IRISnet un OKExChain sadarbojas, lai izstrādātu DeFi lietojumprogrammu, kā arī starpķēdes ekosistēmu

Decentralizētās finanses (DeFi) kļūst par vienu no daudzsološākajiem blokķēdes lietošanas gadījumiem, un IRISnet aktīvi iesaistās visas ekosistēmas attīstības veicināšanā. Kopš pagājušā gada IRISnet un OKExChain ir sadarbojušies, lai izstrādātu DeFi lietojumprogrammu blokķēdi, kā arī starpķēdes ekosistēmu.

Cosmos, bez šaubām, ir viens no novatoriskākajiem starpķēžu projektiem. Tas ir devis trīs vitāli svarīgus ieguldījumus bloku ķēdes nozarē: Tendermint, Cosmos SDK un IBC (Inter Blockchain Communication). Pašlaik IBC tiek pārbaudīts zonu spēlē (GoZ). Cosmos SDK atbalsta augstas veiktspējas lietojumprogrammu blokķēžu veidošanu, izmantojot Tendermint kā vienprātības motoru. Tad IBC atbalsta šīs lietojumprogrammu blokķēdes, lai savstarpēji sadarbotos un veidotu bloku ķēžu internetu.

Kopš 2017. gada IRISnet galvenā izstrādes komanda Bianjie sāka piedalīties Cosmos SDK atvērtā koda izstrādē. Komandas ieguldījums Cosmos ekosistēmā ir bijis ko ļoti atzinīgi vērtēja dažādi līdzstrādnieki. IRISnet (mainnet IRIS Hub) bija pirmais ārējo lietojumprogrammu blokķēde, kas izstrādāta, izmantojot Cosmos SDK, un pirmā mainnet, kas tika palaista Cosmos ekosistēmā. IRISnet ir starpķēžu pakalpojumu centrs, kas nodrošina pamatu nākamās paaudzes izplatītajām lietojumprogrammām. Pakalpojumu infrastruktūra (iService) atbalsta ne tikai marķējumu starpķēdes pārsūtīšanu, bet arī datus un sarežģītus aprēķinus, kurus var izsaukt neviendabīgās sistēmās. Turklāt tas atbalsta arī publisko ķēžu, konsorcija ķēžu un pat tradicionālo sistēmu savietojamību.

DeFi ir viens no gaidītākajiem blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas gadījumiem. Kā starpķēžu pakalpojumu centru, kas atbalsta sarežģītas izplatītas lietojumprogrammas, IRIS Hub ieviesa daudzas pamatfunkcijas, kas var dot iespēju DeFi pagājušais gads. Pavisam nesen šī funkcionalitāte ietvēra arī a Coinswap (on-chain flash exchange) testa versija, kas var strādāt ar IBC. Virzoties uz priekšu ar DeFi ekosistēmas attīstību, IRISnet un OKExChain arī ir apņēmušies iesaistīties dziļākā sadarbībā, lai turpinātu atbalstīt DeFi lietojumprogrammu attīstību Cosmos ekosistēmā..

Mēs kā Cosmos SDK un IRISnet izstrādātāji esam ļoti priecīgi redzēt, kā Cosmos SDK izstrādātā OKExChain ir veiksmīgi iekļuvusi testnet stadijā, un uzskatām, ka OpenDEX vietnē OKExChain sniegs jaunu vērtību pārrobežu ķēdes ekosistēmai. Mums ir liels gods uzaicināt kļūt par OKExChain pirmais ekosistēmas partneris un ceru uz vēl vairāk savstarpēji saistītu nākotni, ko nodrošina IBC protokols. Pašlaik IRISnet un OKExChain jau ir strādājuši šādās jomās:

1. IRISnet komanda tika uzaicināta sniegt tehnisko atbalstu OKExChain izstrādei:

OKExChain tiek izstrādāts arī, izmantojot Cosmos SDK, un tajā tiek izmantots Tendermint Bizantijas vienprātības mehānisms. 2019. gadā IRISnet pamatkomanda tika uzaicināta nodrošināt Cosmos tehnisko apmācību OKExChain komandai, ieskaitot blokķēdes izstrādi, stresa testēšanu, mezglu darbību un apkopi utt. OKExChain komanda arī uzaicināja IRISnet galveno komandu sniegt tehniskas konsultācijas, risinot tehniskos jautājumus. izaicinājumi izstrādes procesā.

2. OKExChain un IRISnet komanda sadarbojas Zonu spēlē

Game of Zones Challenge mērķis ir plaši pārbaudīt Cosmos IBC starpķēžu protokolu pirms palaišanas. Spēle tagad ir trešajā posmā, un gan IRISnet komanda, gan OKExChain komanda strādā kopā. No šī brīža IRISnet komanda ir piedalījusies Relayer veicināšanas konkursā, palīdzējusi atklāt vairākas kļūdas un palaidusi GoZ tīkla statusa pārlūks un šķērsķēdes maks Rainbow-GoZ maks.

