Visdrošākais Bitcoin maks: Online Vs. Aparatūra

Tiešsaistes un aparatūras maki ir divas no visizplatītākajām iespējām kriptonauda glabāšanai un piekļuvei tai. Tā kā drošība tagad ir aktuālāka problēma nekā jebkad agrāk, ir svarīgi zināt, kura no tām ir visdrošākais Bitcoin maks.

Šajā rakstā jūs atradīsit:

 • Atšķirības starp tiešsaistes maku un aparatūras maku
 • Katra plusi un mīnusi
 • Tas, kā tos abus izmantot kopā, varētu būt ideāls risinājums, lai aizsargātu savu valūtu un labi gulētu naktī

Pēc nesen veikts pētījums par kriptovalūtas krāpšanu, Četru gadu laikā no 2011. līdz 2015. gadam no 11 miljoniem dolāru tika izkrāpti 13 000 upuru. Drošība tagad ir jāuztver nopietni vairāk nekā jebkad agrāk. Maka izvēle ir ārkārtīgi svarīga, jo tas noteiks jūsu valūtas drošību un pieejamību.

Visdrošākais Bitcoin maks

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, kas tieši ir Bitcoin (BTC) maks, izlasiet šo soli pa solim seifa ceļvedi. Ja vēlaties uzzināt par atšķirībām starp tiešsaistes un aparatūras seifiem un kas ir drošāks, turpiniet lasīt šo rakstu.

Visdrošākais Bitcoin maka tips

Atšķirība starp tiešsaistes un aparatūras seifiem

Bitcoin maki svārstās no ložu necaurlaidīgām glabāšanas ierīcēm, kas iederas plaukstā, līdz lietotājam draudzīgām vietnēm ar nevainojamu lietotāja interfeisu. Vienīgais sarežģītais jautājums ir noteikt, kurš no tiem ir piemērots tieši jums.

Divas no visizplatītākajām iespējām ir tiešsaistes (tīmeklī) un aparatūras (bezsaistes ierīces). Bet, lai labāk izprastu abus, vispirms ir svarīgi saprast principiālo atšķirību starp “karstajiem” un “aukstajiem” maciņiem.

Karstā uzglabāšana Vs. Aukstā noliktava

To, vai maks ir karsts vai auksts, nosaka tā interneta savienojums. Karsts maks ir savienots ar internetu, un to jebkurā laikā var izmantot darījuma veikšanai. Auksts maks ir bezsaistē un tieši nepieslēdzas tīmeklim, tas nozīmē, ka, ja vēlaties veikt darījumu, tas kaut kā ir jāpievieno.

Pro padoms: Naudas pārvietošana no karsta maka uz aukstu ir samērā vienmērīga. Vislabāk ir saņemt naudu, izmantojot karsto seifu, un drošai glabāšanai pārvietojiet to bezsaistē uz aukstu, turot tiešsaistē tikai nelielu atlikumu parastiem darījumiem. Padomājiet par to kā par samaksu skaidrā naudā un lielākās algas daļas iemaksu krājkontā, nedēļas nogalei turot nedaudz naudas.

Vizualizējiet karstu maku kā norēķinu kontu un aukstu maku kā krājkontu (vai pat pagrabā paslēptu seifu!). Pirmo jūs varat izmantot priekšmetu pirkšanai jebkurā laikā, bet otrais ir vairāk paredzēts drošai glabāšanai.

Tiešsaistes vai aparatūras kriptogrāfijas maki

Tiešsaistes maki

Tiešsaistes Bitcoin maks tiek pilnībā palaists no tīmekļa (pārsteigums !!!). Šie tīmekļa maki darbojas mākonī un piedāvā nepārspējamu pieejamību. Jūs varat piekļūt savai naudai no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot interneta savienojumu. Tiešsaistes maki ir lielisks risinājums cilvēki, kuri vēlas uzglabāt nelielu daudzumu Bitcoin regulāriem pirkumiem.

tiešsaistes Bitcoin makuPlaši izmantots tiešsaistes Bitcoin maks

Negatīvie ir tādi, ka jūsu atslēgas tiek glabātas cita uzņēmuma serveros, kas nozīmē, ka tās ir neaizsargātākas pret zādzībām vai uzlaušanu. Tomēr kopumā lielākajai daļai maku ir noteikti stingri drošības pasākumi.

