13 IEO, kurie užėmė vietą per „Binance Launchpad“

(Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn.) Panašu, kad praėjusieji metai buvo pradinių mainų aukcionų, geriau žinomų kaip IEO, metai. Naujas lėšų rinkimo metodas užklupo kriptografijos pramonę, nes daugybė projektų tokiu būdu sugebėjo surinkti milijonus. Įdomu tai, kad pirmasis IEO įvyko dar 2017 m., Nors jis liko žemas raktas esant ICO karščiavimui – tai lėšų rinkimo būdas, kurį, atrodo, dabar IEO greitai pakeičia.

„Binance“ buvo pirmaujanti kalbant apie IEO, o nepaprastos sėkmės, kurią iki šiol pavyko pasiekti mainams, matė, kad kiti kriptografiniai mainai skubėjo siūlyti panašius produktus per savo paleidimo įrenginius.

Žemiau apžvelgsime visus 13 IEO, kurie jau įvyko „Binance“ per jo paleidimo pultą.

1.     DOVANA

Gifto buvo pirmasis IEO žetonas, kuris buvo pasiūlytas „Binance Launchpad“ dar 2017 m. gruodžio mėn. Platforma yra universalus dovanojimo protokolas, sukurtas kaip savarankiška ir savarankiška virtualių dovanų, kurias galima kuruoti, pirkti, siųsti, stebėti, ekosistema. ir keistis bet kurioje turinio platformoje, tokioje kaip „Facebook“, „Instagram“, „Uplive“, „YouTube“ ir daugelyje kitų.

„Gifto“ sukūrė „Uplive“, kuri yra greičiausiai pasaulyje auganti tiesioginių srautų programa, galinti pasigirti daugiau nei 35 milijonais vartotojų visame pasaulyje. Projektui pavyko per kelias minutes padidinti tikslą siekti 30 mln. USD, o dabar dėmesys buvo nukreiptas į masinio įsisavinimo skatinimą.

Vykdant svarbią integraciją ir partnerystę, nes „Gifto“ siekia didesnės vizijos, kaip GTO padaryti svarbiausiu socialinių pramogų ženklu. Iki šiol žetonas naudojamas žaidimams, tiesioginiam srautui, menui, labdarai ir virtualioms dovanoms.

2.     DUONA

Duona yra sparčiai auganti decentralizuotų finansinių paslaugų platforma, kuria daugiau nei milijonas vartotojų naudojasi daugiau nei 140 šalių. Jo simbolinis BRD buvo antras, kuris buvo pasiūlytas „Binance Launchpad“ dar 2017 m. Gruodžio mėn., Sugebėdamas surinkti 32 milijonus dolerių per mažiau nei 90 minučių.

Pripažinimo ženklas leidžia vartotojams gauti prieigą prie aukščiausios kokybės paslaugų ir funkcijų, siūlomų jo programoje. Vartotojai taip pat gali gauti atlygį per kriptovaliutų vartotojų lojalumo programą. Platforma dirba kuriant didžiausią pasaulyje decentralizuotą banką. „Bread“ siūlo saugias pinigines, kurios visada yra nemokamos. Todėl leidimas vartotojams bet kuriuo metu gauti, saugoti ir siųsti kriptovaliutas bet kuriam kitam asmeniui visame pasaulyje.

Netrukus platforma siekia būti svarbiausias būdas vartotojams saugiai laikyti ir prekiauti visu savo skaitmeniniu turtu, neįtraukiant trečiųjų šalių ar jokių centralizuotų paslaugų.

3.     „BitTorrent“

Praėjusiais metais ICO burbulas sprogo, o dėl padidėjusio įvairių reguliavimo institucijų spaudimo daugelis projektų, kurie surinko savo lėšas per ICO, buvo priversti grąžinti pinigus savo investuotojams. Daugybė apgaulingų projektų taip pat nepadėjo, ir mes matėme, kad investuotojai prarado pasitikėjimą žetonų aukomis.

Tačiau praėjusių metų gruodį „Binance“ paskelbė, kad jie padės įvairiems projektams pritraukti lėšų naudodamiesi savo paleidimo priemone, taip kreipdamiesi į daugelį galimų koncerno investuotojų ir atkurdami pasitikėjimą..

