014 iki 2019 m.)
 • Pokalbių palaikymas

Pro (500 USD per metus)

 • CPA mokesčių formos peržiūra
 • 25 000 sandorių
 • Neribota valiuta ir piniginės
 • Visos mokesčių formos (nuo 2014 iki 2019 m.)
 • CPA palaikymas telefonu

Monetų knygos „CryptoTrader.tax“

Monetų knygos „CryptoTrader.tax“

CryptoTrader.tax yra „Coin Ledger“ kriptografinių mokesčių programinė įranga. Programinė įranga teigia, kad tai yra paprasčiausias ir patikimiausias būdas paruošti mokesčius už kriptovaliutas.

Kaip ir kita programinė įranga, „CryptoTrader.tax“ leidžia importuoti prekybą (per API) arba įkelti prekybos istorijos failą, tada atsisiųsti ataskaitą ir pridėti prie mokesčių deklaracijos. Palaikomi visi pagrindiniai kriptografiniai mainai.

Vienas iš CryptoTrader.tax pranašumų yra tai, kad programa yra patikimas „TurboTax“ partneris. „Monetų knyga“ bendradarbiauja su didžiausia pasaulyje mokesčių rengimo platforma „TurboTax“, kad galėtumėte lengvai elektroniniu būdu pateikti mokesčių deklaraciją.

Kitas puikus „CryptoTrader.tax“ bruožas yra tas, kad galite ne tik pridėti savo kriptografijos operacijas, bet ir pranešti apie visas kriptografijos pajamas, įskaitant pajamas, gautas už kasybą, dovanas, oro lašus ir šakutes. Apie visas pajamas, įskaitant su kriptografija susijusias pajamas, kurios nebuvo gautos iš prekybos, reikia pranešti IRS, o „CryptoTrader.tax“ leidžia tai padaryti.

Kainodara

Mėgėjų (49 USD už mokesčių sezoną)

 • Iki 100 sandorių
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Neribotas ataskaitų taisymas
 • FIFO, LIFO ir konkretus identifikavimas
 • IRS 8949 forma
 • Kapitalo prieaugio ataskaita
 • „TurboTax“ integracija
 • „TaxAct“ integracija
 • Mokesčių nuostolių surinkimas

„Pro Trader“ (99 USD už mokestinį sezoną)

 • Iki 1500 sandorių
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Neribotas ataskaitų taisymas
 • FIFO, LIFO ir konkretus identifikavimas
 • IRS 8949 forma
 • Kapitalo prieaugio ataskaita
 • „TurboTax“ integracija
 • „TaxAct“ integracija
 • Mokesčių nuostolių surinkimas

Didelės apimties prekybininkas (199 USD už mokesčių sezoną)

 • Iki 5000 sandorių
 • Prioritetinė parama
 • Neribotas ataskaitų taisymas
 • FIFO, LIFO ir konkretus identifikavimas
 • IRS 8949 forma
 • Kapitalo prieaugio ataskaita
 • „TurboTax“ integracija
 • „TaxAct“ integracija
 • Mokesčių nuostolių surinkimas

Neribota (299 USD už mokesčių sezoną)

 • Iki 100 sandorių
 • Prioritetinė parama
 • Neribotas ataskaitų taisymas
 • FIFO, LIFO ir konkretus identifikavimas
 • IRS 8949 forma
 • Kapitalo prieaugio ataskaita
 • „TurboTax“ integracija
 • „TaxAct“ integracija
 • Mokesčių nuostolių surinkimas

Bet kokios 2018 ir ankstesnių metų ataskaitos sudaro 15% įprastos ataskaitos kainos. Jei norite naudoti „CryptoTrader.tax“, kad pateiktumėte su kriptografija susijusius sandorius ir ankstesnių metų pajamas, galite gauti nedidelę nuolaidą. Planai taip pat prieinami mokesčių specialistams.

„ZenLedger“

„ZenLedger“

„ZenLedger“ reklamuojasi kaip „greičiausias ir draugiškiausias mokesčių įrankis“ kriptografijos vartotojams ir jų buhalteriams. Kripto mokesčių programinė įranga veikia su visomis pagrindinėmis biržomis ir daugeliu pagrindinių fiat ir kriptovaliutų. „ZenLedger“ importuoja jūsų operacijas, tada paruošia reikiamus dokumentus (įskaitant kapitalo prieaugio, pajamų, dovanojimo ir pabaigos ataskaitas)..

