Cudo Miner: lieliska alternatīva WinMiner 2019

Kopumā, kriptogrāfijas ieguves pasaule pēdējos mēnešos ir cietusi uzticības krīzi – bet tikai ar Bitcoin kalnračiem jau rada ieņēmumus 4,7 miljardu ASV dolāru apmērā 2018. gada pirmajos deviņos mēnešos vēl ir daudz, par ko spēlēt. Tādas kalnrūpniecības vietnes kā WinMiner ir izslēgtas tirgus apstākļu dēļ – atstājot lielu pieeju pieejamām iespējām lietotājiem, kuri vēlas nopelnīt ienākumus ar kalnrūpniecību.

Ievadiet: Cudo Miner: kriptovalūtas ieguves palaišana, kas tikko paziņoja par savas kriptogrāfijas ieguves platformas atklātu beta palaišanu.

Cudo Miner ir inteliģents GUI kalnrūpnieks ar iebūvētu multi-algo komutācijas tehnoloģiju, kas ļauj profesionāliem kalnračiem pieredzējušiem vai iesācējiem kalnračiem uzstādīt un sēdēt, kamēr programmatūra visu pārējo automatizē. Kopš slēgta beta palaišanas pirms diviem mēnešiem Cudo Miner ir piesaistījis tūkstošiem lietotāju vairāk nekā 130 valstīs.

Cudo Miner sāk mazināt plaisu starp GUI kalnračiem un tradicionālajiem komandrindas kalnračiem ar uzlabotu iestatījumu lapu, lai iepriekš iestatītu optimizāciju gan algo, gan GPU. Tas nodrošinās platformu kalnračiem pārliecību izvēlēties “Automātisko” režīmu, ja viņi vēlas, zinot, ka Cudo nomainīs iepriekš iestatītās konfigurācijas, pamatojoties uz visrentablākajām monētām, bez raktuvju darbībām..

Cudo Miner galvenās iezīmes ir:

  • LIETOTĀJA DRAUGA SASKARNE – pieejama ekspertiem un iesācējiem. Lejupielādējiet Cudo Miner un atpūtieties, jo programmatūra automatizē visu kalnraču uzstādīšanu.
  • PAPILDUS IESTATĪJUMI – Kripto entuziasti ar īpašām kalnrūpniecības platformām var maksimizēt ieņēmumus, pielāgojot algoritmus lapā “Papildu iestatījumi”, kur viņi var redzēt arī visu savu etalonu rezultātus. Pašlaik tas ir laikietilpīgs manuāls uzdevums, kas tiek veikts, izmantojot citu ieguves programmatūru.
  • GPU PĀRSLĒGŠANA – iebūvēts GPU overclocking un citas funkcijas, kas paredzētas rentabilitātes palielināšanai, turpinot mazināt plaisu starp tradicionālo komandrindas un GUI kalnračiem.
  • TREŠĀS PUSES kalnrači – Iespējojiet trešo personu kalnračus, piemēram, Ravencoin Z-ienaidnieku un Bitcoin Gold EWBF, lai palielinātu kalnrūpniecības veiktspēju. Regulāri tiks pievienoti jauni kalnrači.
  • DIVRĪDZ KĀ IESPĒJAMA – Nedēļu ilga salīdzināšanas pārbaude (28/12 / 18-3 / 1/19) rāda, ka Cudo Miner ir vairāk nekā divas reizes ienesīgāks nekā konkurējošie ogļrači.
  • DAUDZU MONĒTU ATBALSTS – spēj iegūt vairākas monētas un pārslēgties starp tām, pamatojoties uz to, kura no tām jebkurā brīdī ir visizdevīgākā.
  • MAKSĀJUMU IZVĒLE – lietotājiem ir arī izvēle, kā viņi maksā – viņi var saņemt kompensāciju, izmantojot Ethereum vai Bitcoin, un nākotnē papildu monētas tiks iekļautas sarakstā.
  • Jaudīga tīmekļa konsole – kalnrači var pārbaudīt datus, kas saistīti ar viņu ieguves darbībām, aplūkot vēsturiskos ieņēmumus, apskatīt informāciju par aparatūru un jaudas līmeni, kā arī uzmanīgi sekot savu ierīču veselībai.
  • NEKUSTAMĀ IEGUVE – gadījuma kalnrači var atstāt Cudo Miner strādāt fonā, kamēr viņi lieto savu datoru, nodrošinot, ka tas netraucē viņu datora darbību.

“GPU ieguve noteikti ir dzīva un spārdoša, taču dažas no stratēģijām, kuras pieņem daži profesionāli kalnrači, mazina viņu iespējas gūt pienācīgu peļņu. Altkoīni bieži ir visrentablākie, bet tikai uz dažām minūtēm vai stundām, tāpēc šajā periodā jums ir nepieciešams raktuves, lai maksimizētu ieguvumu, ”sacīja Mets Hokinss, Cudo izpilddirektors. “Uzsvars ir jānovērš no koncentrēšanās uz vienu monētu vai algoritmu, lai atbalstītu kriptovalūtu masīvu sasmalcināšanu un maiņu, kā arī optimālu iestatījumu izvēli – palielinot viņu izredzes to padarīt vērtīgu. Tāpēc mēs esam izveidojuši Cudo Miner. ”

A Nedēļas ilgais salīdzinošais tests parāda, ka Cudo Miner šobrīd ir vairāk nekā divas reizes izdevīgāks nekā konkurējošie kalnrači.

Uzņēmuma dibinātāji Hokinss un Dankans Kuks bija motivēti atrast pieejamu kalnrūpniecības risinājumu, kad viņi atklāja milzīgu skaitļošanas jaudu klēpjdatoros, personālajos datoros un serveros – aparatūra 60% gadījumu parasti ir dīkstāvē. Rezultātā viņi centās izstrādāt risinājumu, kas nogalināja divus putnus ar vienu akmeni: novēršot resursu nepietiekamu izmantošanu, vienlaikus palielinot ieguves rentabilitāti, novēršot šķēršļus ienākšanai.

Abi sērijveida uzņēmēji ir izveidojuši arī labdarības struktūru, ko sauc Cudo Ziedo, līdz ar to kalnrači var pārvērst savu rezerves skaitļošanas jaudu skaidrā naudā labu iemeslu dēļ. Šī projekta mērķis ir tuvākajos gados piesaistīt 1 miljardu dolāru finansējumu un aprēķināt resursus labdarības organizācijām.

Lai iegūtu papildinformāciju un lai sāktu darbu ar Cudo Miner, lūdzu, apmeklējiet vietni Cudo Miner vietne.

Par Cudo

Cudo ir kalnraču, tehnisko darbinieku un uzņēmēju komanda. Mēs esam kaislīgi radīt labu ar tehnoloģijām un uzskatām, ka blokķēde un kriptonauda ir lieliska iespēja to izdarīt. Mūsu mērķis ir pozitīvi ietekmēt pasauli par labu un tehniskām izmaiņām.

Mēs vēlamies, lai mūsu tehnoloģija būtu ilgtspējīgs un ētisks risinājums.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par presi, lūdzu, sazinieties ar:

Dens Volšs

[e-pasts aizsargāts]

+44 (0) 1753 656 661

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

77d 091 4db 9c6 5c8 5bc 38c