Kā nopirkt Ethereum (ETH)

Ethereum ir atvērtā koda izplatīts blokķēdes tīkls, kas vienkāršo viedo līgumu skriptu izveidi. Svarīgi, ka platforma ļauj izstrādātājiem pilnveidot decentralizētas lietojumprogrammas, kas darbojas blokķēdēs. Līdz ar to platforma ir iepazīstinājusi pasauli ar daudzām funkcionalitātēm un lietojumprogrammām. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Investing in Ethereum.

Mēs uzskaitām top 5 brokerus, kas piedāvā iespēju iegādāties Ethereum (ETH) ar kredītkarti vai debetkarti.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Ethereum (ETH) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas maksām nekā konkurējošās biržas, un paaugstinātā likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Paybis

Paybis darbojas ļoti uzticama Bitcoin un kriptonauda iegādes platforma, kur jūs varat iegādāties Ethereum (ETH) un virkni citu kriptogrāfiju, izmantojot tikai kredītkarti vai debetkarti. Viņi darbojas kopš 2014. gada un ir palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku veikt Bitcoin pirkumus.

Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties Ethereum (ETH) un turēt, tad tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties Ethereum (ETH) ar kredītkarti vai debetkarti.

Izlasiet mūsu Paybis pārskatu vai apmeklējiet Paybis.

Kriptomat

Kriptomat ir kriptovalūtas maiņas un seifa pakalpojums, kas atrodas ES, un tas darbojas kopš 2018. gada. To galvenā mītne atrodas Igaunijā, kas ir uzticams Eiropas līdzīgs uzņēmums. Viņus ir dibinājis tehnoloģiju pārzinošais Srdjans Mahmutovičs, un viņi tagad darbojas vairāk nekā 80 pasaules valstīs un apkalpo lietotājus visā pasaulē. Kriptomat ir lieliska iespēja eiropiešiem & Āzijas investori, kuri ilgtermiņā vienkārši vēlas pirkt un pārdot Ethereum (ETH). Nav ASV klientu.

Izlasiet mūsu Kriptomat pārskatu vai apmeklējiet Kriptomat.

Krakena

Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, ieskaitot Ethereum (ETH).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Medene

Medene atvieglo Ethereum (ETH) iegādi Kanāda bez satraukuma un ātri pērciet vai pārdodiet aktīvu, izmantojot to ērti lietojamo platformu. Viņi darbojas kopš 2017. gada, un viņiem ir vairākas ļoti uzticamas partnerattiecības, kas viņus izveido ar stabilu kriptonauda reputāciju. Viņi arī ir reģistrēti FINTRAC kā naudas pakalpojumu bizness, tāpēc no šī viedokļa ļoti uzticami. Nav ASV klientu.

Apmeklējums Medene.

Kā nopirkt Ethereum (ETH) Kā nopirkt Ethereum (ETH) Kā nopirkt Ethereum (ETH)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Paybis pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

Tūlītējs pirkums

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

50 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Ethereum (ETH)?

Ethereum ir populārs blokshēmas projekts, kurā tiek izmantots atvērtā koda protokols. Pateicoties viedo līgumu funkcionalitātei, Ethereum var darboties ne tikai kā valūta, bet arī kā platforma decentralizētu lietojumprogrammu (dApps) mitināšanai.

Ethereum izmanto savu vietējo marķieri ‘Ether’ darījumiem, kas notiek tā tīklā. Šie marķieri ir strukturēti kā ‘ERC-20’ – protokols, ko izstrādājis Ethereum un ko izmanto dažādi blokķēdes.

Ko tas dara?

Uzbūvēts, izmantojot blokķēdi, Ethereum izmanto viedos līgumus, ļaujot darbināt lietojumprogrammas virs tā protokola. Tā dzimtā žetons Ēteris darbojas arī kā valūta, nodrošinot tā īpašniekiem vienkāršus līdzekļus vērtības pārskaitīšanai.

Gadu gaitā ir mēģināts dažādi ieviest Ethereum iespējas. Viens no daudzsološākajiem piemēriem ietver decentralizētās finanses (DeFi). Šī nozare ietver virkni finanšu lietojumprogrammu, kuru pamatā ir blokķēdes, piemēram, Ethereum.

Kā darbojas Ethereum?

Aizkulisēs tīkls funkcionēšanai izmanto darba pierādīšanas protokolu. Tas nozīmē, ka tīkls ir decentralizēts starp virkni kalnraču visā pasaulē. Šie kalnrači uzņem mezglus, pārbauda darījumus un glabā atjauninātus Ethereum blokķēdes ierakstus.