„BitTorrent“ tapo pirmuoju 2019 m. IEO, kuris buvo pasiūlytas sausio pabaigoje. Projektui pavyko surinkti daugiau nei 7,2 mln. Žetonų pardavimas vyko dviem vienu metu vykstančiais seansais, kurių vienas buvo susijęs su pirkimais BNB moneta, o kitas – TRX.

BNB sesija truko 13 minučių ir 25 sekundes, o parduota 23,76 mlrd. BTT žetonų, o „Tron“ sesija truko 14 minučių ir buvo parduota 35,64 mlrd. BTT žetonų..

4.     Fetch.AI

Fetch.AI buvo antrasis metų IEO, pasiūlytas „Binance Launchpad“. Žetonų pardavimas įvyko vasarį, kai projektui pavyko surinkti daugiau kaip 6 milijonus dolerių per dvidešimt dvi sekundes. Pinigai bus skirti ekosistemos plėtrai finansuoti.

„Fetch.AI“ yra duomenų prekybos platforma ir skaitmeninės infrastruktūros teikėjas, kuris naudoja FET žetoną kaip mainų priemonę. Platforma leidžia autonominiams skaitmeniniams įrašams sudaryti sandorius be žmogaus įsikišimo. Tai daro platformą greitesne už bet kurią žmogaus valdomą sistemą ir idealiai tinka greitai mokėti mikrobangomis ir perduoti duomenis.

Apskritai platforma sujungia mašininį mokymąsi, dirbtinį intelektą, kelių agentų sistemas ir blokų grandinę, kad sukurtų ekonomišką internetą. Jei jums sunku suprasti, ką tai reiškia, tai aplinka, kurioje judančių ekonomikos dalių, tokių kaip duomenys, paslaugos, aparatūra, žmonės ir infrastruktūra, skaitmeniniai atstovai gali atlikti naudingą darbą, naudodamiesi veiksmingomis įžangomis ir numatymais.

Pagalvokite apie šiuos agentus kaip apie skaitmeninius subjektus ar gyvybės formas, galinčius priimti sprendimus savo vardu, taip pat savo suinteresuotųjų šalių, pvz., Asmenų, vyriausybių, privačių įmonių ir kt., Vardu.

5.     „Celer“ tinklas

Tesėdamas pažadą remti bent vieną gerą projektą per savo platformą, „Celer“ tinklas (CELR) tapo trečiąja žetonu, kuris buvo pasiūlytas „Binance“ paleidimo platformoje kovo mėnesį. Visas pardavimas buvo baigtas per mažiau nei 17 minučių, kai projektas sėkmingai padidino 4 mln. USD didelę dangtelį.

Pardavimas įvyko per vieną sesiją ir pritraukė apie 3 129 investuotojus. Vykdant naują lėšų injekciją, projektas nori sukurti greitą, keičiamo dydžio sprendimą, kuris naudos išmaniąsias sutartis ir pasiūlys nulinio mokesčio operacijas..

„Celer Network“ yra nauja technologinė ir ekonominė architektūra, kuria siekiama perkelti internetą į esamas ir būsimas blokines grandines, naudojant grandinės mastelio keitimo metodus.

Iki šiol platforma siūlo vartotojams galimybę suskaičiuoti milijardus pasitikėjimo nesaugančių, saugių ir privačių TPS grandinės ribų.

6. „Matic Network“

„Matic Network“ yra 2-ojo lygio mastelio sprendimas, kuris pasiekia mastelį naudodamas šonines grandines skaičiuojant ne grandinėje, tuo pačiu skatindamas „Ethereum“ pagrindinio tinklo decentralizavimą ir saugumą. Projektas aistringai siekia pagrindinio „blockchain“ priėmimo ir nuolat vykdo visus savo pažadus, susijusius su jos misija, siekiant išplėsti „blockchain“ ekosistemą. „Matic“ jau kuria daugiau nei 40 „Dapps“.

Maticas neseniai bendradarbiavo su kriptografine birža „WhiteBit“, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas saugumui, likvidumui ir vykdymo greičiui, kad MATIC turėtojai galėtų naudotis geriausia platformos prekybos patirtimi..

