OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats – 2020. gada marts

Marts atzīmēja OKB otro gadadienu. Pārskatot savu darbu pēdējo divu gadu laikā, mēs saņēmām daudz svētību no mūsu partneriem un sekotājiem visā pasaulē. OKB komanda patiesi novērtē jūsu nepārtraukto atbalstu!

Papildus svinībām OKB martā pabeidza paplašināt savu četru galveno ekoloģisko sadarbību, veicot trīs nozīmīgus atjauninājumus, kuru pamatā bija OKEx platforma, un trīs jaunus atbalsta partnerus tirdzniecības kanāliem. Turklāt OKB komanda rīkoja desmitiem kampaņu miljoniem OKB ticīgo, kuru laikā mēs atbildējām uz sabiedrības uzdotajiem jautājumiem un kopīgi pārrunājām OKB nākotni.

Sākot ar 2020. gada martu, OKB ir 52 iekšējās un ārējās lietojumprogrammu scenāriji un priekšrocības, ar 9 fiat vārtejām, tostarp Euro, Korejas vonu, Vjetnamas dongu utt. OKB tirdzniecības pāris ir kotēts arī vairāk nekā 50 galvenajās tirdzniecības platformās. Nākotnē OKB komanda turpinās sniegt izcilus pakalpojumus miljoniem OKB ticīgo 153 valstīs un reģionos.

1. OKB marta kopējais tirdzniecības apjoms sasniedza USD 8,7 miljardus, kas ierindojās TOP 10 šifrēšanas tirgus ierobežojuma ziņā

Martā OKB mēneša tirdzniecības apjoms ir sasniedzis 8,722 miljardus USD, un dienas tirdzniecības apjoms 2020. gada 6. martā sasniedza 350 miljonus USD, kas ir mēneša augstākais līmenis.

Turklāt OKB kopējā tirgus kapitalizācija martā turpināja turēt līderpozīciju TOP10 un sasniedza USD 1,606 miljardus.

OKB tirdzniecības pāru tirdzniecības apjoms martā galvenokārt bija saistīts ar galvenajiem kriptogrāfijas aktīviem, piemēram, USDT, ETH, BTC un USDK. Starp tiem OKB / USDT tirdzniecības pāris veidoja 65,39%, bet OKB / USDK – 2,17%.

OKB cena sākās no 5.97 USDT (1. marts) un beidzās ar 4.35 USDT (31. marts), mēneša beigās kopumā samazinoties par 27%. Bez tam, OKB mēneša zemākā cena bija 2,0 USDT (13. marts), un tai sekojošā augstākā cena bija 4,832 USDT (20. marts), ar maksimālo mēneša pieaugumu 141,6%.

Kopumā tirgus un lietotāji ir devuši entuziasmu un apstiprinājumu OKB ekoloģiskās celtniecības darbiem martā, kas arī dod mums jaunu iespēju domāt par OKB turpmāko ekosistēmas attīstību. Nākotnē mēs turpināsim smagi strādāt un pastāvīgi informēt jūs par kopējo procesu.

Tajā pašā laikā mēs no sirds ceram, ka visi lietotāji var pilnībā izprast ar tirgus ieguldījumiem saistītos riskus, mēs neiedrošinām visus spekulēt ar OKB. Mēs arī ceram, ka lietotāji, kuriem ir ilgtermiņa atzīšana par OKB, var piedalīties OKB ekoloģiskajā būvniecībā kopā ar mums un kopīgi dalīties OKB ilgtermiņa attīstības radītajās dividendēs.

2. Datu pārskatīšana, nākotnes plānošana & domas

Šomēnes OKB komanda svinēja savu 2. dzimšanas dienu kopā ar miljoniem OKB ticīgo. Mēs esam pārskatījuši un apkopojuši darbu un saskārušies ar mūsu darba trūkumiem pēdējo divu gadu laikā. Mēs turpināsim pilnveidoties turpmākajā ekosistēmas izveidē.