Kaip ir naudojant „CryptoTrader.tax“, „ZenLedger“ yra oficialus „TurboTax“ partneris, o tai reiškia, kad visus „ZenLedger“ surinktus duomenis galima lengvai pridėti prie jūsų „TurboTax“ elektroninės mokesčių deklaracijos..

„ZenLedger“ siūlo daugiau pakopų nei dauguma kitų čia išvardytų šifravimo mokesčių programinės įrangos, pradedant nuo jų „Hobbyist“ pasirinkimo (69 USD už 100 operacijų) iki „Unlimited“ pasirinkimo (999 USD už neribotas operacijas). Taip pat galite mokėti papildomai, kad jūsų mokesčių deklaracija būtų jums visiškai parengta. Tokiu atveju „ZenLedger“ sujungs jus su mokesčių advokatu arba CPA, kad jūsų mokesčių deklaracija būtų visiškai užpildyta..

Standartinių „ZenLedger“ planų kainos

Mėgėjas (69 USD per mokestinius metus)

 • 100 ar mažiau operacijų
 • Iki 15 000 USD bendros turto vertės

Starteris (149 USD per mokestinius metus)

 • 500 ar mažiau operacijų
 • Iki 50 000 USD bendros turto vertės

„Premium“ (399 USD per mokestinius metus)

 • 1 000 ar mažiau operacijų
 • Iki 300 000 USD bendros turto vertės

Vadovas (799 USD už mokestinius metus)

 • 4000 ar mažiau operacijų
 • Iki 1 mln. USD turto bendra vertė

Neribota (999 USD per metus)

 • Neribotos operacijos
 • Nėra turto vertės viršutinės ribos
 • Prioritetinė parama

Kainos už „ZenLedger“ visiškai paruoštus planus

Sidabras (750 USD per mokestinius metus)

 • 50 ar mažiau operacijų
 • Iki 50 000 USD bendros turto vertės
 • Iki keturių mokesčių formų
 • Viena valstybinė mokesčių deklaracija
 • Parengimo laikas iki dviejų valandų su nuolaida su papildomu laiku

Auksas (1250 USD per mokestinius metus)

 • 100 ar mažiau operacijų
 • Iki 300 000 USD bendros turto vertės
 • Iki šešių mokesčių formų
 • Viena valstybinė mokesčių deklaracija
 • Iki trijų valandų pasirengimo grįžti laikas, su papildomu laiku nukainojamas

Deimantas (2500 USD per mokestinius metus)

 • 400 ar mažiau operacijų
 • Iki 1 mln. USD turto bendra vertė
 • Iki aštuonių mokesčių formų
 • Dvi valstybinės mokesčių formos
 • Parengimo laikas iki septynių valandų su nuolaida su papildomu laiku

TokenTax.us

TokenTax.us

TokenTax.us leidžia apskaičiuoti kriptografinius mokesčius ir pateikti savo deklaraciją. Tai yra kriptografinių mokesčių programinės įrangos platforma ir kriptovaliutų mokesčių apskaitos įmonė, kuri, kaip ir daugelis kitų gerbiamų paslaugų teikėjų čia, taip pat bendradarbiavo su „TurboTax“. „TokenTax.us“ palaiko visas pagrindines mainus per API, nors bet kurią operacijų istoriją taip pat galite įkelti per CSV.

Surinkęs mainų duomenis, TokenTax.us užpildys 8949 formą, kuri yra forma, naudojama pranešti apie kapitalo prieaugį. Šią formą galima lengvai pridėti prie mokesčių deklaracijos arba importuoti tiesiai į „TurboTax“.

„TokenTax.us“ taip pat palaiko maržos prekybos mokesčius, įskaitant tiesioginę paramą kai kurioms didžiausioms ir populiariausioms prekybos platformomis pasaulyje. Palaikomi „Deribit“, „BitMEX“ ir „Bybit“.

