OKExChain atjauninājumi un sākas Validator atlase

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, paziņoja, ka OKEx izstrādātā komerciālās publiskās ķēdes OKExChain versija 0.10 tiks palaista 25. maijā. Validatoru atlases un dividenžu mehānisma noteikumi ir izpildīti. vienlaikus atklāja. Lietotāji, kuri ir izmantojuši OKT marķieri, var balsot par līdz 30 kandidātiem ar vienu balsi, ģenerējot 21 validatoru.

Pēc atjaunināšanas OKExChain kļūs par pirmo publisko ķēdi, ko izstrādājusi kriptogrāfijas apmaiņa, lai atbalstītu trešo personu iestāžu piekļuvi. Tajā pašā laikā OKExChain uzsāka vērtētāju kandidātu vervēšanu visā pasaulē un aicināja lietotājus un iestādes piedalīties.

“Mēs ceram, ka vairāk lietotāju un iestāžu piedalīsies OKExChain. OKExChain ekoloģiskās konstrukcijas pamats ir svarīgs sagatavošanās darbs pirms OKExChain mainnet palaišanas, ”sacīja OKEx stratēģijas vadītāja Alysa Xu. “Pamatojoties uz jauno 0.10 versiju, lietotāji var realizēt savu gribu, izmantojot balsošanas mehānismu, un izdarīt izvēli, kas atbilst viņu pašu interesēm un dažādo OKExChain attīstību. Mēs ceram kopīgi veidot atvērtu, decentralizētu, praktisku un daudzveidīgu ekosistēmu ar mūsu globālajiem lietotājiem. ”

OKExChain, bez atļaujas un decentralizēta publiskā ķēde

Salīdzinot ar citām apmaiņas publiskajām ķēdēm, OKExChain mēdz ievērot decentralizācijas ideālus, tā pirmkodā pilnībā izmantojot vienādranga tīkla būtību, neatgriezeniskumu un efektīvu autonomiju. Ņemot vērā to, ka visi dalībnieki, ieskaitot OKEx kā izstrādātāju, nevar kontrolēt šo publisko ķēdi.

Turklāt tā vietā, lai pieprasītu mezgliem pirms katras tradicionālās publiskās ķēdes darbības iesniegt priekšlikumu publiskās ķēdes “pārvaldniekam”, OKExChain pieņem “vienādranga tīklu”, kas mezglu skrējējiem ļauj izstrādāt DEX un dApp vai izlemt, kurš kriptovalūtu un tirdzniecības pāru sarakstā, bez nepieciešamības iegūt “gubernatora” atļauju. Īsumā OKExChain ir pilnībā kopienas autonoma publiskā ķēde.

Balsošanas kārtība dod vēlētājiem lielu autonomijas pakāpi

OKExChain pieņem reprezentatīvu sistēmu. OKT turētāji, kuri ir izmantojuši OKT marķieri, kļūs par vēlētājiem, kuri var izvēlēties kļūt par “parasto vēlētāju”, lai tieši balsotu par apstiprinātājiem, vai deleģēt savas balsstiesības citam kontam, ko sauc par “pilnvaroto balsotāju”, lai balsotu viņu vārdā..

Katram vēlētājam ir atļauts balsot līdz 30 validatoru kandidātiem. Piemēram, ja lietotājs ir iesaistījis 100 OKT, katrs var nodot 100 vēlēšanu biļetes līdz 30 validatora kandidātiem. 21 labākais kandidāts ar vislielāko balsu skaitu veidos galveno validatoru kopu, bet citi kalpos kā validatoru kandidāti.

Ir pierādīts, ka 21 apstiprinātāja esamība ir visbriedušākais risinājums, un tas var maksimāli palielināt līdzsvaru starp decentralizācijas pakāpi ekoloģijā un ekoloģiskās darbības efektivitāti. Sākot ar balsošanas mehānismu, salīdzinot ar "izvēloties labāko" un "izvēloties dažus labus", pēdējais ir izturīgāks pret kļūdām. Turklāt tas var arī efektīvi vājināt lielo OKT turētāju ietekmi OKExChain mainnet palaišanas sākuma posmā, lai balsošanas rezultāti labāk atspoguļotu visu OKT īpašnieku vēlmes ekosistēmā OKExChain.

OpenDEX & DEX Operator, jaunus jēdzienus ieviesa OKExChain

0.10 versijā OKExChain bija pionieris “OpenDEX model” un “DEX Operator”. Saskaņā ar OpenDEX modeli OKExChain mezgliem piedāvās visu nepieciešamo pamattehnoloģiju, nošķirot publiskās ķēdes operatoru no DEX operatora, kas vairākumā gadījumu tika apvienots kā viens.

Jaunie jēdzieni attiecības starp DEX operatoru un publiskās ķēdes operatoru padara līdzīgākas attiecībām starp ETH ķēdi un ERC20. OKExChain ļauj visiem mezgliem konstruēt savus DEX un tirdzniecības pārus bez sliekšņa. Turklāt mezgliem ne tikai nav jāmaksā lielas izmaksas par serveri un tehnoloģijām, bet arī turpmāk viņiem būs nepārtraukti ieguvumi.

Vairāki ienākumu avoti no OKExChain

"OKExChain testnet versijas 0.10 galvenais mērķis ir precizēt tiesības un intereses, ar kurām mezglu lietotāji var dalīties OKExChain ekosistēmā, ”sacīja Alysa Xu.“ Lietotāji, kuri piedalās OKExChain ekosistēmas izveidē, izmantojot dažādas identitātes, var iegūt vairākas priekšrocības, tostarp bloķēt paaudzes atlīdzību, balsošanas atlīdzību, saskaņošanas maksu, darījuma maksu utt. ”

Saskaņā ar publisko informāciju 100% ģenēzes bloka OKT tiks kartēti ar OKB īpašniekiem, kas nozīmē, ka OKB turētāji kļūs par pirmo OKT turētāju partiju un gūs priekšroku dažās sfērās, tostarp kļūšana par virsmezgliem, balsošana, DEX darbība utt. Turklāt papildus 1–5% gadā tiks izsniegti papildu OKT, no kuriem paredzams, ka daļa darbosies kā grupas ģenerēšanas atlīdzība, bet otra – balsošanas atlīdzība. Bez tam DEX operatori kā ienākumus iegūs arī samaksāšanas maksu, darījumu maksu utt.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me