BlockFi: kriptogrāfijas aizdevumi un kriptogrāfijas procentu lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmata

BlockFi pārskats

BlockFi ar saviem kriptogrāfijas procentu kontiem un ar kriptogrāfiju balstītiem aizdevumiem ir kriptogrāfijas bagātību pārvaldības platforma, kas ļauj ietaupīt, nopelnīt un aizņemties naudu ar kriptogrāfiju.

BlockFi produkti, kas atrodami tiešsaistē vietnē BlockFi.com, piedāvā augstas procentu kriptogrāfijas kontus un zemu izmaksu kreditēšanas sistēmu, kurā varat nopelnīt procentus par savām kriptovalūtas krātuvēm vai aizņemties USD, bloķējot kriptogrāfiju kā nodrošinājumu.

Kas ir BlockFi?

Kriptogrāfijas valūtas īpašniekiem jaunajā decentralizētajā finanšu arēnā ir vairāk nekā viens veids, kā nopelnīt kaķi, kad runa ir par ieguldījumiem. Pirmais un visizplatītākais no tiem ir viena vai vairāku digitālo aktīvu pirkšana un turēšana ilgtermiņa ieguldījumu portfeļa ietvaros.

Bet vēl viens no tiem ir padarīt šos pašus aktīvus pieejamus kā daļu no plašāka kapitāla kopuma. Kādā nolūkā? Aizņēmējiem aizņemties un nodrošināt ķīlu / atmaksu pret. Otrā metode kļūst par arvien populārāku pieeju īpašniekiem, kuri vēlas nodrošināt, lai viņu laiks netiktu tērēts, turot kriptogrāfiju.

Ņemot vērā faktu, ka daži no tiem ir tendēti uz elastību un konkurētspējīgām procentu likmēm, nav pārsteigums, ka viņi iegūst vilces spēku. Viens no populārākajiem starp tiem ir BlockFi, kas aizsākās vēlmē piedāvāt dziļāku finanšu produktu un pakalpojumu izsmalcinātību tiem, kas atrodas blokķēdes ekonomikā..

“Gadiem ilgi kriptogrāfijas investoriem nav bijusi piekļuve pamata finanšu produktiem bloku ķēdes ekosistēmā. BlockFi pārvar šo plaisu, nodrošinot klientiem visā pasaulē piekļuvi augstas procentu kriptogrāfijas kontiem un zemu izmaksu kredītproduktiem. ”

Ar šādu sākotnējo pārdošanas punktu mums ir jēga iedziļināties BlockFi aizdevumos un procentu piedāvājumos kā vienā no aizvien pieaugošajiem investīciju iespēju sarakstiem Bitcoin hodlers un kriptogrāfijas entuziastiem..

Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par BlockFi un kriptokredītiem un krājkontiem.

BlockFi kredītprocentu kredītu procentu konta pārskats

blockfi-crypto-interest-account

Sākot ar 2019. gada oktobri, BlockFi apgalvo, ka ieguldītāji var nopelnīt līdz 8,6% gadā, noguldot naudu savā BlockFi procentu kontā (BSA). Jūs nopelnāt ikmēneša procentu maksājumus par savu Bitcoin (BTC), Ether (ETH) un Gemini Dollar (GUSD) atlikumu.

Jūs varat arī aizņemties naudu, izmantojot BlockFi. Vienkārši bloķējiet kriptogrāfiju (BTC, ETH vai LTC) platformā, piekļūstiet 50% no šīs kriptogrāfijas vērtības, pēc tam samaksājiet procentu likmes 4,5%. Jūs varat aizņemties naudu par visu, sākot no mājām līdz automašīnām un uzņēmumiem.

blockfi-crypto-back-aizdevumi

Kriptonauda kļūst nobriedušāka un mainstream. Mēs sākam redzēt modernas banku infrastruktūras parādīšanos kriptogrāfiskajā telpā. Pirms dažiem gadiem regulēts kriptogrāfijas krājkonts būtu šķitis traks. Šodien tas ir tikai vēl viens veids, kā ieguldītāji var maksimāli palielināt savu kriptogrāfisko līdzdalību.

