Aaronas Kaplanas, „Prometheum“ – interviu serijos generalinis direktorius

Pirmenybė Prometėjas jūs buvote „EquityArcade“, platforma, kuri leido vartotojams pirkti vaizdo žaidimų startuolių akcijas. Ar galite mums pranešti, kaip jūsų patirtis „EquityArcade“ perėjo į „Prometheum“?

„EquityArcade“ buvo „Reg CF“ akcijų sutelktinio finansavimo platforma, leidusi vartotojams (investuotojams) investuoti į būsimas pajamas, gaunamas iš platformoje finansuojamų indie žaidimų. „Reg CF“ yra JOBS įstatymo dalis, kuriame taip pat pateikiamos „Reg A +“ sutelktinio finansavimo taisyklės. „Prometheum“ naudoja „Reg A +“ kaip priemonę, leidžiančią plačiajai visuomenei investuoti į „blockchain“ vertybinius popierius. Visi JOBS įstatymo reglamentai yra susiję su internetiniu nuosavo kapitalo finansavimu. Todėl mes galime panaudoti daugybę „EquityArcade“ patirčių ir pamokų kurdami „Prometheum“ „Reg A +“ pasiūlymų platformą.. 

„Prometheum“ suteikia bendrovėms galimybę pritraukti kapitalą, siūlydama savo išmaniuosius saugos žetonus (SST). Ar galite pasidalinti su mumis, kaip SST skiriasi nuo kitų pramonės standartų, tokių kaip STO (Security Token Offerings) ar DSO (Digital Security Offerings)?

SST, STO ir DSO yra skirtingi protokolai, bandantys išspręsti tą pačią problemą. Kol nėra visiško reguliavimo aiškumo dėl tam tikrų svarbiausių „blockchain“ vertybinių popierių ekosistemos komponentų, įskaitant saugojimą, negalima nustatyti, kuris protokolas suteikia geriausią pagrindą.

Koks procesas įmonei pradedant SST?

Emitentas, norintis išleisti SST, pateiks paraišką dėl pasiūlymo „Prometheum“. Tuo metu emitentas pateiks visus susijusius dokumentus, kurie leis „Prometheum“ atlikti reikiamą išsamų patikrinimą, kad nustatytų, ar įmonė turi kvalifikaciją išduoti SST. Praėjęs deramo patikrinimo procesą, emitentas užpildys „Reg A +“ pasiūlymo aplinkraštį ir pateiks tą dokumentą SEC kvalifikacijai gauti. Gavęs SEC kvalifikaciją, pasiūlymas bus įtrauktas į „Prometheum“ pasiūlymų platformą ir pradės kapitalo formavimo veiklą. Kai bus pritraukta nurodyta kapitalo suma, bus uždarytas ir paskirstytas SST į investuotojų „Prometheum“ tarpininkavimo sąskaitą. Išplatinus SST, „Prometheum“ išleidimo platforma koordinuoja kelių parašų daugiapakopį procesą, kuris naudojamas investuotojų SST patalpinti į jų pagrindinę arba asmeninę piniginę. Įvykus platinimui, „Prometheum“ įtraukia SST į mūsų mažmeninės prekybos (t. Y. Atvira visiems investuotojams) alternatyvios prekybos sistemos (ATS) sąrašą, o antrinė rinka prasidės emitento SST.. 

Kokio tipo mokesčių įmonės turėtų tikėtis išvedusios SST ir talpindamos jį savo platformoje?

Mūsų tikslas yra leisti įmonėms kuo efektyviau surinkti iki 50 mln. USD: greičiau, pigiau ir lengviau nei bet kuris kitas teisinio kapitalo pritraukimo būdas. Kalbant apie tiesioginius mokesčius, mes planuojame apmokestinti emitentus nedideliu procentu visos jų surinktos sumos (1–3% priklausomai nuo visos pakeltos sumos). Kai žetonas bus išplatintas ir prekiaujama ATS, įmonėms už užsakymų knygos tvarkymą imamas 2500 USD ketvirčio nario mokestis..

Netiesioginiai mokesčiai, kurių neprivalo „Prometheum“, gali skirtis ir yra susiję su teisiniais ir paruošiamaisiais „Reg A“ dokumentų kūrimo, apskaitos, audito, rinkodaros ir kitų galimų profesionalių paslaugų teikimo būdais..  

    

SST bus išduotas Reg A +. Investuotojams, kurie nėra susipažinę su šiais teisės aktais ir ką jie reiškia? Ar galėtumėte paaiškinti naudą?

A + taisyklė leidžia emitentams kasmet surinkti iki 50 milijonų JAV dolerių iš plačiosios visuomenės, o išleisti tokie vertybiniai popieriai yra laisvai parduodami antrinėje rinkoje. „Reg A +“ iš tikrųjų yra puikus reguliavimas išleisti „blockchain“ vertybinius popierius, nes jis atitinka dvasią, kurią iš pradžių sumanė kriptografinė bendruomenė – tai leidžia plačiajai visuomenei investuoti, o turtas yra laisvai parduodamas platinant, tačiau reguliuojamas (kitaip nei daugelis istorinių simbolinės investicijos). 

