OKEx paplašina plašu DeFi piedāvājumu, iekļaujot sarakstā DIA un Kleros PNK

Malta, 2020. gada 19. augusts – OKEx (www.okex.com), pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, ir vēl vairāk paplašinājusi savu decentralizēto finanšu žetonu piedāvājumu, iekļaujot sarakstā Decentralizēts informācijas aktīvs (DIA), atvērtā koda platforma pārredzamām, kopienas pārbaudītām cenu orākulām DeFi lietojumprogrammām, un Kleros (PNK), atvērtā koda tiešsaistes platforma strīdu izšķiršanai.

DIA spot tirdzniecība pret USDT sāka darboties 18. augustā plkst. 12:00 pēc UTC, un DIA spot tirdzniecība ar ETH no 18. augusta plkst. 13.00 UTC. DIA noguldījumi tika atvērti 18. augustā plkst. 11.00 pēc UTC un izņemšana kļuva pieejama no 19. augusta plkst. 11:00. DIA vērtība pieauga pat par 60%, kad tirdzniecība kļuva pieejama OKEx platformā.

PNK spot tirdzniecība pret USDT kļuva pieejama 19. augustā plkst. 8:00 pēc UTC, un PNK spot tirdzniecība pret ETH 19. augustā plkst. 9:00 pēc UTC. PNK noguldījumi tika atvērti 19. augustā plkst. 7:00 un izņemšana būs pieejams no 21. augusta plkst. 9:00 pēc UTC laika.

DeFi ekonomikas izaugsme sadarbībā

Eksponenciāli augošajiem vadošajiem DeFi protokoliem, piemēram, Maker, Compound, Aave un Synthetix, ir nepieciešami orakuli, lai sniegtu kritiskus pamatdatus, piemēram, aktīvu cenas. Šie orākuli ir viens no būtiskākajiem DeFi ekosistēmas funkcionēšanas un izaugsmes pamatelementiem, un tiem jāatbilst DeFi solījuma par pārredzamību un neatkarību prasībām.

Tomēr šodien lielākajai daļai DeFi produktu joprojām nav spēcīga cenu datu risinājuma, un tie balstās uz necaurspīdīgiem datu avotiem, kas ieguldītājiem rada ievērojamus riskus, jo cenu noteikšanas metodika, izmantojot orākulus, nav skaidri noteikta. Pieaugot DeFi ekonomikai, palielinās arī vajadzība pēc precīziem cenu orākuliem, lai apietu ļaunprātīgu dalībnieku uzbrukumus, kuri izmanto tehnoloģiskās un metodiskās ievainojamības.

DIA nodrošina uzticamu cenu orākus DeFi lietojumprogrammām. Tās atvērtā koda platforma ļauj nodrošināt caurspīdīgus cenu orākulus, kurus pilnībā pārbauda kopiena. DIA izmanto kriptoekonomiskos stimulus un nenovērtējamo kopienas lēmumu, lai iegūtu, apstiprinātu un piegādātu uzticamus finanšu datus. DIA kā Šveices bezpeļņas asociācija cenšas demokratizēt finanšu datus, izmantojot pārredzamus datu avotus un metodiku, kas ir publiski pieejama visiem – sākot no DeFi platformām, tirgotājiem un finanšu iestādēm, līdz informācijas sniedzējiem, regulatoriem un finanšu iestādēm.

Savukārt Kleros (PNK) ir atvērtā koda tiešsaistes platforma strīdu izšķiršanai, kas strīdus taisnīgai izlemšanai izmanto blokķēdi un pūļa piesaisti. Attīstības centienus koordinē Francijā reģistrēts Société Coopérative d’Intérêt Collectif (SCIC) kooperatīvs Kleros. Pieaugot DeFi, pieaug arī vajadzība pēc efektīviem strīdu izšķiršanas risinājumiem, un Kleros pašlaik risina strīdus jautājumos, tostarp apmaiņas saraksta procedūras. Visi tās pētījumi un kodu izstrāde ir atvērta pirmkoda un to var izmantot visi.

"Mēs esam ļoti aicināti redzēt milzīgos soļus DeFi ekonomikā," sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. "Tā kā ap mums aug reāls alternatīvs risinājums tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem, piedāvājot cilvēkiem iespēju gūt ievērojamu peļņu no ieguldījumiem, ir svarīgi, lai telpa augtu ilgtspējīgi un ar precīziem cenu datiem, kurā nebūtu manipulāciju un efektīvi strīdu izšķiršanas mehānismi. aizsargāt lietotāju intereses. Šajā nolūkā mēs priecājamies iekļaut DIA un PNK, lai vēl vairāk atbalstītu DeFi progresu."

OKEx tagad ir uzskaitīti 19 DeFi žetoni – un pagājušajā nedēļā tā paziņoja par OKEx Oracle izveidi, tās drošo parakstīto cenu plūsmu, kuru, tāpat kā DIA, var izmantot decentralizēti finanšu projekti, lai piekļūtu uzticamām ķēdes cenām no uzticams avots. Džejs Hao piebilda:

"Tā kā DeFi protokolos ir vairāk nekā 6 miljardi USD bloķētās vērtības, ir skaidrs, ka mēs drīz negribēsim redzēt DeFi atsaukumu. Tā kā bankas saviem klientiem piedāvā gandrīz negatīvu uzkrājumu ienesīgumu un augstas aizdevumu procentu likmes, DeFi nodrošina ārkārtīgi pievilcīgu alternatīvu. Mēs priecājamies, ka vadām ceļu līdzās izciliem projektiem kā šie, un mēs priecājamies redzēt, cik tālu DeFi progresēs nākotnē. ”

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me