Veiksmīgi veidojas Bitcoin bullish trijstūris, tirgotāji var sagaidīt lielāku atsitienu, ja cena pārtrauks $ 6,800: Crypto Market Daily

Kriptovalūtu tirgi šodien, 20. martā, piedzīvo lielu atsitienu, un lielākā daļa labāko monētu dienā iegūst vairāk nekā 20 procentus.

Populārākā kriptovalūta Bitcoin (BTC) vakar, 19. martā, spēja pārspēt 6 000 ASV dolāru atzīmi. Pēc tam monēta ielauzās 6500–6 800 USD, kur tā preses laikā atrodas stingri, dienā gandrīz par 24 procentiem.

Otra lielākā monēta Ēteris (ETH) pēdējo 24 stundu laikā ir pieaugusi par 23 procentiem, virzoties uz 150 ASV dolāru atzīmi.

Ripple XRP šajā dienā ir piedzīvojis nedaudz mazāku pieaugumu, kas ir par aptuveni 16 procentiem vairāk, lai tirgotos ar 0,172 dolāriem.

Bitcoin izlaužas caur bullish trīsstūra augšējo malu

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Pēc lēciena trijstūra izlaušanas Bitcoin cenu ir atbalstījusi trīsstūra augšējā mala. Kā vakar prognozēja OKEx tirgus analīzes komanda, šis solis var būt faktors, lai spriestu par atsitiena sākumu. Ja izlaušanos papildina palielināts pirkšanas apjoms, tas var būt vēl viens faktors, kas nodrošina izlaušanās patiesumu.

Kā mēs šodien redzam, šī rīta tendence tikko nostiprinājās uz īsu periodu, tad apjoms pieauga līdz vidējam līmenim, un cena tieši pārsniedza 6500 USD. Tas nozīmē, ka tirgus uzticība sasilst un optimistiskais noskaņojums atjaunojas.

Tomēr apgabals starp 6500 un 6800 dolāriem joprojām ir smags pretestības apgabals, jo tas bija apakšējais 2019. gada beigās. Pārsniedzot 6800 dolārus, var būt iespējams pārbaudīt 7000 dolārus, vai arī ieguldītājiem vajadzētu gaidīt atkāpšanos un ievadīt.

Ja bullish push ir spēcīgs, šo atvilkšanu var atbalstīt par $ 6500 vai arī tas samazināsies līdz $ 6000, lai atrastu atbalstu.

Kā redzams iepriekš Bitcoin Bitcoin vienas dienas kustīgajā diagrammā, pārvietošanās maršruts sasniedz nozīmīgu punktu. Tikai aplūkojot diagrammu, mēs redzam, ka buļļi un lāči karsti sacenšas netālu no 6800 USD.

Ja šajā nedēļas nogalē cena var stipri pārsniegt 6800 USD, ir iespējams atgriezties pie 7000 USD, kā parādīts iepriekš 1. nosacījumā, un 4 000–5 000 USD būs iepriekšējā dempinga posma apakšdaļa..

Pretējā gadījumā atsitiens šodien var būt tikai slazds lielajiem vaļiem, lai piesaistītu buļļus. Pēc tam, kad viņi ir guvuši pietiekamu peļņu, var notikt vēl viens milzīgs pārdošanas notikums, kā parādīts augšējā diagrammā ar nosacījumu 2. Tad ikdienas tendence var veidot dubultu dibenu un pēc tam atgriezties.

Ar ikdienas pirkšanas apjomu nepietiek, lai šobrīd virzītos uz augšu, tāpēc investoriem būtu jākoncentrējas uz tirgus izmaiņām naktī. Cenu krituma risks palielināsies, ja apjoms paliks šajā samērā normālajā līmenī. MACD līnijas gandrīz veido zelta krustu, sūkņa iespēja ir liela.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6800 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7050 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6500 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH saskata vēl vairāk vēršu noskaņojumu nekā BTC

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Salīdzinot ar BTC, ETH bullish spēks ir vēl spēcīgāks. Pēc augšējās malas pārrāvuma cena tieši pieskārās 140 ASV dolāriem, pēc tam nonāca īsā konsolidācijā, kur dibenu atbalstīja 134 ASV dolāri.

Pirms vairākām stundām šī tendence vienreiz pārsniedza 145 ASV dolārus un tagad tiek nomākta par 155 ASV dolāriem – tā kā šī pozīcija agrāk bija spēcīgs atbalsts janvārī, tagad tā mainīsies par smagu pretestību.

Investoriem nedēļas nogalē vajadzētu pamanīt vairākas svarīgas pozīcijas, lai spriestu, vai šis sūknis var turpināties. Pirmā atbalsta pozīcija ir aptuveni 145 USD: ja tendence šeit var atjaunoties, tas nozīmē, ka bullish noskaņojums ir spēcīgāks.

Pārvietošanās būs vājāka, ja cenu atbalstīs otrā pozīcija, kas ir aptuveni 134 USD. Kopā ar skaļuma maiņas apstākļiem nav grūti spriest par nākotni.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 125 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 120 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 116 USD

XRP redz vājāku atsitienu, pretestība ir spēcīga

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP atsitiena diapazons ir salīdzinoši vājāks nekā pārējie altkoīni, jo atvilkšana pēc augšējās malas pārrāvuma atkal gandrīz nokrita zem tā. Sakarā ar vispārējo tirgus emociju sasilšanu, cena stabilizējās un pakāpās līdz 0,1750 USD. Īsā laikā būs grūti pārtraukt šo spēcīgo pretestību.

Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja tendence samazinās zem 0,1650 USD, tas nozīmē, ka atsitienam var nebūt pietiekami daudz enerģijas, lai sūknētu vairāk. Tomēr, kamēr trijstūra augšējā mala joprojām var būt efektīva, cenai tomēr ir neliela iespēja izmest tālāk.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1980 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1600 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me