Tirgus padoms: Blockchain Wallet ir pasaulē populārākais digitālais maks. Tas ir vienkārši, nevainojami un droši. Šo iemeslu dēļ šo maku ir izvēlējušies vairāk nekā 20 miljoni. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Blockchain vietni un lasiet vairāk par viņu pakalpojumiem.

Tiešsaistes kriptovalūtas seifā ir iesaistīta trešā persona, kas kontrolē jūsu līdzekļus, kas nozīmē, ka uzticība un drošība ir vissvarīgākie. Mt. Gox Bitcoin kapāt izraisīja Bitcoin zaudējumus 450 miljonu dolāru vērtībā (Šodienas novērtējumā 3 miljardi USD!). Pārliecinieties, ka esat veicis pētījumu un izvēlieties cienījamu vārdu.

Plusi:

 • Pieejams no jebkuras vietas, kur ir interneta savienojums
 • Nav citu fizisku ierobežojumu (piemēram, lai piekļūtu savai naudai būtu jāpaļaujas uz savu datoru)
 • Dažus var saistīt ar mobilajiem un galddatoriem paredzētajiem maciņiem
 • Jūs, iespējams, varēsit iegādāties Bitcoin, izmantojot sava servera centrāli
 • Jūsu seifs netiek tieši apdraudēts, ja tiek uzlauzts dators

Mīnusi:

 • Mazāk droša
 • Kontroles trūkums

Aparatūras maki

Atšķirībā no tiešsaistes makiem, kas atrodas mākonī, aparatūras maki jūsu privātās atslēgas bezsaistē glabā aparatūrā (atkal pārsteigums!). Šis ir galvenais saldētavas uzglabāšanas piemērs. Tie piedāvā tādu drošības pakāpi, kuru nevar salīdzināt ar tiešsaistes, mobilajiem vai papīra makiem.

Aparatūras maks

Plaši izmantojiet harware maku – Trezor

Lai gan jūsu valūta tiek glabāta bezsaistē, darījumu veikšana joprojām ir vienkārša. Aparatūras maki ir aprīkoti ar drošu mikroshēmu vai līdzvērtīgu ierīci, kas ļauj veikt darījumus. Jūs to savienojat ar datoru, ievadāt piespraudi un nosūtiet savu valūtu.

Ja tiešsaistes vai mobilais maks ir līdzīgs seifam jūsu aizmugurējā kabatā, ko izmanto skaidrā naudā, aparatūras maks ir kā neieņemams Šveices bankas konts, ko izmanto jūsu dzīves ietaupījumiem. Tā kā tie nav savienoti ar tīmekli, uzlaušana nedraud.

aparatūras maksViens no drošākajiem bitcoin makiem – aparatūras maks Ledger Nano

Iegādājoties aparatūru, jums tiek dota virkne “sēklas vārdu”. Ja jūsu aparatūra kādreiz tiek pazaudēta, nozagta vai salauzta, varat atjaunot piekļuvi savai valūtai jaunā ierīcē, izmantojot šos vārdus (Rakstiet. Tos uz leju!).

Vienīgais trūkums ir tas, ka jums ir jāveic papildu darbības, lai veiktu darījumu, un aparatūra ir nedaudz dārga; tomēr tā ir maza cena, kas jāmaksā. Mēs ļausim visaugstākajā Amazon pārskatā par “Trezor”, vadošo aparatūras maku, apkopot to mums:

Es kādu laiku esmu ieguldījis kriptovalūtā, un, ja vēlaties, lai jūsu kriptogrāfija būtu visaugstākā līmeņa drošība, tad ceļš ir aparatūras seifs. Lai arī 100 dolāri var šķist daudz naudas, daudz labāk ir būt drošībā nekā nožēlot ilgtermiņā.

Plusi:

 • Pievienoti drošības slāņi
 • Nav interneta savienojuma, kas nozīmē, ka nav hakeru
 • Jūs nekad neievadāt savu piespraudi datorā
 • Darījumu veikšana ir vienkārša

Mīnusi:

 • Mazāk ērti nekā tiešsaistes maki
 • Ir samērā dārgi (jauna “Trezor” cena ir aptuveni 100 USD)
 • Var pazust vai salauzt

Kas ir drošākais Bitcoin maks

Jūsu drošības līmenis ir atkarīgs no izvēlētā maka veida un pakalpojumu sniedzēja, ar kuru sadarbojaties. Katrs veids ir drošs dažādās pakāpēs. Lai gan labākais Bitcoin maks jums ir atkarīgs no jūsu unikālajiem apstākļiem, visdrošākais Bitcoin maks ir neapšaubāmi aparatūras maks.

