Tarptautinė 2020 m. Moters diena: 24 įkvepiančios moterų kriptografinės citatos

Lyčių lygybė yra visuotinis užsiėmimas, o kriptografijos ir blokų grandinės pramonė nėra išimtis. Nenuostabu, kad, kaip ir kitose technologijų srityse, vyriškis sudaro daugumą blokų grandinėje ir šifravimo erdvėje. Pagal „CryptoNewsZ“ išvada, tik 12,28% žmonių, užsiimančių „Bitcoin“ bendruomene, šiandien yra moterys, nors jų skaičius jau padidėjo tik nuo 5% 2018 m..

„OKEx“ esame įsipareigoję archyvuoti lyčių lygybę darbo vietoje. Manome, kad būtina atsižvelgti į lyčių įvairovę ir moterų įgalinimą. Mes vertiname moterų darbuotojų talentus, sunkų darbą ir indėlį ir suteikiame joms vienodas galimybes sėkmingai dirbti ir sužibėti, kaip ir savo vyrams nariams.

Po daugelio metų pastangų šiais metais pavyko pasiekti lyčių pusiausvyrą turinčią darbo jėgą. Taigi, mes dedame daugiau pastangų, kad padidintume informuotumą apie lyčių lygybę ir moterų įgalinimą pramonėje.

Tarptautinės moters dienos garbei sukūrėme tam skirtą kampaniją #WomenInCrypto švęsti moterų industrijos žaidėjų pasiekimus ir indėlį bei įkvėpti tuos, kurie sunkiai dirba, kad sėkmingai atliktų savo vaidmenis. Kampanijoje dalyvauja 24 nuostabios ponios, įspūdingai prisidėjusios prie šios srities, nuoširdžiai.

Įdomu, kaip jie laužo stereotipus ir išsiskiria blokų grandinės ir šifravimo pasaulyje? Čia apžvelgiamos įdomios jų kelionės ir galingi pareiškimai, pabrėžiantys tai, kas įmanoma moterims šifruojant.

„Kriptografija, kaip žinome, buvo sukurta ne tik„ blockchain “, bet ir stiprioje bendruomenėje. Mes, moterys, esame natūralūs bendruomenės kūrėjai. Dabar mums laikas surinkti ir dalyvauti kriptografijoje, siekiant užsitikrinti finansinę nepriklausomybę ir panaudoti įgimtą įgūdžių rinkinį. Kaip ir mūsų išleisti doleriai yra politiniai pareiškimai – „Bitcoin“ nesiskiria. Tūkstantmečius mes atidavėme savo balsus negirdėdami – kriptovaliuta leidžia mus išgirsti “.

Diana Pires, „Crypto.com“ institucinių pardavimų viceprezidentas

„Norint paspartinti naujoves, reikalingos naujos technologijos, tokios kaip„ blockchain “ir kriptovaliuta. Atsižvelgiant į tai, kad pramonėje vyrauja dauguma moterų strategijos, komunikacijos ir verslo plėtros vaidmenų, naujoms moterims ji atveria puikias galimybes labiau nei bet kada įsitraukti į technologijas. Aš ir mano vienas iš įkūrėjų „TongTong Bee“ labai tikime moterų galimybėmis vadovauti blokų grandinės ir kriptovaliutų pramonės augimui, ir džiaugiamės matydami savo stipriąsias puses suardydami pasaulį. “

Alyssa Tsai, Steigėjas & „PANews“ generalinis direktorius

„Kaip sukurti vienodą aplinką? Kripto pramonė turi natūralių pranašumų, tai yra tokia nauja pramonė ir siūlo visiems daug lygesnes galimybes, palyginti su tradicinėmis pramonės šakomis. Vyrai ir moterys yra vienoje starto linijoje ir turi tą pačią galimybę pakeisti senąjį pasaulį ir sukurti naują pasaulį. Žinoma, tai taip pat yra pramonė, kuriai reikalingos plačios profesinės žinios, tokios kaip teisės, finansai, technologijos, atitikimas ir kt. Tai padeda mums turėti daugiau galimybių rasti savo specialybes ir atitikti mūsų kilmę, arba, jei norime, galime suprasti daugiau įspūdingų iššūkių. Taigi, būdami moterimis, mes norime ne tik šaukti šūkius, bet ir įrodyti save, pasitelkdami savo intelektą, puikią empatiją ir bendravimo gebėjimus kovodami už lyčių lygybę “.

