Viltus stāstījumi un dezinformācija caurvij Bitcoin diskusijas, kad iestādes veic pasākumus

Nedēļas jaunumi – kriptovalūtas pasaules lielākie nedēļas stāsti

Digitālo aktīvu tirgū pēdējos mēnešos valdošais optimisms šonedēļ tika nostiprināts pēc tam, kad Amerikas Savienoto Valstu Valsts kases sekretāres kandidāte Dženeta Jellena apgalvoja, ka kriptovalūtas darījumi galvenokārt tiek izmantoti nelegālai darbībai, un kļūdaini ziņojumi par neeksistējošu Bitcoin dubultu tēriņu izraisīja galvenās negatīvās lēkmes. Tajā pašā laikā institucionālā puse aizkulisēs ir aizņemta ar kriptogrāfijas plāniem.

Šīs nedēļas OKEx Insight nedēļas jaunumu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

ASV Valsts kases sekretāra izvirzītais kandidāts apgalvo, ka kriptogrāfiju galvenokārt izmanto "nelikumīga finansēšana"

ASV kases sekretāres kandidāte Dženeta Jellena šīs nedēļas sākumā dominēja ar Bitcoin saistītos virsrakstos ar sākotnēji negatīviem paziņojumiem par kriptovalūtu lietošanas gadījumiem. Viņā teica bijušais Federālo rezervju vadītājs Senāta apstiprināšanas sēde 19. janvārī, ka viņa tic "daudzas [kriptovalūtas] tiek izmantotas vismaz darījumu nozīmē galvenokārt nelegālai finansēšanai."

Jeļena vakar mainīja savu nostāju, rakstiski liecinot, paskaidrojot:

"Bitcoin un citas digitālās un kriptovalūtas nodrošina finanšu darījumus visā pasaulē. Tāpat kā daudzi tehnoloģiskie sasniegumi, tas piedāvā potenciālus ieguvumus ASV un mūsu sabiedrotajiem. […] Es uzskatu, ka ir svarīgi ņemt vērā kriptovalūtu un citu digitālo aktīvu priekšrocības un to potenciālu, lai uzlabotu finanšu sistēmas efektivitāti. Tajā pašā laikā mēs zinām, ka tos var izmantot terorisma finansēšanai, naudas atmazgāšanas veicināšanai un tādu ļaundabīgu darbību atbalstam, kas apdraud ASV nacionālās drošības intereses un ASV un starptautisko finanšu sistēmu integritāti. Es domāju, ka mums rūpīgi jāapsver, kā veicināt viņu izmantošanu likumīgām darbībām, vienlaikus ierobežojot to izmantošanu ļaundabīgām un nelikumīgām darbībām."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Jeļenas paziņojumus nedēļas sākumā kriptovalūtu nozares pārstāvji un kopiena lielākoties uzskatīja par FUD "bailes, nenoteiktība un šaubas" – Atsaucoties uz jauni dati no vadošās blokķēdes analīzes firmas Chainalysis parāda, ka noziedzīgā kriptovalūtas aktivitāte pagājušajā gadā samazinājās līdz 0,34%.
  • Jellenas paziņojumi arī skaidri parāda faktu, ka fintech un kriptovalūtu regulējuma izveidošana ir Federālo rezervju padomes un ASV finanšu regulatoru prioritāte.

Par noziedzīgām darbībām veikto kriptovalūtu apjoms pērn samazinājās. Attēlu kredīts: Ķēdes analīze

Kreigs Raits apgalvo, ka ir īpašumtiesības uz Bitcoin Whitepaper, izmantojot noņemšanas pieprasījumus

Advokāti, kas pārstāv Satoshi Nakamoto prasītāju Kreigu Raitu, nChain galveno zinātnieku, nosūtīti juridiski paziņojumi uz Bitcoin.org un Bitcoincore.org trešdien, pieprasot vietnēm noņemt Bitcoin baltās grāmatas. Raits apgalvo, ka viņam pieder Bitcoin dibināšanas dokumenta autortiesības, kā arī apgalvo, ka viņš ir Bitcoin.org sākotnējais īpašnieks.