Šodien BlockFi apgalvo, ka ir pasaulē pirmais un vienīgais interesējošais kriptogrāfijas konts, kas piedāvā saliktus procentus. Uzņēmums atrodas Ņujorkā, bet saglabā uzņēmuma adresi Džērsijā, Ņūdžersijā. BlockFi tika palaists 2017. gada augustā.

Izveidots jau 2017. gadā, BlockFi sāka motivēt nodrošināt vairāk finanšu pakalpojumu un reālas izmantošanas gadījumus kriptogrāfijas valūtai. Zaka Prinča dibinātais uzņēmums ir izrādījies veiksmīgs klientu un investoru izredzes tik īsā laika posmā.

Piemēram, 2019. gada augustā uzņēmumam izdevās nodrošināt A sērijas līdzekļu vākšanu, pateicoties Valar Ventures vairāk nekā 18,3 miljonu ASV dolāru apmērā un apavu personālam tajā laikā tikai 40 cilvēkiem. Šajā finansējuma kārtā tika iekļauts arī liels turpmāko ieguldītāju un atbalstītāju atbalsts, tostarp:

“Winklevoss Capital, Galaxy Digital, ConsenSys Ventures, Akuna Capital, Avon Ventures, Susquehanna, CMT Digital, Morgan Creek un PJC” norāda BlockFi komanda.

No šī plašā investoru saraksta ir diezgan skaidrs, ka viņi ir aizrāvušies ar perspektīvām, kuras parasti rada BlockFi vīzija. Saskaņā ar tīmekļa vietni, šī vīzija ir saistīta ar labu skaitu gadījumu un vienmēr zaļu saturu jauniem un esošiem investoriem.

Tā kā tas ir ātrs atskats uz priekšu, tagad BlockFi atrašanās vieta ir? Pašlaik tas lietotājiem piedāvā risinājumus, kas ietver kriptogrāfijas procentu kontus un kriptogrāfijas kredītus, par kuriem mēs sīkāk iedziļināsimies.

BlockFi funkcijas

BlockFi lietotāja rokasgrāmata

Galvenās BlockFi funkcijas ietver visas šīs darbības:

Kriptogrāfijas konti ar lielu interesi: Nopelniet interesi par savu BTC, ETH un GUSD. Vienkārši iemaksājiet līdzekļus BlockFi, tad nopelniet procentus 8% gadā, katru mēnesi palielinot.

Lēti kredītprodukti: Aizņemieties naudu caur BlockFi ar likmi 4,5%. Jūs bloķējat līdzekļus platformā, pēc tam saņemat aizdevumu līdz 50% no šīs kriptogrāfijas vērtības.

Atbalsta trīs kriptovalūtas: BlockFi atbalsta Bitcoin (BTC), Ētera (ETH) un Dvīņu dolāra (GUSD) noguldījumus (krājkontiem) un BTC, ETH vai LTC ķīlu aizdevumiem.

Izvairieties no aplikšanas ar nodokļiem par kriptogrāfisko peļņu: Ja jūs šodien pārdodat savu kriptogrāfiju, varat nekavējoties piekļūt skaidrai naudai. Tomēr šeit ir arī nodokļu sekas. Jums, piemēram, jāmaksā kapitāla pieauguma nodoklis, jo IRS kriptovalūtu uzskata par īpašumu. BlockFi uzsver nodokļu priekšrocības kā vienu no iemesliem, lai bloķētu līdzekļus platformā.

Elastīgi atmaksas plāni: BlockFi atmaksas plāni ir elastīgi, un tos var pielāgot, lai apmierinātu klientu unikālās vajadzības. Pēc tam, kad esat saņēmis ASV dolārus savā bankas kontā, jums katru mēnesi jāmaksā procenti par aizdevumu, pirms izmantojat savu pēdējo atmaksu, lai atmaksātu visu aizdevuma summu, izmantojot BTC vai ETH.

