Investavimas į Kava – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra Kava?

„Kava“ yra naujos kartos decentralizuotas skolinimas platforma kuria siekiama rinkai suteikti naujo lankstumo. Tinklas yra žinomas dėl savo grandinės galimybių ir unikalios skolinimo strategijos. Šiandien platforma siūlo daugybę produktų, kurių dvi pagrindinės yra paskolos su užstatu ir paskolos. Iki šiol „Kava“ savo vartotojams išmokėjo 1 129 883,32 USD palūkanų.

Kokias problemas „Kava“ bando išspręsti?

„Kava“ kūrėjai siekia supaprastinti decentralizuoto skolinimo sektorių, integruodami įvairius nuosavybės teises technologijas. Kūrėjai specialiai sukūrė sistemą, kad skaidriau ir paprasčiau teiktų stabilius pinigus ir decentralizuotą skolinimą visam pagrindiniam kripto turtui. Todėl „Kava“ yra „DeFi“ sektoriaus pradininkė, kuri ir toliau atkreipia tarptautinės žiniasklaidos dėmesį.

Kaip veikia Kava

Tinklo vartotojai gali įkeisti savo šifravimo turtą mainais į USDX. USDX tinkle veikia kaip „Kava“ pagrindinis moneta. Norėdami gauti USDX paskolas, vartotojai tiesiog turi užrakinti savo kriptografiją išmanioje sutartyje platformoje. Ši užrakinta kriptovaliuta yra jūsų paskolos užstatas.

Vartotojai gali imti kelias įkeistas paskolas, kad sukurtų sintetinį sverto poveikį bet kuriam palaikomam kriptografiniam turtui sistemoje. Pvz., Galite pasirinkti užrakinti savo „Bitcoin“ arba „XRP“ naudodami protokolą. Jūs gautumėte lygiavertę sumą naujai nukaldintų USDX, kad įsigytumėte daugiau „Bitcoin“. Tokiu būdu jūs įgyjate sverto poziciją rinkoje.

„Kava“ taip pat apima įvairias bendruomenių sukurtas programas. Kiekvienas iš šių „Dapps“ papildo bendrą platformos UX. Ši sąveika leidžia saugoti savo turtą naudojant įvairias aparatinės įrangos pinigines ir institucinio lygio saugotojus. Šis lankstumas yra vienas iš pagrindinių „Kava“, palyginti su konkurencija.

Decentralizuotos paskolos ir finansinis svertas

Pagrindinis „Kava“ platformos produktas yra decentralizuotos paskolos. Visi „Kava“ vartotojai gauna atvirą prieigą prie paskolų, sverto ir stabilių pinigų apdrausti. Tokiu būdu „Kava“ veikia kaip galinga priemonė investuotojams rinkoje.

Stablecoin apsidraudimas + palūkanos:

Kitas unikalus „Kava“ bruožas yra jo „stablecoin“ galimybės. Galite uždėti ir susieti USDX stablecoin, kad pradėtumėte gauti sveikas pasyvias pajamas.

Išsiplėtimas

Kava pasižymi unikalia atvira architektūra, leidžiančia augti ateityje. Per ateinančius mėnesius platforma palaikys daugybę naujų kriptografinių išteklių ir pasiūlymų. Šie nauji sintetiniai ir išvestiniai produktai pakels „Kava“ įsisavinimą į naujas aukštumas.

Dvigubi žetonai

„Kava“ naudoja dvigubą žetonų strategiją, kad kiekvienas vartotojas įgytų maksimalų lankstumą ir tinkamumą. Dviejų ženklų platformos rinkoje yra labiau nei bet kada anksčiau. Ši strategija leidžia kūrėjams ir vartotojams maksimaliai išnaudoti savo funkcionalumą, nesumažinant nė vieno sektoriaus. Dvi „Kava“ kritinės monetos yra USDX ir KAVA.

KAVA žetonai

KAVA yra gimtoji šio blokų grandinės prieigos raktas. Ši moneta veikia kaip valdymo ženklas ekosistemoje. Vartotojams reikia šių žetonų, kad balsuotų už kritinius parametrus. Šie balsai yra tai, kas lemia tinklo atnaujinimą. Jie taip pat naudojami teikiant pasiūlymus ir balsuojant dėl ​​konkrečių užtikrintos skolos pozicijos (CDP) sistemos parametrų.

