Verge vēsture – izpratne par robežas cenu pieaugumu

Verge’s Background

Verge ir uz privātumu vērsta kriptonauda, ​​kas sākotnēji tika uzsākta ar DogeCoinDark nosaukumu 2014. gada oktobrī. Projekts tika izveidots, lai darījumus saglabātu anonīmus un izsekojamus..

Atšķirībā no vairuma savu vienaudžu, Verge tik daudz neizmanto kriptogrāfiju. Tā vietā tā piedāvā savu anonimitāti, izmantojot Tor – kurš slēpj jūsu IP adresi, šifrējot trafiku un nosūtot to caur datoru ķēdi visā pasaulē, un L2P, kas piedāvā vienādranga maršrutēšanu. Izmantojot Wraith protokolu, Verge lietotāji var veikt publiskus vai privātus blokķēdes darījumus.

Pat ja tā sākotnējais nosaukums varētu domāt, ka Verge ir Dogecoin dakša, tā faktiski ir pilnīgi atšķirīga blokķēde, kas izmanto sajaukumu starp likmju pierādīšanu un darba pierādīšanas protokolu.

Tas izraisīja daudz diskusiju, kad paziņoja par šādu pavediena nosaukumu:

“[ANN] [IZSLĒGTS] DogeCoinDark [POD] – Scrypt – Global Darknet ir LIVE! NESKAIDROJAMS! ”

Kaut arī privātums ir lieliska iezīme, šāda veida reklāma, kas attiecas uz nelegāliem tirgus maksājumiem, bija diezgan nepiedienīga.

Pirmie 450 bloki tika ātri izrakti, un pēc tam DogeCoinDark pārbaudīja toreiz populārais dienests ar nosaukumu Proof of Developer, atklājot, ka dibinātājs bija vienīgā persona aiz projekta.

Pārdošana

2016. gada februārī, vēloties atdalīties no asociācijām ar zīmolu Doge un “tumšo” atsauci, DogeCoinDark tika pārdēvēts par Verge. Kopš tā laika projekts ir veltīts likumībai un pieņemšanai plašākā sabiedrībā. Pēc 2016. gada februāra zīmola projekts ir pieaudzis līdz 1,5 miljardu dolāru valūtai.

Komanda

VergeGalvenais izstrādātājs ir Džastins Ēriks Valo jeb Džastins Vendeta vai Suneroks.

Tāpat kā lielākā daļa kriptogrāfijas tirgus, arī Verge ir atvērta pirmkoda projekts, kas nozīmē, ka aiz Verge nav neviena uzņēmuma. Monētu atbalsta kopiena, proti, nav stabilas, pilnas slodzes komandas un fiziskas galvenās mītnes, no kuras projekti darbojas.

Priekšrocība šeit ir tā, ka ikviens var ierosināt izmaiņas vai uzlabojumus blokķēdē, un, ja par ierosinājumu nobalso vairākums cilvēku, tad izmaiņas tiek ieviestas.

Šīs vienošanās negatīvie aspekti būtu tādi, ka komandas locekļi nevar uz visiem laikiem palikt pilnībā anonīmi, kas noved pie nenorakstītas komandas lapas, kas pastāvīgi mainās.

Wraith protokols

Kāds ir wraith protokols?

Wraith Protocol ir tehnoloģija, kas tika izstrādāta, lai lietotājs varētu viegli pārslēgties starp publiskajām un privātajām grāmatām Verge Blockchain.

Wraith protokols tika paziņots 2017. gada septembra sākumā, un palaišana bija paredzēta nākamajā mēnesī. Tā kā Verge vienmēr bija paredzēts darboties kā privāta valūta, protokols tika izveidots, lai pievienotu papildu funkcijas, kuras lietotāji varēja aktivizēt, kad vien viņi to vēlējās.

Protokola palaišana nokavēja sākotnējo termiņu un tika aizkavēta vēl trīs reizes, pat nokavējot galīgo termiņu, 2017. gada 31. decembri. Tas daudziem Verge kopienas tirgotājiem izraisīja paniku, pārdodot savus īpašumus, kas savukārt izraisīja lielu cenu kritumu – no 0,129 līdz 0,096 USD.

Funkcija oficiāli tika atklāta janvārī, taču to ātri kritizēja par daudzo kavēšanos un “oriģinalitātes un lietderības trūkumu”. Izlaidums radīja milzīgu cenu darbību, kuras vērtība vienmēr bija ap 0,11 dolāru atzīmi.