Tiešsaistes maki pēc savas būtības ir riskantāki, jo tie ir savienoti ar tīmekli un ir trešo personu rokās. Jebkurā laikā, kad esat tiešsaistē, jūs atstājat nelielu uzlaušanas iespēju.

Rezumējot: aparatūras maki piedāvā tādu drošības pakāpi, kas nav sasniedzama, izmantojot tiešsaistes, mobilo vai papīra maku..

Lasīt: Labākie aparatūras Bitcoin maki 2018

Kā izvēlēties tiešsaistes maku

Kaut arī aparatūras maki ir drošākais Bitcoin maks, tiešsaistes, mobilie un papīra maki joprojām kalpo mērķim. Ja visa jūsu nauda atrodas seifā, kas paslēpts jūsu sienā, kā jūs maksājat par maltīti restorānā (Apmeklējiet šo vietni lai atrastu sev tuvu restorānu, kas pieņem BTC!).

Zināt, kā izvēlēties pareizo kriptovalūtas maku, ir pati par sevi prasme. Ir daudz iespēju izvēlēties, un pareizā iegūšana ir kritisks solis, lai droši nopelnītu naudu Bitcoin pasaulē. Izpildiet šo kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka esat iestatījis jums vispiemērotāko Bitcoin maku.

Padoms: Jautājiet 100 Bitcoin ekspertiem, kurš no tiem ir vissvarīgākais, un lielākā daļa teiktu, ka daudzparaksts ir darījumu lauzējs.

 • Drošība: Vai tiešsaistes makā ir HTTPS? Vai pieteikšanās ir spēcīga? Vai viņiem ir rezerves frāze gadījumam, ja esat aizmirsis paroli? Pārliecinieties, vai esat izvēlējies maku ar divpakāpju verifikāciju (piemēram, parole + SMS kods).
 • Multisig: Daudzparakstu tehnoloģijai ir nepieciešamas vairākas atslēgas, lai atļautu Bitcoin darījumu. Tas nozīmē, ka vairākām pusēm būs jāpārbauda darījums, lai to pabeigtu. Uzskatiet to par līgumu, kas nav spēkā, ja abas puses neparaksta un nevienojas. Atšķirība ir tāda, ka otrs parakstītājs var būt arī jūs no citas ierīces. Tādā veidā zaglim vajadzēs nozagt Abi privātos atslēgas, lai piekļūtu.
 • UX: Lietotāju pieredze ir svarīga, jo īpaši tiem, kas ir jauni šajā telpā. Vai jūsu maku ir viegli darbināt? Ja tas ir mulsinoši, tas var beigties apēst stundas, ko pavadījāt, un sagādāt jums vilšanos. Protams, sarežģīti maks ir lieliski piemēroti ekspertiem, kuri veic sarežģītus darījumus, taču pamata pirkumiem ir nepieciešama vienkāršība.
 • Vai jūs varat dublēt savus bitcoīnus? Vissvarīgākais pasākums, ko varat veikt, ir Bitcoin maka dublēšana. Ja tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs to nepiedāvā, meklējiet citur.
 • Reputācija: Paturiet prātā, ka trešajai pusei būs vismaz zināma kontrole pār jūsu līdzekļiem, kas nozīmē, ka vēlaties kādu, kurš ir cienījams. Vai jūs vēlētos, lai jūsu nauda būtu Bank of America vai John’s Backyard Bank? Lielākie vārdi tīmeklī lielākoties ir cienījami, taču, lai pārbaudītu papildus, pārbaudiet Bitcoin Reddit un uzziniet, ko hardcore pakalpojumu sniedzēji saka par pakalpojumu sniedzējiem.

Ja jūs pazaudējat savu BTC vai nosūtāt tos krāpniekam, tas ir pazudis uz visiem laikiem. Darījumi ir galīgi!

Secinājums

Lai aizsargātu savus ieguldījumus, ir ļoti svarīgi izvēlēties drošāko Bitcoin maku. Galu galā vislabāk ir kāda tiešsaistes un bezsaistes krātuves kombinācija.

Pietiekama naudas līdzsvarošana karstajā krātuvē pirkumiem un saldētavā, lai ietaupītu, ir drošākais un ērtākais veids, kā uzglabāt Bitcoins.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me