Seirai Li, „Taraxa“ bendruomenė & Rinkodara „Recika“ BRO, „Taraxa“ / „Recika“

„Aš esu Lilith Li. Aš esu feministė.

„Blockchain“ & kriptovaliojimo pramonė yra geriausia vieta dirbti moteriai, net jei jūs neužkoduojate. Galite parodyti savo sugebėjimą, kurio stengėtės jau daugelį metų, taip pat būti savimi tokiu, koks esate.

Dvejus metus prisijungiau prie Singapūre vykdomo „blockchain“ projekto, kuris yra naujokas žinių srityje. Yra daugybė fantastiškų galimybių mokytis iš žmonių ir patiems įvertinti. Pavyzdžiui, galite paragauti aukščiausios klasės technologijos, kaip ji veikia; jūs taip pat galėtumėte būti naujas prekybininkas, norintis suprasti skaitmeninės rinkos procesą; taip pat galite dirbti kartu su specialistais, atvykstančiais iš skirtingų pramonės šakų ir šalių. Vieną dieną suprastum, kad aplink tave dirba puikūs žmonės ir tu esi vienas iš jų.

Jokių išankstinių nuostatų, jokio seksizmo.

Esu kinas, beveik 10 metų gyvenu Tokijuje.

Japonijoje moterys neturi pakankamai vietos, kad galėtų būti sėkmingos dėl senosios mados kultūros ir tradicinės visuomenės mąstymo. Jie visą laiką tyli, nuolankiai elgiasi ir yra patenkinti. Jie elgiasi kaip „GERA mergaitė“ ir „TAS PAT, KAD JŪS“, kad apsaugotų kasdienį gyvenimą. Tai sužinojau iš japonų moterų.

Japonijoje mums reikia daugiau entuziastingų moterų, kurios galėtų dirbti čia, kad parodytų jūsų įgūdžius, įskaitant mintis, kalbos įgūdžius, bendravimo, socialinius, jausmus kuo garsiau..

Aš esu atsakingas už „Blockchain“ bendruomenę kaip japonų specialistė, įkurta Niujorke ir bendradarbiaujanti su „blockchain“ moterimis, kad priverstų bendradarbiauti regioną.

„Blockchain“ & kriptovaliutų pasaulyje, ten kovojo tik kelios moterys. Jie yra patikimi, gerbiami, sėkmingi. Ar norėtum būti kita ponia? “

Lilith Li, Japonijos specialistė, moterys blokų grandinėje

„Moterys tiek daug atneša į darbo vietą. Nuo įvairių požiūrių ir vadovavimo stilių iki požiūrio į situacijas – įmonėms svarbu samdyti moteris ir puoselėti šią įvairovę. Kaip moteris vyrų dominuojamoje pramonėje, nepaprastai svarbu gauti taip reikalingą paramą ir turėti nuolatines galimybes augti. Kai pramonė atsisako savo ribojančios aplinkos ir suteikia moterims tas galimybes, visi gali klestėti! “

Sandra Yap, Partnerystės direktorius, Zcoinas

„Gyvenimas su prasme reikalauja drąsos, žarnų ir neribotos energijos. Būti dviejų vaikų motina, tenkinant sunkios darbo aplinkos poreikius, yra tai, su kuo susiduria daugelis XXI amžiaus moterų: tai iššūkis ir naudinga tuo pačiu metu. Gyvenimas yra graži kelionė su nuolatiniais pakilimais ir nuosmukiais, tačiau svarbiausia yra tai, kad esame gyvi ir galime mėgautis kiekviena važiavimo minute. Jaučiuosi iš tikrųjų palaiminta radusi savo pašaukimą „blockchain“ pasaulyje – skaitmeninėje misijoje, kuri mane siejo su nuostabiais žmonėmis, kurie turi svajonių, didesnių už save. Darbas dieną ir naktį jus tikrai nualina. Bet galų gale tu išeini kaip naujas žmogus, nes tai, kas tavęs nežudo, tave stiprina. Jaučiuosi dėkinga už visus sunkumus, kuriuos teko patirti, nes jie padarė mane geresniu žmogumi kelyje. Tai ypač pasakytina apie mano kolegas moteris, kurios turi labai sunkiai dirbti, kad pasiektų puikių tikslų, būdamos šalia savo nuostabių vaikų. Tarptautinę moters dieną perimk iš manęs šią žinią: mylėk savo darbą, mylėk savo gyvenimą, nes tikras darbas visada atrodo gražiai “.

