Ieguldījumi Litecoin (LTC) – viss, kas jums jāzina

Būtu neiespējami ilgi ieiet kriptogrāfiskajā telpā, galu galā neskrienot pāri vienai no senākajām un cienījamākajām monētām – Litecoin (LTC). Litecoin ir atvērts-avots рееr-tо-рееr digitālā naudas sistēma, kas līdzīga Bitcoin. Svarīgi ir tas, ka Litecoin tika izstrādāts, lai novērstu dažus no pasaulē pirmās veiksmīgās kriptovalūtas Bitcoin trūkumiem. Šajā ziņā daudzi nozares darbinieki Litecoin ir apzīmējuši arī ar “sudrabu” uz Bitcoin zeltu.

Kas ir Litecoin (LTC)?

Litecoin bija viena no pirmajām kriptovalūtām, kas ienāca tirgū. Līdz ar to tā joprojām ir viena no lielākajām monētām nozarē, kuras pamatā ir tirgus kapitalizācija. Šī ļoti populārā monēta ir atrodama gandrīz katrā kriptogrāfijas biržā. Turklāt tā ir viena no pasaulē visplašāk pieņemtajām kriptovalūtām. Jūs varat izmantot Litecoin preču, pakalpojumu iegādei vai pat ieguldījumiem citos kriptogrāfijas projektos, kad tie parādās.

Tāpat kā lielākā daļa kriptovalūtu, arī Litecoin izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai paliktu decentralizēta. Decentralizētās valūtas daudzos veidos atšķiras no tradicionālajām valūtām. Galvenokārt tos neizsniedz centrālā iestāde, piemēram, valdība. Tā vietā litecoīnus ražo, izmantojot сrурtоgrарhіс рrоtосоl. Oficiāli Litecoin’s tiek izlaists ar MIT / X11.

Kā darbojas Litecoin (LTC)?

Litecoin darbojas ļoti līdzīgi Bitcoin. Faktiski šo tiešsaistes maksājumu sistēmu tieši iedvesmoja Satoshi Nakamoto un viņa Bitcoin protokola izlaišana. Daudzi cilvēki ir pārsteigti, uzzinot, ka Litecoin bija viena no agrākajām Bitcoin dakšām tirgū. Šī kriptogrāfijas valūta kā tāda tehniski ir gandrīz precīzi zināma, kaut arī ar dažām būtiskām atšķirībām.

Litecoin, izmantojot Litecoin.org

Litecoin, izmantojot Litecoin.org

LTC izstrādātājs Čārlijs Lī sāka savu Litecoin projektu, aizņemoties kodolu no Bitcoin. Pēc tam viņš veica vairākas svarīgas izmaiņas protokolā. Viens no galvenajiem jauninājumiem, ko viņš ieviesa, bija bloka apstiprināšanas laika samazināšana no 10 minūtēm līdz 2,5 minūtēm. Tāpat kā ar Bitcoin, arī šajos blokos ir nākamā darījumu pakete, kas gaida apstiprinājumu.

Bloķēt laika samazināšanu

Bloķēšanas laika samazināšana deva Litecoin lielāku mērogojamību nekā tā priekšgājēji. Īpaši tas nozīmē, ka LTC tagad ir 4x ātrāk nekā Bitcoin darījumu sekundē (tps) ziņā. Lī arī koriģēja darījumu maksas modeli LTC ietvaros, lai padarītu to pievilcīgāku masām. Konkrēti, Litecoin maksas struktūra ir 1/50 no Bitcoin lieluma.

Šī maksas struktūra ir viena no galvenajām platformas piesaistes iespējām. Apbrīnojami, ka darījuma apstrāde maksā tikai 1/1000 LTC. Arī šī nelielā maksa nemainās atkarībā no darījuma lieluma. Jūs maksājat tādu pašu summu neatkarīgi no tā lieluma. Šī stratēģija nodrošina milzīgu jauninājumu pašreizējiem tirgus līderiem. Piemēram, PayPal iekasē 3% maksu par katru darījumu, kas tiek veikts viņu tīklā.