Vienkāršā aizdevuma kalkulators: BlockFi ir aizdevumu kalkulators, kas ļauj viegli redzēt, cik daudz nodrošinājuma jums nepieciešams jūsu vēlamajai kriptovalūtas summai.

Ātrs pieteikšanās process: BlockFi ir ātrs un ērts pieteikšanās process. Lietotāji var norādīt vēlamos aizdevuma noteikumus un iesniegt pieteikumu. BlockFi reaģē lielākajai daļai lietotāju dažu stundu laikā. BlockFi pārbaudīs, vai jūs atbilstat viņu kredīta kvalifikācijas kritērijiem.

Bez kredīta pārbaudēm: BlockFi neizmanto jūsu kredītreitingu, lai aprēķinātu kreditēšanas nosacījumus. Patiesībā BlockFi pat neveic stingru vai nosacītu kredīta pārbaudi, kas nozīmē, ka aizdevuma ņemšana ar BlockFi nekādā veidā neietekmēs jūsu kredītreitingu.

Nav minimālo noguldījumu vai maksu: Sākotnēji BlockFi tika uzsākta ar minimālajiem depozītiem 0,5 BTC, 25 ETH vai 2500 USD. 2019. gada septembrī uzņēmums atteicās no šīm prasībām un vairs neiekasē maksu.

Nav priekšlaicīgas atteikšanās sodu: BlockFi procentu konts (BSA) mēnesī piedāvā līdz pat vienam bezmaksas izņemšanai. Nav sodu par priekšlaicīgu atteikšanos.

Visā pasaulē pieejamie krājkonti: BlockFi krājkonti ir pieejami investoriem visā pasaulē, kas vecāki par 18 gadiem. Krājkonti nav pieejami nevienam Eiropas Savienībā vai Ņujorkas, Konektikutas un Vašingtonas štatos, kā arī nav pieejami to valstu iedzīvotājiem, par kurām sankcijas Savienotās Valstis.

Maksāt tikai procentus: BlockFi prasa maksāt tikai procentus par aizdevumu. Tad aizdevuma beigās jūs atmaksājat savu pamatsummu.

Refinansēt vai beigt aizdevumu pēc perioda: Pēc 12 mēnešiem jūs varat izvēlēties refinansēt aizdevumu pēc pašreizējām likmēm vai samaksāt pamatsummu un pārtraukt aizdevumu.

Aizņemieties naudu jebko: BlockFi ļauj aizņemties naudu par visu, sākot no automašīnām līdz kredītkartēm līdz mājām. Tradicionālais aizdevējs var analizēt jūsu kredītreitingu un biznesa plānu. Tomēr BlockFi ļauj aizņemties naudu par visu, kas jums patīk. Kamēr jums ir nodrošinājums, jūs varat aizņemties līdz 50% no jūsu kriptogrāfijas krājumu vērtības.

Nav pakļauts FDIC vai SIPC aizsardzībai: Kad jūsu nauda atrodas tradicionālā amerikāņu bankā, šo naudu aizsargā Federālā noguldījumu apdrošināšanas korporācija. Ja banka zaudēs šo naudu vai bankrotēs, FDIC jums atmaksās līdz noteiktai robežai. BlockFi nav vienādas aizsardzības.

Kā darbojas BlockFi?

Pašlaik BlockFi maksā procentus no aptuveni 8% līdz 9% gadā, katru mēnesi palielinot. Kā uzņēmums piešķir šādas procentu likmes?

BlockFi piešķir kredītkartes kredītus visiem, kas vēlas bloķēt kriptogrāfiju. Aizdevumi tiek piešķirti ar maksimālo sākotnējo LTV 50%. Tas nozīmē, ka, bloķējot platformā 1 BTC par pašreizējo cenu 8000 USD par BTC, jūs varat saņemt maksimālo aizdevumu 4000 USD.

Procentu likmes sākas ar 4,5%. Aizdevuma termiņš ir 12 mēneši. Termiņa beigās ir iespēja priekšapmaksāt vai refinansēt aizdevumu.