Kaip ir naudojant kitą programinę įrangą, „TokenTax.us“ leidžia jums sukurti tik kripto pelno / nuostolių formą arba galite sumokėti papildomai už visą mokesčių deklaraciją. Taip pat galite sukurti kriptografinių mokesčių formas bet kuriai pasaulio šaliai – ne tik Amerikai ir jos 8949 formos IRS.

Kainodara

Pagrindinis (65 USD per mokestinius metus)

 • Iki 500 operacijų
 • Palaiko tik „Coinbase“, „Coinbase Pro“ ir „Binance“
 • IRS 8949 forma arba tarptautinė parama
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas

„Premium“ (199 USD per mokestinius metus)

 • Iki 3000 operacijų
 • Parama kiekvienam mainui
 • Paramos prekybai maržomis („BitMEX“, „Deribit“ ir „Bybit“)
 • Mokesčių nuostolių surinkimo prietaisų skydelis
 • Viskas įtraukta į „Basic“

Pro (799 USD per mokestinius metus)

 • Iki 20 000 operacijų
 • Mokesčių nuostolių surinkimo patariamoji sesija
 • Palaikomi visi maržų mainai
 • FBAR įtraukta
 • Viskas įskaičiuota į „Premium“

VIP (1 499 USD per mokestinius metus)

 • Pažangus kripto suderinimas, kuriam padeda CPA
 • Dvi 30 minučių sesijos su mokesčių ekspertu
 • IRS audito pagalba
 • Iki 30 000 operacijų
 • Viskas įtraukta į „Pro“

„eToro“ šifravimo mokestis

„eToro“ šifravimo mokestis

„eToro“ turi kripto mokesčių skaičiuoklę, kurią galite rasti internete https://etorocryptotax.com/

Skaičiuoklė skirta informaciniams tikslams. Kiekvienas gali įvesti pagrindines kriptovaliutas, tada sužinoti mokėtinus mokesčius toms kriptovaliutoms.

Jūs pasirenkate savo mokestinius metus, tada pasirenkate kriptovaliutą. „eToro Crypto Tax“ palaiko apie 30 didžiausių pasaulyje kriptovaliutų. Tada galite rankiniu būdu pridėti sandorius arba importuoti savo sandorius per CSV.

Tada skaičiuoklė ieško kainos, kurią sumokėjote už kiekvieną sandorį, įskaitant pelną ar nuostolius, kuriuos uždirbote iš savo kriptografinių sandorių. „eToro“ apskaičiuos jūsų kapitalo prieaugio mokestį, apytiksliai suprasdamas, kiek pinigų turėtumėte būti skolingi pagal savo sandorius.

Skirtingai nuo kitos čia išvardytos kriptografinių mokesčių programinės įrangos, „eToro Crypto Tax“ su IRS nesukuria 8949 formos, taip pat šios informacijos negalima tiesiogiai pridėti prie jūsų mokesčių deklaracijos. Tačiau, jei ieškote apytikslės informacijos apie tai, kiek mokesčių galite tikėtis sumokėti už savo kriptografijos valdas, „eToro“ šifravimo mokestis yra puikus (ir nemokamas) variantas.

Kainodara

 • Laisvas

Lukka.tech

Lukka.tech

„Lukka“ yra technologijų ir duomenų paslaugų teikėja, kuri neseniai pristatė „LukkaTax“ paprastiems kripto vartotojams. „LukkaTax“ yra „pasidaryk pats“ kriptografinių mokesčių paruošimo produktas, išleistas 2019 m. Gruodžio mėn., Laiku 2019 m. Mokesčių sezonui.

Kaip ir naudojant kitą čia išvardytą kriptografinių mokesčių programinę įrangą, „LukkaTax“ sukurs jūsų virtualios valiutos veiklos ataskaitas IRS 1040 ir 8949 formose.

„Lukka“ yra „blockchain“ technologijų įmonė, įkurta 2014 m. Niujorke įsikūrusi įmonė yra geriausiai žinoma dėl produktų, automatizuojančių ir optimizuojančių apskaitos, audito ir mokesčių procesus vartotojams, investuotojams, fondams, fondų administratoriams, ne biržos ir nuosavybės teise prekiaujančioms įmonėms. mainai, kalnakasiai, protokolai ir buhalteriai. Dabar įmonė siūlo individualias mokesčių formos paruošimo galimybes.