Faye, Įkūrėjas, „99Ex“

„Bitkoino dėka žmonės yra laisvesni ir kaip niekad įgalinti konkuruoti, remdamiesi savo idėjomis ir vertės kūrimu, nesusiję su senais šališkumais dėl lyties, rasės, kilmės ir kitų. Bitcoin sistema leidžia parduoti kiekvieną mažą vertės kūrimo kūrinį iš sunkaus darbo ir kūrybiškumo ir realiu laiku perduoda tą atlygį visoje vertės grandinėje. Dabar kiekvienam atėjo laikas permąstyti, kokią vertę kuriate, o tai teigiamai paveiks jūsų 7 milijardus bendraamžių “.

Ella Qiang, Pietryčių Azijos vadybininkas, Bitcoin asociacija

„Mano asmeninė mantra yra ta, kad geriausias būdas numatyti ateitį yra jos kūrimas. Sutelkime savo energiją ir talentą į ateities, kurią mes įsivaizduojame, sukūrimą, užuot švaistę laiką su naysayeriais. Kontroliuokite savo likimą būdamas didžiausiu savo advokatu “.

Emi Yoshikawa, Vyresnysis operacijų direktorius, „Ripple“

„„ Blockchain “technologija yra ne tik technologijų revoliucija, kuri keičia ir visuomenę bei žmoniją apskritai. Decentralizuotas „Blockchain“ vektorius suteikia moterims vienodas galimybes naudotis platesniu išsilavinimu, finansų valdymu (individualiai ir instituciškai). Moterys ir merginos nebūtinai turi būti iš Volstryto, bet vis tiek dalyvauti pasaulio ekonominių sprendimų priėmimo procese. „Blockchain“ suteikia finansinę nepriklausomybę moterims ir padeda panaikinti diskriminaciją dėl lyties mokyklose, biuruose ir namuose, tarptautiniu mastu. Atėjo laikas moteriai spindėti “.

Xiaoying Ren, Strateginio aljanso direktorius, Japonijos „Cointelegraph“

„Manau, kad tai yra pramonė, kuriai būdingi klaidingi supratimai ir nesusipratimai. Daugelis žmonių (tiek moterų, tiek vyrų) mano, kad jūs turite būti kūrėjas ar ekonomistas, kad įsitrauktumėte, arba kad jie praleido laivą ir jau per vėlu.

Mes vis geriau sugriežtiname pasakojimą, paaiškiname kriptovaliutos pranašumus jos pernelyg nesudėtindami, kurdami infrastruktūrą, išleisdami vartotojams patogesnius produktus su akivaizdžiais paslaugų teikėjais. Tačiau vis dar yra daug darbo, taip pat yra daug vietos, kad galėtų prisijungti visų tipų žmonės.

Jums nereikia būti informatiku (ar vyru), kad suprastumėte decentralizuotos skaitmeninės valiutos, kuri atlaisvina mus nuo vyriausybių ir centrinių bankų kontrolės ir suteikia mums individualų finansinį suverenumą, vertę … Jums tiesiog reikia žingeidaus proto ir noras mokytis.

Be to, supraskite, kad didžiausia kliūtis patekti į rinką galite būti jūs patys. Taip, tai pramonė, kurioje vyrauja vyrai, tačiau niekas aktyviai nedraudžia moterims patekti. Daugelis patekusių patelių ją žudo erdvėje. „Blockchain“ yra neutrali lyčių atžvilgiu. Neleisk niekam priversti galvoti kitaip ir neleisk niekam trukdyti tavo kelyje “.

Christina Comben, Kriptovaliutų žurnalistas, bitininkininkas

„Moterys vaidina svarbų vaidmenį„ Blockchain “ir„ Crypto “erdvėje. Moterys natūraliai yra puoselėtojos, patikimesnės ir dažnai atkreipia dėmesį į detales, kurios gali būti nepastebimos, pavyzdžiui, kriptovaliutos naudojimas visam laikui.

Mūsų, kaip moterų, pareiga būti pirmtakėmis pokyčiams, kurie mus pasiekė, „Blockchain“ ir „crypto“ man suteikė balsą ir galimybę biurokratijų kupiname pasaulyje, tą patį gali padaryti ir kitos moterys. Jei kriptografinėje erdvėje dalyvautų daugiau moterų, tai galėtų sukelti teigiamų pokyčių. Moterys yra puikios komunikatorės ir jos gali padėti atnešti pusiausvyrą ir pasitikėjimą kriptografine ekosistema “.

