Viskas, ką reikia žinoti apie „Aion“ kriptovaliutą Pradedančiųjų vadovas 2018 m

Aionas yra revoliucinė daugiapakopė „blockchain“ platforma, kuri buvo sukurta siekiant išspręsti neatidėliotino riboto veikimo tarp esamų blokų grandinių problemą ir vis dar sugebėti tvarkyti savo programas. Jis palaiko pasirinktines „blockchain“ architektūras ir užtikrina kelių grandinių sąveikumą.

„Aion“ projektas vyksta labai tinkamu laikotarpiu, tuo metu, kai vis daugiau blokinių grandinių. Taigi sąveika yra svarbesnė dabar. Sąveika išplės daugelio kitų „blockchain“ platformų akiratį, jau nekalbant apie į įmones orientuotas įmones.

„Aion“ save parduoda kaip trečiosios kartos atvirą blokų grandinę. Jei ši koncepcija skamba šiek tiek svetimai, pažvelkime į ankstesnes „blockchain“ kartas. Kaip esame įsitikinę, kad dauguma jūsų žino, Bitcoin vis dar yra visų kriptovaliutų karalius, ir tai laikoma pirmosios kartos blokų grandine. „Ethereum“ yra geriausias antrosios kartos „blockchain“ pavyzdys. Nors „Bitcoin“ pasauliui pristatė visą kriptografijos koncepciją, „Ethereum“ žengė dar vieną žingsnį kurdama pažangias sutartis ir savo universalią ekosistemą.

aionas

Komanda

Projektui vadovauja Matthew Spoke, „Nuco“ generalinis direktorius ir EEE valdybos narys. Kiti dideli vardai: Jin Tu, „Nuco“ CTO, turintis daugiau nei 15 metų patirtį inžinerijos srityje ir daugiau nei ketverius metus „blockchain“ pramonėje, ir Peteris Vessenesas, įkūręs „Bitcoin Foundation“..

komanda

Kaip veikia „Aion“

Naudodami „Aion“ vartotojai ar beveik bet kokio tipo „blockchain“ gali susivienyti, kalbėti ir keisti mastelį. Pirmasis terminas reiškia „Aion“ gebėjimą palengvinti ryšį tarp „blockchain“ dėl į našumą orientuotos jungiamosios sistemos. Duomenys perduodami per kelias nuotakas, jungiančias įvairias grandinių poras.

Siekdama išspręsti pagrindinę mastelio problemą, „Aion“ gali pasigirti didelio našumo virtualia mašina, tvarkančia vykdymą ir pritaikomumą. „Aion“ taip pat leidžia vartotojams kurti blokų grandines, įtraukiant sutarimo algoritmus ir virtualias mašinas. Pagrindinis privalumas yra tai, kad sąveikos rodikliai su kitomis blokų grandinėmis nėra paveikti.

„Aion“ projekto esmė yra trečiosios kartos „Aion-1“ blokinė grandinė, valdanti patikimas programas ir sujungianti kitas blokines grandines..

Kad būtų paprasčiau, „Aion-1“ yra „Aion“ tinklo blokų grandinė, leidžianti bet kokiai blokinei grandinei nepertraukiamai perduoti skaitmeninę informaciją subjektams, esantiems už centrinės grandinės ribų, ir į išorinį tinklą. „Aion-1“ komponentas suteikia reikiamą infrastruktūrą, kad būtų galima kurti įvairias grandines. Komponento pagalba vartotojai gali įdiegti savo tinklus.

aionas2

AION žetonas

Žetonas yra „blockchain“ maitinimo šaltinis. Jis naudojamas apsaugoti tinklą, kurti naujus blokinius tinklus, taip pat uždirbti pajamų iš grandinių tiltų. AION prieigos raktas iš tikrųjų yra ERC-20 prieigos raktas. Tiesą sakant, prieigos raktas pirmiausia siūlomas kaip ERC-20 prieigos raktas „Ethereum“ blokų grandinėje, ir tik tada jis gali būti pakeistas į oficialų AION tinklo prieigos raktą. Kai taip atsitiks, prieigos raktas gali laisvai srautu perduoti tarp dviejų blokų grandinių.