McAfee incidents

13. decembrī McAfee, šķiet, bija ļoti skaļš Verge un citu kolēģu izveidoto privātuma monētu Monero un ZCash atbalstītājs virknē tvītu, kas izgatavoti no viņa Twitter konta. Viņš atkārtoja, ka dod priekšroku monētai, un pat 150 000% palielinājuma mērķi DM dalījās ar sekotāju. Runājot par tā potenciālu, McAfee ietekme palīdzēja paaugstināt XVG cenu.

Mani pārpludina cilvēki, kuri man prasa ieteikumus par kriptovalūtām. Ja jūs izmantotu savas galvas, jūs saprastu, ka privātuma monētām (anonīmiem darījumiem) būs vislielākā nākotne. Monētas, piemēram, Monero (XMR), Verge (XVG) vai Zcash (ZEC), nevar zaudēt.

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2017. gada 13. decembris

Kaut arī cena dažās dienās pieauga no vairāk nekā 0,01 līdz 0,15 dolāriem, McAfee pēc tam veica 180 pagriezienus un noliedza savu 15 dolāru prognozi, apgalvojot, ka viņa Twitter konts tika uzlauzts.

Es teicu, ka XVG, iespējams, varētu pieaugt līdz 0,15 ASV dolāriem no 0,01 USD, kas bija tajā laikā, bet, Dieva dēļ, nekad – 15 USD.

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2017. gada 27. decembris

Dažiem ir grūti noticēt kiberdrošības veterānam, jo ​​viņš pats kļūtu par hakeru upuri. Sabiedrības locekļi apgalvo, ka viņš ir atbalstījis Veržu arī citos sociālajos kontos, pievienojot vēl lielāku neskaidrību šajā jautājumā. Turklāt 2018. gada sākumā viņš sāka aktīvi diskreditēt valūtu un ņirgāties par Wraith protokolu.

Cits Verge ietekmētājs XVGWhale savā telefonā dalījās ar virkni ziņojumu starp sevi un McAfee, kurā pēdējais apgalvo, ka viņš pats palielināja Verge tirgus ierobežojumus un kā kompensāciju par savu ieguldījumu lūdza vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru. Divas dienas vēlāk XVGWhale apgalvoja, ka tika uzlauzts arī viņa Twitter konts.

Hack

Par 2017. gada novembra incidentu, CoinPouch, Verge komandas apstiprinātais maks, kapāt zaudēja aptuveni 125 miljonus XVG. Neviens īsti nezina, kas noticis, jo neviena no pusēm nevēlas uzņemties atbildību, un konts, uz kuru tika pārskaitītas monētas, liek domāt, ka hakeri tās varētu būt pārdevuši apmaiņas ceļā.

Pilns paziņojums un atjauninājums ir atrodams šeit:https://t.co/FVrcFQc0tt

Mēs turpināsim atjaunināt kopienu, kad uzzināsim vairāk.

– CoinPouch (@coinpouchapp) 2017. gada 22. novembris

Adrese joprojām ir viena no simt bagātākajām Verge kabatām, kurām kopā pieder 96% no kopējā krājuma, lielākā daļa no tām jau ir izrakta. Kopš incidenta no maka ir pārvietoti tikai 6 000 000 XVG.

Cietā dakša

2018. gada 4. aprīlī Verge paziņoja, ka piedzīvoja nelielu hash uzbrukumu, bet jautājumi tika atrisināti. Tomēr izrādījās, ka problēma nav nedz atrisināta, nedz neliela.

Mums šorīt bija neliels hash uzbrukums, kas ilga apmēram 3 stundas agrāk, tagad tas ir noskaidrots. Nākotnē mēs ieviesīsim vēl vairāk atlaišanas pārbaudes attiecībā uz šāda veida lietām! XVG USD #vergefam

– vergecurrency (@vergecurrency) 2018. gada 4. aprīlis

XVG kalnrūpnieks atklāja, ka monētas var kalt, kad vien vēlaties, izmantojot jaunos blokos krāpšanās laika zīmogus. Un kāds to jau bija darījis katru sekundi aptuveni 13 stundas. Lai atrisinātu šo problēmu, Valo ieviesa jaunu kodu, kas mainīja pulksteņa slīdi, lai apturētu krāpšanos.

Bet, lai gan problēma tika novērsta, ķēde arī cietās dakšas dēļ padarīja visus atjauninātos makus un klientus neizmantojamus.

Kopš tā laika lietas ir novērstas, tomēr notikums radīja negatīvu viļņu sabiedrībā, kritizējot komandas tehnisko pieredzi un to, kā rīkoties šādās situācijās..

Ir svarīgi pieminēt, ka Džastins zināja par cietās dakšas neizbēgamību, kas ir loģiski, ja tiek veiktas izmaiņas kodola pamatnes dreifā.

