Pērciet Bitcoin ar priekšapmaksas karti – pilnīgs ceļvedis

Mēs jau zinām, ka ir daudz dažādu veidu, kā nopirkt Bitcoin. Bet … vai mēs varam nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti?

Lietotāji meklē dažādus veidus, kā piekļūt Bitcoin. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir ar Bitcoin priekšapmaksas kartēm.

Šajā pilnīgajā ceļvedī mēs dalīsimies ar jums, kā iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Jūs arī uzzināsiet, vai jūs varat iegādāties bitcoin ar priekšapmaksas vīzu dāvanu karti, šīs metodes priekšrocības un trūkumus un vai tas ir drošs veids, kā iegūt BTC.

Kas ir priekšapmaksas kartes?

Priekšapmaksas kartes ir lielisks veids, kā iegādāties preces un pakalpojumus. Šoreiz atšķirība ir tāda, ka maksāsiet ar karti, nevis ar skaidru naudu. Priekšapmaksas kartes darbojas līdzīgi kā debetkartes vai kredītkartes.

Jūs varat iegādāties jau apmaksātu priekšapmaksas karti vai nopirkt tukšu karti un ielādēt līdzekļus. Šo priekšapmaksas karšu priekšrocības ir tādas, ka to izmantošanai nav nepieciešams bankas konts. Tie nav saistīti ar jūsu finanšu datiem. Tādējādi jūs varat sākt tos izmantot, lai iegādātos vairākas lietas.

Protams, jūs varat iegādāties bitcoin ar priekšapmaksas vīzu dāvanu karti vai jebkuru citu priekšapmaksas karti, kas pašlaik ir pieejama. Ir dažādas priekšapmaksas kartes. Katrs no tiem darbosies savādāk un piedāvās jums dažādus risinājumus. Neskatoties uz to, viņi joprojām jums piedāvās priekšapmaksas kartes standarta risinājumus.

Lietotāji mēdz saņemt priekšapmaksas kartes Ziemassvētkos, dzimšanas dienās un īpašos gadījumos. Tomēr daži cilvēki nezina, ko ar viņiem iesākt pēc šīs īpašās dāvanas saņemšanas. Viena no lietām, ko viņi jums ļaus darīt, ir iegādāties Bitcoin.

ING Maestro priekšapmaksas karte pelēkā fonā

Izpratne par priekšapmaksas kartes darbību ir pirmais solis, lai nopirktu Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Nākamā lieta, kas mums jāzina, ir tas, kā to izdarīt un ar kādiem jautājumiem mēs varam saskarties ceļā.

Kā nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti?

Bitcoin ir lielākā kriptonauda pasaulē. Pēdējos gados tā slava ļāva piesaistīt lielu skaitu lietotāju un investoru. Paturot to prātā, mums tagad jāzina, kur to iegādāties. Līdz šim vispopulārākais veids, kā iegūt Bitcoin, ir kriptovalūtas maiņa. Tās ir viegli lietojamas, lietotājam draudzīgas, un lietotājiem piedāvā arī citus risinājumus.

Tomēr, lai noguldītu līdzekļus šajās platformās, jums ir nepieciešams bankas pārskaitījums vai debetkartes vai kredītkartes izmantošana. Šeit mēs varēsim iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas debetkarti. Dažās biržās tiek pieņemtas arī kredītkartes. Tas būs ļoti noderīgi lietotājiem, kuri vēlas iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas kredītkarti.

Lai iegādātos bitcoin ar priekšapmaksas debetkarti, jums būs jāmeklē tikai valūtas maiņa. Šīs kriptogrāfijas platformas jums būs ļoti noderīgas, lai pirktu un pārdotu digitālos aktīvus. Tomēr jums jāpārliecinās, ka kriptogrāfijas birža piedāvā atbalstu debetkartēm un kredītkartēm.

