Ripple Price Prognozė: XRP monetų prognozės

Kur yra „Ripple“ XRP kriptovaliuta? – Žvilgsnis į skaitmeninio turto ateitį

Net ir tuo metu, kai rinkoje šiuo metu vyksta nauja meškų pagreičio banga, daugelis pramonės ekspertų vis dar tikisi, kad kriptografijos sektorius artimiausiu metu grįš į visų laikų aukštumas. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad „Ripple“ XRP žetonas pasaulinei investuotojų bendruomenei suteikia IG, kuri yra žymiai didesnė, palyginti su kitais svarbiausiais kriptografiniais ištekliais, tokiais kaip „Bitcoin“. Taip yra todėl, kad esant dabartinei XRP 0,25 USD vertei, grąža iki 3,30 USD reikštų pelno padidėjimą daugiau nei dešimt kartų.

Šiame kūrinyje mes apžvelgsime įvairių ekspertų ir analitikų, kurie šioje srityje dirba gana ilgą laiką, nuomones. Tačiau prieš pradėdami tai padaryti, pažvelkime į keletą priežasčių, dėl kurių XRP buvo toks populiarus per pastaruosius porą metų:

Kodėl „Ripple“ XRP seka stipriai?

i) Institucinis naudojimas:

Kaip daugelis mūsų nuolatinių skaitytojų tikriausiai gerai žino, „Ripple“ ekosistema suteikia finansų pramonei platformą, kuri pašalina daugelį problemų, kurios šiuo metu yra susijusios su tarpvalstybiniais sandoriais. Kai kurie iš šių klausimų apima:

Itin lėtas apdorojimo greitis: Nors „Paypal“ užtrunka nuo 2 iki 4 dienų, kad būtų lengviau atlikti tarptautinius pervedimus, „XRP“ leidžia pinigų mainus (vietinius ar tarptautinius) įvykdyti per kelias minutes..

Tx išlaidos: tradiciniai mokėjimo procesoriai ima nuo 3% iki 5% visos pervedamos sumos kaip apdorojimo mokesčiai. Šiuo atžvilgiu XRP operacijos kainuoja tik dalį to, ką žmonės turi mokėti kitaip naudodamiesi įprastais mokėjimo sprendimais (pvz., „ApplePay“, SWIFT, „Paypal“ ir kt.).

Nepatikimumas: „Ripple“ daro tarpvalstybinius mokėjimus kur kas patikimesnius ir efektyvesnius (ypač dideliems finansų operatoriams), naudojant decentralizuotą knygą, užtikrinančią didelį skaidrumą..

Galiausiai reikia pažymėti, kad iki šiol daugiau nei 100 finansinių institucijų bendradarbiavo su „Ripple“ (ir šiuo metu naudojasi įmonės „blockchain“ sprendimais ir technologijomis). Pavyzdžiui, šių metų pradžioje „Ripple“ sudarė sutartį su Omano banku „BankDhofar“, siekdama kuo ekonomiškiau ir sklandžiau palengvinti jo pinigines operacijas. Anksčiau „Ripple“ yra sudariusi sutartis su kitomis įsteigtomis finansinėmis institucijomis, tokiomis kaip „Banco Santander“, „Moneygram“..

(ii) „Big Name“ partnerystės:

Per pastaruosius porą metų „Ripple“ užmezgė partnerystę su daugeliu firmų, dėl kurių investuotojai optimistiškai vertino XRP kainą. Pradedantiesiems „Ripple“ neseniai atvyko kartu su „Flutterwave“ – „blockchain“ įmone, kuri siekia įveikti atotrūkį, kuris šiuo metu egzistuoja tarp Afrikos rinkos ir likusios pasaulio ekonomikos. Panašiai „Ripple“ taip pat pasirašė susitarimą su „Moneynetint“ – Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia elektroninių pinigų įmone -, kad padėtų mokėjimų procesoriui palengvinti įvairius didelius finansinius sandorius (tik verslo klientams).

iii) Itin greitos operacijų normos:

Anksčiau „Visa“ turėjo greičiausio pasaulyje mokėjimų apdorojimo titulą. Tačiau visa tai pasikeitė nuo to laiko, kai „Ripple“ neseniai nuvertė daugianacionalinę milžinę, demonstruodama iki 50 000 operacijų per sekundę apdorojimo greitį – šis skaičius yra žymiai didesnis (<2X) nei „Visa“ siūlo (24 000 TPS).

