Skaidras lietotne: Square Crypto Exchange lietotāja pārskata ceļvedis

square-cash-app pārskats

Kā lietot, tirgoties un reģistrēties Square Cash App Guide

Square Cash App ir vienādranga norēķinu lietotne, kuras mērķis ir atvieglot naudas sūtīšanu, tērēšanu un ietaupīšanu. Cash App ļauj arī pirkt un pārdot bitcoin. Šeit ir mūsu Twitter izpilddirektora Džeka Dorsija vadītais Square Cash App pārskats.

Apskatīsim visu populārajā Cash App, sākot no maksām, karšu izmantošanas, privātuma / drošības līdz reģistrēšanās procesam.

Iespējas

 • Pērciet, pārdodiet un pārsūtiet Bitcoin bez papildu maksām
 • Pieejams operētājsistēmai iOS vai Android
 • Sūtiet un saņemiet maksājumus no jebkura cita

Depozīta metodes

 • Bitcoin (pārbaudiet tiešo BTC cenu šeit)
 • Fiat valūtas
 • bankas pārskaitījums

Plusi

 • Bezmaksas maksājumu pakalpojums
 • Vienkārša, skaidra saskarne un iestatīšana
 • Pasūtiet bezmaksas debetkarti, lai jebkurā vietā iztērētu Cash App līdzekļus

Cons

 • Zemi dienas maksājumu limiti
 • Nav tik plaši izmantots kā tādi konkurenti kā Venmo
 • Nav starptautisku maksājumu

Ievads skaidrā naudā

square-cash-app-buy-bitcoin

Square’s Cash App ir populāra maksājumu lietotne, kas bez maksas ir pieejama operētājsistēmām iOS un Android. Lietotne ļauj sūtīt un saņemt naudu bez maksas, izmantojot pārsteidzoši vienkāršu lietotāja saskarni. Jebkurā laikā varat pieslēgt bankas kontu, pasūtīt Visa debetkarti un izņemt naudu savā bankā.

Cash App, kas ir jaunais nosaukums kopš pārejas no Square Cash, atbalsta arī bitcoin. Jūs varat pirkt un pārdot bitcoin tieši lietotnē. Jūs varat iegādāties bitcoīnu, pēc tam to pārdot par peļņu un izņemt šo peļņu savā bankas kontā. Jūs varat arī pārskaitīt Bitcoin no sava maka uz Cash App, lai to pārdotu vai iztērētu.

Cash App neiekasē maksu par lielāko daļu parasto darījumu, lai gan uzņēmumi, saņemot maksājumus, maksās 2,75% maksu. Personīgie pārskaitījumi un standarta izņemšana ir bez maksas. Pērkot bitcoin, jūs nemaksāsit papildu maksu, lai gan Square var nopelnīt naudu no starpības.

Cash App ir pieejama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs 50 štatu iedzīvotājiem (teritorijas nav iekļautas). Square nesen Lielbritānijā palaida arī Cash App versiju.

Cash App ir vairākas galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Tam ir visvieglākais maksājumu interfeiss, ko jūs, piemēram, redzēsit šajā nozarē, un tas ir ļoti vienkārši ikvienam – pat tehnoloģiski analfabētam – nosūtīt un saņemt naudu, izmantojot Cash App. Tā ir arī viena no nedaudzajām lietotnēm, kas atbalsta bitcoin. Maksa ir konkurētspējīga ar citām maksājumu platformām, lai gan Cash App ir nedaudz zemāki dienas limiti nekā konkurentiem, piemēram, Venmo.

Square ir Sanfrancisko maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kuru vada izpilddirektors Jack Dorsey (kurš ir arī Twitter līdzdibinātājs un izpilddirektors). Uzņēmums piedāvā tirdzniecības vietu (POS) risinājumus miljoniem uzņēmumu visā ASV un visā pasaulē.

