Bitcoin buļļi nav miruši, lāču tendence tiek gaidīta tikai pēc cenu pārtraukumiem zem bullish tendences: Crypto Market Daily

Piektdiena, 27. marts: Lielākajā daļā lielāko kriptovalūtu tirgu pēdējās 24 stundas turpina novērot nelielu svārstīgumu, dienā tikai nedaudz zaļā krāsā.

Pēc vēl viena mēģinājuma sasniegt 7 000 ASV dolāru, Bitcoin (BTC) šobrīd tirgo aptuveni 6700 USD, kas ir dienas procentuālā daļa, lai nospiediet laiku.

Ēteris (ETH) sekoja līdzīgam modelim, šorīt virzoties uz 140 USD, pirms atkal samazinājās līdz 136 USD, kas ir par aptuveni pusi procentiem pēdējās 24 stundās.

Atšķirībā no citiem populārākajiem tirgiem, Ripple’s XRP dienā ir pieaudzis gandrīz par 7 procentiem. Trešā lielākā monēta veica veiksmīgāku izrāvienu, turot šī rīta ieguvumus ap 0,17 USD pretestības zonu.

BTC pāriet izšķirošajā pozīcijā

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Šorīt BTC atkal mēģināja pārsniegt USD 7000, taču cena tika kavēta un samazinājās pēc paaugstināšanās līdz $ 6900. Preses laikā tā turpina svārstīties virs 6500 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka tirgus tuvojas izšķirošai pozīcijai, jo tendence tuvojas trijstūra laukuma beigām. Tas ir signāls, ka buļļu un lāču izturība ir samērā līdzsvarota. Nesen neattīstītas tirdzniecības aktivitātes dēļ nav viegli paredzēt cenas virzības virzienu.

6400 USD būs nozīmīga pozīcija, kas var ietekmēt nākotnes tendences. Ja nedēļas nogalē tas var būt efektīvs atbalsts, buļļiem joprojām var būt iespēja atgūt cenu līdz 7000 ASV dolāriem. Pretējā gadījumā, ja cena samazinās zem 6400 USD, tas nozīmē, ka bullish tendences līnija nav derīga. Pārliecinieties, ka atsitienu var nomākt tendences līnija vai 6400 dolāri pēc pārtraukuma, tad investori var būt pārliecināti, ka ir izveidojusies lāču tendence..

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka, lai arī tendence šīs nedēļas sākumā bija nepārtraukti atjaunojusies, cenai tuvojoties cietās pretestības apgabalam 6 900–7 000 USD, buļļi pamazām tiek izsmelti. Tāpēc mēs redzam, ka buļļi atkārtoti skrien augstāk, bet ātri atkrīt – stagnācijas modelis ir acīmredzams.

Tā vietā, lai lāči to sagrautu, cena parādīja spēcīgu atbalstu – 6500 dolāru. Kas attiecas uz pašreizējo tendenci, lai arī zemāk sniegtais atbalsts ir spēcīgs, buļļu uzticība pakāpeniski vājināsies ar atkārtotiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, un negatīvais risks pakāpeniski palielināsies.

Tomēr investoriem jāņem vērā, ka bullish tendences līnija stundu līmenī nav pārtraukta. Bet mums jābūt piesardzīgiem un jāprognozē lācīgs, jo 6400 USD var kļūt par atsauces cenu, lai pārkāptos zem tendenču līnijas.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 900 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH var pieskarties atbalstam no 110 līdz 120 ASV dolāriem

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH turpina nomākt pretestības diapazons no 140 līdz 145 dolāriem. Ja bullish tendences līnija drīz tiek pārtraukta (netālu no 134 USD) un pēc dažām stundām nav atsitiena vai atsitiens nevar pārtraukt virs 134 USD, tad tirgus var turpināt būt lācīgs, līdz apgabals 110–120 USD.

Atcerieties, ka, ja cena pārtrauc bullish tendences līniju bez lieliem pārdošanas apjomiem, tad tendence var atjaunoties. Ja atsitiens nevar atgriezties trīsstūra zonā, tas nozīmē, ka lāčiem ir priekšrocība, un, iespējams, var pieskarties atbalsta zonai no 110 līdz 120 ASV dolāriem. Tas ir arī signāls, ka pēc kritiena līdz 88 ASV dolāriem veidojas otrais dibens – investori var sagaidīt lielu atsitienu, ja dibens būs veiksmīgi izveidots.

1. maršruts iepriekš redzamajā diagrammā nozīmē, ka buļļi ir mazliet spēcīgāki. Tādā gadījumā cenai var būt iespēja pārbaudīt 145 USD un to salauzt. Tomēr, ja cena pārsniegs 155 USD, mēs varam sagaidīt liela mēroga atsitienu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 145 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 155 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 134 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP izjauc pretestību, izaicinot tirgus tendences

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP buļļi sākās pēkšņi šī rīta agrumā un vienreiz pārcēlās, lai pārvarētu 0,1750 dolāru lielo pretestību, bet pēc pieskāriena 0,1840 dolāriem atkal samazinājās līdz aptuveni 0,1710 dolāriem.

Šī nav pirmā reize, kad XRP paceļas pret visu tirgus tendenci. Apakšējais līmenis no 2019. gada beigām atkal ir kļuvis par īstermiņa pretestības punktu, kuru ir grūti pārvarēt.

Ja cenu nevar noturēt virs 0,1750 USD, tas var pierādīt, ka iepriekšējā atlecošā lode ir izsmelta. Pretējā gadījumā joprojām ir iespēja turpināt pārbaudīt 0,1840 USD pretestību.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1820 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1710 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1650 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

4a4 aee cdf 28a 730 c60 9cd