Yearn tiek izmantots pēc tam, kad Elons Musks satricina Dogecoin, un Ethereum maksa sasniedza rekordaugstu līmeni

Nedēļas jaunumi – kriptovalūtas pasaules lielākie nedēļas stāsti

Šī nedēļa, kā vienmēr, bija notikumiem bagāta ķēdes un kriptonauda nozarē. Mēs redzējām, ka Yearn dažu minūšu laikā tiek izmantots miljoniem dolāru, savukārt pieaugošais pieprasījums pēc decentralizētajām finansēm ir sūtījis Ethereum tīkla maksu rekordaugstu līmeni. Elons Musks arī no sava čivināt biogrāfijas noņēma atsauci uz Bitcoin par labu tweetēšanai par Dogecoin.

Šīs nedēļas OKEx Insight nedēļas jaunumu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

Yearn exploit 10 minūtēs rada zaudējumus 2,8 miljonu ASV dolāru apmērā

Vēlā ceturtdienas vakarā bija decentralizēta finanšu platforma Yearn Finance izmantotas. Neskatoties uz to, ka to mazina aptuveni 10 minūtes, Uzbrucējam tika zaudēti 2,8 miljoni ASV dolāru, savukārt velve zaudēja 11 miljonus ASV dolāru.

Galvenie līdzņemamie

 • Yearn ir labi pazīstama platforma DeFi telpā, un tajā tiek organizēta virkne partnerību. Izmantošana neapšaubāmi kaitēs – vismaz īslaicīgi – projektam, par kuru vēlīnām bija savas diskusijas par pārvaldību.
 • Ekspluatācija notiek laikā, kad DeFi pārvaldības žetonu vērtēšana strauji pieaug. Ziņas par Yearn problēmu maz palīdzēja nekavējoties apturēt citu žetonu izaugsmi.
 • Uzbrukumam bija ļoti sarežģīts raksturs, un tas var sēt šaubas par citas labi izveidotas DeFi platformas drošību.

Tūlīt pēc izmantošanas YFI cena bija nepastāvīga. Avots: OKEx

Elons Musks izņem Bitcoin no bio, shills Dogecoin

Elons Musks noņēma "#bitcoin" hashtag no sava Twitter biogrāfijas ceturtdien, pirms publicēja virkni tvītu par Dogecoin. Tūlīt pēc tam palielinājās DOGE, taču tas nesasniedza pēdējos augstākos rādītājus pēc Volstrītas derībām saistītā pieauguma.

Galvenie līdzņemamie

 • Muska Twitter-bio apstiprinājums Bitcoin bija īslaicīgs, taču tas nenozīmē, ka viņu neinteresē. Noslēpumainais Tesla dibinātājs Kluba nama sanāksmē minēja, ka viņš redz potenciālu vadošajā kriptovalūtā.
 • Daži blokķēdes industrijā atrod Muska tvitera izspēles, it īpaši viņa Dogecoin tvītus mānīgs un bīstami privātiem ieguldītājiem.

DOGE cena piedzīvoja īpaši nestabilu nedēļu. Avots: OKEx

Ruffer pārdeva 40% no BTC riska darījumiem par 650 miljonu ASV dolāru peļņu

Ruffer atklāts aptuveni 40% no kopējā BTC riska darījuma pārdošana trešdien par 650 miljonu ASV dolāru peļņu. Vairāku miljardu dolāru investīciju pārvaldības firma monētas iegādājās 2020. gada novembrī un joprojām saglabā aptuveni 700 miljonu ASV dolāru vērtībā ekspozīciju vadošajai kriptovalūtai..

Galvenais līdzņemšana

 • Kā institucionāls ieguldītājs Ruffer veiksmīgā tirdzniecība var liecināt, ka tikpat lieli spēlētāji var būt gatavi uzņemties peļņu arī pēc plaša BTC cenu pieauguma, nevis tikai visu savu riska darījumu turēšanu ilgtermiņā.

Ethereum vidējās maksas nosaka visu laiku augstāko līmeni

Ar interesi par decentralizētu finansēšanu un Ethereum balstītu žetonu pieaugumu, vidējās darījumu maksas uz iepriekšminētā pamata slāņa ir sasnieguši jaunu visu laiku augstāko līmeni, kas ir krietni virs 20 USD.

Galvenie līdzņemamie

 • Ethereum lietotāji un DeFi dalībnieki domāja, ka darījumu maksa ir slikta pagājušajā vasarā, kad interese par decentralizētajām finansēm patiesi pieauga. Tagad maksa būtībā ir divkārša, nekā tā bija "DeFi vasara."
 • Daudzi apšauba Ethereum acīmredzamo mērogojamības trūkumu un domā, cik ilgtspējīgs ir tīkls "finanšu nākotne."
 • Ethereum kalnrači ir lielākie ieguvēji no dramatiskā darījumu maksu pieauguma.
 • Mazākiem mazumtirdzniecības lietotājiem cenas tiek noteiktas no decentralizētas apmaiņas, piemēram, Uniswap un SushiSwap.

Vidējās darījumu maksas Ethereum tīklā strauji pieaug. Avots: Blockchair

Gugenheima CIO palielina BTC mērķi līdz 600 000 USD

Guggenheim Partners pārstāvis Skots Minerds ir palielinājis BTC cenu prognozi līdz 600 000 USD par monētu. Vairāku miljardu dolāru investīciju firmas galvenais investīciju virsnieks šo pārskatīto mērķi izvirzīja 2007. gadā intervija ar CNN otrdien.

Galvenie līdzņemamie

 • Neskatoties uz ilgtermiņa mērķi, Minerds uzskata, ka institucionālā līdzdalība pašlaik nav pietiekama, lai atbalstītu pašreizējo cenu līmeni zem 40 000 USD par monētu.
 • Neskatoties uz to, Minerda noskaņojums ir vēl viens piemērs tam, ka BTC kļūst arvien pieņemamāka kā aktīvs, kurā vērts ieguldīt no institucionālajiem investoriem un privātpersonām ar augstu neto vērtību.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me