LTC kopējais piedāvājums

Viens no galvenajiem Litecoin un kriptovalūtu piesaistes veidiem ir to ierobežotais piedāvājums. Atšķirībā no fiat valūtas, kuru valdības var izdrukāt pēc vēlēšanās, Litecoins tiek ražots tikai noteiktos intervālos pēc tam, kad ir apstiprināts darījumu bloks tīklā. Kopumā tiks ražoti tikai 84 miljoni litecoīnu. Interesanti, ka šī summa bija vienkāršu izstrādātāju aprēķinu rezultāts.

Būtībā izstrādātāji nolēma, ka, tā kā Litecoin apstrādā darījumus ar 4x ātrumu Bitcoin, būtu prātīgi nodrošināt tīklu ar 4x marķieriem. Kritiski šis fiksētais monētu daudzums nozīmē arī to, ka laika gaitā inflācija neietekmēs valūtas kopējo vērtību. Jo vairāk laika paiet, jo lielāka vērtība katram Litecoin vajadzētu būt. No šodienas tirgū jau ir vairāk nekā 65 177 458 litecoīni.

Daudzi tirgotāji uzskata Litecoin par ilgtspējīgāku iespēju tirgū. Viņu viedoklis nav bez pamata. Pirmkārt, LTC bieži piedzīvo mazāk svārstīgumu nekā lielais brālis Bitcoin. Arī šī projekta izstrādes komanda ir nedaudz izdevīgāka nekā Bitcoin izstrādes komanda. Konkrēti, LTC izstrādātāji atkal un atkal ir pierādījuši vēlmi palikt tehnoloģiski pirms konkurences. Platforma bija pirmā, kas pievienoja Segregated Witness atjauninājumu.

Turklāt Litecoin sāka apstrādāt Lightning Network darījumus mēnešus pirms BTC. 2017. gada maijā LTC vairākus mēnešus pirms Bitcoin to spēja pieņemt Segregated Witness protokolu. Tajā pašā gadā projekta izstrādes komanda veica arī pirmo zibens tīkla darījumu no Cīrihes (Vācija) līdz Sanfrancisko.

Litecoin (LTC) vēsture

Litecoin episkā slavas celšanās sākas 2011. gada oktobrī, kad projekta Bitcoinist publicēja ilgu laiku, Čārlijs Lī. Jo īpaši Lī bija bijušais Google darbinieks, kurš bija sekojis Bitcoin kopš tā sākuma. Tajā laikā Lī atzina Bitcoin vērtību, taču pamanīja, ka ir dažas jomas, kuras, uzlabojot, varētu palīdzēt virzīt plaša mēroga blokķēdes pieņemšanu masu vidū. Lī uzlabojumi koncentrējās uz saīsinātu darījumu laiku, nodevām un koncentrētu ieguves fondu likvidēšanu.

Iespaidīgi, lai sasniegtu 1 miljardu ASV dolāru lielu tirgus kapitalizāciju, Litecoin bija nepieciešami tikai 2 gadi. Monēta šodien joprojām dominē tirgū. Proti, Litecoin savu oficiālo visu laiku augstāko līmeni – 360,93 USD – sasniedza 2017. gada 18. decembrī. Neticami, ka šī vērtība bija par 8200% lielāka nekā marķieru vērtība tikai gadu iepriekš. Tajā laikā Litecoin tirgus vērtība bija tikai aptuveni 4,40 USD.

Interesantā notikumu pavērsiens Lī 2017. gada decembrī nolēma pārdot visas savas Litecoin daļas. Tajā laikā Lī paskaidroja, izmantojot Reddit pastu, kāpēc viņš pieņēma lēmumu. Viņš paziņoja, ka viņam ir bažas par viņa pieaugošo ietekmi uz platformu. Savos tagad slavenajos ierakstos Lī ir citēts norādot: “Kad es tvītoju par Litecoin cenu vai pat tikai labām vai sliktām ziņām, man tiek pārmests, ka es to darīju personiska labuma labā. Daži cilvēki pat domā, ka es īsoju LTC! Tāpēc savā ziņā man ir interešu konflikts turēt LTC un čivināt par to, jo man ir tik liela ietekme. ” Galu galā viņš nolēma, ka vislabāk ir izvairīties no interešu konflikta, kas rodas saistībā ar viņa kā LTC dibinātāja amatu.