Kopš marta OKB ir apkalpojis 153 valstis un reģionus, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus miljoniem OKB ticīgo, kopumā sadedzinot 17 161 709,06 OKB pēc septiņu atpirkšanas kārtu pabeigšanas & sadedzināt un OKB īpašniekiem kā bonusu novirzījis kopumā 33 209,73 BTC.

Mēs esam palielinājuši gan iekšējo, gan ārējo lietojumu scenārijus un atvasinātās privilēģijas un paātrinājuši globālo paplašināšanos. Visi šie sasniegumi ir ilgtermiņa atbalsts OKB no visiem lietotājiem visā pasaulē.

Pārskatot pēdējos divus gadus, OKB komanda ir guvusi jaunu izpratni un sagatavojusi labāku OKB turpmākās ekosistēmas būvniecības plānošanu.

Mēs paātrināsim produktu paplašināšanu un izveidosim vairāk iekšēju lietojumprogrammu scenāriju un papildu privilēģijas, kuru pamatā ir OKEx tirdzniecības platforma. Attiecībā uz OKB ekosistēmu mēs uzlabosim un paplašināsim ārēju lietojumu scenārijus, lai bagātinātu OKB vērtību. Mēs ceram izveidot OKB kā visvairāk cienījamo blokķēdes marķieri nozarē, un mēs pieliksim visus spēkus, lai tas piepildītos.

3. Četri jauni ekosistēmas partneri, vairāk iekšējo privilēģiju

Iekšējo un ārējo scenāriju un atvasināto privilēģiju nepārtraukta paplašināšana saistībā ar ekoloģisko būvniecību joprojām ir viens no galvenajiem OKB uzdevumiem martā. Šomēnes OKB ekosistēmā nonākuši 4 jauni partneri uzglabāšanā, pirkšanā, izņemšanā. Un mēs esam pievienojuši 3 jaunas OKB iekšējās atvasinātās tiesības.

10. martā OKB sadarbojās ar plaši pazīstamo kriptogrāfijas iestādi Mercuryo, kas piedāvā maku un maksājumu pakalpojumus. Ar Mercuryo palīdzību lietotāji, izmantojot Visa / MasterCard, pārdod OKB tieši ar Euro, Ruble un citiem fiatiem..

20. martā OKB sadarbojās ar Korejas vadošo kriptogrāfijas iestādi MeconCash un ļāva vairāk nekā 13 tūkstošiem bankomātu atbalstīt OKB izņemšanu. Šī sadarbība liecināja, ka OKB pielietošanas scenāriji un vērtība tiek ņemti vērā arvien vairākās nozarēs, tostarp Korejas medicīnas skaistumkopšanā, e-komercijā, ēdināšanā un PC / MOB.

25. martā OKB noslēdza partnerību ar plaši pazīstamu blokķēdes digitālo aktīvu maku Hyperpay, kur OKB lietotāji bauda dažādus glabāšanas pakalpojumu veidus, tostarp centralizētus un decentralizētus makus..

26. martā OKB apsveica Eiropas fiat tirdzniecības platformu Coinify, kas ļauj 120 000 tirgotājiem no vairāk nekā 70 valstīm izmantot OKB kā maksāšanas līdzekli. Šī sadarbība nodrošinās tehnisko pamatu OKB kā ikdienas norēķinu līdzekļa realizācijai klientiem visā pasaulē.

Turklāt 26. martā OKEx pievienoja OKB / USDC tirdzniecības pāri, lai bagātinātu OKB lietotāju tirdzniecības izvēli.

Martā OKB atvēra VIP partnerības programmu un visiem dalībniekiem piedāvāja dāsnus veicināšanas labumus un prēmijas.

25. martā OKEx Jumpstart, viens no OKB iekšējās lietojumprogrammas scenārijiem, paziņoja, ka uzsāks vienpadsmitā projekta DEP iepriekšēju pārdošanu konkrētām valstīm un reģioniem. Ekskluzīvā pārdošana OKBelievers sākās plkst. 04:00 8. aprīlī (UTC) un OKTraders pārdošana plkst. 05:00, 8. aprīlis (UTC).