Jūs varat izmantot kredītkartes kredītu, lai kaut ko darītu – piemēram, nomaksātu kredītkartes atlikumu vai nopirktu māju. BlockFi arī apgalvo, ka uzņēmumi ir izmantojuši savus kreditēšanas pakalpojumus algas finansēšanai un paplašināšanai. Turklāt, aizņemoties no jūsu kriptogrāfijas aktīviem, nevis pārdodot, ir noteikti nodokļu atvieglojumi.

Daži no BlockFi reklamētajiem lietojumiem saskaņā ar oficiālo vietni ietver:

  • Nopelniet saliktus procentus par savu BTC un ETH turēšanu
  • Izmantojiet bitcoin, lai iegādātos māju, izmantojot BlockFi mājas aizdevumu
  • Pērciet automašīnu ar kriptogrāfiju, izmantojot BlockFi automātisko aizdevumu
  • Dažādojiet savu ieguldījumu portfeli ar aizdevumu
  • Atmaksājiet kredītkartes parādu ar kriptogrāfiju
  • Fondu biznesa paplašināšana vai algas aprēķināšana, izmantojot kriptogrāfiju

Juridiski runājot, BlockFi tiek klasificēts kā nodrošināts nebanku aizdevējs, kas piedāvā aizdevumus ASV dolāros, nodrošinot tos ar kriptogrāfijas aktīviem. Organizācija darbojas saskaņā ar Vienotā komerckodeksa (UCC) 9. pantu, un BlockFi iesniedz UCC-1 finanšu pārskatus ar visiem aizņēmēju štatiem (uzņēmums šobrīd darbojas aptuveni 35 ASV štatos)..

blockfi-bizness-aizdevums-izmantošanas gadījumi

Visi līdzekļi tiek turēti pie Gemini, licencētās kriptovalūtas maiņas un reģistrētās glabātājas, kas atrodas arī Ņujorkā. Kredīti tiek izsniegti klientu bankas kontos ASV dolāros. Lai pārvaldītu aizdevuma līgumus un atmaksas, BlockFi ir sadarbojies arī ar trešo personu aizdevumu apkalpotāju Scratch.

Kas notiek, ja klients nepilda maksājumus? Kas notiek, ja kriptogrāfijas cenas samazināsies? Šajā situācijā BlockFi var iegūt savā īpašumā tādu pašu kriptovalūtas summu, kāda nepieciešama atlikušās aizdevuma atmaksai. Atcerieties: aizņēmējiem tiek prasīts bloķēt divreiz lielāku kriptogrāfiju nekā vēlamā aizdevuma summa.

blockfi-aizdevumi, kurus nodrošina kriptonauda

Kā jau minēts, ir divi īpaši pakalpojumi, kurus BlockFi komanda nodrošina saviem lietotājiem – BlockFi procentu konts un ar kriptogrāfiju saistīti aizdevumi. Vispirms sāksim ar BlockFi kriptogrāfijas aizdevumiem, pēc tam apskatīsim procentu kontus, cik viegli ir sākt darbu un kā viņi konkurē ar dažiem mūsdienu pakalpojumiem.

Kā izņemt aizdevumu ar BlockFi

Kredīta ņemšana ar BlockFi ir vienkārša. Pirmkārt, jums jāatbilst trim pamatprasībām:

  • Kriptogrāfijas aktīvos vismaz 15 000 ASV dolāru
  • Nav aktīvu apķīlāšanas (ieskaitot nodokļu aizturēšanas tiesības)
  • Nav bankrotu

Kad esat apstiprinājis šīs prasības, varat turpināt pārējo savu BlockFi aizdevuma pieteikumu:

1. darbība) Apmeklējiet BlockFi.com un izveidojiet kontu vietnē https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

2. solis) Noklikšķiniet uz cilnes Aizdevums

3. solis) Noklikšķiniet uz Lietot un pabeidziet KYC / AML verifikāciju, sniedzot savu personisko informāciju, informāciju par sociālo drošību un finanšu vēsturi