Skaidras lietotnes galvenās funkcijas

skaidras naudas lietotnes izmantošanas bitcoin maksājumi

Galvenās Cash App by Square iezīmes ir:

Vieglākā maksājumu lietotņu saskarne: Venmo un Google Pay abām ir ērti lietojama saskarne, taču neviena no tām nav tik laba kā Square Cash App lietotāja saskarne. To ir ļoti vienkārši lietot ikvienam.

$ Cashtags: Cash App ir izveidojis kaut ko ar nosaukumu “$ Cashtags”. Jūs varat nosūtīt naudu kādam, izmantojot tikai Cashtag URL, neprasot e-pasta adreses vai tālruņa numurus. Varat arī padarīt savu $ Cashtag publisku, ļaujot ikvienam nosūtīt jums naudu (teiksim, par ziedojumu).

Savienojuma izveide ar maksājuma saņēmējiem, izmantojot Bluetooth: Lietotne Square Cash ļauj jums meklēt vietējos maksājuma saņēmējus un izveidot savienojumu ar viņiem, izmantojot Bluetooth LE.

Pieejams operētājsistēmām iOS un Android: Lietotne ir bezmaksas lejupielāde no iOS vai Android lietotņu veikaliem.

Pavadiet ar bezmaksas skaidras naudas kartes Visa debetkarti: Lietotne ļauj jums pasūtīt Cash Card Visa debetkarti, pēc tam tērēt līdzekļus no sava Cash App konta jebkurā veikalā, kas pieņem Visa. Tas ir vienkāršs veids, kā piekļūt kontā esošajai naudai. Daži mazumtirgotāji piedāvā arī dažādas lietotnes Cash Boost lietotājus.

kvadrātveida naudas karte

Personīgai vai biznesa lietošanai: Pirmo reizi iestatot lietotni, jums tiks lūgts izvēlēties personisko vai biznesa iespēju. Ja plānojat izmantot kontu abiem, Square iesaka izveidot divus dažādus kontus un pārslēgties starp-n uz maksājumiem.

Sūtīt un saņemt naudu, izmantojot iMessage vai Facebook Messenger: Cash App integrējas tieši ar iOS iMessages, ļaujot Apple lietotājiem sūtīt un saņemt līdzekļus, vienkārši nosūtot īsziņu. To var izdarīt ar Facebook Messenger.

Sūtīt naudu ar Siri: Cash App ļauj pat nosūtīt naudu, izmantojot Siri. Jūs varat lūgt Siri nosūtīt naudu ikvienam jūsu adrešu grāmatā. Jūs varat teikt, piemēram, “Hei Siri, nosūtiet tētim 50 USD, izmantojot Cash”.

Tūlītēji vai standarta bankas pārskaitījumi: Square Cash var noguldīt līdzekļus bankas kontā ar diviem ātrumiem: standarta vai tūlītēju. Standarta pārskaitījumi tiek parādīti jūsu kontā līdz trim dienām. Tūlītējie pārskaitījumi nekavējoties nonāks jūsu bankas kontā.

Bez maksas: Cash App neiekasē naudu par standarta naudas pārskaitījumiem no debeta kontiem. Tomēr sūtītājiem tiek piemērota 3% maksa, ja viņi izmanto kredītkarti. Jums tiks iekasēta arī 1,5% maksa, ja izvēlēsieties “tūlītēju” fonda depozīta iespēju, nevis “standarta” opciju.

Augstākas maksas uzņēmumiem: Cash App neiekasē maksu par standarta naudas pārskaitījumiem starp draugiem. Biznesa lietotāji tomēr maksās 2,75% maksu par katru saņemto maksājumu, līdzīgi kā PayPal.

Tirgotāja konti: Ja reģistrējoties lietojumprogrammai Cash izvēlaties opciju “bizness”, varat izsniegt atmaksu. Šī ir vienīgā atšķirība starp uzņēmumu un personīgo Cash App kontu.