Kainodara

 • 19,95 USD

Priėmimas

Priėmimas

„Accointing“ yra valdymo platforma, leidžianti lengvai sekti ir valdyti savo šifravimo portfelį, tada parengti mokesčių ataskaitą. Galite importuoti bet kokį mainą (per API arba CSV) ir stebėti daugiau nei 6000 valiutų.

Viena išskirtinė „Accointing“ savybė yra ta, kad ji yra prieinama staliniams ir mobiliesiems įrenginiams. Galite stebėti savo portfelį visur, kur naudojate „iOS“ ar „Android“ skirtą programą mobiliesiems.

Priėmimas stebės jūsų sandorius ištisus metus, apmokestinamąsias pajamas, neapmokestinamas pajamas (dovanas, aukas ir prarastas ar pavogtas lėšas) ir kapitalo prieaugį. Viskas tvarkingai supakuota į patogią naudoti sąsają.

Kainodara

Pradedančiųjų mokesčių ataskaita (49,99 USD)

 • Išsami ataskaita su iki 250 operacijų
 • Visų ankstesnių metų ataskaitos
 • Licencija galioja 365 dienas

Išplėstinė mokesčių ataskaita (129,99 USD)

 • Išsami ataskaita su 5000 operacijų
 • Licencija galioja 365 dienas
 • Ataskaitos už visus praėjusius metus

Profesionali mokesčių ataskaita (259,99 USD)

 • Visa ataskaita su neribotomis operacijomis
 • Išplėstinio laikymo laikotarpio puslapis
 • Mokesčių optimizatorius
 • Licencija galioja 365 dienas
 • Visų ankstesnių metų ataskaitos

„Coinbase“ mokesčių išteklių centras

„Coinbase“ mokesčių išteklių centras

„Coinbase“ turi pilną komplektą Mokesčių išteklių centras pagal jos palaikymo puslapį. „Coinbase“ atsargiai paaiškina, kad ji neteikia mokesčių patarimų ir teikia tik su kriptografija susijusią mokesčių informaciją informaciniais tikslais. Tačiau ši informacija, be abejo, gali padėti tvarkyti kriptografinius mokesčius už metus.

Pavyzdžiui, „Coinbase“ mokesčių išteklių centre paaiškinama, kas nutinka, kai „Coinbase“ atsiunčia jums 1099-K formą, įskaitant tai, ką daryti su tuo pareiškimu. „Coinbase“ yra viena iš nedaugelio biržų, siunčiančių 1099-K formą, nors norint ją gauti, turėsite atitikti tam tikrus apribojimus (20 000 USD ar daugiau sandorių daugumoje valstijų).

„Coinbase“ mokesčių išteklių centras taip pat paaiškina, ką daryti, jei gaunate IRS B pranešimą, kuriame nurodoma, kad yra neatitikimų su jūsų mokesčių identifikavimo numeriu (TIN) ir teisiniu pavadinimu „Coinbase“, kurį „Coinbase“ naudoja 1099-K formai užpildyti..

„Coinbase“ mokesčių išteklių centrą galite peržiūrėti jos palaikymo puslapyje čia.

Kainodara

 • Laisvas

CoinTracking.info

CoinTracking.info

CoinTracking.info skelbiasi esanti kriptovaliutų sekimo ir ataskaitų teikimo lyderė. Platforma turi 11 metų istorinius duomenis, 7200 monetų monetų tendencijas ir 3,9 mlrd. USD, stebimą visuose portfeliuose..

Norėdami tiesiog stebėti savo portfelį, galite naudoti CoinTracking.info, kaip ir bet kuri kriptografinio portfelio stebėjimo programa. Arba galite naudoti platformą kurdami kapitalo prieaugio ataskaitą. Kintamieji parametrai galimi visose šalyse, palaikoma 12 mokesčių metodų (FIFO, LIFO, AVCO ir kt.).

CoinTracking.info palaiko tiesioginį importą iš visų pagrindinių biržų ir dešimtis mažiau žinomų biržų. Taip pat galite importuoti monetas ir sandorius iš savo piniginės. Yra netgi palikta parama uždariems mainams.