4. solis) Pārskatiet savu aizdevumu un parakstiet aizdevuma līgumu

5. solis) Pārsūtiet nodrošinājumu uz BlockFi drošu glabāšanas maku

6. solis) Pagaidiet dažas stundas, līdz BlockFi apstiprina jūsu pieprasījumu

7. solis) Saņemiet aizdevumu tajā pašā dienā ASV dolāros, izmantojot pārskaitījumu uz jūsu bankas kontu (vai izmantojot stablecoin uz jūsu izvēlēto maka adresi)

8. solis) Sāciet veikt tikai procentu maksājumus, izmantojot USD, BTC, ETH vai LTC

9. solis) Nomaksājiet pamatsummu vienā maksājumā termiņa beigās vai refinansējiet pēc pašreizējām likmēm

blockfi-interest-account-ieguvumi

Tiem, kas vēlas saņemt aizdevumu, izmantojot BlockFi specializēto kontu, mēs veiksim tādus nosacījumus, pieejamās valūtas kā nodrošinājuma iemaksas un aizdevuma un vērtības attiecību..

Vispirms lietotājiem pieejamā elastība ir aptuveni tādā pašā līmenī, kādu mēs redzam no procentiem balstītiem kontiem. Turpretī lietotāji var nodot nodrošinājumu no Ethereum, Bitcoin un Litecoin, kas, kaut arī ierobežo, ļauj dažus populārākos kriptotipus piedāvāt kā līdzekli aizņēmumiem pret to vērtību.

Šie paši aizdevumi tomēr nav paredzēti vidējam kriptogrāfijas īpašniekam. Iemesls tam ir tāpēc, ka aizdevuma un vērtības attiecība ir relatīvi fiksēta 50%. Tā rezultātā lietotājiem būs jāiesniedz diezgan ievērojams daudzums kriptogrāfijas, lai nodrošinātu šo aizdevumu.

Piemēram, ja vēlaties ņemt aizdevumu par 10 000 USD un izmantot Litecoin, Ethereum vai Bitcoin, katram no tiem būtu 50% LTV, kas nozīmē, ka jums būs jāsniedz attiecīgi 2,5 BTC, 115,05 ETH vai 372,72 LTC.

Lai gan tas padara tos nedaudz mazāk pieejamus vidusmēra cilvēkiem, tos pašus kriptogrāfijas aizdevuma kontus var izmantot jebko, sākot no uzņēmējdarbības uzsākšanas, parādu nomaksas, hipotēkas nodrošināšanas utt..

Līdzīgi kā uzsākot procentu kontu, ir vienkārši sastādīt aizdevuma pieteikumu, viss, kas jums jādara, ir aprēķināt, ko tieši vēlaties aizņemties, norādīt, kurā adresē plānojat maksāt kriptogrāfijas nodrošinājumu, ievadīt bankas informāciju, parakstīties dokumentu un gaidiet apstiprinājumu, kas var aizņemt dažas dienas.

Lai gan saskarni ir diezgan viegli iziet, problēma ir tā, ka aizdevuma atmaksas nosacījums nav viegli saprotams lietotājam, kas var būt strīdīgs jautājums, ja vēlaties uzzināt šāda veida lietas iepriekš.

Tiem, kurus interesē ieskatīties šāda veida aizdevumu juridiskajā pusē, varat apskatīt vienu no BlockFi aizdevuma dokumentu projektiem šeit.

Noteikti iepazīstieties ar BlockFi vietni un pareizo produktu klāstu šeit.