GoZ tīkla statusa pārlūks[GoZ tīkla statusa pārlūks]

Rainbow-GoZ makā ir integrēta šķērsķēdes pārsūtīšanas funkcija ar Coinswap (zibspuldzes apmaiņa ķēdē), un dokošana tiek pabeigta, izmantojot OKExChain. Rainbow-GoZ seifs ir pieejams lejupielādei tagad, un lietotāji var izjust IRIS centrmezgla un OKExChain pārneses pārsūtīšanu GoZ testnet vidē. Izmantojot ķēdes zibatmiņu, OKExChain marķierus var apmainīt ar IRIShub vietējo marķieri IRIS Token, kā arī citu ar IRIShub savienoto zonu marķieriem. Paredzams, ka, oficiāli uzsākot IBC, šie darījumi tiks atspoguļoti galvenajā tīkla vidē.

Ceram uz lielāku starpķēžu ekosistēmu sadarbību

1. iService var nodrošināt starpķēdes skaitļošanas un datu pakalpojumus DeFi lietojumprogrammām OKExChain

IRIS centrmezgls ir paredzēts kā pamats nākamās paaudzes izplatītajām lietojumprogrammām, un tā iService var ērti atbalstīt ārpusķēdes vai starpķēdes resursu, tostarp skaitļošanas un datu, integrāciju. iService var atbalstīt centralizētu sistēmu un neviendabīgu blokķēdi (pat ieskaitot blokķēdes, kuru pamatā nav Tendermint), lai veiktu savietojamību.

Nesen IRISnet komanda nodibināja partnerību ar Chainlink un atklāja IRIS iService un Chainlink integrācijas kodu vietnē Github. Izmantojot šo integrāciju, lietojumprogrammas citās blokķēdēs / mantotās sistēmās var ērti patērēt Oracle datu pakalpojumus. Nākotnē OKExChain lietojumprogrammām ir iespējams izmantot datus un skaitļošanas pakalpojumus, ko nodrošina IRIS centrmezgls, pārējie piemēri ietver privātuma skaitļošanas pakalpojumus, ko nodrošina blokķēde, piemēram, PlatON IRISnet ekosistēmā, datu ieguves pakalpojumi, kas darbojas ārpus ķēdes, lai aprēķināt noteiktus tirgus riska faktorus utt.

2. Kad Rainbow Digital Wallet integrējas ar OKExChain

Varavīksnes digitālais maks (www.rainbow.one) ir izstrādājusi IRISnet galvenā komanda, un tā arī atbalsta deleģēšanu un nodošanu, izvēloties uzticamus tīkla validatorus, pamatojoties uz tradicionālā šifrētā digitālā maka slepeno atslēgu un žetonu pārvaldību, saglabājot tīkla stabilitāti un saņemot atlīdzības žetonus par bloku nodrošināšanu. Lietotāji var arī balsot par ķēdi, izmantojot Rainbow, kā rezultātā tīkla attīstības process ir decentralizētāks un tiek ņemtas vērā dažādu lietotāju dažādas vajadzības. Varavīksnes digitālais maks atbalsta arī “sarkanās aploksnes” dāvināšanas funkcionalitāti, kuras pamatā ir blokķēde. Ir arī uzlabota atslēgu aizsardzības drošība, izmantojot aukstu maku / pulksteņa seifu. Varavīksnes ID, kas balstīts uz HD maku, lietotājiem atvieglo vairāku ķēžu adrešu pārvaldību vienlaikus.

Papildus maina makam Rainbow testnet maks bieži izceļ arī jaunas un novatoriskas funkcijas. Rainbow-IBC 2019. gadā un Rainbow-GoZ 2020. gadā ir pirmie, kas IBC pārrobežu ķēdes pārsūtīšanu un zibspuldzes apmaiņu globālajā Cosmos ekosistēmā pārnes ķēdes maka veidā..

Rainbow digitālais maks šobrīd atbalsta gan IRIS Hub, gan Cosmos Hub. Nākotnē, kad OKExChain tiks integrēts Rainbow, lietotāji varēs viegli veikt iepriekš minētās darbības ar OKExChain.

3. Kad IRISplorer pārlūks integrē OKExChain

IRISplorer pārlūks (irisplorer.io) ir izstrādājusi IRISnet galvenā Bianjie komanda, un šobrīd tā atbalsta IRISnet bloka ķēdes statusa, ķēdes pārvaldības un citas informācijas vaicāšanu. Skaidri un detalizēti vizualizēts IRISplorer ļauj vizuāli paziņot lietotājiem ķēdes datu reāllaika izmaiņas.

Nākotnē, kad OKExChain tiek integrēts IRISplorer pārlūkprogrammā, lietotāji var: reāllaikā apskatīt OKExChain blokķēdes statusu, pārlūkot to bloku datus, darījumu datus, verificētāja mezgla informāciju, pārbaudīt OKExChain bloka augstumu, darījuma jaucienu, adreses informāciju, veiciet saistītos meklējumus, skatiet saistītās aktīvu vērtēšanas lapas un 100 populārāko adrešu sarakstu, izmantojot OKExChain.

Lietotāji arī varēs vaicāt OKExChain pārvaldības priekšlikumus, balsošanas pārvaldības procesus un citus pārvaldības parametrus.

[Ķēdes pārvaldības informācijas vizualizācija] [Ķēdes pārvaldības informācijas vizualizācija (drīzumā būs pieejama jauna versija)]

Avots: IRISnet

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

5a2 02b e81 303 05c e85 bbb