Kripto bendruomenė jaučiasi apie XRP ateitį?

Edith Muthoni – prasta trumpalaikė perspektyva

Edith yra vyriausioji redaktorė „LearnBonds.com“, asmeninių investicijų svetainėje ir bendruomenėje, turinti daugiau nei 100 000 skaitytojų per mėnesį. Jos nuomone, XRP buvo viena labiausiai nuviliančių metų monetų. Nuo 2018 m. Pabaigos skaitmeninė valiuta laikėsi mažėjančios tendencijos, jos manymu, kol kas mažiausia. Ji taip pat pabrėžia, kad nors „Ripple“ pristatoma technologija yra labai perspektyvi, šis potencialas neatspindėjo „XRP“ našumo. Laiške „MasterTheCrypto“ Muthoni dar pridūrė:

„Per pastaruosius 2–3 mėnesius moneta parodė silpnus bulių tendencijos, susiformavusios susietos su Bitcoin, rodiklius. Todėl aš jo dar nenurašysiu, nors dabar niekam nerekomenduočiau pirkti. Ilgainiui niekas apie monetą ar jos „blockchain“ technologiją nerodo reikšmingo kainų pagerėjimo rodiklių. Aš manau, kad jei tai turėtų tendenciją didėti, tai bus tokia staigi, kad dauguma investuotojų ir įprastų prekybininkų ras nesaugiai. “

Ryanas Selkis – optimistiškai nusiteikęs dėl vidutinės trukmės ir ilgalaikės ateities

Ryanas Selkis, „Messari“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, gana optimistiškai vertina „Ripple“ ateitį, visų pirma todėl, kad mano, kad šifravimo platforma suteikia įmonėms naują protokolą, kurį ne tik lengva naudoti, bet ir padeda supaprastinti mokėjimus į skirtingas pasaulyje. Dėl to Selkis tikisi, kad pagrindinis skaitmeninis ženklas per ateinančius metus vėl padidins savo ankstesnį ATH.

Peteris Brandtas – nuolatinis kainų svyravimas

„Factor LLC“ generalinis direktorius yra vienas iš tų žmonių, kuris, kaip žinoma, patvirtina savo prognozes patikima statistika ir skaičiais. Šiuo klausimu, paklaustas apie XRP ateitį, Brandtas pareiškė, kad XRP rodo susivyniojimo požymius (nepaisant to, kad demonstruojami tvirti pagrindai.) Tai, jo nuomone, buvo daugiausia dėl to, kad „Ripple“ manipuliavo rinka apskritai – tuo Brandt tiki iki 2019 m. pabaigos XRP sumažės dar 20%.

„InvestingHaven“ – 20 USD iki 2020 m. Pabaigos

„InvestingHaven“ yra analizės svetainė, kurioje skaitytojai pateikia išsamią suskirstymą, įvairių skaitmeninių išteklių kainų analizę. Šiuo atžvilgiu žiniasklaidos priemonė teigia, kad iki 2019 m. Pabaigos XRP gali labai pasiekti 20 USD kainų tašką – prognozė, kuri greičiausiai neišsipildys, ypač turint omenyje, kad dabartinė valiutos vertė yra maždaug 0,247 USD riba.

Exante – 0,5 USD per ateinančius 3-4 mėnesius

Internetiniame interviu su „Master The Crypto“, „Exante“ analizės komanda mums pasakė, kad „Ripple“ (XRP) jau kurį laiką mėgaujasi vienos geriausių bankų ir kitų panašių finansinių institucijų „blockchain“ ekosistemų reputacija. Dėl šios priežasties įmonė pasirengusi įveikti spragą, kuri šiuo metu egzistuoja tarp tradicinio finansų sektoriaus ir kriptografinės rinkos. Be to, „Exante“ žmonės taip pat tiki, kad mums judant į ateitį, „Ripple“ gali būti „blockchain“ kanalas „fiat“ ir įvairioms šifravimo operacijoms.

