Kaip užsidirbti pinigų atsargose

Nors nėra stebuklingos formulės, kaip užsidirbti pinigų vertybinių popierių rinkoje, yra keletas būdų, kaip pritaikyti šansus savo naudai. Svarbiausia yra realistiškai įvertinti savo žinių lygį ir laiką, kurį galite skirti investavimui.

Pasyvus investavimas

Paprasčiausias būdas užsidirbti akcijų rinkoje yra pasyvus investavimas į ETF. Tai leis jums uždirbti tokią pačią grąžą, kaip ir didžiausių biržoje kotiruojamų bendrovių akcijų indeksas.

Per pastaruosius šimtą metų akcijų rinka nuolat pralenkė kitas turto klases, tokias kaip obligacijos, nekilnojamasis turtas ir taurieji metalai. Tuo pačiu metu dauguma investicinių fondų pasiekė platus akcijų rinkos indeksų rodiklius. Kalbėdami apie platų akcijų rinkos indeksą, turime omenyje tokius indeksus kaip S&P500, kurie apima vertingiausias biržoje kotiruojamas bendroves.

Taigi, investuodami į ETF, kuris stebi rinkos indeksą, reiškia, kad uždirbate tokią pačią grąžą kaip ir indeksas, taigi jūs jau lenkiate aktyviausiai valdomus fondus. Tai taip pat reiškia, kad esate investuotas į turto klasę, kuri per ilgą laiką buvo nuolat geresnė. Net gana kukli grąža gali būti reikšminga per pakankamai ilgą laikotarpį. ETF taip pat yra daug pigiau nei beveik bet kokio kito tipo finansinių produktų.

Galima pagerinti rinkos ETF veiklą, tačiau reikia rizikuoti šiek tiek daugiau. Vienas iš būdų pagerinti ETF portfelio našumą yra pridėti lėšų, kurios seka sparčiau augančius sektorius, pvz., Technologijas ir vartotojų nuožiūra pasirinktas įmones..

Pirk ir laikyk investavimą

Terminas „pasyvus investavimas“ paprastai naudojamas investuoti į ETF ar indekso fondus. Pasyvus investavimas taip pat reiškia ilgalaikį lėšų laikymą, nedarant jokių pakeitimų. Pirkimas ir laikymas yra labai panašus.

Prieš atsirandant pasyviam investavimui, terminas „pirkti ir sulaikyti“ buvo vartojamas atskirų akcijų pirkimui ir jų laikymui neribotą laiką. Dideliu mastu Warrenas Buffetas uždirbo pinigus, nors jo veikloje yra šiek tiek daugiau.

Sunkiau įvertinti pirkimo ir sulaikymo investavimo efektyvumą, nes jo sėkmė ar nesėkmė akivaizdžiai priklauso nuo pasirinktų akcijų. Tačiau šioje strategijoje yra didelis privalumas. Investuotojai dažnai sabotuoja savo pačių rezultatus pirkdami ir pardavinėdami akcijas bei bandydami laiko rinką. Daugeliu atvejų jie uždirbtų daugiau paprasčiausiai pirkdami ir laikydami akcijas, darant prielaidą, kad jie prasideda ne nuo baisių akcijų pasirinkimo. Sprendimas yra turėti nemažai skirtingų akcijų ir laikytis akcijų, turinčių gerus verslo modelius, konkurencinį pranašumą ir tvirtą lyderystę.

Pažangūs būdai užsidirbti pinigų akcijų rinkoje

Pasyvus investavimas anaiptol nėra vienintelis būdas užsidirbti pinigų iš akcijų ar geriausias būdas. Yra daug sudėtingesnių metodų, tačiau jiems reikia daugiau laiko ir žinių bei paprastai daugiau rizikos. Štai keletas dažniausiai naudojamų investavimo (ir kai kuriais atvejais prekybos) metodų.

Investiciniai fondai ir aktyviai valdomi ETF

Nors dauguma aktyviai valdomų fondų – abu ETF ir investiciniai fondai – nepralenkia rinkos, kai atsižvelgiama į išlaidas, tačiau kai kurie tai daro. Daugybė labai sėkmingų investuotojų perkelia pinigus tarp skirtingų fondų, norėdami įveikti rinką. Vis dėlto tam reikia atlikti daug tyrimų.

Pagunda vytis rezultatus investuojant į fondus, kurių veikla buvo gera pastarojoje praeityje. Vis dėlto tai dažnai atsinaujina, o investuotojai galų gale perka ir parduoda žemai. Apgaulė yra surasti lėšų, kurios ateityje gali būti geros, neatsižvelgiant į ankstesnius rezultatus.

