Klaidingi pasakojimai ir klaidinga informacija skverbiasi į Bitcoin diskusijas, kai institucijos juda

Savaitės naujienos – didžiausios kriptovaliutų savaitės istorijos pasaulyje

Pastaraisiais mėnesiais skaitmeninio turto rinkoje tvyrojęs didžiulis optimizmas buvo sustiprintas šią savaitę po to, kai Jungtinių Valstijų iždo sekretorė Janet Yellen teigė, kad kriptovaliutos sandoriai pirmiausia naudojami neteisėtai veiklai, o klaidingi pranešimai apie neegzistuojančias dvigubas „Bitcoin“ išlaidas sukėlė pagrindinį neigiamumą. Tuo pat metu institucinė pusė užkulisiuose užimta su kriptografija susijusių planų.

Šios savaitės „OKEx Insight“ savaitės naujienų leidime rasite viską, ką turite žinoti apie šias istorijas ir dar daugiau..

JAV iždo sekretoriaus kandidatas tvirtina, kad kriptografija dažniausiai naudojama "neteisėtas finansavimas"

JAV iždo sekretorė Janet Yellen šios savaitės pradžioje dominavo su „Bitcoin“ susijusiose antraštėse su savo iš pradžių neigiamais pareiškimais dėl kriptovaliutų naudojimo atvejų. Joje sakė buvęs Federalinio rezervo vadovas Senato patvirtinimo klausymas sausio 19 d., kad ji tiki "daugelis [kriptovaliutų] bent jau sandorių prasme yra naudojamos daugiausia neteisėtam finansavimui."

Vakar raštu parodymais Jellen pakeitė savo požiūrį ir paaiškino:

"Bitcoin ir kitos skaitmeninės bei kriptovaliutos teikia finansines operacijas visame pasaulyje. Kaip ir daugelis technologinių pokyčių, tai teikia potencialios naudos JAV ir mūsų sąjungininkams. […] Manau, kad svarbu atsižvelgti į kriptovaliutų ir kito skaitmeninio turto pranašumus ir jų teikiamą potencialą pagerinti finansų sistemos efektyvumą. Tuo pat metu žinome, kad juos galima panaudoti terorizmui finansuoti, pinigų plovimui palengvinti ir piktybinei veiklai, kuri kelia grėsmę JAV nacionalinio saugumo interesams ir JAV bei tarptautinių finansų sistemų vientisumui, remti. Manau, kad turime atidžiai išnagrinėti, kaip skatinti jų naudojimą teisėtai veiklai, tuo pačiu apribojant jų naudojimą piktybinei ir neteisėtai veiklai."

Pagrindiniai išsinešimai

  • Yellen pareiškimus savaitės pradžioje kriptovaliutų pramonės atstovai ir bendruomenė iš esmės vertino kaip FUD "baimė, netikrumas ir abejonės" – turint omenyje nauji duomenys iš pagrindinės „blockchain“ analizės įmonės „Chainalysis“ rodo, kad nusikalstamos kriptovaliutos veikla pernai sumažėjo iki 0,34%.
  • Jelleno pareiškimai taip pat aiškiai parodo faktą, kad fintech ir kriptovaliutų reguliavimo sistemų sukūrimas yra prioritetas Federalinių rezervų valdybai ir JAV finansų reguliavimo institucijoms.

Už nusikalstamą veiklą įvykdytų kriptovaliutų suma pernai sumažėjo. Vaizdo kreditas: Grandinės analizė

Craigas Wrightas tvirtina, kad „Bitcoin whitepaper“ turi nuosavybės teisę per panaikinimo užklausas

Advokatai, atstovaujantys Satoshi Nakamoto ieškovui Craigui Wrightui, vyriausiajam „nChain“ mokslininkui, išsiuntė teisinius pranešimus į Bitcoin.org ir Bitcoincore.org trečiadienį reikalaudami svetainių pašalinti „Bitcoin“ baltraštį. Wrightas teigia, kad jis turi „Bitcoin“ steigimo dokumento autorių teises, taip pat teigia, kad yra pirminis „Bitcoin.org“ savininkas.