Kā nopirkt Litecoin (LTC)

Par laimi, LTC pirkšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Pateicoties tās milzīgajai popularitātei, jūs varat iegādāties LTC no visām lielākajām biržām, kas darbojas šodien. Šīs pieejas process katrai platformai nedaudz mainās, bet kopumā tas viss darbojas vienādi. Pirmais solis ir reģistrācijas informācijas aizpildīšana, ja platformā esat jauns. Kad esat pabeidzis reģistrāciju, varat sākt iegādāties LTC tieši. Šīs monētas iegūšanai ir divi galvenie veidi.

Pirmais veids ir tieši ar fiat valūtu. Lielākā daļa biržu piedāvā tieši LTC / Fiat savienošanu pārī. Tādā gadījumā jūs varat vienkārši ielādēt savu fiat valūtu maiņas makā. Pēc tam atlasiet pirkuma Litecoin un tieši tāpat, jums ir labi iet. Pēc pirkuma veikšanas dažu sekunžu laikā LTC parādīsies jūsu apmaiņas makā.

Otrs veids, kā iegādāties LTC, ir starpnieka izmantošana. Ja jūsu birža nepiedāvā LTC / Fiat pārus, jums vispirms būs jāiegādājas Bitcoin. Tad jūs varat to tirgot pret Litecoin. Lieliskas ziņas ir tas, ka Litecoin ir viena no populārākajām kriptovalūtām pasaulē. Tādējādi jūs varat viegli tirgot gandrīz jebkuru žetonu vai monētu dažiem Litecoin.

Ieguldījumi Litecoin (LTC) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Litecoin (LTC) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Litecoin (LTC) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

1,00 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā raktuves Litecoin

Litecoin ieguve ir ļoti līdzīga Bitcoin. Tīkls izmanto vienprātības mehānismu, lai nodrošinātu tīkla stāvokļa saglabāšanu. Tomēr, atšķirībā no Bitcoin, Litecoin atceļ SHA-256 konsensa mehānismu par labu citam protokolam, kas pazīstams kā “scrypt Mining”. Litecoin atbalstītājiem patīk kalnrūpniecības izplatīšanas metode LTC šifrētajai raktuvēm, kas, domājams, ir taisnīgāks modelis. Scrypt ļauj patērētāja līmeņa aparatūrai, piemēram, GPU, veiksmīgi iegūt Litecoin.

Kritiski jūs joprojām varat iegūt LTC uz Mac vai Windows PC. Kalnrači var izvēlēties veikt šo uzdevumu vai nu solo, vai arī ar kalnrūpniecības baseina palīdzību, kaut kas vairs nav iespējams Bitcoin ieguves vajadzībām. Lai gan Litecoin ieguvi šodien var veikt ar parastu mājas datoru, tas būtu ļoti lēns. Daudz prātīgāk ir iegādāties kalnrūpniecības platformu, kas īpaši paredzēta scrypt kalnrūpniecības algoritmiem. Šī stratēģija nodrošinās jums labākus rezultātus un palielinās jūsu izredzes kļūt par nākamo kalnraču, kurš apstiprinās darījumus un pievienos tos blokķēdei.

Katru dienu tiek iegūti 14 400 litecoīnu. Šis ieguves grafiks ir vienāds ar katrām 2,5 minūtēm, tiek mīnēts LTC bloks. Mezgls, kas blokķēdei pievieno nākamo darījumu bloku, saņem atlīdzību par 25 jaunizveidotajiem Litecoins. Līdzīgi kā Bitcoin stratēģijā, kalnrūpniecība atlīdzību iegūst laika gaitā. 2015. gada oktobrī Litecoin atlīdzība tika samazināta uz pusi. Īpaši pusi samazināšana turpināsies regulāri, līdz tiks izrakts 84 000 000. Litecoin.

