Geriausios kreditų taisymo įmonės

Žemas kredito balas? Ankstesni pažeidimai, bankrotai ar kiti neigiami ženklai jūsų kredito ataskaitose? Tai yra problemos, su kuriomis susiduria daugelis amerikiečių ir nežino, ką daryti. Tačiau, jei žinote, kur ieškoti, apsilankę vienoje geriausių kreditų taisymo bendrovių šalyje, galite išspręsti problemą ir pabėgti nepažeisti. Čia yra 7 absoliučiai geriausios kreditų taisymo įmonės, kurias galėčiau rasti, kad, tikiuosi, jus išvengs.

1. Kreditų privalumai

Kreditų privalumai buvo sukurtas siekiant pasinaudoti dirbtiniu intelektu ir yra vienas iš moderniausių kreditų taisymo variantų JAV. Tai gali būti labai lengva ir patogu šiuolaikiniam žmogui dirbti ir padėti valdyti jūsų kredito balą. Versle daugiau nei 10 metų „The Credit Pros“ gali padėti išspręsti jūsų kreditą ir jį valdyti. Nors jie yra jaunesni už kai kurias kitas šiame sąraše esančias agentūras, jie turi daugiau nei 100 000 vartotojų ir turi BBB A + reitingą, kuris mums atrodo įspūdingas.

Registruodamiesi suteiksite jiems prieigą prie savo kredito ataskaitų. Iš ten „The Credit Pros“ ekspertai analizuos, ką jie gali padaryti jums, ir pradės dirbti jums. Geriausia iš visų kredito stebėjimo funkcijų yra Nėra papildomo mokesčio kurie gali padėti pastebėti galimą tapatybės vagystę.

2. Kreditas Šventasis

Nors dauguma šio geriausių kreditų taisymo bendrovių sąrašo Amerikoje nėra suskirstytos pagal rangą, nes daug tai priklauso nuo jūsų pageidavimų, Kreditas Šventasis yra aiškus geriausių kreditų taisymo bendrovių laimėtojas. Dėl šios priežasties mes jį nurodėme kaip pirmąjį. „Credit Saint“, anot „Geresnio verslo biuro“, yra A + įmonė, veikianti daugiau nei dešimtmetį. Per tą kadenciją jie padėjo tūkstančiams ir tūkstančiams žmonių kaip jūs.

„Credit Saint“ pradės jus nemokamai susitikę su jumis ir aptardami dabartinę jūsų kredito būklę. Jie netgi pateiks pavyzdį, ką būtų galima padaryti, ir geriausią jūsų kredito scenarijų, jei juos samdytumėte. Nustačiusi jiems rūpimas sritis, „Credit Saint“ atakuos kiekvieną problemą, siųsdama iššūkius trims pagrindiniams kredito biurams JAV..

„Credit Saint“ yra viena agresyviausių remonto bendrovių, kas yra gerai, tačiau ne visiems reikia mokėti už visavertį atakos šunį. Štai kodėl „Credit Saint“ siūlo keletą paketų, atsižvelgdama į tai, ko jums reikia, kad jūsų sprogimas būtų kuo didesnis.

3. Leksingtono įstatymas

Leksingtono įstatymas yra advokatų kontora, kurios specializacija yra kreditų taisymas. Jie gali jums padėti, jei įvyko skyrybos, asmens tapatybės vagystės ir kt., Kurios turėjo įtakos jūsų kredito ataskaitai. Labai paguoda, kad tai tikra advokatų kontora, kurioje dirba ekspertai advokatai ir advokatų padėjėjai, ir tai neabejotinai padeda, kad jie dirba nuo 1991 m..

Kaip ir „Credit Saint“, „Lexington Law“ turi tris skirtingus paslaugų planus su įvairiomis prieinamomis kainomis. Kiekvienas planas gali padėti nustatyti kredito balą, o į brangesnius planus taip pat bus įtrauktos papildomos funkcijos, pvz., FICO rezultatų stebėjimo priemonė. „Lexington Law“ ne tik išsiųs jums pritaikytus ginčus jūsų vardu, bet ir gali užginčyti griežtus klausimus, kurie gali jus pakenkti. Nesvarbu, kurį iš planų pasirinksite, turėsite internetinį prietaisų skydelį su visa reikalinga informacija po ranka.

4. „Sky Blue“ kredito taisymas

„Sky Blue“ kredito taisymas yra dar viena puiki kredito remonto agentūra. Jie puikiai dirba, kad padėtų padidinti jūsų rezultatą ir pašalinti blogus pažymius jūsų kredito ataskaitoje. Iš visų šiame sąraše esančių bendrovių „Sky Blue“ gali pasiūlyti geriausią kainą, atsižvelgiant į jūsų situaciją.

