Bitcoin-SPX korelācija varētu Džeopardizēt Bitcoin atsitienu: Tehniskā otrdiena

Īsumā

  • Kriptovalūtu tirgi otrdien pārsvarā bija zaļā krāsā, jo BTC cenas pakāpeniski atgriezās līdz 9100 dolāru līmenim.
  • Dati liecina, ka korelācija starp BTC un SPX atkal ir palielinājusies, kas varētu būt atkārtotas bažas kriptogrāfijas tirgotājiem.
  • DeFi žetoni ir pieredzējuši ievērojamas cenu darbības, KNC lecot vairāk nekā par 8%.

Tirgus pārskats

Pēc tam, kad Bitcoin (BTC) cena nedēļas nogalē īsi pieskārās 8800 dolāru līmenim, otrdien Āzijā kriptovalūtu tirgi atveseļojās ļoti lēni. Kamēr BTC cena sākotnējā sesijā sasniedza 9 100 USD zonu, apjomi bija ievērojami mazāki. Atsitiens arī atgrieza BTC tirdzniecības diapazonā, kur tā pavadīja lielāko daļu pagājušā mēneša.

Tikmēr korelācijas starp SPX un BTC varētu būt atkārtotas bažas tirgotājiem. The Block Research dati rāda, ka abu attiecības ir atgriezušās marta līmenī, ap 0,31. Lai gan rādījums joprojām ir salīdzinoši zems, salīdzinot ar aprīļa līmeni, pieaugošais jauno COVID-19 gadījumu skaits galvenajos ASV štatos ir izraisījis arvien lielākas bažas par akciju tirgiem. Ņemot vērā neseno korelāciju, COXID vadīta korekcija SPX varētu ātri viļņoties kriptonauda tirgos.

SPX / BTC 1M ritošā korelācija atjaunojās. Avots: The Block Research

No otras puses, šķiet, ka BTC iespēju tirgi atspoguļo tirgus noskaņojumu ar nelielu tendenci uz pozitīvo pusi. Dati no šķībuma norāda, ka BTC Put / Call Ratio jūnijā ir saglabājusies apgabalā no 0,40 līdz 0,49, kas nozīmē, ka mazāk nekā puse no visām atvērtajām opcijām bija pārdošanas laikā. Lai gan attiecība pakāpeniski pieaug, pašreizējais rādījums joprojām ir ievērojami zemāks nekā periodi pirms / pēc pusi. Ir vērts atzīmēt, ka koeficients vien neparāda opciju tirgu kopainu – vairāk datu varat apskatīt sadaļā OKEx Opciju tirdzniecības dati.

BTC Put / Call attiecība. Avots: Šķībs

Citur altcoin telpa otrdien bija jaukta maisa, un Bitcoin SV (BSV) un Dogecoin (DOGE) nedaudz sarkanā krāsā, savukārt Ether (ETH) un Litecoin (LTC) ieguva aptuveni 1%. DeFi marķieriem ir bijusi ievērojama cenu aktivitāte, un Kyber Network (KNC) pēc jaunumi ka tas ir pievienots kā nodrošinājuma iespēja Maker’s DAI aizdevuma platformā.

Cenu analīze

BTC / USDT – 50d-MA galvenais līmenis buļļiem

Mūsu pēdējā tehniskās otrdienas izdevumā mēs uzsvērām varbūtību, ka BTC / USDT pārskatīs viena gada pretestības atbalsta tendences līniju tuvu 8850 ASV dolāriem – atbalsts šajā jomā tagad ir atkārtoti apstiprināts.

Pozitīvais impulss ir nedaudz palielinājies, kad stohastika rada bullish crossover. Tomēr RSI ir palicis samērā nemainīgs, kas norāda, ka buļļi vēl nav pilnībā kontrolēti.

Lai gan viena gada tendences atbalsts ir atkārtoti apstiprināts, BTC joprojām tirgo zem iepriekšējā trīsstūra modeļa atbalsta līnijas.

50 dienu slīdošais vidējais rādītājs netālu no 9400 dolāriem joprojām ir galvenais līmenis, lai skatītos BTC buļļus. Cenu atgūšana šajā līmenī varētu likt pamatu reālas tendences maiņai, ļaujot Bitcoin atkārtoti pārbaudīt 10 000 USD līmeni.