Kainodara

Nemokamas planas

 • Stebėkite 200 operacijų
 • Sekite monetas
 • Rankiniu būdu importuoti mainus per CSV
 • Asmeninis eksportavimas per CSV, XLS, PDF ir HTML
 • Dvi asmeninės atsarginės atsarginės kopijos

Pro (9,99 USD per mėnesį, atsiskaitoma kasmet)

 • Visos nemokamos funkcijos
 • Stebėkite 3500 operacijų
 • Automatiškai importuoti mainus per API
 • Automatiškai importuoti „blockchain“ pinigines (5 pinigines); neribotas rankinis piniginių importas
 • Mokesčių ir kapitalo prieaugio ataskaitos
 • API prieiga prie jūsų portfelio
 • Penkios asmeninės atsarginės atsarginės kopijos
 • Susiekite kelias paskyras

Ekspertas (15,49 USD, 19,99 USD arba 24,99 USD per mėnesį, atsiskaitoma kasmet)

 • Visos nemokamos ir „Pro“ funkcijos
 • Stebėkite 20 000, 50 000 arba 100 000 operacijų
 • Automatiškai importuoti mainus per API
 • Automatiškai importuoti „blockchain“ pinigines (10 piniginių); neribotas rankinis piniginių importas
 • Mokesčių ir kapitalo prieaugio ataskaitos
 • API prieiga prie jūsų portfelio
 • 10 asmeninių atsarginių kopijų
 • Susiekite kelias paskyras

Neribota (49,99 USD per mėnesį, atsiskaitoma kasmet)

 • Visos „Expert“ funkcijos
 • Stebėkite neribotą operacijų skaičių
 • Automatiškai importuoti „blockchain“ pinigines (50 piniginių); neribotas rankinis piniginių importas
 • Asmeninis eksportavimas per CSV, XLS, PDF, HTML, XML arba JSON
 • 20 asmeninių atsarginių kopijų
 • Prioritetiniai sandoriai
 • Prioritetinis klientų palaikymo planas

„BearTax“

„BearTax“

„BearTax“, rastas internete adresu „Bear.tax“, leidžia iš bet kurios vietos gauti kriptografinius sandorius, nustatyti pervedimus visose biržose ir automatiškai sugeneruoti mokesčių dokumentus – panašiai kaip čia nurodyta kita kriptografinių mokesčių programinė įranga..

Naudodamiesi „BearTax“, galite importuoti savo sandorius iš beveik bet kurio mainų (per API arba CSV), peržiūrėti savo sandorius ir juos apdoroti (naudodami FIFO ar LIFO metodus), tada automatiškai sugeneruoti mokesčių dokumentus ir nusiųsti juos savo buhalteriui..

„BearTax“ leidžia importuoti iš daugiau nei 50 mainų per API arba CSV. Valiutos sąskaitų, kurias galite stebėti naudodami „BearTax“, skaičius neribojamas. „BearTax“ surinks jūsų operacijų informaciją, tada sugeneruos IRS 8949 formą.

Kainodara

Pagrindinis (1 USD per mokestinius metus)

 • Iki 20 operacijų
 • Neribota mainų

Tarpinis (30 USD per mokestinius metus)

 • Iki 200 operacijų
 • Neribota mainų
 • El. Pašto palaikymas

Ekspertas (100 USD per mokestinius metus)

 • Iki 1000 operacijų
 • Neribota mainų

Profesionalas (200 USD per mokestinius metus)

 • Iki 10 000 operacijų
 • Neribota mainų
 • Susisiekite su buhalteriu
 • Prioritetinis pokalbių palaikymas 24/7
 • Individualių failų importavimas

CoinTracker.io

CoinTracker.io

Naudodamiesi „CoinTracker.io“, galite iš vienos patogios platformos apskaičiuoti Bitcoin mokesčius ir sekti savo šifravimo portfelį. Prijungiate savo centrines banknotus, pinigines ir „DeFi“ platformas. Tada CoinTracker.io automatiškai ir nuolat sinchronizuoja jūsų šifravimo likučius ir operacijas.

Kai kurie žmonės naudoja „CoinTracker.io“ tiesiog norėdami sekti visą savo šifravimo rinkinį. Galite sužinoti apie savo valdas, jų augimą laikui bėgant, ir kitus duomenis. „CoinTracker.io“ palaiko daugiau nei 300 piniginių ir mainų, todėl lengva sinchronizuoti savo lėšas, kad ir kur jos būtų.