Geriausias dalykas yra tai, kad investuotojai neprivalo pakeisti „Aion Ethereum“ žetono (ERC-20) į „Aion-1“ žetoną, nes jie visada bus keičiami.

Rinkos situacija

Žetonas buvo išleistas prieš metus, 2017 m. Spalio mėn. Valiuta pasiekė didžiausią vertę maždaug pernai gruodį, kai monetos kaina pakilo virš 10 USD ribos. Šiuo metu AION užima 60 vietą „CoinMarketCap“, kurių bendra kapitalizacija yra 181 932 474 USD, o apyvarta yra 167 480 575 AION iš visų 465 934 587 atsargų.

turgus

AION piniginės

Kaip minėta anksčiau, AION prieigos raktas iš tikrųjų yra „Ethereum“ ženklas. Tai reiškia, kad jis gali būti saugomas bet kuriame „Ethereum“ adrese. Keletas geriausių „Aion“ žetonų saugojimo piniginių yra Didžioji knyga „Nano S“, Trezoras, Miglos piniginė, Jaxx, „MyEtherWallet“, MetaMask, ir imToken.

Aiono pirkimas

Norėdami įsigyti AION, pirmiausia turėsite įsigyti kitą kriptovaliutą, geriausia – „Bitcoin“ arba „Ethereum“. Laimei, AION palaiko keletas labai populiarių šifravimo biržų, tokių kaip „BitForex“, Binansas, Ethfinex, Liqui, ir Bankininkų tinklas. Daugiau informacijos rasite svetainėje Rinkų skyrius „CoinMarketCap“.

Gairės ir ateitis

Pagal projektą planą, 2018 m. Prasidėjo 1 etapas, apimantis modifikuotą sutarimo dėl darbo įrodymo algoritmą, veikiantį žetonų tiltą, tarpšakinį ryšį ir virtualiąją mašiną su jos suderinamumu su EVM. Tarp 1 ir 2 etapų komanda tikisi išleisti „Aion Virtual Machine“ techninį dokumentą, „Aion“ intelekto įrodymo ir „Aion Bridging“ popierius. 2 etapas daugiausia susijęs su perėjimu prie modifikuotos EVM architektūros. Manoma, kad „Aion“ dalyvaujantis tinklo dokumentas komandai užbaigs 2018 m.

Fazė 1

Tikimasi, kad 2019-ieji bus dideli „Aion“ platformos metai. Metai prasidės „Aion Network Economics Paper“, po kurio bus paskelbtas 3 etapas, kuris, kaip tikimasi, bus baigtas tinklo infrastruktūros užbaigimas. Kiti būsimi pokyčiai apima AVM 2 versijos sukūrimą, visišką patvirtintojų konsensuso sistemos sukūrimą ir dalyvavimą tinkle.

2 fazė

Investicijos ir prognozės

Atsižvelgiant į nuolat didėjantį blokinių grandinių skaičių, yra didelė tikimybė, kad „Aion“, turėdamas unikalų požiūrį į sąveikumo problemų sprendimą, ateinančiu laikotarpiu taps šiek tiek būtinu kriptosferai. Būtent todėl ši moneta labai gerai gali parodyti vieną didžiausių kriptosferos kainų padidėjimų.

Naudingos nuorodos ir dalyvavimas socialiniuose tinkluose

Norėdami gauti daugiau informacijos apie projektą, vartotojai kviečiami apsilankyti Oficiali svetainė ir Baltas popierius. Kitos naudingos nuorodos yra oficialus tinklaraščio skyrius, „GitHub“ saugykla, taip pat „Twitter“, Facebook, Telegrama, Nesantaika, ir „YouTube“ kanalus.

Išvada

„Aion“, be jokios abejonės, yra labai įdomus kriptovaliutų projektas, nes juo siekiama išspręsti vieną didžiausių problemų, paprastai susijusių su „blockchain“ – sąveikumą. Žinoma, reikės dar daug dirbti, kol bus baigtas „Aion“ projektas. Tačiau vienas dalykas yra tikras, bus įdomu pamatyti, kaip „Aion“ bando ir tikiuosi, kad jam pavyks paversti „blockchain“ sąveiką realybe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

eac 780 0b4 dde e03 7d4 345