Negatīvās puses, apstiprinātā viena gada pretestības atbalsta tendences līnija no USD 8700 līdz USD 8800 joprojām ir aktīva.

BTC / USDT 50d-MA fokusā. Avots: OKEx, TradingView

ETH / USDT – Lāči kontrolē?

ETH / USDT atkāpās uz 78,6% Fibonači retracementu netālu no 223 USD. Sākotnēji šķiet, ka atbalsts šādos līmeņos ir apstiprināts, taču tas nenozīmē, ka no šejienes būs vērojama pretēja virzība.

Momentum rādītāji rāda, ka ETH lāči ir saglabājušies kontrolē, OBV saglabājoties nesenajā lejupejošajā kanālā, un MACD, visticamāk, īstermiņā neradīs bullish crossover.

Lai arī šķiet, ka stohastiskā veidā notiek krustošanās, nav pietiekamu pierādījumu tam, ka drīz varētu notikt tendenču maiņa.

Iepriekšējā trijstūra modeļa apakšējais balsts netālu no 238 līdz 240 ASV dolāriem tagad varētu kļūt par pretestības zonu, savukārt svētdienas zemākais 215 ASV dolāru līmenis ir aktīvs negatīvajā pusē..

Lāči joprojām kontrolē ETH / USDT. Avots: OKEx, TradingView

LTC / USDT – veidošana pretējā virzienā?

Pēdējo trīs mēnešu laikā LTC / USDT lielākoties tirgojās šaurā diapazonā, lēnām rāpjoties kanāla apakšējā atbalsta virzienā.

Rādītāji tagad atspoguļo pozitīvā impulsa uzkrāšanos, MOM pēdējās divās nedēļās veidojot ikdienas augšupejošu kanālu, un nesen stohastika veidoja dibenu. Tomēr RSI vēl jāapstiprina šī atšķirība.

Nesenā lejupslīdes tendence, aptuveni 41–42 USD, varētu būt galvenais vēršu vērošanas līmenis. Augšupvērstais virziens no šīs tendences varētu noteikt cenu par 50 ASV dolāriem, savukārt 39 ASV dolāri joprojām ir līmenis, kas jāuzrauga apakšā.

Laiks mainīt virzienu LTC / USDT? Avots: OKEx, TradingView

KNC / USDT – ienāk vēl viens karogs?

KNC / USDT ir bijusi viena no labākajām alternatīvām otrdienas sesijā. Pēdējo divu mēnešu laikā pāris ir izgatavojis divus bullish karogus. Trešā karoga iespējamība ir dzīva, taču rādītāji ir parādījuši, ka pārim vispirms var būt nepieciešama turpmāka konsolidācija.

Tikmēr Bollinger Bands atkal ir sašaurinājies, norādot, ka cenu svārstības varētu drīz palielināties. Mēs esam redzējuši, ka RSI un MACD attīstās līdzīgi impulsu modeļi – un, ja vēsture atkārtojas, tirgi pēc konsolidācijas varētu redzēt trešo bullish flag.

Svētdienas zemākais līmenis, kas ir 0,9922 USD, varētu būt zemākais vērojamais līmenis, savukārt 1,3 USD varētu būt augšējais apgabals, uz kuru koncentrēties.

Divi karogi redzami KNC / USDT ikdienas diagrammā. Avots: OKEx, TradingView

ADA / USDT – diapazona tirdzniecības iespējas?

ADA / USDT kopš marta vidus pārvietojas augšupejošā kanālā, un pāris pēdējās dienās tuvojās kanāla zemākajam atbalstam.

Momentum rādītāji rāda uzmundrinošas pazīmes, RSI radot dažus augstākus kritumus, bet MACD – bullish crossover. Šie signāli varētu atbalstīt kanāla augšupējās pretestības atkārtotu pārbaudi netālu no 0,105 USD.

Bollinger Bands saspiešana arī liek domāt, ka drīz varētu būt redzams potenciāls izlauzums. Šķiet, ka pāris ir atradis derīgu atbalstu 78,6% Fibonacci Retracement tuvumā 0,0726 USD, kas varētu būt zemākā skatāmā zona.

ADA / USDT ikdienas augšupejošā kanālā. Avots: OKEx, TradingView

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me