Kad esat izvēlējies apmaiņu, kuru vēlaties izmantot, pienāk brīdis, kad jūs nopirksit bitcoin ar priekšapmaksas debetkarti. Ņem vērā, ka dažās biržās tiek pieņemtas gan debetkartes, gan kredītkartes. Tāpēc jūs varēsiet iegādāties arī bitcoin ar kredītkarti.

Platformā būs jāatver konts. Tas var ilgt dažas minūtes. Atcerieties vienmēr apstiprināt savu e-pasta kontu un identitāti, lai piekļūtu visiem pakalpojumiem un risinājumiem. Pārbaudes process dažreiz var aizņemt ilgāku laiku, taču tas noteikti ir tā vērts.

Jūsu izvēlētajā apmaiņā varēsiet iegādāties bitcoin ar priekšapmaksas vīzu dāvanu karti vai parastu karti. Tas var būt viens no vienkāršākajiem veidiem, kā piekļūt kriptogrāfijas tirgum. Daudzi lietotāji jau zina, kā izmantot priekšapmaksas karti. Viņiem viss process būs daudz vienkāršāks un vienkāršāks.

Kur nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti?

Kā mēs jau minējām iepriekš, ir dažādas kriptovalūtas apmaiņas, kas lietotājiem ļauj iegādāties bitcoin ar priekšapmaksas karti. Galvenais izaicinājums, ar kuru nāksies saskarties, ir viņu atrašana.

Visa pieredze būs atkarīga no apmaiņas, kas jums patīk visvairāk. Turklāt, ja jums ir konts biržā, nav nepieciešams atvērt citu kontu. Vienkārši atcerieties, ka esat verificējis savu kontu šajās platformās. Atcerieties vienmēr pārbaudīt, vai jūsu birža atbalsta priekšapmaksas kartes, lai iegādātos Bitcoin vai citas kriptovalūtas.

Tiklīdz jūs to izdarīsit, jūs varēsiet izvēlēties Bitcoin un nopirkt to ar vēlamo karti. Ņem vērā, ka šīm platformām dažreiz ir jāmaksā par pārskaitījumiem, kas apstrādāti ar kartēm. Dažas platformas nepieņem maksājumus ar kredītkartēm un debetkartēm. Tāpēc jums arī jāpārbauda, ​​vai jūsu valūtas maiņa pieņem šos maksājuma veidus.

Pārbaudes process būs ļoti vienkāršs. Šos datus varat pārbaudīt izmantotās platformas FAQ sadaļā vai sazināties ar klientu atbalsta dienestu, ja nevarat atrast atbildi.

Vēl viens veids, kā nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti, ir meklēšana P2P tirgos. Šie tirgi būtu ļoti noderīgi, ja jūs nomainīsit savu priekšapmaksas karti pret Bitcoin. Neskatoties uz to, jums būs jāatrod klients, kurš pieņems maksājumus ar priekšapmaksas kartēm. Lai gan to varētu nebūt grūti atrast, viņiem varētu būt augstākas cenas nekā izmantojot citus maksājuma veidus.

Ja jūs zināt personu, kas ir ieinteresēta pārdot Bitcoin, tad varat izteikt piedāvājumu ar savu priekšapmaksas karti. Kā mēs tikko minējām, šiem lietotājiem varētu būt iespējams pārdot šos BTC par augstāko cenu, ja maksājat ar priekšapmaksas karti. Šajā gadījumā jums vienkārši jāpieņem lēmums par to, vai jūs pieņemat cenu vai nē.

MasterCard karte stāv pelēkā fonā

Vai ir droši iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti?

Bitcoin iegāde ar priekšapmaksas karti ir droša lieta. Ja jums ir bažas par drošību, tad varat būt pārliecināts, ka šī ir droša metode, kā piekļūt kriptovalūtām. Ņemot vērā, ka karte netiks saistīta ar jūsu bankas kontu, jums būs jāsniedz mazāka informācija ar jūsu izmantoto biroju vai platformām.

