Globāla perspektīva – Apvienotās Karalistes izdevums

Kad gads un desmitgade tuvojas beigām, mēs vērtspapīros.io uzskatījām par saprātīgu novērtēt nozares noskaņojumu, kāds tas ir pasaules mērogā. Kāds ir digitālo vērtspapīru nozares pašreizējais stāvoklis? Vai šodien ir labāk nekā vakar? Varbūt tie, kas zina, zina, ka stratēģiskais darbs vēl ir jāpaveic.

Šie visi ir jautājumi, kas varētu būt daudziem, ieskaitot mūs kā vērtspapīrus. Paturot to prātā, mēs esam sazinājušies ar dažādiem nozares pārstāvjiem. Katrs apsveic no dažādiem pasaules reģioniem.

Šis komentārs sniedz ieskatu viņu domāšanas procesos un par to, kā normatīvā vide var veidot tirgus uztveri.

Globālie ietekmētāji

Āfrika, Āzija, Eiropa, Ziemeļamerika un Lielbritānija ir reģioni, kurus esam nolēmuši aplūkot individuāli.

Tālāk minētie uzņēmumi un to vadītāji ir veltījuši laiku, lai dalītos savās domās.

  • MERJ (Āfrika)
  • InvestaX (Āzija)
  • Fintelum (Eiropa)
  • Vertalo (Ziemeļamerika)
  • Smartlands (Lielbritānija)

Šis izdevums koncentrēsies uz Smartlands (Lielbritānija), nākamie sērijas ieraksti tiks publicēti nākamajās nedēļās.

Penija par jūsu domām?

Mūsu metodika bija vienkārša – uzdodiet tos pašus 5 vienkāršus jautājumus, kas attiecas uz digitālajiem vērtspapīriem, 5 izpilddirektoriem / rīkotājiem no visas pasaules.

Mērķis? Iegūstiet ieskatu nozares uztveres un adaptācijas atšķirībās, pamatojoties uz ģeogrāfiju; kaut kas, mūsuprāt, ir svarīgs rādītājs, ņemot vērā nozares potenciālu ietekmēt FinTech globālā mērogā.

Apvienotā Karaliste – Ilia Obraztsova, Smartlands izpilddirektore

Kopš dibināšanas 2017. gadā Smartlands ir uzturējis darbību Londonā, Anglijā. No šejienes izpilddirektore Ilia Obraztsova pārrauga viņu Zvaigžņu bāzes platformas izstrādi un ieviešanu, jo uzņēmums strādā, lai sasniegtu mērķi miljardu ASV dolāru vērtībā.

Līdz šim Smartlands ir kļuvis par līderi šajā nozarē, un viņu jostā ir daudz veiksmīgu STO.

Ieguldījumi frakcionētajā īpašumtiesībās uz Smartlands – paskaidrotsIeguldījumi frakcionētajā īpašumtiesībās uz Smartlands - paskaidrots

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

  1. Jūsuprāt, kas ir lielākais līdz šim sasniegtais nozares sasniegums / šķērslis?

Viens no nozīmīgākajiem sasniegumiem līdz šim ir tas, ka atbilstošu drošības žetonu (digitālo vērtspapīru blokķēdē) jēdziens beidzot ir juridiski definēts abās Klusā okeāna pusēs un lielākajā daļā tirgu visā pasaulē. Jo īpaši nesen izveidota likumdevēju grupa secināts ka Apvienotās Karalistes jurisdikcijā digitālie aktīvi tagad ir īpašums. Kā jūs varat iedomāties, būdams AK balstīta aktīvu tokenizācijas platforma, Smartlands no sirds apsveic šo soli. Vērtspapīru digitalizācija iegūst regulējošu spēku, tādējādi samazinot ar to saistītos riskus visiem kosmosa dalībniekiem. Vadošās valdības un tirgus institūcijas ir apstiprinājušas drošības žetonu UVP (galīgās vērtības piedāvājumus) tiktāl, cik tas ļauj mums droši apgalvot, ka visu vērtspapīru digitalizācijas process ir neizbēgams un neatgriezenisks.

Šai uzņēmējdarbības, regulatoru un neatkarīgu organizāciju atbalstītai izpratnei ir izšķiroša nozīme, ņemot vērā sākotnējo blokķēdes solījumu, kuru mēs tagad cenšamies uzturēt; šodien lietderības marķieru “lietderība” atstāj ļoti maz vietas interpretācijai un spekulācijām – mēs visi zinām, kas tie ir un kādu mērķi tiem kalpo, un kaut kas pilnīgi atšķirīgs no drošības marķiera ekosistēmas mērķa.

  1. Tā kā iepriekšminētie sasniegumi ir pamats nozarei, tas joprojām ir lielākais šķērslis, kas virzās uz priekšu?

Tagad mēs zinām, kas ir drošības marķieris un kā tas atšķiras no cita veida ieguldījumu līdzekļiem un finanšu instrumentiem. Tomēr, runājot par to, ko ar to var izdarīt un kur, problēma joprojām pastāv. Lielākajā daļā jurisdikciju trūkst regulatoru izlēmības. Mums joprojām ir vajadzīga lielāka skaidrība, mums vajadzīgas dažādas aizsardzības un garantijas, kas ļautu nozarei vairoties un uzplaukt.