Yaliwe Soko, Jungtinės Afrikos „Blockchain“ asociacijos pirmininkė

„Džiaugiuosi pastebėdamas, kad naujos technologijos leidžia moterims išsipildyti ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime, organizuoti laiką ir idėjas į pasaulį, leidžiant verslui būti įtraukesniam ir įvairesniam. Moterų ateities vizija atspindi skirtingas vertybes, svarbius tikslus ir būdus jiems pasiekti, ir puiku, kad šiandien galime pasidalinti ir būti išklausyti. „Fintech“ atveria naujas galimybes dirbančioms moterims, kurios savo keliu atveria naujus horizontus fintech pramonei. Tai abipusiai naudingas procesas. Kriptuose galima pamatyti vis daugiau stiprių moterų, taip pat neatsitiktinai vienos iš įtakingiausių pasaulio bendruomenių – Pasaulio ekonomikos forumo – „Blockchain“ vadovė yra moteris, puiki profesionalė ir trijų vaikų mama..

Moterys yra puikus ekonomikos išteklius, todėl būkime stiprios moterys. Ar galime juos paskatinti, ar mokyti “.

Kristina Lucrezia Cornèr, „Cointelegraph“ vadovaujantis redaktorius

„Naudojant tik 11 metų senumo technologiją, tai yra besiformuojanti erdvė, kur moterys gali anksti įsitraukti ir pagerinti vyrų ir moterų novatorių bei„ blockchain “pramonės lyderių santykį. Jums nereikia kompiuterių mokslo diplomo, kad galėtumėte žydėti ir pasisekti šioje srityje, jums reikia motyvacijos, tvirto verslo plano ir atkaklumo “.

Adelis, „DAPS Coin“ įkūrėjas ir projekto vadovas

„„ Blockchain “ir kripto technologijos keičia pasaulį, todėl moterys turėtų jose dalyvauti. Moterų IT, STEM, kriptografijoje ir blokų grandinėje vis dar mažai. Yra labai daug galimybių turinčių moterų, kurios dar nedalyvauja. Paskatinkime visas moteris naudoti savo savybes šioje besiformuojančioje pramonėje.

Yra daug darbo, kurį gali atlikti kūrėjai, (technologijų) lyderiai, rinkodaros vadybininkai, komunikacijos ekspertai, pranešėjai, (interneto) dizaineriai ir dar daugiau puikių galimybių. Taigi, jei galite nukreipti damą teisinga linkme siekti jos svajonių, išnaudoti jų galimybes, tada eikite to link. Tai gali būti jūsų mažoji sesuo, draugė ar net kažkas, kurį sutikote didžiajame visame pasaulyje. Kiekvienas nedidelis indėlis galiausiai gali sukelti įvairesnį ir įtraukesnį blokų grandinės ir šifravimo pasaulį “.

„CryptoLady“, Steigėjas, ladiesinblockchain.org

„Manau, kad moterys gali kūrybiškai mąstyti pramonėje, kuriai šiuo metu kyla problemų susieti naujas technologijas su naudingais ir pagrindiniais jų pritaikymo būdais. Būtent taip aš mąstau ir jaučiuosi kaip sistemų dizaineris sėkmingai dirbančioje technologijų įmonėje.

„Bitcoin“ negali rasti tikros sėkmės, nes tiesiog yra puiki programinės įrangos architektūra. Ji taip pat negali įgyvendinti savo likimo, būdama tik nišinė stebuklų šalis technikams ar investuotojams. Ją reikia masiškai naudoti! Šiam masiniam naudojimui reikia žmonių rinkodaros ir dizaino.

Taigi, kas bus šie žmonės? Tai visi mes. Ne žmonės kuria „Bitcoin“ mazgo programinę įrangą. Tai žmonės iš esamų pramonės šakų, ieškantys naudojimo atvejo, kaip efektyviau naudotis savo paslauga (ar jos dalimis) per „Bitcoin“.

Bitcoin kaip ekosistema atveria gausybę galimybių, kurias dar reikia išnaudoti. Tai užtikrina saugų, atvirą, visuotinį įrašą ir greitą, ekonomiškai efektyvų visų rūšių sandorių, susitarimų ir duomenų perdavimą.