Gavusi „Seed Round“ investicijas iš „Coinbase Ventures“, „Matic“ 2019 m. Balandžio mėn. Surengė savo simbolinį pardavimą per „Binance Launchpad“. IEO metu „Binance“ surengė loteriją, kurioje laimingieji laimėtojai gavo galimybę įsigyti jiems skirtą 1,9 milijardo siūlomų MATIC žetonų asmeninę dalį naudodamiesi BNB. IEO buvo didžiulė sėkmė, per 24 valandas pasiekusi griežtą 5 mln. USD ribą. Iki šios dienos „Matic“ IEO išlieka sėkmingiausias IEO istorijoje pagal simbolinį našumą – ne tik tuos, kurie laikomi per „Binance Launchpad“, bet ir visą pramonę..

7. Harmonija

Harmonija yra greitas ir saugus „blockchain“, pasigiriantis pagrindines valstybės skaldymo ir tarpusavio tinklų kūrimo naujoves. Platforma turi labai keičiamą BTF sutarimą, naudojant BLS kelių parašų. Jis taip pat turi saugų paskirstyto atsitiktinumo generavimo protokolą, naudodamas patikrinamą uždelsimo funkciją (VDF). Ir adaptyvus „PoS“ pagrindu sukurtas skaidymo mechanizmas, garantuojantis tinklo saugumą.

Platforma surengė savo IEO 2019 m. gegužę, kur iš viso buvo parduota 1,58 mlrd. ONE žetonų dalyviams, kurie renginio metu ištraukė ir išsikovojo laimėtus loterijos bilietus. Kiekvienas žetonas kainavo 0,003175 USD arba 0,000092 BNB.

8. Elrondas

Elrondas yra didelio našumo viešoji blokų grandinė, orientuota į saugumo efektyvumo mastelio ir sąveikumo pasiūlymą naudojant du pagrindinius elementus; naujas saugus kuolo sutarimo mechanizmo ir prisitaikančios valstybės dalijimo įrodymas.

Kai kurios pagrindinės platformos funkcijos apima; konsensusas dviejuose komunikacijos etapuose su modifikuotais BLS daugybiniais parašais, didelis atsparumas kenkėjiškoms atakoms dėl vidinių ir kryžminių mazgų pertvarkymo ir protingos sutartys dėl valstybės suskaidytos architektūros su subalansuota apkrova šukėms.

Elrondas laikėsi jo IEO 2019 m. liepos mėn., kai loterijos formatu buvo parduota 5 000 000 000 ERD žetonų 10833 laimėjusiems bilietams.

9. WINk

WINk yra žaidimų platforma, leidžianti vartotojams žaisti, bendrauti ir dalyvauti įvairiose „blockchain“ ekosistemose, kurios naudoja WIN prieigos raktą – vietinį platformos raktą. „WINk“ sugebėjo sukurti aukštos kokybės decentralizuotą žaidimų patirtį naudodamasis elgsena, kurdamas naujovišką žetonų ekonomikos dizainą ir naudodamas kitus skatinamuosius mechanizmus. Platforma taip pat leidžia kūrėjams kurti dApps, kurie skatina tikrą įsisavinimą, taip pat įtraukia vartotojus dalyvauti ir prisidėti kaip aktyvūs suinteresuoti asmenys platformoje..

Kai kurios jo funkcijos apima kūrėjų įrankius ir API, leidžiančias komandoms sklandžiai integruoti savo projektus arba sukurti unikalius žaidimų „dApps“ nuo nulio, „Fiat“ „onramps“ stablecoins ir daugiau „Defi“ integracijų bei pramonės lyderių socialinių funkcijų tiesioginių operacijų ir renginių..

Platforma teigia esanti „dApp“ numeris vienas pagal vartotojus ir apimtį. Jis laikėsi jo IEO 2019 m. liepos pabaigoje, kai loterijos būdu buvo parduota 49 950 000 000 WIN žetonų 200 000 laimėjusių bilietų.

10. Perlinas

Perlinas yra be lyderio pažyma apie pažangių sutarčių platformą, kurioje nenaudojami komitetai ar delegacijos, taip užtikrinant „Bitcoin“ saugumo savybes ir greitį, kurį galima palyginti su privačių tinklų savybėmis. Platforma pasiekia 31000+ TPS pralaidumą. Ji tvirtina, kad nuolat turi 0–4 sekundes galutiniam rezultatui, o visa tai leidžia „Wavelet-a-DAG“ pagrįstas tikimybinis sutarimo mechanizmas.