Re-centralizācijas vektors ir vēl viena satraucoša zīme. Investoru kopiena vēl nav gatava darboties neuzticamajā vidē. Mums tas ir jāatzīst un jāiemācās tikt galā ar vairākiem starpniekiem, kuri turpina veikt brīvības atņemšanas un dažas citas funkcijas, kas vairāk vai mazāk ir pretrunā ar sākotnējo blokķēdes tehnoloģijas ziņojumu.

Vēl viens izaicinājums ir vispārējas izpratnes veidošana par aktīvu marķēšanu un tā darbību. Tas nav jauns ieguldījumu veids, bet gan vērtības palielināšana esošajam modelim – ātruma un drošības uzlabošana, vairāk cilvēku ielaišana. Bet tas drīzāk ir laika jautājums, nevis šķērslis.

  1. Runājot par “draudzīgu” regulējumu un valdības akceptu, vai esat pamanījuši, ka citas valstis atstāj pārējās?

Protams. Piemēram, Lihtenšteinas parlaments oktobrī pieņēma žetonu un TT pakalpojumu sniedzēju likumu (“Blockchain Act”), padarot Lihtenšteinu par pirmo valsti, kurai ir visaptverošs žetonu ekonomikas regulējums. Daudzas citas valstis pieņem progresīvus noteikumus, kas koncentrējas uz civiltiesiskiem jautājumiem saistībā ar klientu aizsardzību un aktīvu aizsardzību, atbilstošu simboliskās ekonomikas uzraudzību un nosaka papildu pasākumus naudas atmazgāšanas apkarošanai..

Noteikti, ka Apvienotā Karaliste ar savu normatīvo smilšu kastes pieredzi noved pie viena no skaidrākajiem un vislabāk formulētajiem noteikumiem telpā. Lietuva, Singapūra un citas – atkal daudzas valdības pieņem jauno kultūru un kļūst arvien atvērtākas inovācijām digitalizēto vērtspapīru frontē.

  1. Daudz ir paveikts par digitālo vērtspapīru pārveidojošajām iespējām. Ar potenciālu ietekmēt izmaiņas daudzās nozarēs, kuras, jūsuprāt, visvairāk gūs labumu no digitālo vērtspapīru sektora?

Burtiski jebkura nozare vai aktīvu klase var un tai vajadzētu gūt labumu no daudzajām ērtībām, ko galdā ienes tokenizācija. Mēs varam apzīmēt iepriekš nelikvīdu aktīvu (komerciālā / dzīvojamā nekustamā īpašuma) daļas, veicinot lielāku likviditāti. Mēs varam novērst jaunuzņēmumu pašreizējās nereālās vērtēšanas un vēlāk neveiksmīgo līdzekļu vākšanas toksisko kultūru un pārvērst tos par nākamās paaudzes pūļa finansēšanas veidiem, izmantojot tiešu, publisku un privātu marķētu akciju pārdošanu. Mēs varam palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem piekļūt lētākam kapitālam, nekrītot ceļos pie parastajiem aizdevējiem. Mēs varam apzīmēt visu Zaļo jauno piedāvājumu un visus tā zaļās enerģijas projektus – peļņas un bezpeļņas nolūkos – nododot cilvēcei atbildību par tās pārveidošanu ilgtspējīgā nākotnē.

Mēs varam pilnībā pārveidot finanšu tirgus, apzīmējot lielos kapitāla fondus, palīdzot investoriem sasniegt lielāku diversifikāciju un labāku kontroli pār saviem portfeļiem, galu galā nodrošinot katram pilsonim instrumentu kopumu, lai kļūtu par “savu pensiju fondu”..

  1. Raugoties nākotnē, kur izaugsmes trajektorijā redzat digitālos vērtspapīrus nākamajos divos un piecos gados?

Pēc 2 gadiem mēs ceram redzēt pabeigtu ainavu drošības žetonu tirdzniecībai pasaules mērogā. Galu galā lielāka likviditāte un drošības žetonu neierobežota dalāmība joprojām ir šī instrumenta galvenā priekšrocība, taču tas nav nekas, ja nav iespējas ātri, pārredzami, globāli un lēti tirgoties. Tas viss notiks, tiklīdz drošības žetoni tiks atzīti valdības līmenī un kļūs tikpat ikdienišķi kā operācijas ar jūsu norēķinu kontu – kaut ko es redzu apmēram 5 gadu laikā.

Secinājums

Nu tur jums tas ir! Tā kā 2019. gads drīz beigsies, nozarē ir redzama skaidra tendence – pozitīva. Lai arī daudzi šķēršļi ir izpildīti un atbrīvoti, pie horizonta paliek vēl daudz. Neskatoties uz to, digitālo vērtspapīru potenciāls pārveidot FinTech joprojām ir tikpat tantalizējošs kā jebkad.

Pēc dažiem mēnešiem mēs sazināsimies ar bāzi, lai atkārtoti novērtētu nozares noskaņojumu ar jaunu ietekmētāju kopumu no visas pasaules. Līdz tam esiet informēts, bieži vēršoties vērtspapīros.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

50b 020 820 3c8 179 93b 474