Labākās kredītu remonta kompānijas

Zems kredītreitings? Iepriekšējie pārkāpumi, bankroti vai citas negatīvas atzīmes jūsu kredīta pārskatos? Tās ir problēmas, ar kurām saskaras daudzi amerikāņi, un nezina, ar ko iesākt. Tomēr, ja jūs zināt, kur meklēt, dodoties uz vienu no labākajiem kredītu remonta uzņēmumiem valstī, jūs varat novērst savu problēmu un izvairīties no neskartiem. Šeit ir 7 no absolūti labākajiem kredītu remonta uzņēmumiem, kurus es varētu atrast, lai, cerams, jūs izkļūtu no saistības.

1. Kredīta plusi

Kredīta plusi tika izstrādāts, lai izmantotu mākslīgā intelekta priekšrocības, un tā ir viena no sarežģītākajām kredītu labošanas iespējām ASV. Mūsdienu cilvēkiem tās var būt ļoti viegli un ērti strādāt un palīdzēt pārvaldīt jūsu kredītreitingu. Uzņēmējdarbībā vairāk nekā 10 gadus The Credit Pros var palīdzēt jums noteikt jūsu kredītu un pārvaldīt to. Lai arī viņi ir jaunāki par dažām citām šajā sarakstā iekļautajām aģentūrām, viņiem ir vairāk nekā 100 000 lietotāju un BBB ir A + reitings, kas mums šķiet iespaidīgs.

Pierakstoties, jūs viņiem piešķirat piekļuvi saviem kredīta pārskatiem. Turpmāk kredītu profesionāļiem ekspertiem būs jāanalizē, ko viņi var darīt jūsu labā, un jāsāk strādāt jūsu labā. Labākais no visiem kredītu monitorings ir iekļauts vietnē Nav papildu maksas kas var palīdzēt atklāt iespējamo identitātes zādzību.

2. Kredīts Sv

Lai gan lielākā daļa šī Amerikas labāko kredītu remonta uzņēmumu saraksta nav sakārtoti pēc ranga, jo daudz kas ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, Kredīts Sv ir nepārprotams labāko kredītu remonta uzņēmumu ieguvējs. Šī iemesla dēļ mēs to esam izvirzījuši kā pirmo. Credit Saint, pēc Labāka biznesa biroja datiem, ir A + uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Šajā amatā viņi ir palīdzējuši tūkstošiem cilvēku, tāpat kā jūs.

Credit Saint iesāks jūs, tiekoties ar jums un bez maksas apspriežot kredīta pašreizējo stāvokli. Viņi jums pat sniegs paraugu, ko potenciāli varētu izdarīt, un vislabāko scenāriju jūsu kredītam, ja jūs tos pieņemat darbā. Kad esat identificējis ar viņiem saistītās jomas, Credit Saint uzbruks katrai problēmai, nosūtot izaicinājumus trim galvenajiem kredītbirojiem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Credit Saint ir viena no agresīvākajām remonta kompānijām, kas tur ir laba, taču ne visiem ir jāmaksā par pilnvērtīgu uzbrukuma suni. Tāpēc Credit Saint piedāvā vairākas paketes, pamatojoties uz to, kas jums nepieciešams, lai iegūtu vislielāko peļņu.

3. Leksingtonas likums

Leksingtonas likums ir advokātu birojs, kas specializējas tādos pakalpojumos kā kredītu remonts. Viņi var jums palīdzēt, ja jums ir bijusi šķiršanās, identitātes zādzība utt., Kas ir ietekmējuši jūsu kredītvēsturi. Ir ļoti mierinoši, ka šis ir reāls advokātu birojs, kurā strādā eksperti juristi un advokāti, un tas noteikti palīdz, ka viņi darbojas biznesā kopš 1991. gada.

Tāpat kā Credit Saint, arī Lexington Law ir trīs dažādi pakalpojumu plāni ar dažādām pieņemamām cenām. Katrs plāns var palīdzēt jums noteikt jūsu kredītreitingu, savukārt dārgākajos plānos būs iekļautas arī tādas papildu funkcijas kā FICO rezultātu izsekotājs. Leksingtonas likums ne tikai nosūtīs pielāgotus strīdus jūsu vārdā, bet arī var apstrīdēt stingrus jautājumus, kas varētu kaitēt jums. Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jums būs pieejams tiešsaistes informācijas panelis ar visu nepieciešamo informāciju.

4. Debesu zilā kredīta labošana

Debesu zilā kredīta labošana ir vēl viena lieliska kredītu remonta aģentūra. Viņi lieliski strādā, lai palīdzētu paaugstināt jūsu rezultātu un noņemt sliktās atzīmes jūsu kredītatskaitē. No visiem šajā sarakstā iekļautajiem uzņēmumiem Sky Blue var piedāvāt vislabāko vērtību atkarībā no jūsu situācijas.

