Raudonosios gulbės partneriai, dalyvaujantys „Polymath“ žaidime dėl 2,2 milijardo JAV dolerių vertės ženklinimo

Niujorke įsikūrusi komercinio nekilnojamojo turto įmonė „Red Swan“ tiesiog iškėlė ante varžybose, siekdama integruoti tokenizaciją į rinką. Šią savaitę įmonė paskelbė apie naują partnerystę su populiariąja „tokenization“ platforma „Polymath“. Partnerystė leido įmonei pažymėti 2,2 mlrd. JAV dolerių vertės nekilnojamąjį turtą JAV. Naujienos parodo tolesnį nekilnojamojo turto ženklinimo sektoriaus brendimą, taip pat vieną didžiausių ir ambicingiausių iki šiol vykdomų žetonų suteikimo projektų.

Aptardamas manevrą, „Polymath“ tokenizacijos vadovas Graeme’as Moore’as užtruko, kol pasisakė apie kai kurias ankstesnes konkurentų pastangas tokenizuoti. Jis paaiškino, kad šiems projektams trūksta tikros patirties nekilnojamojo turto sektoriuje. Taigi šios technologijų įmonės niekada negalėjo sukurti realaus sprendimo, kaip aptarnauti privatų nekilnojamojo turto sektorių augimą skatinančiu būdu..

Skaičiuojama rinkos patirtis

Konkrečiai, Moore’as paminėjo Harbouro bandymus, kai įmonė buvo priversta atsisakyti strategijos, kai dokumentai pradėjo kankinti projektą. Be to, jis atkreipė dėmesį į dar dvi pagrindines tokenizavimo nesėkmes per pastaruosius dvejus metus Skystumas ir „Propellr“ projektai. Abiem šiais ambicingais projektais siekta, kad nekilnojamojo turto lėšos būtų milijoninės. Deja, abu buvo ramiai išėję į pensiją po to, kai dėl komplikacijų šios koncepcijos nebuvo įgyvendinamos.

Remiantis bendrovės dokumentais, „Red Swan“ iš anksto parduodama akredituotiems investuotojams suteiks 780 milijonų dolerių vertės akcijų. Užbaigus, įmonė toliau naudos papildomus 4 milijardus dolerių nekilnojamojo turto, kuris šiuo metu sėdi jos ženklinimo vamzdyne. Svarbu tai, kad 2,2 mlrd. USD sudaro 16 skirtingų A klasės komercinių objektų akcijos. Šios savybės yra visoje JAV. Tiksliau, Austinas ir Hiustonas, Teksasas, Bruklinas, NY, Ouklandas, Kalifornija, ir Ontarijas, Kanada.

Raudonoji gulbė – pavyksta ten, kur nepavyko kitiems

Raudonoji gulbė tiki, kad ji turi tai, ko reikia norint patekti ten, kur nepavyko konkurencija. Pirma, vadovai pabrėžė, kad įmonė yra komercinio nekilnojamojo turto įmonė, o ne kita technologijų grupė. Antra, įmonė turi tokią poziciją, kad užtikrintų, jog jos koncepcija laiku pateks į rinką.

„Red Swan Ventures“ per pagrindinį puslapį

„Red Swan Ventures“ per pagrindinį puslapį

Svarbu tai, kad Raudonoji gulbė ketina laikyti investuotojų lėšas depozitoriume iki paskirstymo datos – balandžio vidurio. Iki to laiko įmonė tikisi gauti JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos patvirtinimą kaip registruotą patarėją investuoti. Šis licencijavimas leistų įmonei valdyti į priekį judančių akredituotų investuotojų turtą.

„Polymath“ – pramonės lyderis

Savo ruožtu „Polymath“ pateikė visus techninius tokenizacijos aspektus. Šie veiksmai apėmė ypatybių žymėjimą, išmaniųjų sutarčių programavimą ir platformos vientisumo palaikymą. „Polymath“ yra pripažintas lyderiu tokenizacijos sektoriuje. Todėl Raudonoji gulbė padarė galingą alėją, kai nusprendė bendradarbiauti su įmone. Remiantis pranešimais, „Polymath“ sukonkretino nekilnojamąjį turtą naudodamas savo gimtąjį ST-20 protokolą. Šie ST-20 žetonai bus saugomi „Prime Trust“ saugomoje skaitmeninėje piniginėje iki jų platinimo datos. Be to, šios lėšos yra apdraustos iki milijardo dolerių.

