Apdraudētajiem Ethereum GPU kalnračiem ir Glābējs Leonardo Renderā

Kripto ieguves pasaulē viss agrāk bija tik vienkārši: lejupielādējiet pirmkodu un ļaujiet procesoram veikt darbu. Ikviens, kam mājās ir dators, varēja iesaistīties pasākumā, un bija jāpelna nauda visiem, īpaši tiem laimīgajiem, kas dzīvo valstī, kur elektrība ir lēta.

Nu, lietas tagad ir mainījušās, un daudzi teiktu, ka tas nav uz labu.

Sākotnējais redzējums par bitcoin tīklu – un tas pats attiecas uz vēlāku Ethereum tīklu – bija decentralizēts tīkls, kurā strādāja vidusmēra Džeks vai Džils ar savu ierīci. To uzsvēra demokrātiska vīzija, kurā tīkla grāmatvedība tika sadalīta tā, ka vienai korporatīvai vienībai nebūtu iespējams kontrolēt kalnrūpniecības darbu, kas pārbauda un apstiprina darījumu blokus..

Nepagāja ilgs laiks, kad procesori bija aptumšojuši procesorus un pēc tam vēlāk ASIC – lietojumprogrammu integrētajām shēmām – izstumt GPU, vismaz ciktāl tas attiecas uz Bitcoin tīklu.

Tagad Ethereum tīkls, kura arhitekti bija informēti par ASIC draudiem tā izveidošanas laikā 2014. gadā, var kļūt par upuri centralizācijas briesmām, kuras, kā teikts, piemīt ASIC. Rezultātā kalnrači meklē veidus, kā dažādot GPU lietojumu, un mākslīgajam intelektam (AI) ir pieejama jauna iespēja – tā ir grafiski atveidojoša telpa..

AI dažādošanas maršruts ir bijis kādu laiku, bet renderēšana ir samērā jauna, bet jauni jaunie uzņēmumi, piemēram, Leonardo Render pielāgo savu uzņēmējdarbības modeli un tehnoloģiju GPU kalnraču vajadzībām, kas vēlas izmantot lieko jaudu.

Tātad, kas tieši ir ASIC draudi GPU kalnračiem?

ASIC, kā to vārds intimē, ir cieši saistīti ar darbu ar blokķēdes protokola jaukšanas algoritmu – viņi ļoti labi izdara vienu lietu.

Tik veiksmīgi, ka viņi ir bijuši Bitcoin sfērā, tagad ir neizdevīgi mēģināt raktuves, izmantojot GPU. GPU – grafiskās apstrādes vienības – izrādījās pārāki par bitcoin kalnračiem par CPU, jo viņi spēj apstrādāt uzdevumus paralēli, kas nozīmēja, ka viņi varētu sasniegt daudz augstākus jaukšanas rādītājus, kas ar CPU sērijveida aprēķina metodi.

Tomēr Ethereum kalnrūpniecībā GPU joprojām ir dominējošs, taču tas varētu mainīties ar pirmajiem Ethereum ASIC kalnračiem, jo ​​jūlijā nosūtīja Ķīnas kalnrūpniecības gigantu un ASIC ražotāju Bitmains.

Bitmain vēl aprīlī paziņoja, ka baumas, ka tā strādā pie ASIC Ethereum kalnrūpniecībai, ir patiesas, lai gan maz ir zināms par reālās pasaules snieguma pieaugumu, kas sagaidāms no kalnrūpniecības ar Antminer E3, pretstatā ražotāja apgalvojumiem.

Tomēr, ja Bitmain izvirzītās prasības ir gandrīz precīzas, GPU Ethereum kalnrača dienas var skaitīt.

Jauno Antminer E3 tiek teikts, ka tas spēj veikt ar jaukšanas ātrumu 180 MH / s. Tas ir salīdzināms ar aptuveni 232 MH / s AMD RX580 karšu astoņu procesoru platformai.

Tā kā Antminer E3 cena ir 2150 ASV dolāri, salīdzinot ar astoņu platformu GPU iestatīšanu aptuveni 2800 ASV dolāru apmērā, efektivitātes atšķirība ir ievērojama. Kad Bitmain sāks piegādāt E3, tas varētu redzēt milzīgu GPU sekundārā tālākpārdošanas tirgus pieaugumu, jo īpašnieki vēlas atgūt daļu no savām tagad pārpalikušajām vienībām..

Attēlu kredīts: Wikimedia

Centralizācijas draudi, dažādošanas atbildes

Bitmain, protams, pārdod savus ASIC visiem ienācējiem, tāpēc, ņemot vērā to, nav iemesla, kāpēc vajadzētu būt kalnrūpniecības centralizācijai. Bet Bitmain ir arī lielākais sava produkta gala lietotājs ar milzīgas kalnrūpniecības saimniecības, kas pilnas ar savām ASIC.