Taip pat galite iškart sugeneruoti mokesčių ataskaitas apie bet kurią pasaulio šalį. Išsamią CoinTracker.io mokesčių ataskaitas galima gauti kriptografijos vartotojams JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje ir Australijoje. Dalinę paramą gali gauti visų kitų pasaulio šalių gyventojai. Keliais paspaudimais CoinTracker.io galite peržiūrėti savo mokesčių suvestinę, tada atsisiųsti ataskaitas, kurių reikia norint pateikti mokesčius.

Kainodara

Mėgėjas (49 USD per mokestinius metus)

 • 100 operacijų
 • Nemokamas portfelio stebėjimas
 • Savikainos metodai

Prekybininkas (199 USD per mokestinius metus)

 • 1 500 operacijų
 • Nemokamas portfelio stebėjimas
 • Savikainos metodai
 • Mokesčių suvestinė pagal piniginę

Pro (499 USD per mokestinius metus)

 • 5000 operacijų
 • Nemokamas portfelio stebėjimas
 • Savikainos metodai
 • Mokesčių suvestinė pagal piniginę
 • Prioritetinė parama

Pasirinktinis (pasirinkta kainodara)

 • Neribotos operacijos
 • Viskas, įtraukta į „Pro“

Bloksas

Bloksas

„Blox“ yra kriptovaliutų apskaitos, sekimo ir valdymo programinė įranga. Jis labiau parduodamas „blockchain“ įmonėms, o ne individualiems vartotojams ir investuotojams.

Pagrindinės „Blox“ funkcijos apima galimybę automatiškai sekti ir sinchronizuoti pinigines, kurti audito sekas naudojant CPA finansinius įrankius, visiškai kontroliuoti buhalteriją ir operacijas bei realiuoju laiku matyti informacijos suvestinę su savo balansais, analitika, istoriniais duomenimis ir turto našumu, be kitų rodiklių.

Kai kurie tiksliniai „Blox“ klientai, kaip skelbiama oficialioje svetainėje, apima kriptografijos vadovus, turto valdytojus, „blockchain“ protokolus, apskaitos firmas, kriptografijos įmones, kasybos operacijas, kriptofondus ir rizikos kapitalo įmones. „Etoro“, „0x“, „Nexo“, „Crypto.com“, „Civic“, „PumaPay“, „Paxful“ ir kiti žymūs vardai naudoja „Blox“.

Jei ieškote kriptografinės apskaitos ir mokesčių programinės įrangos, specialiai sukurtos jūsų kriptografijos ar „blockchain“ verslui, „Blox“ yra vienas iš geriausių galimų variantų.

Kainodara

„Pro“ planas (nemokamas)

 • Valdomas iki 50 000 USD turtas
 • Saugykla 100 operacijų
 • 1 bendradarbis
 • El. Pašto palaikymas

Verslas (299 USD per mėnesį)

 • Valdomas turtas iki 20 mln. USD
 • Saugykla 50 000 operacijų
 • 4 bendradarbiai
 • Sąnaudų pagrindas
 • CSV eksportas
 • 24 valandų palaikymo atsakymo laikas

„Enterprise“ (449 USD per mėnesį)

 • Valdomas turtas iki 60 mln. USD
 • Saugykla 150 000 operacijų
 • 8 bendradarbiai
 • Išlaidų pagrindas
 • CSV eksportas
 • Specialus paskyros valdytojas

Pasirinktinis (pasirinktinis)

 • Neribotas valdomas turtas
 • Viskas, kas įtraukta į „Enterprise“

Koinly

Koinly

„Koinly“ apskaičiuoja kriptovaliutos mokesčius daugiau nei 20 šalių, įskaitant JAV, Kanadą, Australiją, Vokietiją, Švediją, Naująją Zelandiją, Prancūziją ir kt..

