Tokenized Gold Finds palaikymas per SALT ir NEXO paleidus

Tokenizuotas auksas, dar žinomas kaip „Pax Gold“

Ši praėjusi savaitė atvedė PAX auksas. Šis naujas pasiūlymas veikia kaip stabili moneta, paremta fiziniu auksu. Produktą sukūrė ir paleido PAXOS – populiarus įvairių stablecino kūrėjas, vis labiau pritaikomas „blockchain“ pasaulyje..

Dauguma pramonės dalyvių mano, kad vertingas turtas, kenčiantis nuo nelikvidumo, yra tinkamiausias kandidatas į tokenizaciją per „blockchain“. Auksas puikiai tinka šiai kategorijai – PAX nori didžiųjų raidžių.

„PAX Gold“ yra ERC-20 pagrindu sukurtas žetonas, kurio kiekvienas reiškia vieną puikią Trojos unciją aukso. Šis pririšimas prie aukso leidžia žetonams imituoti aukso rinkas. Tai taip pat leidžia turėtojams netiesiogiai investuoti į tauriuosius metalus, nors ir efektyviau, nes žetonai yra skystesni ir nereikalauja saugojimo mokesčių.

Palūkanų sąskaitos ir užstatas

Pradėjus veikti, „PAX Gold“ buvo nedelsiant priimtas, nes pasisakė kelios bendrovės, nurodydamos savo būsimą paramą turtui įvairiomis priemonėmis. Tiksliau sakant, dvi „blockchain“ pagrindu teikiamos skolinimo platformos – NEXO ir Druska – pasistiprino. Pirmieji siūlys palūkanas taupančias sąskaitas, finansuojamas „PAX Gold“, o antrosios palengvins kriptografines paskolas, kurios kaip įkaitą naudoja „PAX Gold“..

Šis „PAX Gold“ įtraukimas į kelias platformas, tokias kaip „SALT“ ir „NEXO“, rodo šviesią „stablecoins“ ateitį..

Nesvarbu, ar jis naudojamas kaip užtikrinimo priemonė, ar kaip priemonė padidinti lėšas palūkanų sąskaitoje, pramonės stabilumas ir toliau auga. Pramonės dalyviai pripažino savo sugebėjimą veikti kaip įjungimo / išjungimo šifravimo rampos ir dabar stengiasi tai paremti.

Komentaras

Praėjusią savaitę „Paxos“, „SALT“ ir „NEXO“ atstovai skyrė laiko komentuoti savo „PAX Gold“ naudojimą. Toliau yra tai, ką kiekvienas turėjo pasakyti šiuo klausimu.

Charlesas Cascarilla, „Paxos“ generalinis direktorius, pareiškė,

„Skaitmeninėje ir pasaulinėje finansų sistemoje fizinio aukso turėjimas yra sudėtinga, pasenusi investicija; nėra lengva prekiauti, skirstyti, perkelti ar pritraukti kitų investicijų. Nors lengva prekiauti aukso išvestinėmis finansinėmis priemonėmis – ETF, ateities sandoriais ir nepaskirstytu auksu – tai yra sintetiniai vaizdai, o ne teisėta fizinio aukso nuosavybė ir jų prieinamumas yra ribotas. Auksas, pirktas neakredituotose mažmeninės prekybos vietose, yra ne tik brangus, bet ir rizikingas, nes aukso kokybė ir kilmė nėra patikrinta … PAX auksas išsprendžia šiuos esminius iššūkius. Juo prekiauti taip pat lengva, kaip ETF ar bitkoinu, jis yra ypač mobilus ir dalijamas, be to, jis suteikia savininkams nuosavybės teisę į aukščiausios kokybės auksą pasaulyje. Niekada nebuvo taip paprasta turėti aukso ar juo prekiauti, ir mes džiaugiamės suteikdami galimybę tiek institucijoms, tiek asmenims greičiau ir pigiau gauti auksą. Uždėdami auksą „blockchain“, demokratizuojame prieigą prie aukso “.

Jenny Shaver, druskos vadovė, pareiškė,

„Brangieji metalai idealiai tinka tokenizacijai. Auksas, pavyzdžiui, turi nusistovėjusią institucinę fizinę saugą ir platų investuotojų, susipažinusių su turto klase, bazę … Auksas tradiciškai buvo laikomas kaip apsidraudimas nuo atvirkščiai koreliuojančio turto, pvz., Akcijų ir fiat valiutos, todėl suteikia skaitmeninių žetonų turėtojams žinomos turto diversifikavimo galimybės. Siūlydami „PAX Gold“ kaip naujausią įkaito tipą, mes suteikiame pridėtinę vertę savo klientams, derindami aukso investavimo pranašumus ir lengvą prieigą prie lėšų per kriptografiniu būdu paremtą skolinimą. “

 

Nexo

Londone, Anglijoje įsikūrusi „NEXO“ yra „blockchain“ paskolų įmonė, įkurta 2017 m. Visų pirma, jie teikia savo klientams prieigą prie greitųjų paskolų / kredito linijų, užtikrinamų kriptografiniu turtu. Operacijos išsiplėtė įtraukdamos palūkanas taupančias sąskaitas.

Druska

Ši Denverio, Kolorado valstijoje įsikūrusi įmonė buvo įkurta 2016 m. Ir specializuojasi kriptografinėmis priemonėmis paremtų paskolų srityje. Per laikotarpį nuo jų sukūrimo SALT sugebėjo išplėsti paslaugas įvairiose šalyse, įskaitant, bet neapsiribojant, šias:

  • Jungtinė Karalystė
  • Jungtinės Valstijos
  • Brazilija
  • Šveicarija
  • Naujoji Zelandija

Kitose naujienose

„NEXO“ nėra pirmoji įmonė, siūlanti palūkanų sąskaitas, finansuojamas stabilia moneta. Nors jie gali pirmieji naudoti „PAX Gold“, kiti, pavyzdžiui, „BlockFi“, jau siūlo panašius produktus. Neseniai trumpai apžvelgėme keletą įvairių rinkoje esančių „Stablecoin“ pasiūlymų ir kaip jie vaidina vaidmenį „BlockFi“ platformoje.

Stablecoins – ar jie gudrūs, ar madingi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me