Bitmain kontrolē aptuveni a ceturksnī bitcoin tīkla jaukšanas jaudas, izmantojot AntPool un BTC.com kalnrūpniecības baseinus. Tā kā Ethereum tīklā ir redzamas tēmas, jautājums par GPU izmantošanas dažādošanu tagad ir aktuāls kalnračiem.

Kā jau minējām, visizplatītākā alternatīva ir mākslīgā intelekta (AI) jomā, kur apstrādes jauda ir ļoti pieprasīta, un GPU ir lieliski piemēroti uzdevumam, jo, piemēram, mašīnmācīšanās neironu tīklos parasti ietver daudz mazu aprēķinu aprēķināšanu kur paralēla apstrāde darbojas labi.

Pieprasījumu pēc skaitļošanas jaudas veicina AI pieaugums, un tas turpināsies, jo tiek izstrādāti arvien vairāk lietojumprogrammu un zinātne savukārt turpina uzlaboties, izraisot vēl lielāku pieprasījumu.

Kā mēs redzējām, ir arī otra iespēja, kas arī iegūta no jaunās tendences datoru lietošanā, kas arī strauji paplašinās, iespējams, ar eksponenciālu ātrumu, grafiskas atveides veidā.

Mēs gandrīz uzskatām par pašsaprotamu cerēt redzēt šķietami reālistiska izskata kosmosa kuģus, kas iesaistās galaktikas cīņās, vai karotāju armijas, kas cīnās fantāzijas pasaulē. Šādas ainas ir iespējamas tikai milzīga skaitļošanas jaudas sadalījuma dēļ, lai atveidotu datora ģenerētus attēlus (CGI). Nepieciešamais resurss ir ievērojams. Izmantojot a Nvidia 1060 GPU viena kadra renderēšana prasīs 24 stundas, un filmas otrajā sekundē ir 24 kadri. Neticami, tas nozīmē, ka vienas sekundes CGI animācijas atveidošana prasīs mēnesi.

Ar CGI tehniku, kas ir pieprasīta filmās, spēlēs un plašākā korporatīvajā pasaulē komunikāciju un reklāmas jomā, pastāv šaurā vieta pieprasījuma un piedāvājuma neatbilstībā.

Grafiskai renderēšanai nepieciešama GPU jauda

Leonardo Render, kas jau sniedz renderēšanas pakalpojumus, ar blokķēdes palīdzību griežas, lai nodrošinātu decentralizētu grafisko renderēšanas risinājumu, kas var piedāvājumu saskarties ar pieprasījumu. Tas piedāvās saviem klientiem piekļuvi blockchain render fermai, izmantojot tās partnerību ar ASV kalnrūpniecības pakalpojumu sniedzēju Giga-Vats, kurai ir 23 000 GPU uz 11 akriem zemes ASV rietumu krastā.

Daļa no viņu piedāvājuma, kas izlec kriptogrāfu ieguvējiem, ir raža, kas pieejama no renderēšanas. Grafiskā atveidošana parāda pieaugumu par 1751%, ko pašlaik var iegūt no ieguves Ethereum tīklā – 0,027 USD, salīdzinot ar Leonardo PPU kalnraču 0,50 USD, mērot GPU / stundā.

Tas jūtas kā ļoti gudrs Leonardo Render solis ar risinājumu, kas būs īstajā laikā un īstajā laikā, kad Bitmain sāk paaugstināt savas Antminer E3 ražošanas līnijas un Ethereum GPU kalnrači meklē alternatīvas. Kripto kalnrači varēs nodrošināt savas vienības Leonardo tīklā, izmantojot renderēšanas platformas LEOS marķieri.

Bitmain Ethereum ASIC nav vēl savvaļā (lai gan ir baumas, ka tas ir klusi mīnējis ar viņiem bez iepriekšēja brīdinājuma), tāpēc solītie efektivitātes pieaugumi nav pārbaudīti. Būs arī interesanti redzēt, kā Bitmains ir ticis galā ar Etišs Ethereum algoritma prasība pēc liela apjoma krātuves, liekot kalnračiem lielāko daļu laika pavadīt, lasot no 1 GB datu kopas, nevis skaitļošanas uzdevumu veikšanai.

Pastāv arī iespēja, ka Ethereum galvenie izstrādātāji nāks klajā ar jauninājumiem, kas varētu “ķieģeļu” (padarīt neizmantojamu) ASIC.

Tomēr ir daudz citu blokķēdes tīklu, kas papildus Ethereum varētu būt pakļauti ASIC kalnrūpniecībai, tāpēc jautājums par rentablu alternatīvu fiksēto izmaksu izmantošanu, kas iegremdēts kriptogrāfijas ieguves investīcijās, nepazudīs. AI un atveidošana glābšanai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

62c 16a c60 c4b 704 402 a0b