„XPR norma 2019 m. Yra labai stabili, palyginti su kitais pagrindiniais tokenais. Jis išliko 0,24–0,48 USD diapazone (dvigubas variacijos dydis), o ETH ir BTC rodikliai kito atitinkamai trigubai ir keturis kartus. XRP laikinai mažėja, tačiau dinamika yra vidutinė. Rugsėjį ji prarado 7%, o visa kriptografijos rinka – 15%. Stabili norma yra pagrindinis rodiklis daugeliui investuotojų (ypač institucijų), todėl ilgainiui jie gali būti labiau suinteresuoti XRP nei BTC. Ateityje stabilumo faktorius gali padidinti XRP kainas, palyginti su klasikine kriptografija. Prognozuoti turto kainas nepastovioje kriptografijos rinkoje yra nelengva užduotis. Pagalvokime apie „Bakkt“ prekybos pradžią kaip pavyzdį. Tai sakant, aš manau, kad XPR ateinančias kelias savaites išliks 0,2–0,3 USD diapazone, o iki metų pabaigos galbūt padidės virš 0,5 USD “.

„Exante“ yra Europos investicijų bendrovė, teikianti savo klientams internetinę prekybos platformą, leidžiančią patekti į daugiau nei 50 pasaulio rinkų. 2012 metais įmonė įkūrė pirmąjį pasaulyje kriptovaliutų rizikos draudimo fondą „Bitcoin Fund“. „Exante“ leidimą išduoda Europos reguliavimo institucijos MFSA ir „CySEC“.

Naeem Aslam – teigiamas trumpalaikis vertinimas

Naeemas Aslamas yra gerai gerbiamas kriptografijos analitikas, neseniai pakomentavęs, jo manymu, XRP vertę artimiausiu metu. Jis mano, kad šiuo metu XRP yra labai parduodama, todėl būtų protinga dalį savo santaupų investuoti į svarbiausią skaitmeninį turtą.

Philas Nunnas – stipri ilgalaikė perspektyva

Phillipas Nuunas yra „Wealth Chain Capital“ generalinis direktorius & „Blackmore Group“. Jo nuomone, „Ripple“ XRP prieigos raktas ir toliau vaidins didelį vaidmenį pasaulinėje šifravimo ekosistemoje. Nors jis nepateikė tikslaus skaičiaus, kur pasieks skaitmeninį prieigos raktą per ateinančius kelerius metus, jis pridūrė, kad XRP ateitis atrodė šviesi ir kad „Ripple“ buvo tokia pat svarbi pasauliniam technologijų peizažui, kaip „Microsoft“ buvo 9-asis dešimtmetis ir 2000-ųjų pradžia.

Daniel Ameduri – teigiamos vidutinės trukmės ir ilgalaikės perspektyvos

Danielis Ameduri yra „Future Money Trends“ vienas iš įkūrėjų, taip pat knygos „Negalima taupyti pensijai: tūkstantmečio finansinės laisvės vadovas“ autorius. Neseniai jis pasakojo „Master The Crypto“, kad dėl „XRPs“ naudos palengvinant greitą ir mažą komisinių valiutų keitimą (tai gali įvykti vidutiniškai 4 kartus per sekundę), daugelis žmonių visame pasaulyje pradeda atsisakyti priklausomybės nuo JAV dolerio ir pradėjo pereiti prie kriptografijos. Ameduri dar pridūrė:

„Kadangi XRP ir toliau perima tokie bankai kaip PNC,„ Santander “,„ Standard Chartered “ir kt., Pamatysime impulsą, kuris XRP suteiks tvirtus pagrindus aukštesnėms kainoms ateityje. Tikiuosi, kad visa šifravimo rinka bus ilgalaikėje tendencijoje, nes aš tikiu „blockchain“. XRP yra vienas labiausiai gerbiamų geriausių kriptografinių išteklių, o kylant Bitcoinui, visiškai tikiuosi, kad kylantis potvynis atsispindės aukštesnėse XRP kainose. Tikiu, kad po 5 metų pamatysime naujas visų laikų aukštumas. Šiuo metu XRP yra 0,25 USD, o jo ATH – 3,84 USD, aišku, aš labai vertinu XRP ateitį. Mums reikės „Bitcoin“, kad atgautų pasitikėjimą aukštyn, kad galų gale pamatytume, kaip jis įgauna pagreitį. “

„LongForecast“ – tarp 0,1–0,2 USD iki 2021 m

Kita populiari svetainė, žinoma dėl gerai ištirtų kainų prognozių. Kalbant apie XRP, „LongForecast“ tyrimo grupė mano, kad trečia pagal dydį kriptovaliuta pagal bendrą rinkos kapitalizaciją ir toliau svyruos tarp 0,1–0,2 USD vertės diapazono (bent jau iki 2021 m. Vidurio). Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje (t. Y. Iki 2023 m.) XRP kaina gali vėl pakilti ir pasiekti maždaug 0,49 USD už žetoną kainą.