Kā pieteikties BlockFi procentu kontam (BSA)

Procentu konts BlockFi ir pieejams ikvienam, kurš ir vecāks par 18 gadiem un dzīvo lielākajā pasaules daļā. Jūs nevarat reģistrēties BSA, ja dzīvojat Ņujorkā, Konektikutā vai Vašingtonā vai ja dzīvojat Eiropas Savienībā. Jūs nevarat reģistrēties arī tad, ja jūs dzīvojat valstī, par kuru sankcionē Amerikas Savienotās Valstis, vai atrodaties kādā no saraksta sarakstiem. Pēc tam, kad esat pārbaudījis, vai atbilstat šīm prasībām, varat turpināt reģistrēšanās procesu:

1. darbība) Izveidojiet kontu vietnē https://app.blockfi.com/signup

blockfi-create-account

2. solis) Noklikšķiniet uz cilnes Depozīts

3. solis) Pabeidziet pieteikšanās procesu un pārbaudiet KYC / AML informāciju

4. solis) Pārsūtiet BTC, ETH vai GUSD uz BlockFi drošu atmiņas maku

5. solis) Saņemiet ikmēneša procentu maksājumus par atlikumu

Komanda apkopo, ko tās Procentu konts nozīmē tās lietotājiem vietnē:

“BlockFi procentu konts (BSA) ļauj nopelnīt saliktus procentus par jūsu Bitcoin, Ēteru un GUSD. Vienkārši glabājiet savu kriptogrāfiju vietnē BlockFi un nopelniet procentus, kas katru mēnesi izmaksāti Bitcoin, Ētera un Dvīņu dolāros. ”

Līdzīgi kā citi tur esošie konti, lietotāji var izvēlēties noguldīt izvēlētās kriptovalūtas, lai iegūtu ikgadējos saliktos procentus par tik daudz, cik viņi ievieto kontā.

Izmantojot šādu kontu, mēs to novērtēsim dažās jomās: dažādie kriptogrāfiskie vienumi, kurus jūs varat noguldīt, tā saliktās procentu likmes un konta izveides vienkāršība, tostarp aktīvu pārvietošanas elastīgums no konta.

Pirmkārt, BlockFi nenodrošina tik daudzveidīgu digitālo aktīvu veidu, ko lietotāji var ieguldīt.

Saskaņā ar tīmekļa vietni ir pieejami tikai trīs aktīvi – tie ir GUSD, Bitcoin un Ethereum.

Lai gan tas vienkāršo jautājumus, ja esat kosmosa jaunpienācējs. Tiem, kuriem jau ir īstā daļa galveno kripto un altkoīnu, pēdējie atradīs iespēju kapitalizēt tikai daļu no viņu īpašumiem. blockfi-bitcoin-depozīts

Pluss ir relatīvi ierobežojošais, ka tas lietotājiem nodrošina diezgan skaidru, viegli orientējamu saskarni.

Ļaujot viņiem redzēt, kas tieši ir viņu kontā, cik lielu interesi viņi ir ieguvuši un kādi darījumi ir notikuši.

Kopā ar šo tīro saskarni, arī visu kontu izņemšanas un iemaksas process ir samērā ātrs.

blockfi-atsaukt-bitcoin

Lietotājiem jānoklikšķina tikai uz depozītu, jānokopē seifa adrese un jānosūta summa, kas jāpievieno kopējam tekošajam kontam.

Tikmēr, lai izņemtu naudu, jūs vienkārši izvēlaties summu, kuru vēlaties izņemt, pievienojat seifa adresi un esat pabeidzis.

Šī gan izņemšanas, gan noguldījumu vienkāršība ir tā, ka tai ir īpaša priekšrocība salīdzinājumā ar citiem tur izvietotajiem procentiem.

Dažas no tām jums uzliek mēnešos noteiktas saistības par labākām procentu likmēm, kas, lai arī ir noderīgas papildu ieņēmumu gūšanai, tomēr atņem zināmu autonomiju.

Ar savu lietotāju elastību un ērtu lietošanu, kā tas darbojas salīdzinājumā ar citiem pakalpojumiem procentu likmju ziņā? Diezgan labs salīdzinājumā.

