Esant slėgiui „Bitcoin“, kurio kaina siekia 7 000 USD, kaina toliau ieško palaikymo 6 500 USD: „Crypto Market Daily“

Balandžio 15 d., Trečiadienis: Kripto rinkos per pastaruosius 24 valandas kinta labai mažai. Dauguma populiariausių kriptovaliutų tą dieną mato mažiau nei vieną procentą kainų svyravimų.

BTC kainų nepastovumui reikia išsilyginti

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Vakar nedidelis „Bitcoin“ atšokimas neišbandė atsparumo diapazono nuo 6 900–7 000 USD. Kaina nukrito iki 6800 JAV dolerių tik trumpai apsistojus – 6 990 USD. Gali būti, kad kaina ir toliau tikrins tą atsparumo lygį.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad dabartinė 1 valandos tendencija yra spaudžiama esant pagrindiniam 7 000 USD pasipriešinimo lygiui. Šis lygis gali tapti šio valandinio atšokimo viršūne, ir yra gana didelė tikimybė, kad kaina ir toliau ieškos palaikymo 6 500 USD kryptimi..

Nors šią savaitę 6500 ir 7000 USD galima traktuoti kaip viršutinius ir apatinius tendencijų judėjimo zonos kraštus, dėl nedidelių svyravimų kaina gali sulūžti virš 7000 USD arba nukristi žemiau 6500 USD.

Tačiau dėl pastaruoju metu žemos prekybos apimties beveik neįmanoma pasiekti veiksmingo proveržio. Tik tada, kai kainos nepastovumas sutampa su apimtimi, pertrauka gali būti pakankamai galinga tęsti.

Dabartinis atšokimas gali būti pirmoji banga

1W diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Padidindama diagramos rėmą, „OKEx“ rinkos analizės komanda pažymėjo ankstesnį viršuje ir apačioje, kad įsitikintų, jog yra aišku, kur atpažinti bangas..

Paprastai per visą ciklą yra trys pagrindinės atsitraukimo bangos ir penkios pagrindinės bangos. Jei įsivaizduosime, kad kovo mėn. Smukimas yra dugnas, tada, kai diagrama rodo, atsitraukimo banga iš viršaus, kai kainuoja 13 898 USD, gali sujungti tris bangas..

Trečioji pagrindinė atsitraukimo banga taip pat gali apimti penkias bangos – tai reiškia, kad dabartinis dugnas, esantis apie 3880 USD, nėra mažiausias, todėl, jei įvyktų ši sąlyga, kaina gali sukurti naują dugną.

Dėl perpus artėjančio gegužės mėnesio poveikio pirmoji aukščiau aprašyta sąlyga gali būti didesnė. Dabartinis atšokimas gali tapti pirmąja bangos banga, o po „pullback“ bangos (pavyzdžiui, raudona 2 banga) kaina ateityje gali grįžti į gana aukštą tašką..

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6 950 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7 100 USD
 • Trumpalaikė parama: 6750 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 6550 USD

ETH pereina į dvigubą viršutinį modelį

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Šiandienos ETH atšokimas buvo užblokuotas 161 USD, šiek tiek mažesniu už praėjusį, kuris buvo maždaug 162 USD. Po silpno atšokimo kaina dabar nuslopinta 160 USD.

Pažvelgus į aukščiau pateiktą ETH 1 valandos diagramą, tendencija pereina į dvigubą viršutinį modelį. Kadangi antrasis viršus yra žemesnis už pirmąjį, šis modelis bus silpnesnis nei klasikinis scenarijus.

Jei kitas atšokimas negali sulaužyti 160 USD, dvigubas viršutinis modelis gali sėkmingai susiformuoti ir tikėtina, kad kaina pirmiausia išbandys palaikymą apie 155 USD. Jei ji nukris žemiau, kaina ir toliau bus palaikoma 150 USD.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 160 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 165 USD
 • Trumpalaikė parama: 155 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 150 USD

Naujausi XRP atšokimai sudaro meškų tendencijas

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

0,1900 USD tampa pirmuoju pasipriešinimu XRP kainai. Aukščiau esanti 1 valandos diagrama rodo, kad sujungus kiekvieną naujausio atšokimo viršų sukuriama meškiška linija. Tendencijos linija efektyviai išbandyta jau du kartus.

Jei tendencija vis dar slopinama tendenciją trečią kartą, tai gali reikšti, kad tendenciją galima traktuoti kaip stiprų pasipriešinimą ir tai bus reikšminga nuoroda vertinant būsimą tendencijos kryptį.

Jei tendencija per trumpą laiką vėl neišbandys 0,1900 USD, greičiausiai ji nukris žemiau 0,1850 USD ir galbūt net išbandys palaikymą žemiau 0,1800 USD, kuris yra beveik 0,1760 USD.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 0,1925 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1960 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1850 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1760 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

dfe f82 58a b1d 195 5c5 5bb