Zemi dienas maksājumu limiti: Square Cash lietotnei ir zemi dienas limiti, salīdzinot ar daudziem konkurentiem. Jūs varat nosūtīt līdz USD 250 septiņu dienu laikā un saņemt līdz USD 1000 par 30 dienu periodu. Salīdzinājumam: Venmo sākotnējā nedēļas maksimālā robeža ir USD 300, kas pēc turpmākas verifikācijas palielinās līdz USD 3000, savukārt Google Pay ir 9999 USD ierobežojums vienam darījumam.

Augstāki maksājumu limiti pēc verifikācijas: Kad būsiet pabeidzis verifikāciju lietotnē Cash, jūsu maksājumu limiti palielināsies, lai gan Square joprojām ir zemāki ierobežojumi nekā konkurentiem. Veicot verifikāciju, jums ir sūtīšanas ierobežojums 2500 USD nedēļā un nav saņemšanas ierobežojuma.

Standarta verifikācijas process: Lai verificētu savu Cash App kontu un atbloķētu augstākus tēriņu ierobežojumus, jums būs jāpārbauda vārds, dzimšanas datums un SSN pēdējie četri cipari..

Nav sociālo tīklu funkciju: Venmo ir sociālā plūsma, kas ļauj jums redzēt maksājumus, kas nosūtīti starp draugiem. Lietotnei Cash nav nekādas sociālās plūsmas.

Nav starptautisku maksājumu: Cash App neļauj jums sūtīt maksājumus starptautiski. Kā American Cash App lietotājs jūs nevarat nosūtīt naudu, piemēram, savam draugam Vācijā.

Apple Watch atbalsts: Square lietotne Cash labi darbojas ar Apple Watch. Jūs varat veikt vienkāršus uzdevumus, piemēram, pieņemt vai noraidīt maksājumus, kā arī nosūtīt virtuālas skaidras naudas kaudzes draugiem un ģimenei, izmantojot Bluetooth, piemēram, no Apple Watch.

Nav savienojuma ar kvadrātveida POS mašīnām: Daudzi mazie un vidējie uzņēmumi izmanto Square kā savu tirdzniecības vietu (POS) pakalpojumu. Diemžēl nav iespējams savienot Cash App ar Square POS sistēmu, kas nozīmē, ka jūs nevarat iztērēt savu Cash App naudu mazumtirgotājos, kuri izmanto Square.

Pieejama Apvienotās Karalistes versija: Lai gan Cash App neatbalsta starptautiskos maksājumus, Square nesen izlaida Cash App versiju Lielbritānijas iedzīvotājiem.

Pērciet Bitcoin: 2018. gada janvārī Square pievienoja Bitcoin atbalstu savai Cash App, ļaujot lietotājiem lietotnē pirkt un pārdot bitcoin. Lietotnē varat iegādāties bitcoin, turēt to, pēc tam pārdot peļņas nolūkos un izņemt peļņu savā bankas kontā.

kase-lietotne-pirkt-pārdot-bitcoin

Pērkot Bitcoin, nav jāmaksā: Cash App neiekasē nekādas maksas, pērkot vai pārdodot bitcoin. Tomēr lietotne var piemērot valūtas maiņas kursu, pamatojoties uz jūsu darījuma lielumu un starpību, ko nosaka nestabilitāte ASV kriptogrāfijas biržās.

Depozīts Bitcoin: 2019. gada jūnijā Square pievienoja iespēju noguldīt bitcoin lietotnē. Tagad jūs varat izmantot Cash App kā maku, pārskaitot līdzekļus no sava esošā Bitcoin maka uz Cash App.

square-cash-app-user-history

Square Cash App valūtas un pāri

ieguldīt skaidrā naudā

Cash App pašlaik atbalsta tikai Bitcoin (BTC). Jūs varat pirkt un pārdot BTC par USD.