Turklāt, ja jums ir priekšapmaksas karte, jūsu vārds un uzvārds netiktu atklāts. Jums nebūs jādala sava personiskā informācija, jo izmantojat tradicionālās debetkartes un kredītkartes. Tas ir tas, kas jums jāņem vērā, veicot priekšapmaksas karšu maksājumus.

Neskatoties uz to, platforma, kuru izmantojat, lai nopirktu Bitcoin ar priekšapmaksas karti, varētu lūgt jums pārbaudīt ID. Ja tas notiks, drošības jautājumi būtu saistīti ar apmaiņas platformu, nevis ar priekšapmaksas karti. Priekšapmaksas kartes mēdz būt ļoti drošas, un jūs varat būt pārliecināti, ka tās darbojas pareizi.

Neapšaubāmi, no drošības viedokļa maksājumus apstrādāt ar priekšapmaksas kartēm būs ļoti ērti. Neskatoties uz tā pozitīvajiem aspektiem, tirgū ir daudz krāpnieku. Tādēļ šīs kartes vienmēr jālieto ļoti piesardzīgi. Jūs varētu nosūtīt dažus līdzekļus krāpniekam vai nepareizai personai. Ja jūs to izdarīsit, var būt ļoti grūti atgūt līdzekļus pēc darījuma apstrādes.

Pērciet Bitcoin ar priekšapmaksas karti: priekšrocības un trūkumi

Bitcoin pirkšanas ar priekšapmaksas karti priekšrocības

Ir vērts norādīt, ka bitcoin pirkšanai ar priekšapmaksas karti ir priekšrocības un trūkumi. Šo metodi izmanto cilvēki, kuriem patīk to padarīt vienkāršu, īsu un ar labiem rezultātiem. Lietojot šo maksājuma veidu, jums nevajadzētu rasties problēmām.

Liela daļa cilvēku saņem priekšapmaksas kartes. Tas nozīmē, ka visā pasaulē ir tūkstošiem, ja ne miljoniem lietotāju. Kā jau iepriekš minēts, priekšapmaksas karšu lietotāji dažreiz nezina, ko ar viņiem darīt. Viena no lietām, ko viņi var darīt, ir nopirkt bitcoin ar priekšapmaksas vīzu dāvanu karti, ja viņi to saņem.

Bitcoin ar priekšapmaksas karti seifamRokas turētāja karte, kurā tiek izmantots Bitcoin ar priekšapmaksas kartes veidni

Vēl viens priekšapmaksas karšu pozitīvais aspekts ir saistīts ar informāciju, kas lietotājiem jāsniedz platformai. Ņemot vērā, ka viņiem nav uzdrukāts jūsu vārds, tas var būt labs veids, kā izvairīties no privātas informācijas koplietošanas.

Mūsdienās dati ir ļoti svarīgi. Tāpēc trešās puses savāc pēc iespējas vairāk no tā. Ja jūs pērkat bitcoin ar priekšapmaksas kredītkarti, jūs varēsiet aizsargāt savu identitāti. Protams, var būt daudzas citas priekšrocības, kas saistītas ar priekšapmaksas karšu izmantošanu. Tomēr mēs tikko uzskaitījām dažus no tiem.

Priekšapmaksas kartes trūkumi

Pārejot uz trūkumiem, mēs varam pieminēt, ka ir tikai dažas platformas, kas atbalsta debetkartes un kredītkartes. Daži citi pat nenodarbojas ar dāvanu kartēm, kas visu procesu apgrūtina. Tas ir galvenais dāvanu karšu izaicinājums. Ir grūti atrast apmaiņu, kas pieņemtu dāvanu kartes.

Pieņemsim, ka atradāt biržu, kas ļauj iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Tomēr jūs saprotat, ka jums ir jāpārbauda savs konts. Platforma prasīs, lai jūs nosūtītu ID verifikāciju. Ja tas notiks, anonīmā palikšanas priekšrocības tiks nekavējoties izdzēstas.

