Bitcoin paliek konkurencē par USD 12K, jo pircēji uzskata, ka USD 11K Cheap – Futures Friday

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx

Pagājušajā nedēļā Bitcoin (BTC) pirmdienas agrā stundā sasniedza USD 12 426 – atbilstoši OKEx ceturkšņa nākotnei (BTCUSD0925). Tomēr vadošā digitālā valūta nespēja noturēt šo līmeni un otrdienas vakarā nokrita līdz nedēļas zemākajam līmenim – 11 327 ASV dolāriem, pirms sāka atsākties. Ceturtdien un piektdien cena arī svārstījās, pateicoties notikumiem ap DeFi protokolu Yam Finance, bet pēc tam atkal sasniedza pašreizējo līmeni tuvu 12 000 USD.

Neskatoties uz šīs nedēļas nestabilitāti, kopējais BTC cenu modelis atspoguļo optimismu. Paredzams, ka īsā un vidējā termiņā konsolidācija turpināsies. Tirgotāji, visticamāk, seko vēsturiskajam spiediena apgabalam 12 500 ASV dolāru apmērā, savukārt ceturkšņa nākotnes cenai ir aptuveni USD 280 (aptuveni 2,4%) prēmija, salīdzinot ar spot cenu. 

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, rādītāji pašlaik ir līdzsvarotākā stāvoklī un neuzrāda lielākus virziena signālus. Iemesls tam varētu būt arī tas, ka tirgus šobrīd ir vērsts uz DeFi telpas attīstību.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes 4h cenu diagramma - 8/14OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 4h diagramma – 8/14. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

Tā kā Bitcoin cena strauji samazinājās no otrdienas vakara līdz trešdienas rītam, garā / īsā attiecība strauji pieauga līdz 1,37, kas norāda, ka tirgus dalībnieki atver daudz garo pozīciju, kā rezultātā cena rada dubultdibena, maiņas modeli. Pirms tam attiecība svārstījās ap 1,10 un pēc tam ātri atgriezās pašreizējā līmenī 1,13 pēc tam, kad cena atlēca no 11 400 USD atbalsta. 

Šī attiecība starp apgriezto cenu un garo / īso attiecību ir redzama pēdējās divās nedēļās, norādot, ka mazumtirgotāji medī lētus ierakstus, nevis dzen cenu pieaugumu..

Bitcoin garā / īsā attiecībaDatu apkopošanas laiks: 8/7 4:00 UTC līdz 8/14 4:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Tā kā Bitcoin cenai neizdevās sasniegt pagājušās nedēļas augstāko līmeni, OKEx Quarterly Future’s BTC pamats palika zem pagājušās piektdienas USD 315. Pašreizējais prēmiju līmenis tomēr atbilst parastajiem gaidāmajiem lielumiem buļļu tirgū.

Bitcoin bāzes diagrammaDatu apkopošanas laiks: 8/7 4:00 UTC līdz 8/14 4:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Nedēļas vidū izpārdošanas laikā atklātā interese strauji pieauga līdz nedēļas augstākajam līmenim – 1,28 miljardiem ASV dolāru, kas nozīmē, ka buļļi krituma laikā atvēra lielas garās pozīcijas un samazinājās savas pozīcijas, kad cenas atjaunojās – OI tagad ir samazinājies līdz 1,16 miljardiem dolāru.

Kopumā OI nav daudz mainījies, salīdzinot ar pagājušo nedēļu. Patlaban tirgus joprojām ir līdzsvarotākā formā, un pircēji, šķiet, ir pārliecināti, iesaistoties zemākās cenās.

Bitcoin atvērtā procentu diagrammaDatu apkopošanas laiks: 8/7 4:00 UTC līdz 8/14 4:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

Interesanti, ka maržinālo aizdevumu koeficients sekoja cenu kritumam nedēļas vidū, kas ir pretējs garās / īsās attiecības kustībai. Tas var atspoguļot arī riska vēlmi tūlītējās starpības aizdevumu tirgū. Pašreizējā koeficienta vērtība ir līdzīga pagājušās piektdienas vērtībai, kas ir tuvu 14. Šī vērtība joprojām ir normālā diapazonā, ja pašreizējo tirgu uzskatām par buļļu tirgu.

Bitcoin maržas aizdevumu rādītāju diagrammaDatu apkopošanas laiks: 8/7 4:00 UTC līdz 8/14 4:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Noskaņojuma analīzes ziņā atklātā interese joprojām ir augsta – vairāk nekā 1,1 miljards USD. Mums jāpievērš uzmanība tirgus virzienam nākamajās OI izmaiņās kopā ar garās / īsās attiecības izmaiņām, lai noteiktu, vai joprojām ir daudz cilvēku, kas piedāvā atvērt garos.

To var arī uzraudzīt, lai redzētu, vai nauda, ​​kas pašlaik tiek ievadīta decentralizētajos finanšu projektos, atkal atgriežas Bitcoin, un, ja ir šāda tendence, tas, visticamāk, palīdzēs Bitcoin izlauzties augšup.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me