Twitter uzlauztais un Coinbase pārdod programmatūru IRS – nedēļas kriptogrāfiskās ziņas

Nedēļas jaunumu attēls

Tā bija notikumiem bagāta nedēļa blokķēdes un kriptovalūtas pasaulē. Dažas no pasaules slavenākajām personām tika uzlauztas čivināt ar BTC saistītu krāpšanos, un Coinbase ir parakstījis vēl vienu darījumu ar valdības aģentūru – šie stāsti un vēl vairāk šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā.

Augsta līmeņa Twitter uzlaušana nozog vairāk nekā 100 000 ASV dolāru BTC

Trešdien tviterī notika plaša veida Bitcoin izkrāpšana.

Hakeri varēja piekļūt dažu pasaules kontu kontiem slavenākās personas – piemēram, Bils Geitss, Džo Baidens, Baraks Obama, Kanje Vests, Elons Musks un citi – un veicina nepatiesu dāvanu, kurā iesaistīts BTC.

Saskaņā ar sociālo mediju giganta oficiālo atbalsta kontu izkrāpšanu izraisīja “koordinēts sociālās inženierijas uzbrukums, ko veica cilvēki, kuri veiksmīgi mērķēja dažus mūsu darbiniekus ar piekļuvi iekšējām sistēmām un rīkiem”.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Šī konkrētā veida izkrāpšana var būt visplašāk redzamā un ar BTC saistītā krāpniecība vēsturē, ņemot vērā veikto Twitter kontu milzīgo sasniedzamību. Var negatīvi ietekmēt Bitcoin uztveri galvenajā apziņā.
 • Twitter neapšaubāmi nonāks lielā ugunsgrēkā par neveiksmi, kas parāda relatīvo vieglumu, kādā centralizētās sistēmas var pārkāpt. Decentralizētas alternatīvas var izmantot šo notikumu kā iespēju iegūt saķeri.
 • Šī raksta laikā hakeriem izdevās novērst tikai mazāk nekā 13 BTC – objektīvi maza summa, ņemot vērā apdraudēto kontu kopējo sasniedzamību.

Coinbase seko slepenā dienesta darījumiem ar IRS līgumu

Amerikas Savienoto Valstu Iekšējais ieņēmumu dienests ir parakstījis līgumu ar digitālo aktīvu apmaiņas gigantu Coinbase, lai izmantotu uzņēmuma pašu nosaukto blokķēdes izsekošanas programmatūru Coinbase Analytics.

Līgums tika parakstīts 15. jūlijā, un tas stāsies spēkā 23. jūlijā, saskaņā ar publiskie ieraksti. Darījums ilgs vienu gadu, taču pastāv iespēja to pagarināt uz vēl vienu gadu.

Coinbase no IRS saņem 124 950 USD par viena gada darījumu, kas sekos līdzīgs četru gadu darījums ar ASV slepeno dienestu 183 750 USD vērtībā.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Coinbase ir aktīvi rīkojis savas analīzes programmatūras mārketingu ASV valdības aģentūrām un regulatoriem – tas ir daudz kriptonauda pasaulē nav ieinteresēti.
 • Coinbase Analytics ir rezultāts biržas iegādei Neutrino, kas bija pretrunīgi pamatots spiegprogrammatūru veidojošās Datorurķēšanas komandas dalībnieki.

Kripto lietotne Abra norēķinās ar ASV finanšu regulatoriem

Abra, finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas darbojas ar kriptovalūtas maku un apmaiņas lietotni, ir nokārtojis abas Vērtspapīru un biržas komisija un Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisija pēc tam, kad ASV finanšu regulatori konstatēja, ka tā mijmaiņas piedāvājumi ir nelikumīgi.