 

Jūsų platformoje sukurti žetonai bus parduodami pasirinktinėje ATS (alternatyvioje prekybos sistemoje). Ar galėtumėte paaiškinti, kaip veiks jūsų ATS?

Iš esmės ATS veikia kaip tradicinė akcijų elektroninė rinka. Kiekvienas žetonas turi užsakymo knygą, nurodančią to žetono pasiūlą ir paklausą – pasiūlo (ką pirkėjai nori mokėti ir kokių žetonų jie nori) ir klausia (siūlo parduoti arba už ką pardavėjai nori parduoti, ir skaičių žetonų, kuriuos nori parduoti). Šią užsakymų knygą tvarko suderinamas variklis, kuris naudoja algoritmą, kad sutvarkytų pasiūlymus ir prašo į kainą, kai kainos pasiūlymas variklis naudoja laiko prioritetą ir galiausiai „suderina“ pirkėjus ir pardavėjus, kai jie susitinka ta pačia kaina. Yra internetinė prekybos platforma, panaši į „Etrade“ ar „Schwabb“, leidžianti prekybininkams ir investuotojams pamatyti pavedimų knygą, žiūrėti diagramas, įvesti pavedimus ir pamatyti jų sąskaitos būseną bei ankstesnes operacijas. Naudodamiesi „omnibus“ sąskaitomis, kiti tarpininkai-pardavėjai galės pasiūlyti savo klientams prieigą prie SST. Mūsų ATS ketina kiekvieną dieną rengti po 2 sesijas, abi – 11 ½ valandos, su dviem 30 minučių pertraukomis atsiskaitymui. Kai įvykdoma sandoris, ty pirkėjo ir pardavėjo užsakymas yra suderinamas, sandoris įrašomas į blokų grandinę, taip pat įrašomas į duomenų bazę, kad būtų užtikrinta atitiktis tradiciniam apskaitos tvarkymui..  

Ar jūsų platformoje paleisti SST žetonai yra parduodami įprastose prekybos žetonų prekybos biržose, tokiose kaip „OpenFinance“ ir „tZERO“?

SST suderinami su „Prometheum“ ATS ir veikia kaip vertybiniai popieriai ir naudingumo žetonai „Prometheum“ ekosistemoje. Gali būti, kad SST emitentai gali sukurti tiltą į kitus mainus ar blokų grandines, sudarydami išmaniąsias sutartis „Prometheum Utility Blockchain“. Tobulėjant nacionalinės skaitmeninio turto rinkos sistemos atitikmeniui, skaitmeniniam turtui greičiausiai reikės turėti galimybę prekiauti vertybinių popierių biržose ir alternatyviose prekybos sistemose.. 

Kas yra „Ember“ (MBR) žetonai ir kokį vaidmenį jie vaidina šiame projekte?

„Ember SST“ skatina visas SST operacijas ir leidžia turėtojams teikti paslaugas protokolo ir programų lygmenyse. „Prometheum“ „Ember“ žetonas turi ir pelno siekiančią naudingumo (darbo / prieigos), ir nuosavybės teise priklausančios mokėjimo valiutos funkcijas. „Ember“ teikia kurą „Prometheum blockchain“ tinklui ir parodo universalumą ir vertę, kurią suteikia šiuolaikinis požiūris į vertybinių popierių naudojimą norint perduoti vertę decentralizuotoje „blockchain“ aplinkoje. „Ember“ yra pirmasis „Prometheum Blockchain“ išleistas SST ir sukuria teisinį bei techninį precedentą kitiems SST.

Panašu, kad viską kuriate nuo nulio, kodėl gi nepanaudojus esamo „blockchain“?

„Prometheum“ blokų grandinė reikalinga siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi reguliavimo reikalavimų, kartu pateikiant perspektyvų „blockchain“ vertybinių popierių naudojimo kaip naudingumo žetonų metodą. Tai apima tiesioginę sąveiką su paskirstytomis programomis, taip pat blokų grandinės vertybinių popierių perkėlimo į tarpininkavimo sąskaitas ir iš jų procesus, kai vartotojas nori jais prekiauti „Prometheum ATS“..

Ar dar ką nors norėtumėte papasakoti apie „Prometheum“?

„Prometheum“ kuria rinkos infrastruktūrą, reikalingą skaitmeniniam turtui pereiti. Kai SEK 2017 m. DAO ataskaitoje iš esmės paskelbė, kad žetonai yra vertybiniai popieriai, tokios infrastruktūros nebuvo, o tai reiškė, kad nebuvo jokių reikalavimus atitinkančių priemonių žetonų vertybiniams popieriams išleisti, prekiauti, kliringuoti, atsiskaityti ir saugoti. „Prometheum“ siekė užpildyti šią tuštumą ir kuria infrastruktūrą, leidžiančią plačiajai visuomenei investuoti ir prekiauti skaitmeniniu turtu, taip pat numatant kliringo, atsiskaitymo ir saugojimo mechanizmus po sandorių. „Prometheum“ tinklas yra skirtas leisti plačiajai visuomenei dalyvauti, o tai reikalinga tam, kad skaitmeninis turtas pereitų iš naujos turto klasės į pagrindinę turto klasę. 

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Prometheum“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me