Paskutinį dešimtmetį žmonės nebuvo visiškai budrūs. Daugelis iš mūsų, net ir tie, kurie jau seniai žinojo apie „Bitcoin“, nežinojo apie Bitcoin potencialą – tai akivaizdžiai paslėpta pirmosios „Bitcoin“ versijos kode: 0.1.

Mums visiems priklauso aistra dalytis šiais tikrosios Bitcoin prigimties atradimais ir jais remtis, kad galėtume visapusiškai suvokti visuotinį „Bitcoin“ kaip „Internet 2.0“ atėjimą..

„Bitcoin“ nėra tik investicija: tai yra tinklas ir infrastruktūra, kuria būtų naudinga naudotis daugeliu šiuolaikinių patogumų ir paslaugų.

Taigi padėkime įgyvendinti Satoshi svajonę, kurdami ir reklamuodami masiškai populiarias Bitcoin paslaugas, kurios atitinka Bitcoin dizainą ir tikrąjį likimą! “

Reina Nakamoto, Sistemų dizaineris, @mindstatex

„Kriptografija yra nuolat besivystanti ir daugialypė pramonė. Nesijaučia gąsdinamas iš pažiūros didžiulės informacijos kiekio – mąstykite kritiškai, būkite atsparus ir pasitikėkite savo balsu. Svarbiausia, smagiai darykite įtaką mūsų pasauliui! “

Mia Deng, Laumžirgių sostinė

„Visi kalba apie kriptovaliutos įvedimą.

Norite paspartinti procesą? Įtraukite daugiau moterų!

Nors moterys pradėjo eiti vadovaujančias pareigas didžiausiose kriptovaliutų įmonėse, mums reikia daug daugiau mūsų investuoti ir dirbti šioje pramonėje. Pakalbėkite su savo draugėmis, seserimis ir ta mergina, su kuria visada norite pradėti pokalbį. (Nori išmokti ko nors puikaus? Yra puikus ledo laužytojas &# 128539;) “

Shalini

„Mes gyvename pasaulyje, kuris keičiasi sparčiai. Tai laikas, kai kūrybiškumas ir drąsios idėjos tapo nauja norma, o žmonės, kurie priims šią naują erą, taip pat padės ją pakeisti į gerąją pusę. Tai yra priežastis, kodėl aš puoselėju išsilavinimą ir dalinuosi informacija, kad daugiau žmonių suprastų beribes „Blockchain“ ir „Crypto“ galimybes formuoti mūsų visuomenę kaip žmones, kaip bendruomenę ir kaip atskirą asmenį, neatsižvelgiant į jūsų tautybę, lytį ar socialinę kilmę. Visada vertinau gerus dalykus gyvenime ir tai, ką galime pasiekti, jei dirbsime kartu ir palaikysime ryšį. Būtent todėl neseniai prisijungiau prie ICON ekosistemos ir „P-Rep ICONPLUS“ komandos, norėdama įkvėpti ir kviesti kitus dirbti kartu. Tikros naujovės apima visus “.

Mounia Rabhi, ICON viešasis atstovas, ICONPLUS

„Tarptautinė moters diena prasidėjo 1910 m. Aš pagerbiu tuos, kurie pradėjo tą judėjimą tuo laikmečiu. Dabar turime 2020 m. Turime pereiti į kitą etapą. Blokų grandinės ir kriptografinės valiutos vystėsi pašalindamos sienas ir sujungdamos asmenis. Nepamirškite, kad „blockchain“ taip pat gali sukurti moterų laisvę ir lygybę “.

Mai, „MissBitcoin“

„Kad„ blockchain “technologija pasiektų masinį pritaikymą, mums reikia daug daugiau talentų. moterų prisijungti prie mūsų šioje pramonėje. Tyrimai rodo, kad moterys puikiai imasi iniciatyvos, elgiasi atspariai, siekia rezultatų ir demonstruoja didelį sąžiningumą ir sąžiningumą – savybes, kurios yra būtinos, kad pramonė galėtų realizuoti savo didžiulį potencialą.

Tai sakant, aš manau, kad svarbiausia priežastis, kodėl moterys prisijungė prie šios pramonės šakos, yra ta, kad ji yra linksma. Iš savo patirties tai buvo nervinantis, tačiau džiuginantis važiavimas. Pasivažinėjimas, kai nuolatos būnu nuolankus, nuolat ant pirštų, bet kasdien mokau, žengiu ir žymiu didžiulėje teritorijoje, kur dar nedaug kas yra perėjęs. Prisijunkite prie šio važiavimo! “

Fangfang Chen, „Algorand“ fondo operacijų vadovas

„Pradžioje kriptovaliutų ir„ blockchain “technologijų pritaikymas ir supratimas gali atrodyti sunkus dalykas.