No šodienas pastāv 52 iekšējo un ārējo lietojumprogrammu scenāriji un 13 atvasinātās iekšējo lietojumprogrammu scenāriju privilēģijas, tostarp darījumu maksas atlaides, deleģētie tirgotāji, atvērtās partnerības programmas utt. Ir 39 ārējās lietojumprogrammas scenāriji, kas aptver maksājumus, tirdzniecību, tirgus programmatūru, maku, kreditēšanu, tehnisko drošību, ceļojumus, dzīvesveidu, izklaidi, sociālos, elektroniskos līgumus, O2O, spēles utt…

Nākotnē OKB komanda turpinās darbu pie atvasināto privilēģiju un lietojumprogrammu scenāriju paplašināšanas, lai radītu stabilāku atbalstu OKB.

4. Jauni Krievijas rubļa fiat tirdzniecības kanāli

Lai apmierinātu OKB lietotāju tirdzniecības prasības, mēs pievienojām Krievijas rubļa fiat tirdzniecības kanālu OKB. Un OKB ir iekļauts vēl 3 vadošajās tirdzniecības platformās.

10. martā OKB / RUB tirdzniecības kanāls tika pievienots OKEx sadarbībā ar Mercuryo. Kopš tā laika lietotāji var iegādāties OKB, izmantojot Mercuryo, izmantojot eiro, Korejas vonas un daudzus citus fiatus.

11. martā OKB tika iekļauts vadošajā tirdzniecības platformā BitAsset un tika pievienots tās tūlītējās tirdzniecības tirgum.

18. martā OKB tika iekļauts Čīles slavenajā tirdzniecības platformā HitBTC, kas apkalpo lietotājus Latīņamerikā, Krievijā, Vācijā, Turcijā un citās valstīs un reģionos. Šī sadarbība ir ievērojami veicinājusi OKB internacionalizācijas biznesu.

Kopš šodienas OKB ir atvēris 9 fiat tirdzniecības kanālus, tostarp eiro, rubli, Korejas vonu, vjetnamiešu dongu un Indonēzijas rūpiju. Vairāk nekā 50 tirdzniecības platformas, ieskaitot bitfinex un bitmax, pievienoja OKB tirdzniecības pārus, aptverot 153 valstis un reģionus visā pasaulē.

5. Pirmā panāktā ekoloģiskās kopienas partnerība

Lai ļautu vairākiem lietotājiem piedalīties OKB ekosistēmas veidošanā, mēs esam izveidojuši savu pirmo ekoloģisko kopienu 16. martā. Tajā pašā dienā mēs rīkojām pirmo AMA pasākumu sabiedrībā plašākai sabiedrībai.

Nākotnē mēs regulāri kopīgosim ar to saistītās ziņas un informāciju sabiedrībai un veiksim AMA vai lidlauka darbības.

Kopš OKEx atvēra pakalpojumu Saving OKB, OKB ir saglabāta vairāk nekā USD 10 miljonu vērtībā. Lai atdotu OKB sekotājiem, mēs uzsāka 10x procentu atdošanas kampaņu par OKB Saving 6. martā un saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu lietotājiem.

25. martā, kad OKEx izpilddirektors Džejs Hao apmeklēja FIND kopienu, viņš sagatavoja ziņojumu par OKB otro gadadienu un tūkstošiem OKB lietotāju dalījās OKB nākotnes ekosistēmas ceļvedī.

Vēl vairāk – mēs uzsācām vairākus AMA pasākumus ar INFINITO, ViteX un BitSG atbalstu, kā arī iesaistījāmies sabiedrībā un piedāvājam dāsnas atlīdzības OKB lietotājiem.

Kā saka izpilddirektors JayHao, "OKB spēcīgā saliedētība ir mūsu lepnākais sasniegums." OKB vienmēr virzīsies uz priekšu, lai sasniegtu mūsu mērķus blokķēdes laikmetā, un mēs aicinām jūs visus pievienoties mums šajā ceļojumā. Ja jums ir kādi komentāri vai ieteikumi, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] un [e-pasts aizsargāts]

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

ffb b75 9cc 959 29a 529 f38