Jūs nevarat baudīt priekšrocības, ja jums nav jāsniedz sava privātā informācija, ja viņi pieprasa jums nosūtīt ID verifikāciju. Tādējādi apmaiņas darba veids vienkārši pārveidotu priekšrocības par neizdevīgu.

Personālais dators blakus baltai kartei, divdesmit dolāriem un seifam.

Arī Bitcoin vai kriptovalūtu pirkšana ar priekšapmaksas kartēm var būt sarežģīta. Pat ja dažas platformas lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti, tās, iespējams, neļaus viņiem iegūt lielu daudzumu kriptogrāfijas. Tā var būt problēma, ja esat liels ieguldītājs vai vēlaties lielāku tirgus pakļaušanu.

Dažās kriptogrāfijas platformās ne visas kriptovalūtas būs pieejamas. Piemēram, tie, iespējams, ļaus jums iegādāties Bitcoin, Litecoin (LTC) vai Ethereum (ETH), bet ne mazākas monētas. Tas varētu būt neizdevīgs tiem lietotājiem, kuri vēlas piekļūt mazākiem marķieriem un digitālajiem aktīviem.

Pros par Bitcoin iegādi ar priekšapmaksas karti

 • Ļoti vienkārši lietojams
 • Daudzi cilvēki saņem priekšapmaksas kartes un nezina, ko ar tām darīt
 • Mazāk informācijas, kas sniegta trešajām pusēm
 • Tās ir pārnēsājamas kā kredītkarte vai debetkarte
 • Dažiem no tiem nav derīguma termiņa
 • Tie ir ļoti droša metode Bitcoin iegādei
 • Bitcoin iegāde ir ļoti vienkārša maksājuma metode

Mīnusi Bitcion pirkšanai ar priekšapmaksas karti

 • Var būt grūti atvērt kontu biržās, kurās tiek pieņemtas debetkartes, kredītkartes un dāvanu kartes
 • Apmaiņas laikā jums var būt nepieciešams sniegt identifikācijas informāciju, izdzēšot anonimitātes priekšrocības
 • Dažas platformas nepiedāvā lielus kriptovalūtu pirkumus ar dāvanu kartēm
 • Bitcoin iegāde ar priekšapmaksas karti var būt dārgāka nekā citu maksājuma veidu izmantošana

Protams, ir daudz citu lietu, kas jāņem vērā, lietojot priekšapmaksas kartes. Tas bija tikai kopsavilkums par galvenajām priekšrocībām un trūkumiem, izmantojot tos, lai iegādātos Bitcoin un citas virtuālās valūtas.

Pēdējie vārdi par Bitcoin iegādi ar priekšapmaksas karti

Bitcoin iegāde ar priekšapmaksas karti var būt lielisks veids, kā piekļūt kriptovalūtas tirgum. Protams, ir daudz citu veidu, kā iegūt iedarbību uz Bitcoin. Tomēr mēs esam nolēmuši kopīgot šo ar jums, lai jums būtu alternatīva metode, kā iegūt virtuālo valūtu iedarbību.

Priekšapmaksas kartēm ir daudz priekšrocību, kuras varat pārbaudīt iepriekš minētajā sarakstā. Bet viņiem ir arī daži trūkumi. Ja jums ir dāvanu kartes un jūs nezināt, ko darīt, tad to izmantošana Bitcoin pirkšanai varētu būt laba izvēle.

Izaicinošā daļa tomēr ir atrast platformu, kas pieņemtu maksājumus ar priekšapmaksas kartēm. Atcerieties, ka jūs varat arī iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti citiem lietotājiem un investoriem.

Neapšaubāmi, priekšapmaksas karšu izmantošana Bitcoin pirkšanai daudziem lietotājiem būs ļoti ērta un noderīga iespēja. Jums vienkārši jāveic pirmais solis un jāpērk Bitcoin ar priekšapmaksas karti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me