Nepamirškite, kad: "Viskas yra sunku, kol nėra lengva!"

Sunkių dalykų lengvinimas yra paslėpta mūsų jėga. Niekada nenuvertinkite savo talento. Nebijokite sužinoti naujų dalykų.

Nebijokite būti pokyčių pradininku. Nebijokite varžytis vyrų pasaulyje. Neleisk, kad visuomenė ir dabartinė būklė tave pašalintų iš žaidimo.

Kiekvienai pertvarkai reikės mūsų gailestingo prisilietimo ir išsamios perspektyvos; kaip ir „blockchain“ transformacija.

Başak Burcu Yiğit, Stambulo „Blockchain Women“ įkūrėja

„Verslių moterų, kurios kuria„ blockchain “technologijos projektus arba aktyviai dalyvauja projektuose, vis dar yra labai nedaug, nors ji linkusi didėti. Atsižvelgiant į naudojimo atvejus, galima sakyti, kad mes pradėjome matyti teisininkų, biurokratų, akademikų, viešojo personalo ar vidutinio ar C lygio vadovų, dirbančių su įmonių „blockchain“ sprendimais, kurie bando prisidėti prie ekosistemos reguliavimo požiūriu, profilius. valdymo klausimais.

Kalbant apie verslo kriptovaliutų pusę, matome, kad moterys kreipiasi į kriptovaliutas kaip į investavimo / taupymo priemonę, o ne į prekybą, dėl savo nuojautos būti atsargesnėms.

Kita vertus, moterys iš prigimties yra kūrybingos. Moterys turi prisiliesti kuriant šią technologiją ir kuriant naujas idėjas. Tokiu būdu manome, kad technologijas gali pritaikyti ir išplėsti platesnė masė. Reikia sukurti struktūras, kurios paskatins moteris atlikti kriptovaliutos sandorius. Suvokdami bendrą supratimą, kad visose programinės įrangos aplinkose, ypač kompiuteriniuose žaidimuose, vyrauja vyrai, mums rūpi sulaužyti šį suvokimą ir skatinti moteris dirbti šioje ekosistemoje, kuri gali sukurti pridėtinę vertę ir atverti naujus horizontus “.

Ebru Güven, Stambulo „Blockchain Women“ įkūrėja

„Bitcoinas yra susijęs su pasirinkimo laisve, ir aš tikiuosi, kad matome, jog daugiau moterų jį naudoja kaip mechanizmą, kad sukurtų sau galimybes. Kitoms šios srities moterims sakyčiau – toliau kurkime. Gal vieną dieną klausimas, "Kaip yra būti kosmose moterimi? “ bus pasenęs “.

Mergina dingo kriptografija, @girlgone_crypto

Galiausiai, čia yra keletas mūsų strategijos vadovo žodžių, Alysa Xu.

„Kas man patinka dėl kriptografijos? Tai nėra diskriminacinė, neatsižvelgiant į jūsų lytį, išsilavinimą ar kultūrinę kilmę. Kriptoje visi yra lygūs. Tai tikras „decentralizacijos“ manifestas.

Moteriai, beveik 10 metų dirbančiai technologijų pramonėje, manęs daug klausia: „Kodėl„ blockchain “nėra daug moterų?“ ir aš jiems visada pateikiu tą patį atsakymą. Jie tiesiog negauna tokio pat poveikio ar pripažinimo kaip jų kolegos vyrai, ir tai yra kosmoso problema.

Noriu motyvuoti daugiau moterų įsitraukti į kriptografiją, noriu matyti moteris valdžioje ir, svarbiausia, noriu, kad moterys išnaudotų šią nuostabią galimybę augti ir švytėti. Kriptografija nėra kažkoks berniukų klubas, ji yra visa apimanti, visos tos moterys, kurios prisijungė prie mūsų #WomenInCrypto kampanijoje, yra puikūs pavyzdžiai, kaip moterys gali vadovauti, formuoti ir prisidėti prie pramonės. “

Alysa Xu, Vyriausiasis strategijos vadovas, OKEx

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Svetainė: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me