Saugumas

Ši kriptografija taip pat vaidina neatskiriamą vaidmenį užtikrinant tinklo saugumą. Vartotojai, norėdami atlikti šią užduotį, yra KAVA akcininkai. Pažymėtina, kad tik 100 geriausių tinklo mazgų patvirtina šios sistemos blokus. Viršutiniai žetonų turėtojai nustatomi naudojant algoritmą, kuris tiria kiekvieno vartotojo svertinį KAVA žetonų akcijų paketą. Už jų pastangas suinteresuotieji asmenys uždirba kriptografiją kaip blokinį atlygį.

Turto turtas

Tinklo dalininkai taip pat turi porą atsakomybių. Be blokų grandinės užtikrinimo, šie vartotojai gali toliau valdyti savo valdas, naudodamiesi tinkamumo tikrintuvų sujungimo kreivėmis. Kenkėjiški mazgai gali prarasti savo Kava. Tokie veiksmai, kaip neužtikrinimas didelio veikimo laiko ir dvigubo pasirašymo operacijos, tikrai pašalins jus iš šio tinklo. Kava yra žinoma dėl to, kad visiškai netoleruoja kenksmingų mazgų.

Paskutinės galimybės skolintojas

KAVA taip pat gali veikti kaip rezervinė tinklo valiuta. Jei USDX bus per daug užtikrintas, tinklas nukaldins naują KAVA, kurį panaudos perkant USDX. Tai leidžia „Kava“ užtikrinti, kad stabilus moneta išlaikytų savo vertę.

USDX- Kava

USDX yra pagrindinis „Kava“ tinklo moneta. Ši finansinė priemonė yra tai, ką jūs gaunate ir grąžinate paskolas. Ji taip pat veikia kaip bendra mokėjimo sistema. USDX pasižymi greitu operacijų laiku, todėl tai yra idealus darbo užmokesčio ir kitų su korporacijomis susijusių mokėjimų procesų metodas.

Prekyba maržomis / svertas

„Kava“ vartotojai taip pat naudos USDX, norėdami įsigyti papildomų kriptografinių išteklių platformoje. Ši strategija leidžia kvalifikuotiems investuotojams efektyviai panaudoti savo pozicijas naujais būdais.

Apsidraudimas su susidomėjimu

Taip pat galite laikyti USDX kaip stabilų turtą. Tokiu būdu USDX veikia kaip saugus prieglobstis rinkos nepastovumo metu. Gerai, kai USDX turėtojai susieja savo žetonus, jie gauna sukauptas palūkanas, lygias dabartinei USDX taupymo normai.

„COSMOS Blockchain“

Kava gyvena futuristiniame „Cosmos“ blokiniame tinkle. „Cosmos“ yra ketvirtosios kartos „blockchain“, kuri siekia padėti suskirstyti į kategorijas ir pritraukti vis didesnį „blockchain“ skaičių rinkoje. Tiksliau, platforma buvo sukurta naudojant „Cosmos-SDK“. Šis protokolas yra atviro kodo sistema, skirta kurti viešas „Pro-of-Stake“ blokų grandines. „Cosmos“ turi savo atpažinimo ženklą, vadinamą ATOM.

Sutarimas

„Kava“ naudoja „Tendermint“ pagrįstą „Proof-of-Stake“ (PoS) sutarimo mechanizmą. Šis patobulintas „PoS“ sutarimo mechanizmas naudoja Bizantijos toleranciją dėl gedimų. Įspūdingai, šis mechanizmas yra daug efektyvesnis energijai nei ankstyvieji blokiniai tinklai, tokie kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“. Daugeliu atžvilgių tinklas yra panašus į „MakerDAO“, integruojant CDP. Tačiau Kava geriau valdo zonas nuo Kosmosas pridėti prieigą prie kriptovaliutų, veikiančių nepriklausomuose tinkluose

KAVA statistika

KAVA statistika

Moduliškumas

„Cosmos“ yra geriausiai žinoma dėl atvirojo kodo modulių naudojimo. Šie protokolai leidžia kūrėjams greitai įdiegti norimas funkcijas į savo „Dapps“. Pavyzdžiui, „Kava“ naudoja „Inter Blockchain Communication“ (IBC) modulį, kad platforma galėtų bendrauti su visomis „Cosmos-SDK“ blokinėmis grandinėmis..

Kava ekosistemoje naudojami moduliai

Kava ekosistemoje naudojami keturi pagrindiniai moduliai. Šie moduliai padeda tinklui tinkamai veikti ir suteikia vartotojams prieigą prie kai kurių unikalių finansinių įrankių.