Kai kurios jo funkcijos apima minimalius aparatūros mazgus; jis yra efektyvus ir keičiamo dydžio bei gali pasigirti įsitraukusia pasauline kūrėjų bendruomene.

Platforma laikėsi jo IEO 2019 m. rugpjūčio mėn., kai per loteriją buvo parduota 86 530 500 PERL žetonų 13 400 laimėjusių bilietų.

11. Juosta

Juosta Protokolas yra saugus ir keičiamo dydžio decentralizuotas orakulas, veikiantis kaip 2-ojo lygio protokolas viešosiose blokinėse grandinėse. Tai leidžia „dApps“ panaudoti esamus duomenis internete be patikimų tarpininkų, kurie sujungtų naudojimo atvejus tarp „Web 2.0“ ir „3.0“. Unikalus juostos kelių žetonų modelis ir statymo mechanizmas užtikrina, kad duomenys nebūtų manipuliuojami.

Kai kurios jo savybės apima; kad duomenys būtų lengvai prieinami, kad būtų galima juos paklausti grandinėje, naudojant deleguotus akcijų paketo įrodymus, siekiant užtikrinti duomenų vientisumą, o tai teikia daug privalumų, tai yra pigiau nei daugumoje decentralizuotų alternatyvų, turinčių daugiau kaip 50 proc., ir tai suteikia decentralizuotą ekonominę paskatą.

Platforma laikėsi jo IEO 2019 m. rugsėjo mėn., kai per loteriją buvo parduota 12 368 200 BAND žetonų 19 500 laimėjusių bilietų.

12. KAVA

Kava yra kelių grandinių „DeFi“ platforma, siūlanti užstatais užtikrintas paskolas ir stabilius pinigus pagrindinio kriptografinio turto, pavyzdžiui, BTC, BNB, XRP ir daugelio kitų, vartotojams. Platformą palaiko daugiau nei 100 ir daugiau įmonių visame pasaulyje, įskaitant žinomus kriptovaliutų fondus ir tokius svarbius projektus kaip „Cosmos“ ir „Ripple“. Kava turi du žetonus; KAVA, valdymas ir akcijų ženklas, atsakingas už tinklo apsaugą ir balsavimą dėl svarbiausių parametrų, ir USDX – algoritmi palaikomas stablekonas, palaikomas kriptografinio turto užstatu.

Kai kurios jo savybės apima; daugialypės skolos pozicijos, nėra kitos sandorio šalies skolinimo ir algoritmiškai išlaikytas stabilus monetas.

KAVA surengė jo IEO 2019 m. spalio mėn., kai per loteriją buvo parduota 6 521 739 KAVA žetonų 15 000 laimėjusių bilietų.

13. TROY

TROY yra pagrindinis brokeris, kurio specializacija yra kriptovaliutų prekyba ir turto valdymas. Platforma suteikia vartotojams suvestinę prekybą, suteikdama visišką prieigą prie bendros kriptografinių biržų grupės likvidumo.

Platforma taip pat palaiko klientų sprendimus naudodama duomenų analizę, siūlydama informaciją apie „blockchain“ duomenis, rinkos duomenis, socialinius duomenis, prekybos duomenis ir žiniasklaidos duomenis, kuriuos optimizuoja dirbtinis intelektas ir kiekybiniai modeliai. Be to, „TROY“ siūlo vartotojams pilno turto valdymo sprendimus, nes jį teikia bendros vietos ir mažos vėlinimo prieigos paslauga, kad pagerintų aukšto dažnio prekybos algoritmų našumą.

Platforma surengė savo IEO 2019 m. gruodžio mėn., kai per loteriją buvo parduota 800 000 000 TROY žetonų 20 000 laimėjusių bilietų.

Daugiau nei dvejus metus „UseTheBitcoin“ atliko tyrimą, pristatė naujienas ir padėjo skaitytojams rasti geriausius „blockchain“ projektus. Vienas dalykas, prie kurio vis grįžtame, yra Binansas.

Binansas išsiskyrė kaip geriausia pradedančiųjų ir patyrusių prekybininkų prekybos platforma ir suteikia jums šimtus monetų, į kurias galite investuoti. Pradėkite prekiauti jau šiandien Binansas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

883 b8c 932 2fd 693 f56 69e