Lai pabeigtu darījumu Ethereum tīklā, iniciators prasa nelielu samaksu. Šo maksu parasti sauc par “gāzi”. Darījuma veikšanai nepieciešamais gāzes daudzums ir atšķirīgs, jo tas ir atkarīgs no tīkla pārslodzes; vairāk gāzes palielina darījuma pabeigšanas ātrumu – pateicoties lielākam stimulam kalnračiem apstrādāt.

Prognozētās attīstības?

Neskatoties uz daudziem konkurentiem, kuru funkcionalitāte ir vienāda vai lielāka, Ethereum ir izdevies saglabāt vietu savā klasē.

Ir plaši sagaidāms, ka Ethereum drīz pāriet no protokola, kas balstīts uz darba pārbaudi, uz efektīvāku likmes pierādīšanu. Lai gan parasti izmantotais POW ir atkarīgs no tīkla skaitļošanas jaudas, POS nedarbojas. Drīzāk POS ļauj tīkla validatoriem darboties ar monētu / žetonu īpašumtiesībām.

Ideoloģijas pamatā?

Gandrīz no sākuma Ethereum bija domāts kā bezpeļņas darbs. Tas joprojām ir taisnība līdz šai dienai, un tam ir bijusi nozīme normatīvo aktu pieņemšanā.

Daudzi uzskata, ka Ethereum cenšas panākt ‘Internet 2.0’; Platforma, kas novērš nepieciešamību pēc centralizētām darbībām, vienlaikus nodrošinot demokrātiju un drošību mūsu datu vajadzībām. To darot, Ethereum būtībā piešķir lietotājiem tiesības pār datiem.

Pieņemšana un strīdi?

Ethereum neapšaubāmi ir vispazīstamākais un populārākais projekts, kas balstīts uz blokķēdi un nav nosaukts par Bitcoin. Tas ir atrodams praktiski visās platformās, kas atbalsta kriptovalūtas.

Paredzams, ka pieņemšana turpināsies, jo tiek uzskatīts, ka 2020. gadā tiks piedāvāti pirmie Ethereum Futures piedāvājumi – pasākums, kas radīs jaunu izpratni par projektu.

Pieņemšana ir izplatījusies ārpus sabiedrības, un valdības struktūras visā pasaulē izmēģina Ethereum izmantošanu. Viens no šādiem piemēriem ir Kanādas Nacionālā pētījumu padome, kas izveido Ethereum balstītu platformu, kas kanādiešiem nodrošina reāllaika piekļuvi valsts finansētām dotācijām un izdevumiem.

Līdz šim divi no lielākajiem strīdiem, kas apņem Ethereum, ietver:

 • Cieta dakša
 • Lika izveidot Ethereum Classic (ETC)
 • Cietība
  • Izmanto unikālu kodēšanas valodu, kas apgrūtina attīstību
  • Papildus šiem diviem vadošajiem strīdiem paliek trešdaļa, kuru kopīgi lieto arī Bitcoin. Tas ir POW modeļa pielietojums. Kaut arī POW ir pietiekami labi izturējies pret Ethereum, lai izaugtu pašreizējā stāvoklī, tiek uzskatīts, ka ir nepieciešama pāreja uz POS. Ja Ethereum mērķis ir turpināt augt, tad arī tīkla kalnrači to pieprasīs pēc jaudas. Pāreja uz POS ievērojami samazinās šīs jaudas prasības, novēršot galveno šķērsli ceļā uz panākumiem.

   Šo pāreju jau ir apstiprinājuši Ethereum izstrādātāji, un sākotnēji bija paredzēts, ka tā notiks 2020. gada sākumā. Lai gan tā kopš tā laika ir aizkavējusies, tā joprojām tiek sagaidīta agrāk nekā vēlāk.

   Regulu?

   Atšķirībā no vairuma kriptovalūtu, Ethereum ir saņēmis dažādu Amerikas Savienoto Valstu augsta ranga regulatīvo ierēdņu apstiprinājumu kā NAV drošība.

   Ethereum iepazīstināja ar interesantu gadījumu, jo regulatori atzīmēja, ka, lai arī aktīvs, iespējams, ir sācis savu dzīvi kā vērtspapīrs, kopš tā laika tas ir attīstījies ārpus šīs klasifikācijas. Tas ir saistīts ar centralizētas uzraudzības trūkumu un tās spēju darboties autonomi bez tieša labdara.

   Tomēr šī klasifikācija nākamajos mēnešos var būt nedroša. Ar paziņotu pāreju uz POS CFTC amatpersonas ir atzīmējušas, ka, nodrošinot iespēju “likt” žetonus, var tikt klasificēts kā drošības līdzeklis.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

   221 00e 215 5bd 6b3 dcf b07