Square Cash App atbalstītās depozīta un izmaksas metodes

Square Cash lietotne ir savienota ar visām lielākajām bankām, ļaujot pārskaitīt naudu tieši uz un no bankas. Jūs varat izvēlēties standarta depozītu vai izņemšanu, kas ir bezmaksas un aizņem līdz trim dienām, vai tūlītēju depozītu vai izņemšanu, kas ir tūlītēja un par kuru tiek iekasēta 1,5% maksa.

Square Cash lietotņu reģistrācija un pieteikšanās process

Cash App ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Jūs bez maksas instalējat lietotni Android vai iOS lietotņu veikalā. Jūs varat nekavējoties nosūtīt un saņemt naudu. Lai palielinātu maksājumu limitus, jums būs jāpārbauda personas kods, norādot savu vārdu, dzimšanas datumu un SSN pēdējos četrus ciparus. Lai lietotu Cash App, jums jābūt 18 gadus vecam un jādzīvo vienā no 50 štatiem (lietotnes starptautiskās versijas ir pieejamas arī Lielbritānijas iedzīvotājiem).

Square Cash App tirdzniecība

Square Cash lietotne ļauj pirkt un pārdot bitcoin bez papildu maksas. Jūs pērkat un pārdodat Bitcoin, izmantojot Square. Tā nav P2P apmaiņa.

kvadrāta-naudas-lietotnes-kriptogrāfijas maksājumi

Square Cash App maksas

Cash App neiekasē maksu par debeta maksājumu sūtīšanu. Tomēr sūtītājiem tiek piemērota 3% maksa par kredītkartes izmantošanu. Jums būs jāmaksā arī 1,5% maksa, ja pārskaitāt naudu uz savu banku, izmantojot opciju “tūlītēja”, nevis “standarta” opciju. Uzņēmumu īpašnieki maksā 2,75% maksu par katru saņemto maksājumu:

 • Naudas sūtīšana un saņemšana: Bezmaksas personīgai lietošanai (2,75% maksa par biznesa maksājumu saņemšanu)
 • Izstāšanās maksa: Bezmaksas (par standarta izņemšanu) vai 1,5% (tūlītējai izņemšanai)
 • Kredītkartes maksa: 3%
 • Pirkt un pārdot Bitcoin: Bezmaksas (var piemērot valūtas kursa starpību)

Lai veiksmīgi nosūtītu maksājumu, izmantojot Cash App, jāveic sešas darbības:

1) atveriet lietotni 2) ievadiet summu 3) pieskarieties maksāt 4) ievadiet $ Cashtag, tālruņa un e-pasta informāciju 5) maksājuma piezīmi 6) pieskarieties pay

Square Cash App drošības jautājumi un dīkstāves

Naudas lietotne maksājumu nozarē tiek cienīta. To veic Square, viens no nozares lielākajiem maksājumu nodrošinātājiem. Square vietnē ir aprakstīts, kā Cash App izmanto to pašu krāpšanas atklāšanas infrastruktūru un drošības standartus, ko tā izmanto biznesa klientiem, kuri veic tirdzniecības vietas darījumus. Turklāt, sūtot naudu, izmantojot Cash App, informācija tiek šifrēta, pirms tā tiek nosūtīta Square serveriem. Citas drošības funkcijas ietver divu faktoru autentifikāciju (pirms maksājuma nosūtīšanas varat izvēlēties ievadīt paroli) un integrāciju ar Touch ID un Face ID..

Square Cash App lietošanas ērtums

Skaidras lietotne ir visvieglāk izmantojamā maksājumu lietotne. Tam ir miris vienkāršs interfeiss, kuram nav nepieciešama apmācība. Atveriet lietotni un sūtiet naudu. Tas nav daudz vieglāk par šo.