Kolektīvā fonda jautājums

2017. gada oktobra sākumā Verge uzsāka kolektīvo fondu ar mērķi 1 000 000 XVG, toreiz aptuveni 6 600 USD. Mērķis tika sasniegts nedēļas laikā, ziedojot vairāk nekā 1,8 miljonus XVG.

Bet pēdējais Verge kopfinansējums martā neizdevās tik gludi. Mērķis bija 75 000 000 XVG jeb ~ 3 000 000 USD. Valo arī solīja paziņot par svarīgu partnerību, taču šis paziņojums tika atkārtoti aizkavēts.

Pēdējā dienā pirms piedāvātā termiņa viens no Verge esošajiem partneriem Tokenpay ziedoja 66,5 miljonus XVG jeb gandrīz 90% no mērķa.

17. aprīlī Valo atklāja, ka nevar piekļūt saviem līdzekļiem Coinbase. No fondu naudas pazuda 1,5 miljoni ASV dolāru, un tie tika pārskaitīti Maka turētajos maciņos Binance apmaiņa.

Neskatoties uz to visu, Verge cena dienās pirms paziņojuma pieauga no 0,04 līdz 0,10 USD. Kad beidzot tika paziņots par partnerību, monētas cena pieauga strauji.

Pornhub partnerība

17. aprīlī Verge paziņoja, ka sadarbojas ar pieaugušo izklaides uzņēmumu MindGeek, ļaujot tās kriptovalūtu izmantot kā apmaksas iespēju Pornhub par tās pieaugušajiem paredzēto saturu.

Pornhub pieņem Verge Now! https://t.co/h7u6fBL6q9

– vergecurrency (@vergecurrency) 2018. gada 17. aprīlis

“Cryptocurrency Verge ir parakstījis partnerību ar pieaugušo izklaides vietni Pornhub. Klienti varēs apmaksāt visus Pornhub pirkumus pēc pieprasījuma, izmantojot jauno metodi – kaut ko vietnes fani vēlas jau kādu laiku. Pornhub teica, ka vietnes atgriezeniskās saites forumā ieteikumu saraksta augšgalā bija kriptogrāfijas maksājuma metode. ”

Šī partnerība līdz šim tiek uzskatīta par vienu no lielākajiem kriptovalūtu ieviešanas gadījumiem, ko veic pilnīgi atšķirīga nozare.

Arī cita MindGeek platforma Brazzers sāka pieņemt XVG maksājumiem.

Neskatoties uz visu kritiku, ko Verge ir pelnījis, šis lietošanas gadījums ir gan liels, gan likumīgs, kam, iespējams, būs liels oreola efekts kriptogrāfijas kopienai kopumā.

Vācijas banku partnerība

Izmantojot partnerību ar maksājumu platformu TokenPay, Verge 27. aprīlī ir noslēdzis darījumu ar Vācijas banku WEG Bank AG. Šī partnerība izraisīja milzīgu pieprasījumu un līdz ar to izraisīja XVG vērtības pieaugumu par 22%. Partnerība atbrīvos ļoti gaidīto debetkarti, kas ļaus XVG īpašniekiem tās izmantot kā parastās bankas izsniegtas kartes.

Bitfinex saraksts

1. maijā populārā kriptovalūtas maiņa Bitfinex savā platformā uzskaitīja Verge monētu, ļaujot tirgotājiem to apmainīt ar BTC, ETH, USD, EUR, GBP un ​​JPY. Atkal tas deva monētai ievērojamu vērtības pieaugumu, līdz pat 20%, kamēr lielākā daļa kriptovalūtu tirgus piedzīvoja kritumu.

Mēs priecājamies ieviest tirdzniecību ar Verge (XVG).https://t.co/ZM1yJwjH8P pic.twitter.com/8JtK6kFx2R

– Bitfinex (@bitfinex) 2018. gada 1. maijs

CoinPayments

2. maijā lielākajā daļā e-komercijas platformu CoinPayments, kas ir vārteja maksājumiem ar kriptovalūtām, paziņoja, ka tā atbalstīs Verge.

CoinPayments lepojas ar atbalstu @vergecurrency maksājumu apstrāde. Izmantot #XVG drošiem un anonīmiem darījumiem.https://t.co/9oFiWvmyxK

– CoinPayments (@CoinPaymentsNET) 2018. gada 2. maijs

Ņemot vērā tā pagātnes jautājumus un to, kā tas joprojām spēja noturēties, kad notika tirgus avārijas, mēs noteikti varam teikt, ka Verge ir ļoti izturīga monēta. Šī kriptonauda, ​​iespējams, nākotnē piedzīvos lielāku izaugsmi, pateicoties tās daudzajiem notikumiem un partnerattiecībām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

b32 a15 31c dfd 953 c3b a38