Kaip ir daugumoje kitų šifravimo mokesčių programinės įrangos čia, jūs prijungiate savo mainų API raktus ir blokuojate viešuosius adresus, tada „Koinly“ sinchronizuoja visą tą informaciją su savo prietaisų skydeliu. Spustelėdami galite sukurti mokesčių ataskaitas, kad sumažintumėte apmokestinamąjį pelną. Taip pat galite tiesiog naudoti „Koinly“, kad galėtumėte stebėti savo portfelį. Pavyzdžiui, galite pamatyti savo monetas ir bendrą vertę arba analizuoti savo prekybos rezultatus. Yra net įmontuotas blokų tyrinėtojas.

„Koinnly“ leidžia importuoti duomenis iš bet kur. Palaikoma daugiau nei 300 mainų, o duomenis galite importuoti per CSV arba API. „Koinly“ palaiko daugiau nei 6000 kriptovaliutų. Taip pat galima nemokamai išbandyti nereikia kreditinės kortelės. „Koinly“ taip pat turi savo platformos versijas, specialiai sukurtas įmonėms, fondams ir CPA.

Kainodara

Hodleris (79 USD per metus)

 • 300 operacijų
 • Bet kokių metų mokesčių ataskaita
 • Visi mainai ir piniginės
 • Pajamos ir kapitalo prieaugis

Prekybininkas (179 USD per metus)

 • 3000 operacijų
 • Bet kokių metų mokesčių ataskaita
 • Visi mainai ir piniginės
 • Pajamos ir kapitalo prieaugis
 • Prioritetinė parama

„Oracle“ (399 USD per metus)

 • 10 000 sandorių
 • Bet kokių metų mokesčių ataskaita
 • Visi mainai ir piniginės
 • Pajamos ir kapitalo prieaugis
 • Prioritetinė parama
 • Peržiūra ir importo pagalba
 • Ankstyva prieiga prie naujų funkcijų

Bitcoin.tax

Bitcoin.tax

„Bitcoin.tax“ yra viena iš žemiausių raktų šiame sąraše. Yra nemokama platformos versija, nors mokami planai prasideda nuo 29,95 USD (o brangesni planai gali apdoroti iki milijono operacijų).

„Bitcoin.tax“ leidžia importuoti išsamią informaciją iš vienos iš palaikomų biržų. Taip pat galite pridėti visas išlaidas ar aukas, kurias galėjote padaryti iš savo piniginių, kasamų monetų ar kitų gautų pajamų iš kriptografijos. Galite palyginti skirtingas sąnaudų metodikas, įskaitant FIFO, LIFO ir vidutines sąnaudas. Taip pat galite palyginti panašų gydymą. Tada „Bitcoin.tax“ parodys jūsų kapitalo prieaugio ataskaitą su kiekvienos operacijos sąnaudų pagrindu, pardavimo pajamomis ir prieaugiu, taip pat pajamų ataskaita, aukojimo ataskaita ir pabaigos ataskaita..

Kai bus parengta „Bitcoin.tax“ kapitalo prieaugio ataskaita, galėsite ją importuoti tiesiai į „TurboTax“, „TaxACT“ ir kitą mokesčių programinę įrangą. Taip pat galite pridėti kaip ataskaitą prie savo mokesčių deklaracijos arba atsispausdinti kaip PDF.

Kainodara

 • 0–29,95 USD

Bitwave.io

Bitwave.io

„Bitwave.io“ siūlo mokesčių ir apskaitos sprendimus įmonėms, naudojančioms kriptografiją. Kripto mokesčių programinė įranga palaiko kelių vartotojų pinigines, apskaitą ir mokesčius, AR / AP ir kt. Jei jūsų įmonė naudoja kriptografiją, „Bitwave.io“ yra viena iš galimų parinkčių.

Kai kurie reklamuojami „Bitwave“ pranašumai yra „saugus“, „integruotas“ ir „lengvas“. Platforma save apibūdina kaip „pramonės lyderių sprendimą saugiam jūsų lėšų valdymui“. Yra speciali „Bitwave“ apskaitos platforma, kuri veikia su esamais įrankiais, tokiais kaip „QuickBooks Online“ ir „Xero“. Taip pat yra specialių įrankių, leidžiančių apmokėti sąskaitas su kriptografija arba valdyti kelių sig, kelių vartotojų įmonės pinigines.

„Bitwave“ anksčiau buvo žinoma kaip „BitAlpha“. Bendrovė įsikūrusi San Franciske.