Square Cash lietotņu uzticība un konfidencialitāte

Square ir labi ievērots maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka Cash App izveido viens no uzticamākajiem nosaukumiem nozarē. Jūsu informācija tiek šifrēta, pirms tā tiek nosūtīta uz Square, un Cash App izmanto PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) 1. līmeni, kas ir tāda pati drošība, kādu izmanto lielākās kredītkartes. Maksājumiem varat arī iespējot Face ID vai Touch ID verifikāciju.

Square Cash App klientu apkalpošana

Kvadrāts ļauj jums sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot lietotni (pieskarieties savam profilam, pēc tam ritiniet uz leju un pieskarieties Cash Support). Cash App ir sliktas atsauksmes par klientu apkalpošanu. Daudzi klienti sūdzas, ka ir saņēmuši šādu ziņojumu un pēc tam cenšas iespējot savu kontu: “Pēc nesenās jūsu naudas pārskaitīšanas pārbaudes mēs atklājām, ka Cash App tiek izmantots darbībām, kas ir pretrunā ar Square pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Tā rezultātā jūs vairs nevarēsiet izmantot Cash App, lai nosūtītu vai saņemtu maksājumus. ” Pēc šī ziņojuma saņemšanas var būt grūti atkārtoti iespējot kontu.

Square Cash App lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Cash App

how-to-setup-cash-app

1. Pierakstieties

Instalējiet lietotni Cash App iOS vai Android.

2. Pārbaude

Lietotnē varat uzreiz nosūtīt un saņemt naudu. Jūs varat pievienot kontaktus, nosūtīt naudu, izmantojot iMessage vai Facebook Messenger, vai nosūtīt un saņemt līdzekļus, izmantojot $ Cashtag.

3. Divu faktoru autentifikācija

Bez verifikācijas Square Cash lietotnei ir zemi dienas maksājumu ierobežojumi. Septiņu dienu laikā jūs varat nosūtīt līdz 250 USD un 30 dienu laikā saņemt līdz 1000 USD.

Lai paaugstinātu ierobežojumus, jums būs jāpabeidz verifikācija, norādot savu vārdu, dzimšanas datumu un SSN pēdējos četrus ciparus.

4. Maksājuma veids

Jūs varat saistīt bankas kontu ar Square Cash App, lai noguldītu un izņemtu naudu tieši no savas bankas.

Varat arī pasūtīt bezmaksas fizisko debetkarti, kas ļauj iztērēt Cash App līdzekļus jebkurā veikalā, kas pieņem Visa.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Jūs varat pirkt un pārdot bitcoin Cash App lietotnē bez pievienotās maksas (lai gan Square var nopelnīt naudu no starpības).

Jūs varat iegādāties tik maz, cik USD 1, un BTC uzreiz nonāk lietotnē. Jūs varat arī pārsūtīt BTC no sava maka uz Cash App.

6. Izstāšanās

Jūs jebkurā laikā varat izņemt naudu no Cash App. Ir pieejamas divas izņemšanas iespējas, tostarp standarta izņemšana, kas ir bezmaksas un aizņem līdz trim dienām, un tūlītēja izņemšana, kas ir tūlītēja un par kuru tiek iekasēta 1,5% maksa.

Pēdējais vārds

cash-app-square-review

Square Cash lietotne ir viena no populārākajām šodien pieejamajām maksājumu lietotnēm. Pašlaik tā konkurē ar Venmo, Google Pay un Apple Pay par tirgus daļu.

Cash App daudzos veidos ir līdzīgs konkurentiem. Tam ir līdzīgas maksas, maksājumu ierobežojumi un izmantojamība.

Tomēr Cash App ir labākais un vienkāršākais lietotāja interfeiss šajā nozarē. Tam ir arī labākais konkurentu bitcoin atbalsts, kas ļauj jums iegādāties, pārdot, pārsūtīt un turēt bitcoin tieši no lietotnes. Tas šodien ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde iOS un Android ierīcēm ar plašām bitcoin atbalsta iespējām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

214 f63 c79 7f7 625 745 975