„OracleTimes“ – 5 USD iki 2019 m. Gruodžio mėn

Populiari šifravimo žiniasklaidos priemonė neseniai paskelbė straipsnį, kuriame jų tyrimų grupė užsiminė, kad iki šių metų pabaigos jie numato, kad XRP kaina padidės maždaug iki 5 USD. Tačiau nuo 2019 m. Pradžios „Ripple“ pavyzdinė skaitmeninė valiuta sumažėjo daugiau nei 10 proc., Todėl daugelis ekspertų dabar yra gana liūdni kalbėdami apie būsimą XRP finansinį potencialą.

Romanas Guelfi – tinkama trumpalaikė perspektyva

Gerbiamas kriptografijos analitikas Romanas Guelfi mano, kad 2019 m. Pasirodys geri XRP metai – ypač todėl, kad „Ripple“ neseniai įtraukė kelis įsteigtus projektus (taip pat ir kitas su „blockchain“ / kriptografija susijusias bendroves), kad sustiprintų savo pagrindinį patikimumą. Nors Guelfi nepateikė tikslios kainos prognozės, kad patvirtintų jo teiginius, jis pridūrė, kad iki 2019 m. Pabaigos XRP gali priversti kitus įtvirtintus kriptografinius išteklius „užimti antrą vietą“.

„UsLifted“ – maždaug 23 USD iki 2020 m. Pabaigos

Kripto prognozavimo portalas „UsLifted“ teigia, kad maždaug per ateinančius 16 mėnesių vieno XRP žetono kaina gali padidėti iki 22,79 USD (kartu su 38 739 145 924 XRP cirkuliuojančia apyvarta).

Lance Morginn – naudojimo padidėjimas nuo 100 iki 500%

Lance Morginn, „Blockchain Intelligence Group“ (BIG), Vankuveryje įsikūrusios „blockchain-agnostic“ paieškos ir analizės žvalgybos firmos, tiesiogiai dirbančios su finansinėmis tarnybomis, bankomatais, biržomis ir bankais, prezidentas dėl XRP kainų prognozės.

Manau, kad XRP turi keletą realių kojų, todėl per ateinančius metus gali pastebimai išaugti. Per ateinančius 6 mėnesius, manau, galime pastebėti 100–500% padidėjimą, o ilgainiui tai gali būti žymiai didesnis padidėjimas, atsižvelgiant į šiandieninę kainą. Paklaustas apie savo požiūrį į XRP kaip valiutą iš finansinio POV, jis pareiškė, kad tikiuosi, kad pamatysime daugiau įmonių, tokių kaip SBI, kurios apims „Ripple“ tinklą. Šių metų kovo pabaigoje jie prijungė 13 bankų prie savo „blockchain“ mokėjimo programos.

Ilgainiui turėsime tik keletą kriptovaliutų, ir aš tikiu, kad XRP turi galimybę būti viena iš jų,

XRP monetų prognozės uždarant

Po audringų 2018 m. XRP veikla per pastaruosius porą mėnesių šiek tiek stabilizavosi. Tačiau, žvelgdami į valiutos pagrindus, daugelis ekspertų mano, kad XRP gali būti naudingų dalykų. Pradedantiesiems „Ripple“ neseniai užmezgė partnerystę su daugeliu įsteigtų firmų ir verslo įmonių – tai paskatino rinką labai pasitikėti investuotojais.

Tai sakant, turėtų būti aiškiai pasakyta, kad bet kuri iš aukščiau išdėstytų nuomonių / ekspertų nuomonių turėtų būti vertinama tik kaip patarimai, o ne kaip konkretūs patarimai investuoti. Žmonėms, norintiems daug investuoti į šią rinką, geriausia, kad jie atliktų kruopštų patikrinimą ir konsultuotųsi su keliais finansų patarėjais, kurie jau keletą metų veikia šioje šiek tiek besiformuojančioje srityje..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me