Eidami priešinga „Credit Saint“ kryptimi, „Sky Blue“ teikia vieną paslaugą ir ima paprastą mėnesinį fiksuotą tarifą. „Sky Blue“ kaina yra mažesnė nei 80 USD per mėnesį, ji yra viena iš geriausių kainų ir kovos už jus. Jei per 90 dienų negavote jokios naudos, galite susigrąžinti savo pinigus su jų pinigų grąžinimo garantija. Kai užsiregistruosite, „Sky Blue“ išanalizuos jūsų kredito ataskaitą ir išsiaiškins, ką galima ištaisyti. Tada jie bandys užginčyti jūsų ataskaitos elementus pasirinktiniu procesu ir prireikus netgi išplatins visus neigiamus elementus. „Sky Blue“ taip pat patikrins, ar jūsų neįvykdyta skola nepažeidžia jokių lupikavimo ar senaties įstatymų.

5. Kredito žmonės

Kredito žmonės dirba daugiau nei 15 metų ir mano, kad jie gali padėti žmonėms, turintiems blogą kreditą, 53–187 balais. Jie buvo gerai peržiūrėti tokiose vietose kaip „Smart Money“ ir „Wall Street Journal“. Atrodo, kad žmonės labai mėgsta savo paslaugas, kurias siūlo planuodami 6 mėnesių planus ir mėnesinį atlyginimą. Šis lankstumas gali būti puikus žmonėms, kurie nėra tikri, kiek tiksliai jiems reikia pagalbos. Jie taip pat siūlo savaitės trukmės bandymą tik už 19 USD ir 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Turėdamas didelę patirtį „The Credit People“ galėjo pamatyti puikių rezultatų. Pasak jų interneto svetainės, jie gavo daugiau nei 71% jų vartotojų, kuriems suteikta hipotekos patvirtinimo sistema, o daugiau nei 78% jų buvo patvirtinti paskolos automobiliams. Po prisijungimo jų vidutinis klientas sugebėjo pastebėti, kad jų kredito balas pagerėjo 32%.

6. Piramidės kredito taisymas

Piramidės kredito taisymas užsiima verslu nuo 2011 m. ir nuo to laiko sparčiai augo. Šiuo metu Niujorke įsikūrusiame versle yra daugiau nei 270 etatinių narių ir daugiau nei 8000 žmonių palaikymo komandoje. Todėl galite tikėtis puikių klientų aptarnavimo iš „Pyramid Credit Repair“.

„Pyramid Credit Repair“ turi keletą planų, pagrįstų jūsų poreikiais, kurių kiekvienas turi didelių privalumų, įskaitant apsaugą visą parą visą parą. Viena unikali nauda yra ta, kad jie siūlo 25 000 USD draudimo planą tapatybės vagystės atveju. Be to, jie turi tokių paslaugų kaip tamsaus interneto stebėjimas.

Be to, nors jų planai jau yra prieinami, daugelis mokytojų, veteranų ar porų gali gauti papildomų nuolaidų. „Trustpilot“ duomenimis, „Pyramid Credit Repair“ turi 4,8 įvertinimą iš 5 žvaigždžių. Puikiai tinka visiems, kuriems reikalingas visas funkcijų rinkinys ir didelis palaikymas

7. Ovacijos kreditų paslaugos

Pagaliau mes nusileidome Ovacijos kreditų paslaugos, kurie sąžiningai nusipelnė ovacijų už kai kuriuos atliktus darbus. Jie padėjo daugiau nei 120 000 žmonių, o tai byloja daug. Jie turi ekonomiškas galimybes, kurios gali padaryti stebuklus jūsų kreditui.

Kaip ir „Credit Saint“, „Ovation Credit Services“ suteiks jums pirminę konsultaciją nemokamai, todėl nėra žalos susisiekti su jais ir išbandyti. Jei nusprendėte tęsti su jais, patarėjas padės jums atlikti kiekvieną proceso žingsnį, įskaitant geros valios rašymą, ginčus ir vėluojančių mokėjimų užginčijimą. Pasak Ovation, maždaug 1 iš 5 amerikiečių savo kredito ataskaitose turi netikslią informaciją, todėl jie, tikiuosi, šiandien gali padėti išspręsti jūsų blogą kreditą.

Ovacija yra pagrįstai įkainota, nes jų vienas planas prasideda nuo mažesnio nei 90 USD pirmo mėnesio ir po 80 USD kiekvieną mėnesį po to. „Geresnio verslo biuro“ duomenimis, „Ovation“ yra A + įmonė ir, „Trustpilot“ duomenimis, jos turi 4,3 žvaigždutę iš 5 žvaigždžių.

Santrauka

Blogas kreditas gali sukelti įvairiausių problemų kažkieno gyvenime ir būti didelėmis išlaidomis. Taip gali nutikti dėl didesnių palūkanų už bet kokią hipoteką, paskolą ar kreditinę kortelę arba dėl to, kad darbdaviai ir apartamentai dažnai tikrina kreditą pateikdami paraišką. Tegu žmonės galvoja, kad turi gyventi su savo praeities klaidomis ir blogais kreditais, kai to tikrai neturi. Kreipkitės į kredito remonto agentūrą, kad šiandien patektumėte į teisingą kelią.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me