Kainos tiekimo modulis

Pirmasis į šį tinklą integruotas modulis yra kainų tiekimo mechanizmas. Šis modulis yra paprastas kainų orakulas. „Oracle“ yra grandinės jutikliai, galintys pateikti duomenis „blockchain“. Grupė baltai išvardytų orakulų sistemoje skelbia įvairaus turto kainas. Tada protokolas nustato visų galiojančių orakulo kainų medianą. Šie duomenys taip pat nustato esamą kainą sistemoje.

Aukciono modulis

Aukciono modulis leidžia vartotojams naudoti trijų tipų aukciono protokolus. Pirmasis variantas yra išankstinis aukcionas. Tai yra tradicinis aukcionas, kuriame pirkėjas prašys kelti prekės pasiūlymus. Ši strategija taikoma, kai platforma mato surinktų mokesčių perteklių. Šis mechanizmas leidžia sistemai perteklių paversti stabilesniais.

Kitas aukcionas, kurį leidžia tinklas, yra atvirkštiniai aukcionai. Kaip rodo pavadinimas, šį aukcioną sudaro mažėjantys tam tikros prekės ar daiktų partijos pasiūlymai. Pirmiausia šis protokolas veikia parduodant valdymo žetonus, kad būtų galima kaldinti naujas stabilias monetas. Ši strategija naudojama norint kompensuoti nesėkmingų užtikrinimo priemonių aukcionų ir skolų skirtumą.

CDP (užtikrintos skolos pozicijos) modulis

CDP modulis atlieka kritinę funkciją. Tai leidžia vartotojams kurti, modifikuoti ir uždaryti bet kokio tipo užtikrinimo priemones. Be to, tai yra kodavimas, naudojamas nustatyti visuotinius sistemos parametrus. Šie nustatymai apima tokius dalykus kaip skolų limitai ir visa stablecino apyvarta rinkoje.

Likvidatoriaus modulis

Likvidatoriaus modulis yra atpirkimo žmogus tinkle. Tai yra protokolas, kuris yra atsakingas už užstato paėmimą iš CDP, kurių užtikrinimo koeficientas yra mažesnis už tam tikro tipo užtikrinimui nustatytą ribą. Šis modulis automatiškai stebi CDP būseną, kad būtų galima nustatyti. Galutinis modulio sprendimas yra pagrįstas kainomis, gautomis iš „Price-feed“ modulio.

Areštuotas užstatas

Bet koks užstatas, kurį konfiskuoja likvidatoriaus modulis, patenka į Aukciono modulį. Čia pateikiami užstato aukcionai, skirti aukcionams iš anksto. Šio proceso tikslas yra sunaikinti iš pradžių turėtą skolą ir pridėti nedidelį atpirkimo mokestį.

Kaip nusipirkti „Kava“

Šiuo metu yra daugybė platformų, kurios siūlo KAVA. Binansas šiuo metu rodo didžiausią prekybos apimtį. Norėdami dalyvauti prekybose, pirmiausia turėsite užsiregistruoti šiose platformose. Viską sukūrę, jums tereikia finansuoti savo sąskaitą. Kai piniginėje turite „Bitcoin“, galite tiesiog pereiti prie prekybos poros „KAVA / BTC“ ir pasirinkti sumą, kuria norite prekiauti. Visas procesas yra greitas ir neskausmingas.

Investavimas į Kava - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Kava - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Kava - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Kava

Laikydami „Kava“ turite atsižvelgti į tris galimybes. Pirmasis yra kompiuterio tinklo piniginė. Galite atsisiųsti „Kava“ taikymas nemokamai. Tai saugu ir paprasta naudoti. Taip pat yra daugybė mobiliųjų piniginių variantų. Įsitikinkite, kad mobilioji piniginė palaiko tokių premijų kaip JAXX piniginė, prieinama „iOS“ ir „Android“.

Jei siekiate daug investuoti į KAVA arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko KAVA.

Kava – daugiau galimybių apdovanojimams

Naujausias „DeFi“ pamišimas kripto sektorių padarė dar pelningesnį, nei manyta iš pradžių. Nuolatiniai vartotojai per šias platformas gauna nemažą atlygį. Tokie protokolai kaip „Kava“ suteikia galimybę visiems gauti patikimas pasyvias pajamas. Dėl šių priežasčių „Kava“, be abejo, bus pagrindinė „DeFi“ srities varžovė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me