Bitcoin.org atteicās noņemt papīru. Savukārt Bitcoincore.org to nojauca.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Wrightam ir ilga juridisko draudu vēsture, un tas ir ļoti nepatīk Bitcoin kopienā. Reaģējot uz jaunākajām juridiskajām darbībām, virkne ar kriptogrāfiju saistītu uzņēmumu – tostarp Square, Chaincode Labs, Paradigm, Monētu centrs, Facebook meitasuzņēmums Novi, Casa un citi – sāka rīkoties ar Bitcoin balto dokumentu, veicot izaicinājumu pret Bitcoin SV veidotāju.
  • Raits vēl nav galīgi pārbaudījis, vai viņš ir pseidonīms Satoshi Nakamoto, neskatoties uz gadiem ilgām pretenzijām. Šis fakts turpina likt plašākai Bitcoin kopienai nogurdināt viņa pastāvīgos juridiskos draudus.

BlackRock norāda BTC nākotnes interesi par dvīņu iesniegumiem

Triljonu dolāru vērtā aktīvu pārvaldība BlackRock acīmredzot ir gatava piešķirt kapitālu BTC nākotnes līgumiem BlackRock fondi V un BlackRock Global Allocation Fund, Inc., kā liecina nesenie iesniegumi ASV Vērtspapīru un biržu komisijā.

Iesniegumos, cita starpā minot BTC nākotnes darījumus, bija lasāms, ka "vienīgie bitkoina nākotnes līgumi, kuros fondi var ieguldīt, ir ar naudu norēķināti Bitcoin nākotnes līgumi, kurus tirgo CFTC reģistrētās preču biržās.."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kaut arī iesniegumos nav skaidri norādīts, ka BlackRock tuvākajā nākotnē tiks iesaistīts BTC nākotnes līgumos, viņi iesaka, ka aktīvu pārvaldības gigants to vēlas darīt, ja tas tā izvēlētos.
  • BlackRock ieeja BTC nākotnes telpā būtu nozīmīga nodaļa institucionālo ieguldījumu Bitcoin pieaugošajā vēsturē.

BlackRock, Inc. akciju cena laika gaitā ir ievērojami palielinājusies. Avots: Google

Nepatiesi ziņojumi par Bitcoin "divreiz iztērēt" dusmu industrija

Daži viltus jaunumi tika izplatīti šīs nedēļas beigās pēc tam, kad Bitcoin blokķēdē tika veikta bloku reorganizācija, kas tika nepareizi interpretēta kā "divreiz iztērēt," kas ir termiņš, kad viena un tā pati BTC apstrādāta divos darījumos.

BitMEX Research bija pirmais norādīt "divkāršu tēriņu līdzīgs scenārijs," kas izraisīja (dažkārt nepareizus) ziņojumus gan no nozares, gan no galvenajiem finanšu plašsaziņas līdzekļiem.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Divkāršs tēriņš Bitcoin blokķēdē nenotika. Kas noticis, nespeciālistiem runājot, tas faktiski bija diezgan gājējs, un nekas nebija jāuztraucas.
  • Daudzi nozares pārstāvji lambasted BitMEX Research, Cointelegraph un galvenie finanšu mediji dezinformācijas izplatīšanai, izmantojot klikšķu ēsmas virsrakstus un neinformētus ziņojumus.

VanEck faili ETF izsekošanas kriptogrāfijas uzņēmumi

Amerikāņu aktīvu pārvaldnieks VanEck ir iesniedzis jaunu biržā tirgotu fondu, kas sekos digitālo aktīvu nozares sniegumam, izmantojot meitasuzņēmuma MV Index Solutions globālo digitālo aktīvu kapitāla indeksu..

Konkrēti, ETF lielā mērā izsekotu digitālo aktīvu nozarē iesaistīto uzņēmumu – biržu, kriptovalūtu ieguves uzņēmumu, maksājumu vārteju utt. – sniegumu..

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • VanEck ir vispazīstamākais kriptovalūtu industrijā ar daudzajiem neveiksmīgajiem BTC ETF pieteikumiem ASV. Jaunākais pieteikums tika iesniegts 2020. gada pēdējā dienā, lai gan bijušais partneris SolidX iesūdz VanEck par iespējamu tā plaģiēšanu.
  • Ja VanEck ETF saņemtu apstiprinājumu, tā būtu ļoti vajadzīga uzņēmuma uzvara, ko nomierina SEC noraidījums.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

276 5ee aaa 3f0 6cf e69 253