BlockFi nodrošina lietotājiem fiksētas gada procentu likmes par visiem trim aktīviem, un Bitcoin nodrošina vienu no labākajām pieejamajām likmēm (6,3% pretstatā Celsija – pašlaik 5,06% – un Crypto.com – 4%) kopā ar GUSD, kas ir 8,6%, salīdzinot ar pašreiz kritušajiem līmeņiem abos iepriekš minētajos pēc Celsija, pēdējos Stablecoin rādītāji pēdējos 2 mēnešos samazinājās.

Tas pats attiecas uz Ethereum, kas joprojām ir fiksēts BlockFi lietotājiem ar 4,1%, kamēr Celsija ir 3,5% un Crypto.com ar 3%.

Viena no lietām, kas jāpatur prātā, ir fakts, ka šīs citas platformas prasa lietotājiem turēt noteiktu daudzumu platformu unikālu marķieru, lai iegūtu labākas procentu likmes.

Lai gan tas lietotājiem sniedz dažas neto priekšrocības, tas no lietotāja pievieno visu papildu prasību līmeni, it īpaši tādai platformai kā Crypto.com, kas prasa vairāk nekā 1500 USD lielu ieinteresēto personu līdzdalību, lai izmantotu šīs priekšrocības..

Ņemot vērā faktu, ka daži lietotāji nav galvenie īpašnieki līdz vietai, ka ieguldījumi lietotnei specifiskos lietderības žetonos nebūtu viegls uzdevums, BlockFi nodrošināt šīs procentu likmes jau no paša sākuma ir liela priekšrocība.

Par BlockFi Crypto Company

BlockFi vada Zaks Prinss (izpilddirektors un dibinātājs). Pirms BlockFi palaišanas Prince piedalījās divos veiksmīgos ieguvumos, tostarp Admeld (iegādājās Google) un Sociomantic (iegādājās DunnHumby). Runājot par banku pieredzi, Prince vadīja biznesa attīstības komandas pie Orchard Platform, brokera-dīlera un RIA tiešsaistes aizdevumu sektorā, un Zibby, tiešsaistes patērētāju aizdevēju.

blockfi-kompānija-vadība-komanda

Citi sarakstā iekļautie BlockFi komandas locekļi ir Flori Marquez (līdzdibinātājs un izaugsmes viceprezidents), Rene van Kesteren (galvenais risku direktors) un Mahesh Paolini-Subramanya (CTO)..

BlockFi galvenā mītne atrodas Džērsijā, Ņūdžersijā. Jūs varat apskatīt adresi un kontaktinformāciju uzņēmumam šeit.

Kopš darbības uzsākšanas 2017. gada augustā, BlockFi ir piesaistījis finansējumu vairāk nekā 60 miljonu ASV dolāru apmērā, izmantojot četras investīciju kārtas. Pēdējā kārta notika 2018. gada decembrī. Ieguldījumus veica no tādiem ievērojamiem nosaukumiem kā ConsenSys Ventures, Kenetic Capital, SoFi, Galaxy Digital (vada Maiks Novogratcs) un Morgan Creek Capital (vada Entonijs Pompliano).

Lai gan lietotājiem ir interesanta veida kopsavilkums / pārdošanas punkts, lai ātri un ērti iestatītu, uzņēmuma vadība ir koncentrējusi uzmanību uz piekļuvi jauniem un esošiem investoriem kriptogrāfijas telpā, lai viegli sāktu darbu ar uzņēmumu un iestatīšanu. vai nu viens no diviem viņu piedāvātajiem kontiem.

Kas ir BlockFi kriptogrāfijas specialitāte?

blockfi-review-guide

Kā redzat, jauna BlockFi lietotāja konta iestatīšana ir diezgan vienkārša, kā mēs sagaidām no uzņēmuma, kas piešķir lielāku vērtību savu blokķēdes un produktu lietotāju informēšanai virs tā.

Kā pamanīsit dažus šeit redzamos ekrānuzņēmumus, process ir samērā racionalizēts; lietotājiem ir jāsniedz tikai elementāra informācija.

Šajā informācijā ietilpst; vārds un uzvārds, e-pasta adrese, kurai seko apstiprinājuma kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu e-pastu, lai efektīvi izveidotu kontu.

