Ethereum Fundamentals uzlabojas, kad Bitcoin stendi: Crypto Market Daily

Sākot ar preses laiku (plkst. 10:00 pēc UTC), Bitcoin (BTC) ir USD 8 839,11 un pēdējās 24 stundas ir pieaudzis par 0,93 procentiem par vienu OKEx BTC indeksa cenu. Bitcoin vēlas atgūt impulsu un pārvarēt 9000 USD pretestības līmeni.

Šobrīd kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija palielinājās par 0,5 procentiem. Saskaņā ar datiem, kas iegūti, Bitcoin dominance ir palielinājusies par 0,3 procentiem līdz 65,4 procentiem MonētaGecko.

Kriptogrāfijas valūtām ar lielu kapitālu nebija pietiekamu rezultātu, Ethereum (ETH) un Bitcoin Cash (BCH) joprojām bija sarkanā krāsā – zaudējot attiecīgi 0.05 un 0.42 procentus. Kardano (ADA) ir turpinājis vēršu skrējienu un ir veicis vislabākos rezultātus starp galvenajiem altkoīniem ar atdevi 1,5 procentu apmērā pēdējo 24 stundu laikā.

OKEx Token Index Board (no plkst. 10:00 pēc UTC). Avots: OKEx

Lielākie ieguvēji un zaudētāji

  • EDO / USDT + 30,85%
  • THETA / USDT + 24,73%
  • ZIL / USDT + 21.93%
  • CEĻA / USDT -4,14%
  • MITH / USDT -4.44%
  • ORBS / USDT -11,53%

Vairākām mazām un vidēji lielām kriptovalūtām ir ļoti laba veiktspēja. Saskaņā ar OKEx Spot datiem EDO ir labākais ieguvējs pēdējo 24 stundu laikā ar 30,85 procentu atdevi. Citi labākie ieguvēji ir THETA un ZIL. THETA patiešām ir bijis bullish skrējiens priekšā tai Mainnet 2.0 palaišana.

ORBS un MITH vakar bija Top Gainers sarakstā. Tomēr šķiet, ka tirgotāji ir guvuši peļņu no šiem diviem. ORBS un MITH ir lielākie zaudētāji pēdējo 24 stundu laikā – zaudējuši attiecīgi 11,53 un 4,44 procentus.

ICO Analytics apkopoti top 10 labākie altkīni, kuru tirgus ierobežojumi pagājušajā nedēļā pārsniedza 10 miljonus dolāru. Daudziem no šiem altkoīniem ir gaidāmie galvenie jauninājumi, saraksti vai jauni izlaidumi.

Top 10 labākie Altcoins pagājušās nedēļas laikā. Avots: ICO Analytics

Ethereum pamati uzlabojas

Tā kā mēs tuvojamies Q3, ilgi gaidītā Ethereum 2.0 palaišanas laikam, mēs esam redzējuši dažus uzlabojumus pamatos, kas varētu atbalstīt ētera cenu.

Ethereum tīklā patērētā kopējā gāze ir sasniegusi jaunu gada maksimumu. Pašlaik tas ir 95 procenti no maksimāli iespējamās gāzes, kas kopš šī gada sākuma ir palielinājies par 25 procentiem. Delfi Digital interpretēja šo pieaugumu vairāku darījumu un lielākas skaitļošanas sarežģītības rezultātā. Kad Ethereum darbojas arvien vairāk stablecoīnu un DeFi lietojumu, gāze kļūst par stingru prasību. Lietotājiem ir jāpaaugstina maksa par gāzi, lai redzētu prioritātes.

Izmantotā gāze pret maksimālo iespējamo gāzi. Mērce: Delfi Digital

Turklāt Ethereum 2.0 novirzīsies no darba pierādījums konsensa modeli (PoW) uz a pierādījums par likmi (PoS) mehānisms. Pēc pārejas uz PoS, ieinteresētajām personām ir jāuztur līdzsvars 32 ETH, lai palaistu validētāja mezglu. Tā rezultātā uzkrājas uzvedība tiem investoriem, kuri vēlas pasīvus ienākumus.

Saskaņā ar Glassnode diagrammā arī to adrešu skaits, kurām ir 32 ETH vai vairāk, ir strauji pieaudzis – sasniedzot rekordu 116,351 līdz aprīļa beigām. Tas ir 18 procentu pieaugums šī gada laikā.

Ethereum: adreses ar bilanci virs 32 ETH. Avots: Glassnode

Bitcoin tehniskā analīze

Pašlaik Bitcoin vēlas atgūt impulsu. Tas izveidoja a dubultdibena raksts vakar un pārkāpa 8830 ASV dolāru pretestības līmeni atbilstoši OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626) cenai. Šis līmenis šodien ir kļuvis par īstermiņa atbalstu.

Augšējā pusē Bitcoin mērķis ir pārbaudīt 9000 USD pretestības līmeni. Tomēr, ja Bitcoin nespēs turēt 8 830 ASV dolārus, 8550 ASV dolāru vidēja termiņa atbalsts var tikt atkārtoti pārbaudīts.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1H diagramma. Avots: OKEx

Ethereum tehniskā analīze

Kopš tā nepastāvības krituma Ethereum ir gājis vairāk uz sāniem nekā Bitcoin. Kādu laiku tā ir tirgojusies no $ 190 līdz $ 211 – un šķiet, ka tuvākajā laikā tas var neizkļūt no šī diapazona.

Dienas atbalsts atrodas netālu no 196 USD, savukārt 206 USD ir īstermiņa pretestības līmenis.

OKEx ETH ceturkšņa nākotnes līgumu (ETHUSD0626) 1H diagramma. Avots: OKEx

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas. Sekojiet OKEx Insights vietnē un.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

9fd 2c0 e97 e12 933 b19 a67