Vertės investavimas

Vertės investuotojas perka akcijas, jei mano, kad kaina, kuria prekiaujama akcija, yra žymiai mažesnė už vidinę jos vertę. Tai yra įmonės turto vertė, padalyta iš jos išleistų akcijų skaičiaus, taip pat atspindi įmonės likvidacinę vertę.

Pirkdami mažesnę nei jos vertė akciją, jūs gausite saugumą ir galėsite uždirbti pelną visai nedidindami įmonės.

Taigi, jūs turite ribotą neigiamą pusę, turėdami didelį potencialą aukštyn, jei akcijų kaina atsigaus. Norint investuoti į vertę reikia labai gerai suprasti įmonės sąskaitas ir finansines ataskaitas.

Investicijos į augimą

Investicijos į augimą yra susijusios su pelno augimu ir pelno augimo galimybe. Kad įmonė padidintų pelną, ji turi arba padidinti pardavimus, arba išplėsti savo pelno maržą. Pardavimus lengviausia auginti, kai auga visa jo produkto rinka – priešingu atveju įmonė turi padidinti savo rinkos dalį. Maržos augimą dažnai lemia masto ekonomijos poveikis, nes pastoviosios išlaidos auga lėčiau nei pardavimai.

Investuotojams iššūkis yra tai, kad augimo akcijų kaina paprastai atspindi tam tikrą būsimą augimą. Jei ateityje augimas nuvils, akcijų kaina gali pasirodyti pernelyg brangi ir kristi. Nepaisant to, per pastaruosius du dešimtmečius investicijos į augimą buvo nepaprastai sėkmingos, ypač technologijų sektoriuje, kuris apima tokias kompanijas kaip „Apple“, „Amazon“ ir „Facebook“. Kitas sektorius, kuriame auga gerai augančios įmonės, yra vartotojų diskrecijos sektorius su tokiais kaip „Starbucks“ ir „Nike“.

Investuojama į dividendus

Jei jus labiau domina pajamų srauto kūrimas, o ne kapitalo augimas, investicijos į dividendus yra dar viena galimybė. Įmonės moka dividendus, kad paskirstytų pelną savo akcininkams. Bendrovės, kurios moka dividendus, būna labiau subrendusios ir pasižymi geromis pelno maržomis.

Dažnai kyla pagunda pirkti akcijas, kurių pelnas yra didžiausias. Tačiau svarbiausias veiksnys yra dividendų tvarumas. Jei įmonė negali išlaikyti dividendų mokėjimo, akcijų kaina greičiausiai žlugs, ir jūs prarasite daug daugiau nei dividendai. Geriausios dividendų akcijos yra tos, kurios gali sau leisti toliau didinti savo dividendus.

Skolintų vertybinių popierių pardavimas

Taip, jūs galite užsidirbti pinigų, kai akcijų kainos kris. Tai galite padaryti skolindamiesi skolintų akcijų (už kurias mokate mokestį) ir jas parduodant. Kai akcijų kaina nukrenta, galite jas atpirkti ir grąžinti skolintojui.

Atsargų trūkumas yra pažangi strategija, todėl ją reikia vertinti atsargiai. Jei per daug prekybininkų trumpų akcijų, didelė tikimybė, kad kaina bus „išspausta“ aukštesnė. Atminkite, kad esant trumpai pozicijai galimas nuostolis yra neribotas.

Porų prekyba

Trumpas pardavimas leidžia derinti ilgąsias ir trumpąsias pozicijas. Tai reiškia, kad galite nusipirkti akcijų, kurios, jūsų manymu, bus geros, ir parduoti trumpomis akcijomis, kurios, jūsų manymu, bus prastesnės. Šios strategijos pranašumas yra tas, kad pozicija yra apsaugota nuo bendros rinkos korekcijos.

Pasirinko akcijų brokerį

Pirmas žingsnis jūsų kelionėje turėtų būti akcijų brokerio pasirinkimas. Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

Kaip užsidirbti pinigų atsargose Kaip užsidirbti pinigų atsargose Kaip užsidirbti pinigų atsargose
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimalius dydžius, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Išvada

Kiekvienam iš čia išvardytų investavimo būdų reikia skirtingo lygio žinių, įgūdžių, rizikos apetito, laiko ir kantrybės. Tinkamo požiūrio paieška reiškia investavimo stiliaus, kuris atitiktų jūsų žinių lygį, asmenybę, tvarkaraštį ir finansinę situaciją. Geriausia pradėti nuo pasyvių investicijų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me