Kainodara

 • Pasirinktinis

Kripto mokesčių mergina

Kripto mokesčių mergina

Kripto mokesčių mergina, rasta internete CryptoTaxGirl.com, yra CPA, vardu Laura, kuri specializuojasi su kriptografija susijusių mokesčių srityje.

„Crypto Tax Girl“ siūlo daugybę su kriptografiniais mokesčiais susijusių paslaugų. Pavyzdžiui, svetainėje CryptoTaxGirl.com yra du kursai, kuriuose mokoma visko, ko reikia žinoti apie kriptografijos apmokestinimą JAV. Du kursai apima „Pilną kriptovaliutų apmokestinimo vadovą“ (50 USD) ir „Kaip iš tikrųjų naudoti„ Cointracking “(199 USD)..

Laura taip pat siūlo konsultacijas, kriptografinio pelno ir nuostolių ataskaitas, mokesčių deklaracijas ir mokesčių konsultavimo paslaugas. „Crypto Tax Girl“ svetainėje taip pat siūlomi nemokami patarimai dėl mokesčių, o Lauros „YouTube“ puslapyje yra daugiau kriptografinių mokesčių paaiškinimų vaizdo įrašų. Laura turėjo daugiau nei 200 klientų, kurie kreipėsi į ją dėl kriptovaliutų mokesčių pateikimo, įskaitant asmenis, smulkaus verslo savininkus, „C-suite“ lygio verslo vadovus, emigrantus, studentus, dideles ir mažas pajamas gaunančius asmenis ir kitus. Jos tikslas, pasak oficialios svetainės, yra „padaryti kriptovaliutų apmokestinimą paprastą ir lengvai suprantamą“.

Kainodara

 • Pasirinktinis

Laimingos mokesčių paslaugos

Laimingos mokesčių paslaugos

„Happy Tax“, rastas internete „HappyTax.com“, yra bendroji mokesčių deklaravimo paslauga, kurioje CPA paruošia jums mokesčius, įskaitant kriptografinį pelną ir nuostolius..

Norėdami pradėti naudotis „Happy Tax“, apsilankykite „HappyTax.com“ ir raskite vietinį „Happy Tax“ atstovą. Arba atsisiųskite „Happy Tax“ programą ir pateikite mokesčių ataskaitą tiesiai iš mobiliojo įrenginio.

„Happy Tax“ siūlo 100% garantiją visam darbui, o jei reikia, jie turi nemokamą audito skyrių. Bendrovė save parduoda kaip „patogumą H&R Blokuoti, bet geriau “. Nors H&„R Block“ samdo žmones, turinčius tik kelių dienų mokesčių paruošimo patirtį, „Happy Tax“ dirba su licencijuotais ir sertifikuotais CPA. Tiesą sakant, tai yra vieninteliai žmonės, kurie paruošia mokesčius klientams naudodami „Happy Tax“.

„Happy Tax“ turi keturis planus – nuo 100 iki 500 USD per mokestinius metus. Jie taip pat reklamuoja konkretų „kripto“ paketą. Nesvarbu, ar norite pateikti išsamią mokesčių deklaraciją, ar tik pelno / nuostolio ataskaitą apie savo kriptografinį turtą, „Happy Tax“ gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Kainodara

 • 100–500 USD per mokestinius metus

Kripto.mokestis

Kripto.mokestis

Crypto.tax tiesiogiai neteikia kriptografinių mokesčių deklaracijų ar kriptografinių mokesčių skaičiavimų. Vietoj to, ši svetainė skirta išvardyti geriausius šiandien prieinamus kriptografinių mokesčių įrankius.

Iš pirmo žvilgsnio galite peržiūrėti naujausius „Accointing“, „Bear.tax“, „CoinTracker“ ir „ZenLedger“ pasiūlymus bei kainas..

Paprastoje svetainėje taip pat yra atsakymų į įvairius kripto mokesčių klausimus.

Galutinis žodis

Nesvarbu, ar esate „hodler“, ar kriptografiją priimantis verslas, ar institucinis investuotojas, šiandien turite daugiau nei bet kada anksčiau šifravimo mokesčių programinės įrangos galimybių.

Pasirinkite kriptografinių mokesčių programinę įrangą šiandien, kad ateityje išvengtumėte griežtų kriptografinių mokesčių baudų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me