Dodoties pretējā Credit Saint virzienā, Sky Blue piedāvā vienu pakalpojumu un iekasē vienkāršu ikmēneša vienotu likmi. Ienākot zem 80 USD mēnesī, Sky Blue piedāvā vienu no labākajām cenām un cīnīsies par jums. Ja 90 dienu laikā jūs neesat saņēmis nekādu labumu, jūs varat atgūt savu naudu ar viņu naudas atmaksas garantiju. Pēc reģistrēšanās Sky Blue analizēs jūsu kredītatskaiti un izdomās, ko var novērst. Pēc tam viņi mēģinās apstrīdēt vienumus jūsu pārskatā, izmantojot pielāgotu procesu, un vajadzības gadījumā pat izplata visus negatīvos vienumus. Sky Blue arī pārbaudīs, vai jebkurš parāds, kuru esat nokavējis, nepārkāpj augļošanas vai noilguma likumus.

5. Kredītcilvēki

Kredītcilvēki ir bijuši uzņēmējdarbībā vairāk nekā 15 gadus un lēš, ka viņi var palīdzēt cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi par 53 līdz 187 punktiem. Tie ir labi pārskatīti tādās vietās kā Smart Money un Wall Street Journal. Šķiet, ka cilvēki ļoti mīl savus pakalpojumus, kurus viņi piedāvā 6 mēnešu plānos un ikmēneša atalgojumā, kā plānojat. Šī elastība var būt lieliska cilvēkiem, kuri nav precīzi pārliecināti, cik daudz palīdzības viņiem patiešām vajag. Viņi arī piedāvā nedēļu ilgu izmēģinājumu tikai par 19 ASV dolāriem un 60 dienu naudas atmaksas garantiju.

Ar lielu pieredzi The Credit People ir spējis redzēt lieliskus rezultātus. Saskaņā ar viņu vietni viņi ir saņēmuši vairāk nekā 71% lietotāju, kuri ir saņēmuši apstiprinājumu hipotēkai, un vairāk nekā 78% ir apstiprināti automātiskajiem aizdevumiem. Pēc iestāšanās viņu vidējais klients ir spējis redzēt 32% uzlabojumu viņu kredītreitingā.

6. Piramīdas kredīta labošana

Piramīdas kredīta labošana darbojas kopš 2011. gada un kopš tā laika strauji pieaudzis. Mūsdienās biznesā, kas atrodas Ņujorkā, atbalsta komandā ir vairāk nekā 270 pilnas slodzes locekļu un vairāk nekā 8000 cilvēku. Tādēļ jūs varat sagaidīt lielisku klientu apkalpošanu no Pyramid Credit Repair.

Pyramid Credit Repair ir vairāki plāni, kas balstīti uz jūsu vajadzībām, un katram no tiem ir lielas priekšrocības, tostarp aizsardzība visu diennakti un visu diennakti. Viens unikāls ieguvums ir tas, ka identitātes zādzības gadījumā viņi piedāvā apdrošināšanas plānu 25 000 ASV dolāru apmērā. Turklāt viņiem ir tādi pakalpojumi kā tumšās tīmekļa uzraudzība.

Lai gan viņu plāni jau ir pieejami, daudzi skolotāji, veterāni vai pāri var saņemt papildu atlaides. Pēc Trustpilot datiem, Pyramid Credit Repair ir 4,8 vērtējums no 5 zvaigznēm. Lieliski piemērots ikvienam, kam nepieciešams pilns funkciju kopums un lielisks atbalsts

7. Ovācijas kredītpakalpojumi

Visbeidzot, mēs esam nonākuši plkst Ovācijas kredītpakalpojumi, kuri godīgi ir pelnījuši ovācijas par paveikto darbu. Viņi ir palīdzējuši vairāk nekā 120 000 cilvēku, kas runā ļoti daudz. Viņiem ir rentablas iespējas, kas var radīt brīnumus jūsu kredītam.

Tāpat kā Credit Saint, arī Ovation Credit Services sniegs jums sākotnējās konsultācijas bez maksas, tāpēc nekaitē sazināties ar viņiem un izmēģināt. Ja jūs nolēmāt turpināt ar viņiem, jūsu padomnieks palīdzēs jums veikt visus procesa posmus, tostarp rakstīt labas gribas vēstules, strīdus un apstrīdēt kavētus maksājumus. Pēc Ovation domām, aptuveni vienam no 5 amerikāņiem kredītreitinga ziņās ir neprecīza informācija, tāpēc viņi, cerams, šodien var palīdzēt novērst jūsu slikto kredītu.

Ovācijas cena ir pieņemama, jo viņu viena plāna cena ir zemāka par 90 ASV dolāriem pirmajā mēnesī un zem 80 ASV dolāriem katru mēnesi pēc tam. Pēc Labāka biznesa biroja datiem, Ovation ir A + uzņēmums, un saskaņā ar Trustpilot datiem viņiem ir vērtējums 4.3 no 5 zvaigznēm.

Kopsavilkums

Slikta kredītvēsture kāda cilvēka dzīvē var radīt visdažādākās problēmas un būt lieliem izdevumiem. Tas varētu būt saistīts ar augstākiem procentiem par jebkuru hipotēku, aizdevumu vai kredītkarti, vai arī tāpēc, ka pieteikšanās procesā darba devēji un dzīvokļi bieži veic kredīta pārbaudes. Lai cilvēki domā, ka viņiem ir jāsadzīvo ar savām pagātnes kļūdām un sliktajiem kredītiem, ja tā patiešām nav. Sazinieties ar kredītu remonta aģentūru, lai šodien nokļūtu pareizajā ceļā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me