Kur es varu uzglabāt Litecoin?

Runājot par Litecoin glabāšanu, nav iespēju, kuras apsvērt. Nelielām ikdienas tirdzniecības aktivitātēm varat atstāt savu Litecoin apmaiņas makā. Tomēr ir vērts pieminēt, ka mūsdienās tas ir vismazāk drošais veids, kā uzglabāt kriptogrāfijas valūtu. Nākamās iespējas, kas jāapsver, ir datoru vai mobilie maki. Mūsdienās sabiedrībai ir pieejami daudzi Litecoin spējīgi maciņi. Vairumā gadījumu šie maki ļaus jums uzglabāt Litecoin kopā ar dažām citām iecienītākajām kriptovalūtām.

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus LTC vai ja plānojat HODLing šo kripto uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Litecoin (LTC).

Tirdzniecība Litecoin

Tirdzniecība Litecoin ir tas pats, kas tirgot jebkuru no populārākajām kriptovalūtām. Jums būs jāuzrauga tirgus, lai iegūtu skaidru izpratni par pašreizējo vidi. Turklāt vēl viens svarīgs solis ir Litecoin attīstības ziņu uzraudzība. Piemēram, šonedēļ Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstīts likums, kas oficiāli atzīst tādas kriptovalūtas kā Bitcoin un Litecoin.

LTC, izmantojot CoinMarketCap

LTC, izmantojot CoinMarketCap

Pozitīvas ziņas, piemēram, liela mēroga pieņemšana vai normatīvā apstiprināšana, parasti tieši izpaužas kā monētas pieaugums. Un otrādi, jūs varat sajust gaidāmos tirgus zaudējumus, ja kriptogrāfijas tirgū kopumā ir negatīvas ziņas. Pārsteidzoši, analītiķi ir ziņojuši, ka Litecoin ir ieradums vadošais Bitcoin tirgus kustības ziņā. Šī pirmā kustība daudziem analītiķiem lika uzraudzīt Litecoin, cenšoties labāk uztvert Bitcoin potenciālās tirgus kustības.

LTC turpina paplašināties

Katru nedēļu Litecoin piedzīvo sava veida tīkla vai iespēju paplašināšanu. Tikai šo nedēļu, The Kyber tīkls, decentralizēta kriptogrāfijas valūtas maiņa, uzskaitīts ar Ethereum saderīgs pLTC marķieris. Lai gan šis projekts nav tieši Litecoin, stratēģijas ietvaros tas skaidri izmanto monētas reputāciju un vērtību. PLTC marķieris ir Litecoin piesaistīts marķieris, kas dzīvo Ethereum blokķēdē. Patiesi, pLTC ir piesaistīts 1: 1 Litecoin.

Oficiāli marķieris tika palaists 2020. gada 29. jūlijā, ar mērķi atbrīvot likviditāti nozarē, ļaujot vairāk ķēdes starp aktīviem. Attīstības komanda aiz pTokens projekts izskaidroja koncepciju kā vēl vienu veidu, kā lietotāji var izpētīt decentralizēto finanšu pasauli. Mūsdienās pastāv vairāki pToken. Visi eksistē Ethereum blokķēdē, bet ir piesaistīti pamatā esošajiem digitālajiem aktīviem.

Litecoin šodien

Mūsdienās Litecoin joprojām ir viena no desmit lielākajām kriptovalūtām pasaulē. Marķieris, izmantojot CoinMarketCap, šobrīd norāda tirgus vērtību 57,33 USD ar kopējo vērtību 3 736 382 516 USD (335 419 BTC). Tas bija iespaidīgi, ka LTC pēdējos 5 gados izdevās palikt par dominējošo spēlētāju, pat ja kriptogrāfijas telpas kopējās iespējas sāka mainīties. Cerams, ka Litecoin turpinās aizpildīt galveno nišu, spēlējot sudrabu līdz Bitcoin zeltam nākamajos gados.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me