Tirdzieties gudri un nopelniet asus

OKEx ir bijis tirgus līderis bloku ķēdes un kriptogrāfijas nozarē attiecībā uz tirdzniecības apjomu, apkalpojošajām valstīm un lietotāju bāzi. Ar lietotājiem no vairāk nekā 100 valstīm OKEx piedāvā vispilnīgāko produktu komplektu nozarē, sākot no spot tirdzniecības, maržinālo tirdzniecību, C2C tirdzniecību, kā arī no kriptogrāfijas atvasinājumiem, palīdzot tirgotājiem, kalnračiem un institucionālajiem investoriem optimizēt savas ieguldījumu stratēģijas.

Šis raksts iepazīstinās jūs ar plašo OKEx piedāvāto produktu klāstu un ļaus jums kļūt par viedu OKEx tirgotāju!

Spoilera brīdinājums: ritiniet uz leju, un papildu atlīdzības būs jūsu OKEx kontā pēc tam, kad būsit iemācījies tirgoties ar OKEx!

Neaizmirstiet reģistrēties un pabeigt KYC2 verifikāciju pirms tirdzniecības sākšanas! Pārbaudiet šo rakstu, lai uzzinātu vairāk par to, kā pabeigt KYC verifikāciju.

Kad esat reģistrējies OKEx un pabeidzis 2. identitātes verifikācijas līmeni, neaizmirstiet pabeigt ikdienas šifrēšanas mācīšanās misija noskatoties videoklipu vai lasot rakstu, ko publicējusi OKEx akadēmija, un Bezmaksas Bitcoin ir tavā makā! Iepazīstieties ar rakstu, kurā sniegta detalizēta apmācība par to, kā nopelnīt bezmaksas Bitcoin katru dienu!

  1. Tirdzniecība no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai

Tā kā blokķēdes tehnoloģija turpina attīstīties un tiek pieņemta, tirdzniecībai tirgū ir pieejami vairāk žetonu. OKEx mēs esam apņēmušies nodrošināt atjautīgu, lietotājam draudzīgu un atbilstošu platformu tirdzniecībai un palīdzēt bloku ķēdes projektiem augt.

OKEx ir viens no pasaules lielākajiem tirgiem pēc tirdzniecības apjoma, piedāvājot tirgotājiem spēcīgu likviditāti. Mēs piedāvājam vairāk nekā 200 augstas kvalitātes aktīvus ar vairāk nekā 400 tirdzniecības pāriem, kas iekļauti tirdzniecībā.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par spot tirdzniecību!

  1. Maržas tirdzniecība

Maržas tirdzniecība ir tirdzniecības veids, aizņemoties aktīvus no tirgotājiem vai biržām. Tas ļauj lietotājiem izmantot nelielu sākotnējā kapitāla daudzumu, lai piesaistītu savas pozīcijas, lai maksimāli palielinātu peļņu tūlītējā tirdzniecībā.

OKEx kopumā nodrošina 34 aktīvus maržas tirdzniecībā, tostarp BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF, HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR un RVN.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par spot tirdzniecību!

  1. Nākotnes tirdzniecība

OKEx vēlas nodrošināt lietotājiem visas pieejamās tirdzniecības iespējas, lai ierobežotu riskus un panāktu lielāku aktīvu pieaugumu. Tāpēc mēs piedāvājam pasaulē pirmo kriptogrāfisko aktīvu nākotnes tirdzniecību. Kopš darbības uzsākšanas to ir labi novērtējuši mūsu institucionālie klienti, profesionālie tirgotāji, kā arī kalnrači.

Šeit mēs atbalstām galvenos kriptogrāfijas aktīvus, proti, Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, XRP, TRX un Ethereum Classic

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par nākotnes darījumu veikšanu!

  1. Opciju tirdzniecība

Pašlaik OKEx piedāvā opciju līgumus ar četriem dažādiem termiņiem. Pārdošanai nepieciešama īsa kvalifikācija, kuru var iespējot, nokārtojot viktorīnas. Pārdošanas iespēju gadījumā kontā pieejamais aktīvs nav mazāks par 0,2 BTC (vai citu aktīvu ekvivalents), vai arī iespēju konta tirdzniecības apjoms pēdējo 30 dienu laikā nav mazāks par 2 BTC (vai ekvivalents citiem aktīviem)

Pēc opcijas pozīcijas atvēršanas esiet uzmanīgs ar riska kontroli. Kad konta atlikums drīz sasniegs uzturēšanas normu, tas nozīmē, ka pozīcija ir pakļauta lielākam riskam; kad konta atlikums ir mazāks par uzturēšanas rezervi, jūsu pozīcija tiks likvidēta.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par nākotnes darījumu veikšanu!

OKEx ar prieku paziņo par ekskluzīvo piedāvājumu lietotājiem, kuri mums ir jauni! Saņemiet līdz 11,5 USDT kā papildu atlīdzību kontā, veicot zemāk minētos vienkāršos uzdevumus.

Apbalvošanas periods: (plkst. 10:00 pēc UTC) 2020. gada 1. jūlijs līdz 11. jūlijs, 2020. gads (plkst. 12:00 pēc UTC).

– Pierakstieties tūlīt, ja vēl neesat to izdarījis.

– Pabeigt 2. līmeņa KYC verifikāciju (+ 0,5 USDDT)

– Veiciet jebkuru depozīta summu (+1 USDT)

– Pērciet jebkuru kriptovalūtu, izmantojot OKEx platformu “Buy Crypto” (+1 USDT)

– Izpildiet jebkuru no šīm darbībām: Kriptogrāfijas – kriptogrāfijas spot tirdzniecība / Maržas tirdzniecība / Futures tirdzniecība / Opciju tirdzniecība (+ 2USDT)

– Pērciet un iegūstiet OKB (+2 USDT)

– Veiciet trīs jaunus ieteikumus mums, izmantojot savu novirzīšanas saiti (+5 USDT)

Neaizmirstiet nopelnīt BEZMAKSAS BITCOIN KATRU DIENU, skatoties videoklipu vai lasot OKEx akadēmijas publicēto rakstu! Iepazīstieties ar rakstu, kurā sniegta detalizēta apmācība par to, kā nopelnīt bezmaksas Bitcoin katru dienu!

Sekojiet mums pa telegrammu (saite 🙂 un čivināt (saite :), sekojiet līdzi jaunumiem no mums par gaidāmajām ziņām un notikumiem!

Nosacījumi: Apbalvojumi tiks izvietoti 15 darba dienu laikā pēc kampaņas perioda. Katrs konts atlīdzību var izpirkt tikai vienu reizi, katra izpildītā misija tiks ieskaitīta tikai vienu reizi, atlīdzības netiks uzkrātas atkārtoti. Kampaņas atlīdzības tiks izmaksātas tikai uz jūsu galveno kontu.

Brīdinājumi: reģistrējoties vairākiem kontiem, lai iegūtu OKEx atlīdzību vai citu negodīgu rīcību, visi saistītie konti tiks nekavējoties pārtraukti. Viltoti konti un ļaunprātīgi mēģinājumi iegūt atlīdzības nav atļauti, un šie konti nesaņems atlīdzības.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

ac3 5eb 2de eff 8a4 d73 acd