Šajā nākamajā lapā jūs vēlaties pārbaudīt, vai jūsu e-pastā ir 6 ciparu aktivizācijas kods jaunajam kontam. Kad tas būs izveidots, jūs varēsit ievadīt savu jauno kontu.

Tomēr pamanīsit faktu, ka opcijas ir necaurspīdīgas un / vai pelēkas.

Tas nozīmē, ka tie jums vēl nav pieejami. Tāpat kā dažiem citiem produktiem šajā pašā veidā, jums būs jānodod daži KYC protokoli, lai faktiski atvērtu uz procentiem vai aizdevumiem balstītus kontus.

Dažu KYC pārbaužu apgrozījums var būt darījumu pārtraucējs, taču BlockFi, par laimi, šķiet, neietilpst šajā slazdā. Lai gan dažreiz tiek gaidītas vairākas dienas, lai jūsu informācija un adreses apliecinājums tiktu apstiprināts. BlockFi, vismaz no personīgās pieredzes, bija labi iet stundas laikā.

Viena no BlockFi neto priekšrocībām ir to saturs, kas ir aktīvs tīmekļa vietnes emuārs, kas to atšķir no dažām citām platformām un pakalpojumiem tajā pašā nozarē..

Kāpēc tieši tā ir? Vienkārši: ja esat ierindas autsaideris ieguldījumiem vienā no šiem procentu kontiem, ieguldījumiem kriptovalūtās un ieguldījumiem kopumā, rakstu bibliotēka, kurā apskatīti daži svarīgi faktori, kas jāņem vērā ieguldot, var reāli mainīt.

Tātad, ko šis emuārs faktiski nodrošina tā lietotājiem? Pašlaik tas darbojas kopš 2018. gada sākuma un faktiski sastāv (kā jau minējām iepriekš) mūžzaļo saturu par lielām investoru tēmām.

Viens no pirmajiem uzņēmuma publicētajiem rakstiem ietver visaptverošu rakstu par nodokļu likumiem, kas saistīti ar kriptovalūtu, piemēram, kopā ar citiem par aizdevumu un ieguldījumu strukturēšanas tēmu, ieskaitot sadalījumu, kas jāņem vērā, risinot kapitāla pieauguma nodokli.

Tagad tas izklausās pēc patiešām neparastas atkāpes, ja vienkārši iegremdējat uzņēmuma emuāru uz tik ilgu laiku, bet, ja šajā jomā esat jauns, ja jums ir divas lietas, kas saistītas ar nozares zināšanām, un otrais ir pacietība. Rezultātā jebkurš uzņēmums, kas faktiski palīdz izglītot jaunus un esošus lietotājus, ir apsveicams papildinājums.

Ja jums nav bijusi iespēja pārbaudīt šo vietnes daļu un sajust nepieciešamību pēc plašāka ieskata nodokļu likumos un citos elementos, kas, jūsuprāt, jums jāzina par kriptogrāfijas ieguldījumiem. Noteikti pārbaudiet visu emuāru šeit.

Pēdējais vārds

BlockFi ir unikāls ieeja kriptogrāfijas telpā. Tas apvieno moderno banku infrastruktūru ar kriptogrāfiju, dodot mums uzkrājumu un aizdevumu platformu visu veidu finanšu vajadzībām. Izmantojot BlockFi, jūs varat aizņemties naudu ar elastīgiem noteikumiem. Vai arī jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot platformas pievilcīgās procentu likmes.

Arī BlockFi nav tikai nejaušs starta gadījums: uzņēmums ir saņēmis vairāk nekā 60 miljonus ASV dolāru lielu finansējumu četrās investīciju kārtās no dažiem lielākajiem investoriem kriptogrāfijas telpā. BlockFi ir arī sadarbojies ar Gemini par kriptogrāfisko uzraudzību.

Visu šo iemeslu dēļ BlockFi ir viens no vienkāršākajiem un pieejamākajiem veidiem, kā maksimāli palielināt kriptogrāfisko krājumu vērtību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me