Arī Abra Filipīnās bāzētajam partnerim Plutus Technologies SEC izvirzīja apsūdzību par nereģistrētu uz drošību balstītu mijmaiņas darījumu pārdošanu un CFTC par nelikumīgu ārpusbiržas mijmaiņas līgumu slēgšanu ar ASV personām. Abi uzņēmumi norēķinos samaksāja 150 000 USD.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Maksas un turpmākie norēķini īpaši pastiprina to, ka uz vērtspapīriem balstītie mijmaiņas darījumi joprojām ir pakļauti valsts vērtspapīru likumam, pat ja mijmaiņas darījumi paši nav vērtspapīri.
 • Lieta pret Abra un Plutus arī pastiprina to, cik svarīgi ir zināt savu klientu noteikumus kriptonauda uzņēmumiem, kas vēlas piedāvāt mijmaiņas līgumus gan vietējā, gan ārzemēs..
 • Izlīgums var šķist nedaudz vairāk kā pliķis uz plaukstas, it īpaši ņemot vērā faktu, ka Plutus Financial, pēc CoinDesk, tikai pirms dažiem mēnešiem saņēmis no 350 000 līdz 1 miljonam USD PPP glābšanas aizdevumus. 

ConsenSys apsūdzēts par komercnoslēpumu zādzību no BlockCrushr

Pēc tam ConsenSys, ievērojams blokķēdes programmatūras tehnoloģiju uzņēmums, tiek nodots tiesai it kā zādzība komercnoslēpumiem no BlockCrushr Labs, blokķēdes izstrādes un komercializācijas uzņēmuma, kas piedalījās ConsenSys Tachyon Accelerator programmā.

Saskaņā ar BlockCrushr teikto, ConsenSys Daisy Payments platforma nozaga uzņēmuma periodisko maksājumu risinājuma ideju un sāka darboties tieši vienu dienu pirms konkursa. Tas notika pēc tam, kad BlockCrushr acīmredzot dalījās ar savas platformas pirmkodu un sniedza būtībā visu informāciju par projektu – sākot no mārketinga stratēģijas līdz normatīvās atbilstības plānam..

ConsenSys kategoriski aizstāvējās paziņojums blokam, paskaidrojot:

“Vispārīga ConsenSys politika ir nekomentēt notiekošos juridiskos jautājumus, taču mums šajā gadījumā ir jāatkāpjas no šīs politikas, lai paustu nopietnu vilšanos, ka šādas nepamatotas prasības pat tiek iesniegtas. Fakti stāsta izteikti atšķirīgu stāstu nekā [BlockCrushr] un viņu padomu minētie maldi. Mēs ceram enerģiski aizstāvēt mūsu organizācijas un produktu reputāciju."

Galvenais līdzņemšana

 • Ja ConsenSys zaudēs šo jauno cīņu ar BlockCrushr, domājams, ka uzticēšanās kriptogrāfijas gigantam samazināsies – it īpaši, ja runa ir par tās iesaistīšanos jaunos projektos.

Pelēktoņos redzams rekordliels ceturksnis, pievienojot 1 miljardu ASV dolāru

“Grayscale Investments” pagājušajā finanšu ceturksnī turpināja izcilos rezultātus līdz pievienojot gandrīz miljardu dolāru – 84% no tiem ieguva institucionālie investori. 

Konkrēti, Grayscale Bitcoin Trust ieplūda 751,1 miljonu ASV dolāru apmērā, savukārt Grayscale Ethereum Trust ieplūda 135,2 miljonus ASV dolāru. Šifrēšanas investīciju behemotam tagad ir 2,6 miljardi ASV dolāru par visiem tā digitālo aktīvu produktiem.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Pelēktoņu Bitcoin Trust ieplūde pārsniedza tikko iegūto Bitcoins ražošanu, signalizējot, ka pieprasījums šķietami pārsniedz piedāvājumu.
 • Kā iepriekš ir pārbaudījis OKEx Insights, institucionālie ieguldījumi turpina uzkrāties Bitcoin un kriptovalūtas telpā. Šī tendence neuzrāda palēnināšanās pazīmes.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

392 f26 441 66b aa4 302 508