5 svarbiausi „SEC“ naujosios investuotojų apsaugos taisyklės – minties lyderiai

Panašu, kad ginčai dėl naujai priimto SEC Reguliavimo geriausių interesų taisyklė („Reg BI“) ir toliau užims svarbiausią vietą, nors ji įsigalios kitą vasarą. Reglamentas yra dešimtmetį trukusio proceso, prasidėjusio 2010 m., Iškart po didžiojo nuosmukio, kulminacija. Tais pačiais metais priimtas Doddo-Franko įstatymas leido SEC pagal 913 straipsnį patvirtinti patikėjimo standartą ir geriausio intereso taisyklę, kad valdytų brokerių-dilerių ir investicijų patarėjų santykius su privačiais investuotojais..

Po „Reg BI“ įvedimo suinteresuotosios šalys, valstybės reguliavimo institucijos, patarėjai investicijų klausimais ir tarpininkai-prekybininkai pasvarstė įvairius veiksnius, kurie galėtų pakenkti jos veiksmingumui arba padėti ją padidinti..

5 pagrindiniai išsinešimai 

  1. Brokeriai Prekiautojai privalo laikytis naujo „geriausio intereso“ standarto
  2. Nustato JAV darbo departamentą (DOL) sinchronizuoti taisyklių kūrimą (vėliau šiais metais)
  3. Didelis brokerių tarpininkų laimėjimas → dar didesnis už finansines paslaugas
  4. Naujieji bendrieji atskaitomybės standartai (KRS) sako, kad brokeris = patarėjas → brokerio ir patikėtinio painiojimas
  5. Atvirkštinis dėmesys tarpininkavimo vaidmens apsaugai nei vartotojui = daugiau painiavos 

Tačiau prieš atkreipdami dėmesį į šiuos pasiėmimo būdus, pirmiausia pažvelkime į patikimumo standarto paaiškinimo taisyklės esmę.

„The Takeaways from SEC“ reglamentas

SEC ketina subjektas brokeriai-prekiautojai, kurie pagal patikimumo standartus šiuo metu privalo atitikti tik tinkamumo standartus.

Viena vertus, patikėjimo standartai šiuo metu reglamentuoja santykius tarp finansų patarėjų ir jų klientų. Ir tikisi, kad pirmieji pasiūlys tik tas paslaugas, kurios atitinka pastarųjų interesus. Kita vertus, tinkamumo standartai reikalauja, kad brokeriai įsitikintų, jog jų rekomenduojamos investicijos tinka jų klientams.

Iš esmės šia taisykle siekiama išplėsti patikėtinių taisyklę tarpininkams-tarpininkams, kurie vis dažniau imasi finansų patarėjų vaidmens, kai jų pagrindinė pareiga yra parduoti investicinį produktą už nustatytą komisinį mokestį. Pagal tinkamumo standartą brokeris yra teisėtas rekomenduoti investicinį produktą, už kurį jis gauna gerą komisinį mokestį, kol produktas yra tinkamas klientui..

Nors tai yra duotybė, ji taip pat kelia interesų konfliktą. Gali būti, kad yra pigesnių investicinių produktų, pasižyminčių panašiomis savybėmis, kurias rekomenduoja brokeris, tačiau už mažiau patrauklų komisinį mokestį. Šį interesų konfliktą Reg BI nori pašalinti, nes jis reikalauja, kad brokeriai kliento interesus išdėstytų aukščiau.

Norėdami tai padaryti, taisyklė priverstų brokerius aiškiai atskleisti svarbią informaciją, pvz., Paskatas ir komisinius, kurie galėtų turėti įtakos jų rekomendacijoms. Tuo labiau, tai tam tikru mastu uždraustų pramonės praktiką, pavyzdžiui, paskatas atostogų forma, kuri galėtų paskatinti brokerius išduoti savo klientų interesus.

Puikiai žinodamas, kad brokeriai gali rasti būdą, kaip išvengti šio reikalavimo, atskleisdami interesų konfliktą su techniniais terminais arba dideliame dokumente, SEC taip pat nustatė kitą reikalavimą, kuris galėtų atsverti tokią praktiką. Reikalavime teigiama, kad brokeriai dokumente, pavadintame CRS forma, turi aiškiai ir glaustai išdėstyti interesų konfliktą ir jų kompensavimo struktūrą..

Be to, brokeriai dokumentuotų teisinių ar drausminių veiksmų, atliktų prieš investicinį produktą siūlančią įmonę ar jos finansų specialistus, istoriją. Kitas gyvybiškai svarbus taisyklės bruožas yra pareiga rūpintis. Šis reikalavimas reikalauja, kad finansų patarėjai rūpestingai ir kruopščiai užtikrintų, kad jų rekomendacijos atitiktų jų klientų interesus..

Paskutinis reikalavimas yra įsipareigojimas dėl interesų konflikto. Tam reikia valdyti ir sumažinti komisinius, kurie galėtų sukelti finansinį interesų konfliktą.

Išskleisti reglamento interesų taisyklės pasekmes

Kaip ir reikėjo tikėtis, kairiųjų ir dešiniųjų kritikai turi išpjaustytas SEC „Reg BI“ ir ryškus argumentas, kurį pateikė daugelis, yra taisyklės miglotumas. Pirma, kai kurie kritikai turi pasmerktas SEC nenoras aiškiai apibrėžti, ką tai reiškia „geriausias interesas“, veiksmai, rodantys, kad investicijų patarėjas nesilaiko reikalavimų, ir kaip sušvelninti finansinį interesų konfliktą.