RedSwan per „Twitter“

RedSwan per „Twitter“

Svarbu tai, kad vadovai teigė, kad įmonė artimiausiu metu ketina išduoti žetonus išskirtinėje įmonės „blockchain“ platformoje. Ši naujiena pabrėžia didėjantį susirūpinimą dėl viešųjų „blockchain“ naudojimo STO rinkoje. Neseniai kelios platformos, įskaitant „Polymath“, pakeitė savo žetonus iš „Ethereum“ į nuosavybės teises turinčius blokinius tinklus, nurodydamos susirūpinimą, pradedant masteliu, iki kalnakasių, kuriose taikomos sankcijos, patvirtinančiose operacijas..

Nwokedi taip pat kalbėjo apie norą padėti paslaugų investuotojams, kurių finansavimo lygis yra nuo 500 000 iki 10 mln. Jis pareiškė, kad šiuo metu šie investuotojai turi spręsti rizikingesnius, žemesnės klasės lygio projektus. Jis mano, kad Raudonosios gulbės požiūris gali suteikti šiems investuotojams galimybę naudotis pagrindinėmis aukščiausios klasės nuosavybėmis anksčiau neįsivaizduojamu būdu..

Raudonosios gulbės vaidmuo

Vykdydama savo vaidmenį tokenizacijos projekte, Raudonoji gulbė tvarkys visus su turtu susijusius sandorius. Šie veiksmai apima savybių vertinimą, rinkų vertinimą ir nuosavybės pardavimą, kai ateis laikas. Atsižvelgiant į didžiulę tiesioginės rinkos patirtį, kurią turi įmonė, šios užduotys neturėtų būti per sunkios. Šiuo metu Raudonoji gulbė savo platformoje turi virš 30 000 akredituotų investuotojų. Remiantis įmonės dokumentais, platforma užima nedidelę dalį išleidžiamo nuosavo kapitalo. Jei tik nedidelė dalis šių vartotojų naudojasi naujais firmos pasiūlymais, įmonė ketina uždirbti nemažus uždarbius.

Daugiau likvidumo erdvėje

Kitas svarbus aspektas, kurį reikia apsvarstyti dėl „Raudonosios gulbės“ ženklinimo projekto, yra tai, kad bendrovė atveria anksčiau nepasiekiamą rinkos likvidumą. Pavyzdžiui, „Raudonoji gulbė“ leidžia nekilnojamojo turto savininkams pažymėti 90% grynojo nuosavo kapitalo, kuris yra turto dalis. Palyginti, jūsų vietinis bankas leis jums panaudoti tik 50% nuosavybės nuosavo kapitalo.

Tokenizavimas nekilnojamojo turto rinkoje – neišvengiama

Tokio pasaulio nekilnojamojo turto sektoriaus ženklinimas suteikia rinkai daugybę didelių privalumų, palyginti su šiuo metu galiojančia tradicine rinkos praktika. Pirma, tokenizuotas ypatybes galima parduoti pasaulinei auditorijai. Apsaugos žetonus yra daug lengviau įsigyti ir perduoti, palyginti su tiesioginėmis investicijomis į nekilnojamąjį turtą.

Be to, tokenizavimas sumažina pradinį lygį investuotojams, norintiems dalyvauti rinkoje. Kai kuriais atvejais investuotojai gali dalyvauti tokenizuotame nekilnojamojo turto STO už vos 100 USD. Tokia simbolizacija tiesiogiai atneša naują kapitalą į rinką. Raudonoji gulbė žengia šią koncepciją dar labiau, nes grupė turi didžiulį nekilnojamojo turto verslininkų tinklą. Įspūdingas firmos akredituotų investuotojų sąrašas tikrai pakels šias naujas rinkos galimybes į kitą lygį.

Raudona gulbė – žaidimas pasikeitė

„Red Swan“ šiuo manevru išvedė pasaulinę nekilnojamojo turto rinką į priekį. Kiti bendrovės žingsniai nulems didelę rinkos tempo dalį ateinančiais mėnesiais. Po to, kai Raudonoji gulbė pradės atskleisti savo pajamas, galite tikėtis pamatyti daugybę kitų didelių nekilnojamojo turto firmų. Kol kas nekilnojamojo turto rinka ką tik atnaujinta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me