Bitcoin.org atsisakė pašalinti baltraštį. Kita vertus, „Bitcoincore.org“ jį nunešė.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Wrightas turi ilgą teisinių grėsmių istoriją ir yra labai nemėgstamas Bitcoin bendruomenės. Reaguodama į naujausius teisinius veiksmus, daugybė su kriptografija susijusių kompanijų – įskaitant „Square“, „Chaincode Labs“, „Paradigm“, „Monetų centrą“, „Facebook“ dukterinę įmonę „Novi“, „Casa“ ir kt..
  • Nepaisant daugelio metų pretenzijų, Wrightas dar neturi galutinai patikrinti, ar jis yra slapyvardis Satoshi Nakamoto. Šis faktas ir toliau verčia platesnę „Bitcoin“ bendruomenę jo nuolatinėmis teisinėmis grėsmėmis.

„BlackRock“ rodo BTC ateities susidomėjimą dvyniais padavimais

Trilijonų dolerių vertės turto valdymas „BlackRock“, matyt, yra pasirengęs paskirstyti kapitalą BTC ateities sandoriams „BlackRock Funds V“ ir „BlackRock Global Allocation Fund, Inc.“., kaip siūloma neseniai padavus JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje.

Prašymuose, be kitų BTC ateities paminėjimų, buvo rašoma "vieninteliai bitkoino ateities sandoriai, į kuriuos fondai gali investuoti, yra grynaisiais atsiskaitomi bitkoino ateities sandoriai, kuriais prekiaujama CFTC registruotose biržose.."

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors padavimuose nėra aiškiai nurodyta, kad „BlackRock“ artimiausiu metu dalyvaus BTC ateities sandoriuose, jie siūlo, kad turto valdymo milžinė tai norėtų padaryti, jei taip nuspręstų.
  • „BlackRock“ patekimas į BTC ateities sandorių erdvę būtų svarbus skyrius augančioje institucinių investicijų į Bitcoin istorijoje.

„BlackRock, Inc.“ akcijų kaina laikui bėgant labai išaugo. Šaltinis: „Google“

Klaidingi pranešimai apie bitkoiną "dvigubai išleisti" pykčio pramonė

Kai kurios netikros naujienos pasklido šios savaitės pabaigoje, kai „Bitcoin“ blokų grandinėje įvyko blokų pertvarkymas, kuris buvo neteisingai suprantamas kaip "dvigubai išleisti," kuris yra terminas, kai tas pats BTC apdorojamas dviem sandoriais.

„BitMEX Research“ buvo pirmasis atkreipti dėmesį "dvigubai išlaidaujantis scenarijus," kuri sukėlė (kartais neteisingus) pranešimus tiek iš pramonės, tiek iš pagrindinių finansinių priemonių.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Dvigubos išlaidos nebuvo vykdomos „Bitcoin“ blokų grandinėje. Tai, kas atsitiko, kalbant paprastai, buvo iš tikrųjų gana pėsčias ir nieko nereikėjo sunerimti.
  • Daugybė pramonės žmonių lambasted „BitMEX Research“, „Cointelegraph“ ir pagrindinės finansinės žiniasklaidos priemonės, skirtos klaidingai informacijai skleisti paspaudimų jaukų antraštėse ir neinformuotose ataskaitose..

„VanEck“ pateikia ETF sekimo kriptografijos įmones

Amerikos turto valdytojas „VanEck“ pateikė naują biržoje prekybinį fondą, kuris stebės skaitmeninio turto pramonės rezultatus, naudodamas dukterinės įmonės „MV Index Solutions“ pasaulinį skaitmeninio turto akcijų indeksą..

Konkrečiai, ETF daugiausia stebėtų skaitmeninio turto pramonėje dalyvaujančių bendrovių, tokių kaip biržos, kriptovaliutų kasybos įmonės, mokėjimo šliuzai ir kt., Rezultatus..

Pagrindiniai išsinešimai

  • „VanEck“ yra labiausiai žinomas kriptovaliutų pramonėje dėl daugybės nesėkmingų BTC ETF paraiškų pateikimo JAV. Naujausia paraiška buvo pateikta paskutinę 2020 m. Dieną, nors buvęs partneris „SolidX“ padavė VanEcką į teismą dėl neva jo plagijavimo..
  • Jei VanEcko ETF susilauktų pritarimo, tai būtų labai reikalinga bendrovės pergalė, kurią sukrėtė SEC atmetimas..

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me