Yra tikimybė, kad brokeriai-prekiautojai norėtų rasti būdą, kaip apeiti šią taisyklę, bent jau tol, kol SEC nepradės vykdyti drausminių veiksmų reikalavimų neatitinkantiems investavimo patarėjams. Be to, Reg BI neatrodo vykdymo raumenys. Mažai tikėtina, kad nesilaikymas sukeltų ieškinius grupėms ir bylas.

Be to, kyla pasipiktinimas, kad SEC taisyklė nieko nepadarė, kad paaiškintų investuotojams investicijų patarėjų ir tarpininkų-tarpininkų vaidmenį. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma brokerių-dilerių yra registruoti SEC. Techniškai tai reiškia, kad jie galėtų prisiimti registruotų investicijų patarėjų (RIA) vaidmenis, tačiau jie nėra patikėtiniai.

Labiau nerimauja faktas, kad KRS formos reikalavimas mažai ką pakeistų status quo. Ši samprata kyla iš to, kad studijos parodė, kad vartotojams buvo sunku suprasti KRS formų turinį.

Reaguodamas į daugelį kritikų, iškeltų „Reg BI“, SEC pirmininkas Jay Claytonas pareiškė kad „buvo išsakytos skirtingos nuomonės dėl to, ar standartas turėtų būti labiau pagrįstas principais, ar labiau nurodantis, ir visų pirma, ar taisyklės tekste pateikti išsamų, konkretų kiekvienos situacijos„ geriausio intereso “apibrėžimą“. 

Atidžiai apsvarsčiusi agentūra padarė išvadą, kad principu pagrįstas metodas, priimtas taikant taisyklę, „yra įprastas ir veiksmingas požiūris sprendžiant pareigos pagal įstatymą klausimus, ypač kai individualių santykių faktai ir aplinkybės gali labai skirtis ir keistis. laiku, taip pat ir dėl naujovių “

Sprendžiant iš aukščiau aptartų „Reg BI“ duomenų, nėra abejonių, kad taisyklė turi patikėjimo taisyklės elementų, kuriuos Obamos administracija pasiūlė per Darbo departamentą. Skirtumas tas, kad pastarieji siekė visus investicijų specialistus priskirti patikėtiniams. Kitaip tariant, klientas gali nuspręsti paduoti į teismą savo investavimo patarėją ar brokerį, kai jis pastebi neatitikimų, leidžiančių manyti, kad jo investicijų valdytojo veiksmai geriausiai neatitinka jo interesų..

Prisiminkime, kad pagal dabartinę administraciją ši taisyklė kliudė kelią, nes vertybinių popierių pramonė ginčijo jos gyvybingumą teisme. Nors DOL taip pat nurodytas kad ji siekia naujos patikėjimo taisyklės, nėra jokios garantijos, kad būsimas jos pasiūlymas bus toks pat grubus kaip ir ankstesnis. Šis tvirtinimas yra tikėtinas, atsižvelgiant į tikimybę, kad advokatas Eugenijus Scalia, vedęs bylą prieš ankstesnę DOL patikėjimo taisyklę, atsirastų naujuoju darbo sekretoriumi.

Taip pat svarbu pažymėti, kad atestuoto finansų planuotojo standartų taryba planuoja vykdyti etikos kodeksas tai reikštų, kad jos 84 000 narių laikosi patikėjimo standartų, neatsižvelgdami į juos reguliuojančias reguliavimo sistemas. Įdomu tai, kad šio kodo įdiegimo data sutampa su „Reg BI“.

Dar svarbiau tai, kad kai kurios valstybės svarsto galimybę paimti reikalą į savo rankas, nustatydamos atskiras patikėjimo taisykles, kurios ištaisytų akivaizdžius „Reg BI“ trūkumus. Pavyzdžiui, Naujojo Džersio saugumo biuras paleistas pasiūlymas dėl taisyklės, kuriame brokeriai-prekiautojai aiškiai priskiriami patikėtiniams. Kitos panašiu keliu pasukusios valstijos yra Nevada ir Masačusetsas.

Reaguodamas į šį įvykį, SEC pirmininkas Jay Claytonas, pareiškė kad „aš ir daugelis kitų manau, kad nevienodas požiūris į didžiulės mažmeninių investicijų konsultavimo rinkos reguliavimą padidins išlaidas, apribos mažmeninių investuotojų pasirinkimą ir apsunkins priežiūrą ir vykdymą. Aš tikiuosi, kad mūsų reguliavimo kolegos ir toliau dirbs su mumis, kad sumažintų neatitikimus ir padidintų mūsų kolektyvinių pastangų efektyvumą. “

SEC pirmininkas Jay Clayton dėl naujų finansų patarėjų taisykliųSEC pirmininkas Jay Clayton dėl naujų finansų patarėjų taisyklių

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Nepaisant „Reg BI“ spragų ir ginčų, kurie paskatino valstybinių reguliavimo institucijų atsakymus, manau, kad SEC pasiūlymas yra žingsnis teisinga linkme siekiant apsaugoti investuotojus. 

Investuotojams reikia užduoti teisingus klausimus: 

  1. Kas moka jūsų brokerio komisinius?
  2. Kiek jis moka už paskatinimą pirkti investicinį produktą. 
  3. Ar jūs esate patikėtinis?
  4. Kaip brokeris taiko investuotojų apsaugos taisykles? 

Čia pateikta informacija yra asmeninė nuomonė ir joje pateikiama tik subjektyvi nuomonė apie SEC pateiktas taisykles ir reguliavimo rekomendacijas. Jo nereikėtų skaityti kaip teisinių ar atitikties patarimų. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo atitikties specialistą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me